Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

mrs gratulacje sandy tez juz napewno po :d moniki jakos nie widze na forum wiec teraz kolej na mnie... a u mnie nic :D:D:D oj tabelka od dolu sie rozpakuje a ja zostane :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim....:) Mrs_ziec-GRATULACJE!!! Duzo zdroweczka dla Ciebie i Malej:D:D:D🌼 To mnie pocieszylas bo ja na wczorajszej wizycie uslyszalam to samo... Szyjka dluga i twarda:(:P To moze tez tak zle nie bedzie:) Mamahuberta-dziekuje za zyczonka i oczywiscie Tobie tez 100LAT!!!🌼 Zaraz sie zabieram za ostre sprzatanie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczucia kiedy ma się dziecko już przy siebie nie da się z niczym porównać... 2 dni przed porodem umyłam okna, poprałam firanki W dzień poprzedzający noc kiedy rodziłam byłam na zakupach i przytaszczyłam cały tygodniowy zapas do domu, tzn przywiozłam autem ale wniosłam na piętro 2 wielkie torby z Lidla, każda chyba po 7-8 kg miała, jak nie więcej :) Przynajmniej zostawiłam mężowi pełną lodówkę :) Złapało mnie o 2 w nocy, dostałam mega krwawienie, myślałam po ciemku, że to wody i jak zapaliłam światło to się przeraziłam... W szpitalu też się dziwili, ale stwierdzili, że to z szyjki... zaczęło się o 2 a o 7.20 miałam Olę po drugiej stronie brzuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrs_ziec - gratulacje !!!! Właśnie wróciłam z nadzoru w szpitalu.... Już wiem dlaczego nie chcę rodzić w tym szpitalu....... Masakra Nic się od soboty nie zmieniło więc czekam i czekam i się wkurw**m Naprawdę mam dość. Dawid chyba naciska na jakieś żyły albo coś bo czasem czuję się jakbym traciła siły Po południu mogę odebrać wypis ze szpitala więc będę wiedzieć więcej Najgorsze, że do terminu zostało 8 dni a Dawid waży mniej więcej 4300. Jak wróciłam do domu to sie poryczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaobdarta, Asia urodziła się 54cm i 3450 więc niewiele większa, a pocięli mnie strasznie więc proponuję pić te maliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie starszcie ja nie pilam malin :P:D myszko ale naprawde waga z usg nic nie oznacza! glowka do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik mnie odmlodzil:);) sanday1..............25........26.08.......Mateusz Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............29........13.09.........Blanka ewunienka24.....25........14.09.........Amira majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl ewa.z14.........29.........21.09.........Miłosz brutta...........29.........22.09..........?????? Misiaewelka…..25………... 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej munka82........26.........28.09.........Maurycy/Melania< br /> Imię.Mamy......data.porodu.....imię.Dziecka ....waga.....wzrost Barwy Jesieni....24.07.2008......Mikołaj.........2000 .......47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia .......2500........47cm Evi_22.............03.08.2008.........Emilka.......2950. ......54cm Izabelcia78.......23.08.2008.........Sophia...... 2800.......53,3cm Koug................23.08.2008........Emilka..... .3245........54cm mrs_ziec...........23.08.2008........Ola..........3250.. ......54cm wiewiorka2004....24.08.2008........Kubuś.......3500 .......56 cm SYLCIA 20..........28.08.2008.........Kris.........2620..... ..47cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-dokladnie glowa do gory... Czasami sa bardzo rozne wagi urodzeniowe od tych z usg... Nie ma co sie zalamywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a odnosnie lisci malin to wczoraj mi przyszla paczka od mamusi i zaraz ide zaparzyc:) Moze mi tez pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs-ziec gratulacje coreczki-duzo zdrowia🌼❤️ ja juz dawno wnosze zakupy na 3 pietro i ni! ale tak jak pisalam czasami wszystko mocno trzyma a tu porod nagle a ja rozwarta a pewnie przechodze!!!moj maly nie bedzie lobrzymem raczej-jestesmy w srodku 38 tyg i ma tak z 2900, szacowane jest na 3400, pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec gratuluje serdecznie! 🌼 tez myslałam że twoja malutka to kruszynka, bo w pierwszym poscie podałaś inna wagę niż w tabelce. ja maliny piję, zaraz sobie zaparzę a co. myszka zobaczymy jak nam się te wagi sprawdzą, moja Oliwia była zawsze malutka co mnie martwiło, a teraz pod koniec ładnie rosnie i tydzień temu miała 3235g- jak dla mnie wystarczy:) a każdy kolejny tydzień w brzuchu to ponoć ok 150 g więcej. wszyscy się dziwia, że ja w terminie a w pracy jeszcze, sensacje wzbudzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:-) -GRATULACJE DLA KOLEJNEJ MAMUSI :-)ZDRÓWKA DLA WAS I BUZIOLE WIELKIE IDE ZAPARZYC SOBIE TE LISCIE TERAZ TO JUZ BEDE PIŁA CHYBA PO 4 SZKL-ZARTUJE ALE 3 NAPEWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak na razie posprzatalam gore domu i jeszcze mi dol pzostal i sterta prasowania... A ja ledwo sie ruszam ...:( tak mnie kregoslup boli:( Nic teraz mala przerwa .. jade z moim komputerkiem do kontroli bo cos nie pracuje tak jak powinien...:P mam nadzieje ze to nic powaznego i jeszcze sie dzisiaj do Was odezwe:) Ja juz po jednej herbatce jestem:) Jak wroce bedzie nastepna:) A za oknem burza....:P😠 wrrrrrrrr....... nienawidze 😡 oki... zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wrócilam ze szpitala. mialam miec ktg ale lekarz mnie zbadal powiedzial ze 5 cm i na porodówke... pozwolili mi jechac po rzeczy ale mam nie chodzic do wc co by czasem sie nie okazalo ze nie zdazymy spowrotem wrócic :D:D:D super to jak tak mam rodzic to sobie jeszcze ze dwoje moge strzelic bo narazie to mnie zupelnie nic nie boli. oby tak dalej :D:D dr stwierdzil ze do 12 bede miala synka... jeszcze mi powiedzial ze bardzo duzy jest ale to sie okaze :) Tak wiec nareszcie stalo się :D:D:D a swoja droga rodze i siedze na kafe to juz chyba sztyt uzaleznienia wlasnie sie maz ze mnie śmieje :D:D:D ale to jeszcze nic przed chwilą bylam u babci i ja uczylam jak sie sok malinowy robi buhahahaha pewnie jak mnie zaboli to poczuje ostro :D narazie sie hihram bo jest luzik :) ok zmykam cos wam niesklądnie popisalam ale taka jestem przejeta ze to juz :D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani!!!!!!!!!!! Super!! Bardzo sie cieszę. Pierwszy wrześniowy dzieciaczek Bardzo zazdroszczę, ale jak widać Dawid się nie spieszy. Trzymam kciuki i czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Dziewczyny powiedzcie bedziecie stosować po porodzie jakieś pasy poporodowe,żeby brzusio wrócił do formy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani super!twoja dzidzia będzie pierwszym wrzesniowym dzidziusiem:)życze ci łatwego i szybkiego porodu.Wracaj szybko do domku🌼 Mnie strasznie kręgosłup boli:(i troszke podbrzusze. Chcę już do doktora bo jestem ciekawa czy coś poszło do przodu,czy wszystko stoi w miejscu?Jestem strasznie niecierpliwa:) a mój T już od piątku bierze wolne,bardzo się ciesze,bo niechce być teraz sama w domu bez niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam Magia zniknęła - czyżby?? Tak sobie dzisiaj siedzę i myślę i wymyśliłam, że zadzwonię do tego szpitala w którym chcę rodzić i zapytam ile kosztuje CC Może u nich jest tak, że jak z USG wychodzi, że dziecko jest duże to sami zrobią CC..... Jak sobie pomyślę o tym porodzie to coraz mniej mi sie to podoba - a do tej pory wcale się nie bałam. Matko!! 4300 już teraz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Czesc Myszko. U mnie niestety nic. Jutro mam termin i nadal nic mnie nie bierze. Dlatego bylismy dzisiaj na rozmowie z ordynatorem i prawdopodobnie w czwartek bede miala wywolywany porod. O 8:30 mam sie zglosic na porodowke. W niedziele wyladowalam w szpitalu z brakiem ruchow, i strasznym ogolnym oslabieniem, na szczescie wszystko jest wporzadku. Powiem Wam ze jak juz tam lezalam to bardzo chcialam juz zostac, ale mnie nie chcieli ;-) Myszko moja Mala miala w niedziele 3800 kg. dlatego ja juz nie chce dluzej czekac. I tak gora do 10-dni tutaj czekaja no chyba ze mama woli do 14-dni. Ja juz nie moge czekac. Wiec najpozniej w czwartek rodze :-) MaMani powodzenia :-) oby poszlo szybko i bezbolesnie. Poczytam Was i nadrobie zaleglosci. Caluje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, moze faktycznie taka duza waga jest stwierdzeniem do CC. Tutaj za CC na zyczenie nie placi sie, ale musi byc faktycznie powod i zgoda ordynatora. Wiec co to za CC na zyczenie. Slyszalam od poloznej ze waga do 4 kg w dzisiejszych czasach jest czyms normalnym. A nowoczesne usg, ktore robia pomiary wagowe dzieci moga sie mylic jedynie o 10% Moja Mala tez juz ma ladna wage i faktycznie w ciagu 2-tygodni ma 150gr wiecej. Musze przyznac ze cos mnie dzisiaj bieze... moze to to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani-powodzenia:) Szybkiego powrotu do Nas juz z Maluszkiem:D:D:D Myszka -moja kuzynka miala synka 4500 i chciala rodzic naturalnie ale po 12godz meczarni zdecydowala sie na cc... Ale to nie oznacza ze Ty tez tak musisz miec... Wszystko zalezy tak naprawde od wielkosci glowki bo jak ona przejdzie to pozniej juz pestka:) Jej synek odbijal sie glowka od kanalu rodnego... Tutaj w irlandi babki tez maja duze dzieci i rodza naturalnie:) Tak ze glowa do gory:) Magia moze to to... :) Miejmy nadzieje:) Ja dzisiaj tak poszalalam ze sprzataniem ze nie moge sie ruszac:( Czuje sie jak stara baba...Dramat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kornelek Mamani wazy 3770 Gratuluje wszystkim rozpakowanym i reszcie zycze szybciutkiego ,bezbolesnego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani-rzeczywiscie wszystko szybciutko poszlo:D:D:D Moje gratulacje🌼🌼🌼 Zdroweczkadla Ciebie i Kornelka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, wielkie gratulacje :) Mam nadzieję, że cały poród był tak bezbolesny jak do rozwarcia na 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla MaMani - szybko poszło. Czekamy teraz na wpis do tabelki, relację i fotki:) Co do mnie to nadal cisza.... Zaczął się dzisiaj 40 tydzień a Dawid wczoraj główkę miał na 41tyg i 6 dni więc dlatego tym bardziej zastanawiam się nad CC......... Coś mnie głowa boli i nie mam specjalnie nastroju. Jadę odebrać dziś wypis ze szpitala - ciekawe co mi napisali i jakie mają zalecenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani wielkie GRATULACJE !!!!!!!! 🌼 i całuski dla Waszej czwórki :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani gartuluje!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie,Mamani gratulacje🌼:)już to masz za sobą. Umnie dzisiaj spokój oprócz tego że Damianek jest bardzo ruchliwy.Ide sobie zrobić sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×