Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

oleniga trzymaj się dzielnie i wiedz że na nas możesz liczyć🌼 tak jak dziewczyny radza spróbuj ten probiotyk, to lek osłonowy na układ trawienny przy przyjmowaniu antybiotyku, powinien pomóc:) jeśli chodzi o te majtki to myślę że sprawdzą się lepiej niz te pasy, bo moja kolezanka mówiła że jej taki pas poporodowy się ciągle rolował i podchodził do góry. co do ujędrniania to peelingi, masaże i krem, ale powiem wam że rzadko mam na to czas, albo po prostu mi sie nie chce ze zmęczenia:( karro fajno że twój Maksio juz spokojniejszy, uważam że te chimery naszych pociech to w 90% spowodowane przez ich wrażliwe brzuszki:( u nas dziś świeci piekne słoneczko, niedługo wybieram się na zakupy z moimi potworkami:) bo w niedzielę chrzciny a ja nie mam się w co ubrać... pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:-) dawno mnie nie było ale nawet do kibla chodze w kratke:-) bacspace-dziekuje za pamiec:-)naprawde dziewczyny nie wiem gdzie rece włozyc taki mam zap...:-(czasami mi czasu nie starcza na wszystko,a my z Damiankiem bylismy na szczepieniu i wazeniu moje słonce wazy 5625g takze sporo:-)ale to dlatego ze wcina wiecej z butli niz cyca mam mało pokarmu a w prawym cycu juz nic nie ma masakra wygladam z tym wiekszym cycem jak garbata.postaram sie czesciej zagladac na ile to bedzie mozliwe:-) Oleniga sprubój make ziemniaczane acha i ja tetry nie polecam bo to co maluch narobi to czuje to jego skóra a w pampersy wchłania do srodka a pupka jest prawie sucha mi maka pomogła kremy nie dawały rezultatu:-(pozdrawiam i do usłyszenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Mikolaj spi w chuscie to mogecos napisac... uspilam go bo nawet sniadaniia bym bnie zjadla a to juz tak pozno... Majka co to za peeling kawowy?? Mamo Huberta ja tez tak mam z tym dbaniem i ujedrnianiem bo ledwo zipie ale staram sie raz na jakis czas...ale wiem ze to za malo :(...moze jak malemu wylecze tylek to bedzie lepiej... Dziewczyny nie wybiera sie ktoras z Was do pediatry na dniach??? mialabym ogromna prosbe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra dzieki, ja juz make tez probowalam ale na takie odparzenie co jak poparzenie wyglada pomoze juz tylko jakasmasc... kurcze juz nie wiem czy mam te pieluchy tetrowe stosowac - juz nic nie wiem 😭... kazdy co innego mowi :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga -no to juz sama nie wiem moze dziewczyny cos ci doradzą:-(powodzenia a wiem że nie jest ci łatwo dla ciebie i maluszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawde nie wiem co ci Oleniga poradzic biedactwo .. no fakt ze kazdy mowi co innego bo i dzieci sa inne - jednemu pomaga to a drugiemu tamto, nie ma zlotej rady na wszystko niestety Wiec ja poczytalam na szwedzkich stronach i w sumie rady sa takie same - wietrzyc, zmienic na inny rodzaj pieluch, samrowac mascia ktora zawiera cynk - wiec nic nowego w sumie .. pisalo tez ze jesli w ciagu kilku dni nie ma zadnej poprawy to isc do lekarza bo moze to rowniez byc infekcja bakteryjna lub grzybicza. A ile Mikolaj juz to ma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga mam pytanko czy Mikołaj ma juz te odparzenie na pośladkach? czy tylko w okolicach samej pupci? bo jesli ma juz na posladkach to może ktos ci w Polsce załatwi maść pośladkowa, robi sie ja w aptece i jest ona stosowana np na odparzenie i odleżyny u starszych osób, wiecej pomysłów nie mam:( powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Olegina biedaku:( Ja sama nie wiem co Ci napisac... Dziewczyny maja racje co do zmian pieluszek jednorazowych... Moze sprobuj produkty tesco, wiem ze to moze brzmi smiesznie ale sa w wiekszosci nie perfumowane... Nie szkodzi zakupic i sprobowac... Ja sama uzywam kremu Linomag a jak sie cos pjawia to masci... Moze rzeczywiscie to jest nie spodowane odparzeniem tylko jakims uczuleniem? Trudno powiedziec.. moze poszukaj jakiegos polskiego lekarza Ja sama osobiscie nie ufam tutaj tym pseudo GP:P Mam nadzieje ze szybko wyleczycie pupcie:) Wietrz ja jak najczesciej:) Trzymam kciuki🌼 Majka-super te majtorki:) Mam problem bo nie znalazlam ich na ebay-u ie. a niestety guzik rozumiem z niemieckiego i nie wiem czy mi wysla je tutaj:P Czy trzeba je zamowic w jakims rozmiarze itd:( Napisz cosik wiecej o nich:) OKi pora na mnie:) Milej nocki:)😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/> asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Maks..............01/09(9tyg)...5215 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (10tyg)....6000(2980)......58?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(7,5 tyg)...4500(3340).......56cm myszka5.........Dawid..........14/09..............5200( 4 100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10.....(4tyg).....5040 (4360).....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm czesc dziewczyny! ale macie powera, a ja tylko marze o prysznicu dluzszym niz 2 minuty... zawsze jak wlaze do lazienki to maks sie zaczyna drzec... :( kupuje pomysl na peeling kawowy, musze tylko kupic wszystkie skladniki i bede piekna i pachnaca... :) u mnie waga stoi, przytylam tylko 10 kg a poszlo tylko 5 :( nie mam czasu na cwiczenia, cwicze moze 5 minut dziennie rozciaganie :( ale czekam na wiosne, pewnie dziecko bedzie juz wdrozone do jakiegos rytmu dnia. dzisiaj - jak widac, wdrazanie sie nie powiodlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) To ja tez musze wyprobowac ten peeling, nigdy o nim wczesniej nie slyszalam .. Moj N juz wrocil z wyjazdu wiec dzis sie moze nawet wykapie :) taki luksus :) Bo normalnie to tak jak Onyx, dwuminutowy prysznic. Chociaz ostatnio wzielam Maksa w lezaczku ze soba do lazienki i siedzial spokojnie, nawet dal nogi ogolic ;) Dzis moje chopaki wstaly wyjatkowo wczesnie, jeden pojechal zarabiac na chleb a drugi jak zwykle rano drzemie w hustawce :) U nas na szczescie rytm dnia zaczyna sie normowac, Maks od tygodnia chodzi spac miedzy 21 -22 i spi do 7-8 z pobudka na jedzenie, czasami dwoma. W dzien tez duzo spi wiec jest ok, mam czas zrobic co trzeba. Pogoda u nas pod psem, wieje leje i ciemno juz o 16 .. ale na spacer chodze codziennie bo jak bym go uzalezniala od pogody to pol roku siedzielibysmy w domu .. grunt to dobre przygotowanie - porzadna kurtka i spodnie przeciwdeszczowe, nieprzemakalne buty, ochraniacz przeciwdeszczowy na wozek i heja ! Ale szczerze mowiac czasami chetniej zostalabym na sofce z ciepla herbatka ;) Nie moge doczekac sie wiosny !! Maks bedzie juz wiekszy, ja moze mniejsza i spacerki w sloneczku przyjemniejsze niz te listopadowe ;) Mlody skrzeczy na hustawce wiec spadam, zajrze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.....tak tak ja baluje w Lodzi, a dokladnie to jem i jem :) moja Zoska rosnie i nie wiem czy ja tatus pozna jak wrocimy po 4 tygodniach. widze ze bede miala kilka stron do nadrobienia jak wroce z czego sie bardzo ciesze. ok...zmykam bo teraz rodzinka najwaznijsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wlasnie wrocilam z basenu :) ale fajnie sie teraz czuje a moja niunia sobie spi. brutta patrzylam i te majtki wysylaja tylko na terenie niemiec.sa rozne rozmiary wyczytalam ze sa one idealne wlasnie po porodzie i pomagaja szyko wrocic brzuchowi posladkom i biodrom do dawnego wygladu.mozna tez je nosic po cesarce lub operacji brzucha.mozna regulowac w nich wielkosc po obu str sa po 3 haftki no i z tylu jest taka guma dosc sztywna ktora cos tam pomaga na kregoslup( bo po znieczuleniach np bola plecy przez jakis czas) wlasnie dzis je dostalam i sciagaja brzuszek.wczesniej mialam inne majtki obciskajace od kolan az po biust i nie zdaly one egzaminu a w tych czuje ze obciskaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
Witam dziewczyny! nie było mnie długo bo zmieniałam mieszkanie i były szopki z internetem. Ale jestem i widze ze mam duzo do nadrobienia, Poza tym w niedziele lece do PL , jestem nerwowa mam nadzieje ze m oja myszka dobrze zniesie podroz samolotem Poza tym ma sie dobrze rosnie zdrowo.Powinna miec szczepionke ale ze bedziemy w PL to dostanie dopiero po powrocie. A ogolnie to jest duuuuza i ciezko mi kupic rzeczy dla niej:((((((( Kupiłam jeje hustawkie w fisherprice i moze siedziec na niej cały dzien., Jednak uwazam ze takie maluchy to powinny do 3 miesiaca w lozeczku lezec......chyba jestem starej daty Poza tym pada pada wieje na tych wyspach, mam nadzieje ze w PL ładna pogoda. dopisuje sie do tableki jak bede miała cza poczytam co u was i jak wasz epociechy Pozdrawiam, buziaki asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Maks..............01/09(9tyg)...5215 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....5500(2980)......55cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(7,5 tyg)...4500(3340).......56cm myszka5.........Dawid..........14/09..............5200( 4 100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10.....(4tyg).....5040 (4360).....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(3720)......59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
mama huberta jak sprawdza sie nawilżacz? Stosujecie dziewczyny nawilżanie noska swoim maleństwom wodą morską,żeby uchronć przed skutkami suchego powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 🌼 Ja nawilżam nosek małej wodą morską i od czasu do czasu odciągam fridą, bo moja mała ma zapchany nosek w nocy i zamówiłam dziś nawilżacz -jutro ma być :) Mam nadzieję, że jej to pomoże bo biedna męczy się w nocy :( Zaraz się wpiszę do tabelki, bo byłyśmy na szczepieniu, ważeniu itd. Mała waży 5300 g :) Lekarz stwierdził, że jest bardzo rozwinięta jak na swój wiek :) I nie dowierzał, że karmię tylko piersią, że nie dokarmiam butelką i nie dopajam herbatką :) Nie wiem czy to takie dziwne ... ?? A wogóle to u nas nastapiła poważna zmiana, przeniosłam łóżeczko małej do jej pokoju, już nie śpi z nami :D Idzie ładnie spać po kąpieli o 20.00, śpi do 3.30-4.00 - idę ją nakarmić i potem ładnie usypia i śpi do 6.00-7.00 Normalnie złote dziecko :) Tym o to sposobem moje dzieci śpią już w swoim pokoiku razem :) A jaki Filipek zadowolony, że siostrzyczka już nie śpi z mamusią :P hihi Oleniga jak pupka małego ?? Lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Maks..............01/09(9tyg)...5215 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....5500(2980)......55cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(7,5 tyg)...4500(3340).......56cm myszka5.........Dawid..........14/09..............5200( 4 100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10.....(4tyg).....5040 (4360).....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Kate a jaka masz ta hustawke ?? Ja mam ta duza i moj maly tez uwielbia w niej siedziec :) Wczoraj bylismy zlozyc wniosek o paszport dla Maksa :) Troche sie denerwowalam bo byla kolejka i Maks zaczynal juz sie niecierpliwic i troche jeczal jak byla nasza kolej wiec balam sie ze sie rozplacze jak przyjdzie pora na zdjecie .. ale dalismy rade, jak pani zapalila lampy to tak sie w nie zapatrzyl ze nie bylo problemu :) Miala jeszcze grzechotke zeby zwrocil glowe tam gdzie trzeba :) Nie wiem jak jest teraz w Polsce ale tu w Szwecji wyrobienie paszportu to pestka - idzie sie na policje, nawet nie trzeba zadnych papierow wypelniac bo maja twoje wszystkie dane w komputerze. Trzeba tylko okazac dowod tozsamosci, zdjecie robia na miejscu i paszport do odebrania w przeciagu 5 dni roboczych . Malina co ?? Pamietam ze bylam w szoku jak dostalam obywatelstwo i wyrabialam sobie szwedzki paszport ze to tak szybko poszlo :) Dzis wiec zakupie bilet do Polszy z czego sie bardzo ciesze :) Kate nie denerwuj sie podroza !! Powiem ci szczerze ze ja jakis czas temu tez sie baaardzo denerwowalam jak ja polece sama z malym .. ze sie rozedrze na caly samolot i nie da sie go uspokoic .. ze ludzie sie beda gapic itp :O A teraz stwierdzilam ze p..dole !!! Place slona kase za bilet i jestem pelnoprawnym pasazerem, najwazniejsze to zapewnic wygode mojemu dziecku a jak bedzie plakal to trudno ludzie jakos przezyja .. Grunt to sie nie stresowac bo dziecko to wyczuwa, wiec koncentruje sie na tym jaka bedzie radosc moich rodzicow jak juz dotrzemy zamiast denerwowac sie podroza :) A tak na marginesie to pamietam jak lecialam do Polski w zeszlym roku na swieta to w rzedzie przede mna siedziala kobieta z malym dzieckiem wlasnie . No i to dziecko plakalo (mialo moze z 5 miesiecy). ´W rzedzie przed ta kobieta siedziala baba, miala moze kolo 50 - tki, ciagle sie odwracala i z wyrzutem patrzala na ta biedna matke (ktora bidna w siodmych potach dwoila sie i troila zeby malenstwo uspokoic) i mowi do niej w koncu - \"niechze pani uspokoi to dziecko bo wytrzymac sie nie da\" .. no myslalam ze mnie trafi szlag na miejscu jak to uslyszalam, ha ha pamietam ze zrypalam ta babe i stanelam po stronie matki ktora byla bardzo wdzieczna ze ktos sie za nia wstawil, wiec moze karma mi w tym roku wynagrodzi ha ha :) Uuu ale sie rozpisalam a w domu sajgon - lece cos porobic zanim sie maly ksiaze obudzi:) Aha dziewczyny pytanko - po jakim czasie od szczepionki na gruzlice pojawia sie pecherzyk ?? Bo u nas jutro mija tydzien od zastrzyku i nie ma nic, tylko taki malusienka czerwona plamka tam gdzie bylo wklucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancjaswm
Witam Was dziewczyny. Niebawem zbliża mi się termin porodu, ale jak narazie nic się nie dzieje. Mam jednak do Was małe pytanko i byłabym wdzięczna za pomoc. Na jaki czas po terminie lekarz wysyła na wywołanie i drugie pytanko: czy wypisuje skierowanie do konkretnego szpitala, czy nie wpisuje gdzie, do jakiego miasta? Tak się składa, że nie chcę rodzić u siebie w szpitalu i wolałabym wcześniej wiedzieć, bo moja ginka raczej nie będzie chciała pozwolić mi z własnej woli rodzić w innym szpitalu. Będę Wam naprawdę wdzięczna za odpowiedź, chociaż to może głupie pytanie. I zazdrodzczę, że już jesteście PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......imie dziecka...data ur(tydzien)....waga(waga ur.)....wzrost asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Maks..............01/09(9tyg)...5215 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....6000(2980)......58?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(7,5 tyg)...4500(3340).......56cm myszka5.........Dawid..........14/09..............5200( 4 100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10.....(4tyg).....5040 (4360).....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm czesc, ale macie fajnie z tymi wyjazdami, a ty, karro, dodatkowo z paszportem. mamy w londku konsulat, obslugujacy pol uk i jest zawsze bitwa pod grunwaldem polaczona z zamieszkami kiboli... eh, szkoda gadac... szkoda, ze te majtasy mozna kupic tylko w niemczech. sa dostepne w jakims sklepie czy tylko przez net? bo jak w sklepie to moglabym sie jakos zorganizowac, maz pewnie pojedzie autem do polski, moglby kupic. ale porazka, z zwiewnych tiulow do barchanowych gaci... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanko do karro i kate - jak wyglądaja hustawki Waszych dzieci,czy możecie wysłać linka,jakby były gdzieś na stronce.z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na moment i lece sie połozyc ... Nadal czuje sie nieciekawie ale juz lepiej:) oleniga mam nadzieje ze Twojemu maluszkowi przejdzie niedługo :( pomysł birki z probiotykiem jest niezły jak Nina miała te poantybiotykowe problemy w postaci biegunki to jej podawałam tez pomogło A na odparzenia nie wiem naprawde co pomoze juz kiedys pisałam ze Nina ma taka masc z wit A ale to jest w aptece robione . a moze sudocream? Mój D ma juz prace nie wiem czy pisałam juz czy nie .. Jesli chodzi o wage to ja stoje w miejscu :( Tzn wchodze w spodnie rozmiar 38 ale brzuch mam ogromny :( wiec nosze wszystko XL majtki sciagajace mam ale g.. daja :( a planujemy slub na wiosne :( mam nadzieje ze zrzuce te dodatkowe kg :( konstancja witaj .. Lekarz skieruje Cie na wywolanie 2 tyg po terminie a do szpitala mozesz isc jakiego chcesz i w jakim chcesz miescie a Twoja gin nie ma nic do gadania w tej sprawie ..Szybkiego porodu Ci zycze .. Nina ma sie dobrze i mam nadzieje ze wasze maluszki tez .. Milego popołudnia . A jak wam mina długi weekend ? My bylismy prababci i babci oczywiscie stara spiewka mała niewyspana bo babcie i ciotki ja otoczyły jaka to ona piekna itp ,, grrrrr nie cierpie tego :( ale rekord pobiła inna ciotka mojego D która w moim słowniku figuruje jako ruda suka ... Najpierw naskoczyła na D ze taaaki gruuby jest okropny itp ( sama wazy chyba ze 100kg ) grzecznie jej powiedziałam ze mnie sie dokładnie taki podoba .. Potem przez 2 h co 2 min pytała mnie : jak ma na imie ta wasza córka ? Potem namawiała swojego syna zeby zrobił juz dziecko swojej dziewczynie laska była przerazona ta wzja i nic dzwnego ma 21 lat i dopiero zaczeła studia medyczne ( która pochodzi z bogatego domu i on chciał ja zostawic juz kilka razy ale mama mu nie pozwoliła :) a dziecko to gwarancja ze beda razem :) ) poczym kazała mi wyjac płaczacej Ninie smoczek który ja uspokoił bo ona chce jej zdjecie zrobic o zesz kurwa i tu pusciły moje nerwy :) No powiedziałam jej co sadze o jej pomysle :) ehh jak ja kocham te wszytkie rodzinne zloty :) Dobra zmykam bo rozpisałam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:D Ale tu cisza dzisiaj... Majka to mnie nie pocieszylas ze ich nie wysylaja za granice:( Onyx-grzebalam wczoraj po allegro i najbardziej podobne do tych co Majka pokazala sa takie... http://www.allegro.pl/item476447508_figi_poporodowe_mitex_ama_jak_pas_poporodowy_35_50.html Ja sobie je sprawie... Siostra mi je zamowi w polandi a za tydzien do Krakowa leci moja kolezanka na weekend wiec mi je przywiezie:D Zobaczymy:) Karro-tutaj w Irlandii tez maja podobny system zalatwiania paszportow na Gardzie:) 10dni i po sprawie:) Wlasnie jestem na etapie dowiadywania sie czy mojemu Francesco przysluguje:) Tak czy siak w poniedzialekjestem umowiona w polskiej ambasadzie... Miesiac czekalam na wizyte ... I jeszcze pozniej trzeba poczekac dwa tygodnie na odbior...... wrrrrrrrrr😠 Polska biurokracja:P Oleniga jak tam Maly??? No ja jeszcze nie wchodze w moje spodnie... Zatrzymuja sie na biodrach:P Dramat!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, polska biurokracja :( Maksia pierwszy paszport jest jako obywatela szwedzkiego - u nas to w ogole jest skomplikowane bo ja i Nels mamy po 2 obywatelstwa - ja polskie i szwedzkie a on szwedzkie i amerykanskie. No wiec Maksio automatycznie ma szwedzkie a o to zeby mial i polskie to musze chyba jakis wniosek zlozyc, sama sie zbytnio nie orientuje .. ze juz o amerykanskim ze strony taty nie wspomne - no ale trzech przeciez raczej nie moze miec .. musimy sie w tym wszystkim zorientowac !! Teraz bede w Polsce wiec moze warto sie dowiedziec jak to wyglada. Ale u mnie lunelo za oknem doslownie oberwanie chmury .. Spadam bo maly jeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Czytam was a z pisaniem jak zwykle gorzej... Brutta ja tez sobie je sprawie, bo moje spodnie sprzed ciazy tez dochodza jedzynie do bioder mniej wiecej i zamek sie nie da nijak dopiac :( buuuu...do tegosie dzis zmierzylam centymetrem i dol jak cholera. Moja mala ma ciemieniuche :( walcymyz nia oliwa z oliwek i czesaniem ale najgorsze sa brwi (od ktorych sie zaczelo) bo ich sie wyczesac nie da zbytnio. Poprawiam tabelke, choc waga jest nieaktualna..Amira wazy juz na pewno 5 kilo bo wazylam sie z nia na zwyklej wadze a potem odjelam moja ale ile dokladnie to moze sie jutro dowiemy :) Mamaniy wspolczucia...rozumiem cie w pelni,bo mamy znajoma ktora tez non stop ma cos do powiedzenia...a to imie dziwne wybralam dla dziecka a to mam za malo mleka bo mala glodna a to glupia rajstopek nie ubralam albo kocyk za lekki wzielam albo wyrodna matka jestem bo wody nie daje malej pic albo (tu juz przegiela i wykazala sie swoja glupota) dlaczego ja jeszcze sloiczkow nie podaje z owocowym przecierem skoro moja mala juz 8 tygodni skonczyla...i tak ciagle.Postanowilam jej nie odwiedzac wiecej ale zobaczymy czy to wypali...ech to glupie poczucie obowiazku :( U nas dzisiaj sennie.. Aha...chcialam sie pochwalic, ze od 5 dni Amira spi w swoim lozeczku i to bez zadnego placzu, marudzenia itp. :) :) wystarczy ze zedwa razy poleci karuzelka, rybki sie pokreca i spi jak susel :) jestem cala happy bo sie balam ze bedzie kongo nick.......imie dziecka...data ur(tydzien)....waga(waga ur.)....wzrost asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Maks..............01/09(9tyg)...5215 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....6000(2980)......58?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(9 tyg)...5000?(3340).......56cm myszka5.........Dawid..........14/09..............5200( 4 100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10.....(4tyg).....5040 (4360).....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm Ok. Spadam przygotowac cos do jedzonka bo mezus zaraz z pracy wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze musze wzrost poprawic bo Amirka urosla :) nick.......imie dziecka...data ur(tydzien)....waga(waga ur.)....wzrost asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Maks..............01/09(9tyg)...5215 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....6000(2980)......58?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(9 tyg)...5000?(3340).......59cm myszka5.........Dawid..........14/09..............5200( 4 100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10.....(4tyg).....5040 (4360).....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... ja jak zwykle do tyłu jestem ze wszystkim, ale doczytam Was za niedlugo :) Mikola bez zmian, byla dzisiaj z nim u lekarza i mowie ze ma nalot bialy w buzi i ze moze dlatego ten problem z odparzeniem, no wiec ona popatrzyla w buzi i powiedziala, ze troszke tam jest i ze to plesniawki ... bral slow - angielska sluzba zdrowia... niby ma ten nalot w buzi, na podniebieniu i na dziaslach gornych najbardziej ... ja zawsze myslalam ze przy plesniawkach to sa jakies krostki ale chyba niekoniecznie... mialyscie taki problem plesniawek bez krostek?... a moze ich nie zauwazam... czy ktoras miala problem odparzenia przez plesniawki?? tutaj nie wolno stosowac probiotykow u maluchow, dopiero od 6 miesiaca... i badz tu czlowieku madry i pisz wiersze... mi kazali jesc probiotyk... pozdr. nick.......imie dziecka...data ur(tydzien)....waga(waga ur.)....wzrost asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Maks..............01/09(9tyg)...5215 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....6000(2980)......58?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(9 tyg)...5000?(3340).......59cm myszka5.........Dawid..........14/09..............5200( 4 100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(4.5tyg)....5520 (4360)....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunienka24 imie wybrałas bardzo fajne a ta ruda to chyba by wolała kasie albo agnieszke nina zbyt skomplikowane dla niej...:) oleniga tak mi zal Ciebie i małego .... widac nie tylko w Polsce mamy niekompetentnych lekarzy ... trzymam kciuki zeby było ok!! Lece bo mi mecz ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoNiny alez przejscia... wspolczuje szczerze ... przeciez to szlak czlowieka moze trafisz od tego marudzenia innych i wielkiego doradzania.. to jest właśnie jedyny plus tego ze jestesmy tutaj w Anglii sami... Eweniunka Ty tez masz dość "wesoło" ... 🌼 dla Was :) mamoNiny gratuluj e znalezienia pracy Twojemu mężowi :) dziewczyny ja mam jeszcze 20kg do zrzucenia a ze jestem po cesarce to nie moge cwiczyc... nie iwem kiedy to zrzuce :( 😭 przez ta wagę cały czas mam problem z kolanami :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×