Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Aruniu wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 🌻 ❤️ ! Slodkie buziaki od Maksa ;) U nas troszke lepiej, kaszel po syropie troche sie uspokoil ale jeszcze meczy malego. Dziewczyny czy tylko u mnie w domu jest takie pobojowisko ?? Bo mowie wam, jak tylko maly w dzien zasnie to lece cos zrobic, a i tak jest taki bajzel ze szok ! Wszedzie walaja sie zabaki + artukuly domowego uzytko ktore moj syn namietnie wywleka z wszelkich szuflad. Do tego ksiazki ktore zwala z polek, krotko mowiac demoluje jak tornado w mgnieniu oka. Jak zasnie i wychodze z sypialni to mi rece do kolan opadaja. Jezeli macie porzadek w domu, prosze, zdradzcie tajemnice jak tego dokonac :D Ide ogarnac wyzej wspomniany balaganik i wstawic zupe na jutro. Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sposob: blokady gdzie sie da :) Wszystkie ksiazki ,dokumenty itp. na gornych, niedostepnych polkach. Na dolnych zabawki Maksa i rzeczy, ktorymi sie moze bawic. Sam juz je uklada, tylko ze to w ramach zabawy, a nie po :D Nie mam zadnych serwet, obrusow itp. Karro, nie martw sie, najgorsze jeszcze przed nami - pamietasz jakis pokoj nastolatka...? Do tych wszystkich zabawek i innych gadzetow dojda stosy ubran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Wielkie dzieki w imieniu mojej corci za zyczkonka urodzinowe.Impreza sie udala, robilam w domu i pracy przed tym bylo sporo ale moj kochany maz mi pomagal wiec jakos przetrwalam przygotowania.Arunia na roczku jak zwykle chciala chodzic wiec przynajmniej bylo wiecej chetnych do prowadzenia :) Chcialam rowniez zlozyc zyczenia wszystkim roczniakom bo juz nie pamietam komu skladalam a komu nie wiec chyba nie zaszkodzi zyczyc 100 lat i duzo zdrowka, szczescia i milosci wszystkim dzieciaczkom : Zosi,Maksowi,Kornelkowi,Lence,Nicole,Mateuszowi. Duzo buziakow ode mnie i od Aruni :) Izabelcia 78- Zosia moze poprostu miala zly dzien szkoda tylko ze okulary do wymiany karro - duzo zdrowka dla Maksa niech sie trzyma biedaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Aruni :) A przede wszystkim dużo miłości :) Poza tym gratulacje dla : izabelci, koug, karro, mamani, słonka, onyx, magii, kasińskiej i el za wydanie na świat tych cudnych dzieciaczków :P buziaki i gratulacje :) My na wsi :) Wiki łazi i daje wszystkim popalić :) co do porządków u nas głównie nieład z zabawkami :) szuflad Wiki nie rusza chyba, że jej pozwolę, a książki i dokumenty są wysoko. Najgorszy problem z koszem na śmieci :/ Wiki chętnie do niego zagląda i wywala co się da :) Więc śmieci wyrzucam nader często :) Wiktoria boi się odkurzacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do balaganu w domu u nas tez sajgon. niby rzeczy ktore ma Arunia nie ruszac sa wyzej ale to co moze to sciaga i wyrzuca a zabawki to po calym domu sie walaja , podobnie buty i inne niektore przyrzady kuchenne.co sprzatne to mala zaraz idzie za mna i balagani na nowo wiec pomalu nie mam sily i probuje sie do tego balaganu przyzwyczaic a jest to troche trudne bo zawsze lubilam miec perfekcyjny porzadek ale trudno sprzatac co chwile jak za moment jest to samo wiec sprzatam dopiero wieczorem jak mala idzie spac to do rana jest ok.Probowalam ja uczyc by wkladala do pudla z powrotem swoje zabawki chodziaz ale narazie jest to daremne.Wyciagac umie i to z radoscia ale juz wlozyc musi mama ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! sto lat dla Nicoli, Mateuszka i Arunii 🌼 rosnijcie zdrowo!! mój synek pojechał własnie do kontoli z meżem. któraś z was pytała czym go ten kolega uderzył, a wiec takim plastikowym jojo. chłopiec jest dużo starszy ok13 lat, zrobił to niechcaco, ale powinien uważać! poirytowana jestem podejściem jego rodziców, po zdarzeniu poszłam i spokojnie poinformowałam jego mame o tym, uważałam że powinna wiedziec, tymbardziej że moje dziecko wyladowało w szpitalu. a ona mi na to ze takie małe dzieci to sie pilnuje, zero zainteresowania, nawet nie zapytali czy wszystko skończyło sie dobrze. jestem rozczarowana takim podejściem! co do bałaganu to moja go robi w ekspresowym tempie. ogólnie ciągle cos porozrzucane po podłodze. wczoraj bylismy w aqua parku, to było pierwsze takie duże i długie kapanie Oliwki. była zachwycona, bardzo się jej podobało! mamy problem z sukienka na urodzinki Oliwki, to juz w środę, a my nic nie mamy, dzis wybieramy sie na zakupy! zagladałam juz do sklepów, ale nic nie było takiego wyjściowego. imprezka się nie przejmuje bo w knajpie, zamówię dzis torta i kupie czapeczki dla dzieci. gorzej z ta sukienka, chce żeby Oliwka wyglądała jak ksiezniczka!! uciekam tymczasem, później sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamohuberta, straszne co piszesz o tych rodzicach :( czasem ludzie tak reaguja, zupelnie nie wiem dlaczego. Oliwia na pewno bedzie wygladac jak ksiezniczka, nawet w dzinsach :) Ale bedziemy czekac na fotki :) Karro, ja jestem leniwa i nie chce mi sie marnowac zycia na sprzatanie, wiec staram sie robic tak, zeby bylo go jak najmniej, bo balaganu nie lubie :D Czyli polecam wszelkiego rodzaju estetyczne pojemniki na zabawki - powrzucasz i masz z glowy, nie musisz godzinali ukladac na polkach a porzadek jest :) na ciuszki najbardziej sprawdza mi sie komoda i wieszaczki. Jestem przeciwniczka prasowania (no, nie taka restrykcyjna, czasem tam cos machne zelazkiem) i skladania, wiec body skladam tylko na pol i ukladam jeden na drugi, a jakbym miala wieksze szuflady, to bym nie skladala w ogole. tak samo spodnie - na pol i do szuflady :) Na pewno dajesz rade, tylko nas tak podpuszczasz ;) Wrzucilam pare nowych zdjec Maksa na fotosik, zapraszam! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he onyx zarypiste, mnie sie podoba to w druszlaku :D A jesli chodzi o te porzadki to ja nie jestem z tych co maja sciere zamiast jednej reki no ale lubie zeby tak w miare bylo. Tez nie prasuje, po wyjeciu z suszarki wszystko jest przeciez cacy. Tez mam blokady w szufladach ale nie wszystkich, tylko tam gdzie sa noze i inne takie. Moja jedyna szansa na ugotowanie czegos to wlasnie jak Maks sie zajmie wywlekaniem z szafek. Cos za cos! Maly nadal chory. Podaje mu antybiotyk i syrop ktory przepisal lekarz ale poprawia sie bardzo powoli, nadal meczy i budzi go paskudny kaszel :( Mamohuberta faktycznie ludzie dziwni sa. Wiadomo, takie wypadki sie zdarzaja ale mogliby sie choc troche zainteresowac :O Ja juz odliczam dni do powrotu mego marynarza, jeszcze tydzien ! A poza tym to ostatnio jakis mega apetyt mnie ogarnal, szok! Przez pierwsze 3 miesiace w ogole nie chcialo mie sie jesc, nie przytylam ani grama a teraz rozbujalo sie! Musze sie kurde pilnowac bo nie mam zamiaru sie toczyc jak z Maksem. Strasznie jestem ciekawa czy to chlopczyk czy dziewczynka nie wiem czy dam rade sie powstrzymac i nie sprawdzic! Ale teraz to i tak nie mam szans sprawdzic, tu robia to bardzo niechetnie, a do 19 tygodnia nie ma szans ze ktos ci powie. Chodzi o to ze w Szwecji aborcja jest wolnym wyborem kobiety do 18 tygodnia. I niestety zdarzaly sie przypadki ze kobiety (ale raczej z innych kultur) usuwaly ciaze kiedy dowiadywaly sie ze np oczekuja dziewczynki a chcialy chlopca :( cos okropnego! Wlasnie niedawno byl glosny przypadek ze kobieta usunela 2 razy pod rzad w 16 tyg bo spodziewala sie dziewczynek. Wiec nie dziwota ze nie chca mowic. Ale cos mi mowi ze chyba jednak bedzie brat dla Maksia. Jakies takie przeczucie. Birka Maks odkurzacz uwielbia, wspina sie na niego i piszczy jak odkurzam. Za to panicznie boi sie drukarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla wszystkich małych jubilatów !!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 karro ja ostatnio przeczytałam że gdyby faceci mogliby zachodzić w ciąże to aborcja byłaby sakramentem....prawda jest niestety taka że czasem to faceci bardziej doceniaja błogosławiony stan niz niektóre kobiety ,które nawet wg.tego co napisałaś nie zasługują na miano matki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro... ja też słyszałam o takich matkach... masakra :/ ale ja miałam w rodzinie przypadek, dziadek nie odzywał sie do mojej mamy, bo moja starsza siostra tonie syn... piszę bo chcę się pochwalić... Wiki wyszedł trzonowy ząbek... :) a ja się dziwiłam co ona mi tak płacze :/ bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej trzonowy zabek! Chyba pierwszy u wrzesniakow! No to w takim razie czas na paste do zebow :) A mnie meczy taka zgaga ze wykorkuje :O Mamohuberta ty wiesz o czym mowie, bo pamietam ze my obie mialysmy straszna zgage w poprzedniej ciazy :) ale o ile dobrze pamietam to z Maksem pozniej mi sie zaczelo, jakos w 6 m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birka, gratulacje dla dziecka :D Maks tez sie slini na potege, ale z nim nigdy nic nie wiadomo. Dziasla opuchniete, ale nawet nie marudzi tylko wszystko pakuje do buzi, jakby mial 3 miechy znowu ;) Karro, slyszalam, ze na zgagi i te inne to pomagaja migdaly bez skorki, ale na pewno jestes bardziej ode mnie w boju zaprawiona, ja znam na szczescie glownie teorie. Dziewczyny, czy maci jakis sposob na nauczenie dziecka noszenia butow? Ja juz nie mam sil na to moje dziecie, staram sie w zabawie go oswajac z obuwiem, on nawet dzis sam probowal zakladac buciki na nozki, ale co probuje mu ubrac to wielki ryk... Co tam ryk - histeria! Czy on bedzie do starosci boso chodzil czy tez da sobie cos wreszcie zalozyc na nogi...??? To nie jest smieszne, on juz tak drepce i na spacerze chce z wozka wysiadac a tu nie ma jak, bo w skarpetach to tylko po trawie go puszczalam, a teraz jak mokro albo zimno sie zrobi... Uuuu, poradzcie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx! U nas też często są protesty i czasem tylko się obejrzę a już co najmniej jeden bucik zdjęty, a jak bucik to często też i skarpetka, a no i czapka też... Co z tym zrobić? Chyba trzeba ignorować te protesty. Gdybym ich słuchała, to mały chodziłby w ogóle najlepiej całkiem goły i obowiązkowo bez pampersa... Mój Mateunio ostatnio w ogóle jest protestantem w kwestiach różnych - przy wkładaniu do krzesełka do karmienia, do wózka, zapinaniu w foteliku samochodowym, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro kochana, ja ze zgaga zmagałam się w obu ciażach, w drugiej faktycznie szybciej mnie dopadła, na wieczór przed snem pomagało ciepłe mleko, migdaly nie pomagały mi wcale, choc chwalony sposób, od chyba 30 tc piłam mlwcko manti, bo juz nic mi nie pomagało, okropne uczucie. kochana no i jedz male posiłki a częste, to tz pomaga nie dopuszczac do zgagi, ogranic w jadłospiszie rzeczy zakwaszające, np sok pomarańczowy, jabłak, cytrusy, ja po nich miałm masake:) trzymaj się kochana, u nas jutro wielki dzień, suknia juz jest, przepiekna! tylko jeszcze jutro rano musimy kupić buciki, bo tu okazał się wiekszy problem. na 14 mamy fotografa chće zrobic małej pamiatkowe zdjęcie:) jeszcze nie spie bo susze paznokcie, walnęłąm sobie bordo a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo HiO - wszystkiego najlepszego dla Księżniczki w dniu pierwszych urodzin. No i oczywiście buziak od Dawida :) Czekamy na zdjęcia - na pewno będą piękne podobnie jak te z chrztu no i udanej imprezki :) Karro - ja też miałam zgagę ale niewielką i pomagały mi migdały w płatkach. co do butów nie pomożemy bo Dawid uwielbia buty. Może dajcie im się nimi trochę pobawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jak czytam o tych matkach co usuwaja ciaze to ym od razu zaszczelila.Jak tak wogole mozna.Co za sprawiedliwosc na tym swiecie jedni dzieci miec nie moga a inni usuwaja. mamohuberta - zdrowia dla synka zycze i udanych urodzinek Oliwi.Dla coreczki zyczonka wszystkiego najlepszego kruszynko!!!duzo zdrowka i milosci i oczywiscie buziaki ode mnie i Aruni :) karro- zycze wytrwalosci w tej ciazy no i oczywiscie zdrowka dla Maksa birka87- gratuluje kolejnego zabka :) U nas za to jakis czas temu zaczely sie przebijac naraz gorne jedynki i dwojki tylko teraz nierowno rosna i smiesznie to wyglada :) onyx1- ja niestety w sprawie butow nic nie poradze bo mala nie protestuje tylko czasami probuje sciagac ale tez chyba bym nie patrzyla na protesty niech sie przyzwyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx ja cie rozumiem bo mam to samo z czapka. W ciagu sekundy jest sciagnieta, i moglabym zakladac 1000 razy a on 1000 razy sciagnie. Jak zakladam taka ze sznurkami pod szyja to ciagnie tak mocno ze az sie krztusi a na szyi czerwona prega! No ale ma teraz zapalenie ucha i antybiotyk wiec nie ma bata, czapka musi byc. U nas najlepiej skutkuje odwrocenie czyms uwagi po zalozeniu czapki i czasem zapomni ze ma. A jak nie to krzyczy i szarpie, trudno :O Mamohuberta sto lat dla Oliwci 🌻 na pewno obydwie bedziecie wygladac cudnie, czekamy na fotki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Mamohuberta- 100lat dla OLIWKI :D:D:D !!! 🌼🌼🌼 Najserdeczniejsze życzenia dla skończonych już roczków :D:D:D Karr0- trzymam kciuki w zwalczaniu zgagi!!!! Zbytnio nie pomogę bo też prawie nie miałam... ...zmykam do mojego potwora... jeszcze wróce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam... A kto? Oliwka!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Co do butow to pisalam, ze dajemy sie mu nimi bawic. Wiecie - pampers tez gryzie w tylek, skarpetki, czapka przeszkadzaja, ale jakos zagaduje, spiewam itp i jest ok. Buty sa nie do przejscia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u nas z buciakimi nie ma problemu - Lenka jak tylko mówię ze idziemy na dwór, sama idzie do szafy i wyciaga buciki. Natomiast z czapką bywa różnie ... Dziewczyny, nie wiem czy już pisałyście coś na ten temat ale jak wam wychodziła cytologia po porodzie. Ja zrobiłam w sierpniu - wyszła III grupa. Dziś miałam pobierany wycinek do badania histopatologicznego ... trochę się martwię, ale moze nie ma czego .. a moze jest .... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na szczęście problemu z ubieraniem nie mamy, a jak mamy to śpiewamy :) zazwyczaj pomaga :) Oliwko wszystkiego NAJ NAJ NAJ 100 lat w szczęściu i miłości :) cytologii nie miałam, więc nic nie poradzębądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubieranie...protestuje jak zakladamy pieluche,a szczegolnie po kapieli. trzeb azagadywac i spiewac!!! czapka...zazwyczaj nie sciaga,a czasami macha sobie raczkami i zachaczy o czapke i sobie nagle przypomnie,ze trzeba sie jej pozbyc :) buty....az sama nie wiem co napisac. mamy chyba z 10 par butow, a zoska zadnych nie nosi, bo nie mozemy jej zalozyc. i to nie,ze ona nie lubi, zadne na nia nie wchodza :) mamy takie sandalki na rzepy, to normalnie jest jeszcze sporo miejsca na tej rzepie,ale zeby jej sie utrzymaly na nogach, nie moze byz za duzo luzu. takze po 20 minutach, ma juz slady czerwone i jej po prostu buty zdejmuje sama. wczoraj kupilismy nowe, takie na jesienna pogode, pewnie z numer za duze,ale przynajmniej latwo mozna jej wsadzic noge. ZOski stopka jest taka pulchniutka :) Takze w domu zawsze bez butow, a najczesciej nawet bez skarpetek, bo sciaga je w mgnieniu oka. o zimie to ja nawet nie mysle, bo wsadzac jej stopki w zimowe buty to dopiero bedzie niezla zabawa. wczoraj byslismy w Duluth na zakupach i musze sie pochwalic,ze maz mnie troche rozpuscil. dwie pary spodni, bluzki itd, bo jemu np podobaly sie takie a mnie inne :) potem zakupy w Victoria's Secret i zakupilam troche bielizny, bo wszystko mi normalnie z tylka spada, jakos mi sie tak schudlo. o biuscie juz pisalysmy, wiec jestem oficjalna deska :) jestem w pracy, przez nastepne kilk atygodni mamy luzy, a potem przychodzi jesien , gdzie drzewa klonowe zmienija kolory na tak niesamowite,ze ludzie z innych stanow przyjezdzaja aby je zobaczyc. porobie fotki za pare tygodni to wam pokaze :) zmykam, bo na necie caly dzien a trzeba by popracowac troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...powróciłam z długim poślizgiem................ ;) widzę że mowa o butach... Ja Wam muszę powiedzieć że my dopiero teraz w niedzielę zakupiliśmy pierwsze buciki Naszemu Francesco... Nigdy wcześniej ich nie miał... Jestem przeciwniczką noszenia bucików u dzieci które nie chodzą... To jest moje zdanie... Teraz gdy chodzi to byłam już zmuszona :P :) Inaczej mu się chodzi z bucikami, ale muszę powiedzieć że daje radę :D My przy zakupie mieliśmy mierzoną stópkę i Pani nam podała rozmiar... Ja na pewno bym nie wybrała takiego tylko mniejszy... Kazała Nam wócić za jakieś 10tyg :P W domu Francesco chodzi zawsze na boso:D Jest najszczęśliwszy !!!! Jak na chwilę obecną nie mamy problemu z ubieraniem... Podczas przewijania to zależy... czy Francesco się wyspał i wstał lewą nogą czy prawą....:P;D Nadal mamy problem z jedzeniem i spaniem :P Powoli wymiękam... :P CYC to podstawa życia !!!!!!!!!!!!!!! resztę dopisze później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko ja niedawno robilam cytologie (na poczatku ciazy) ale zupelnie nie znam sie na grupach niestety .. mi przyslali pismo do domu ze wszystko ok i tyle. No a bylas z tym wynikiem u lekarza, cos mowil ? Izabelcia no to faktycznie zaszalalas :) ja czekam az Nels wroci bo jak jestem sama z Maksem to kupuje w sumie tylko dla niego bo dla siebie to nie mam jak przymierzyc. Moj Maks wczoraj zasnal o 18.30, szok ! Ale w dzien spal tylko godzine wiec o 18 juz prawie zasypial na siedzaco. Obudzil sie o piatej rano ale dalam mu zabawek do lozeczka, pobawil sie godzine i zasnal do siodmej. Miod malina, dawno juz nie mialam calego wieczoru dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Kochanych wrzesniaczkow-roczniaczkow! ❤️❤️❤️ dla Maksa-Karo,Kornelka-Mamani,Lenki-Slonko,Maksa-Onyx, Mateuszka-Kasinska,Arianny-eli, Ameli-majki,Francesco-Brutty,Oliwki-MhiO, Rosnijcie zdrowo Kochane Dzieciaczki🌼 Buziaczki od Nicolki 👄 Przepraszam, ze nie skladam zyczen na biezaco, ale nadal nie mam komputera i zagladam tutaj tylko goscinnie! Dziekujemy z calego serca za zyczenia dla Niki :-) Gratuluje tez nastepnym ciazarowka i podziwiam Was Kochane. MamoHiO jak sie czuje Hubert? Przykro mi bardzo. Myszko co do mojej Majki to brak slow :-( zbyt wiele stresu przyplacam powoli zdrowiem i zbyt wysokim cisnieniem, czuje sie powoli jak wrak, a gdzie tam koniec dorastania. Brutta Tobie nalezy sie medal za to karmienie piersia :-) Moja Niki juz nie chce mojego mleczka. Tyle zawsze chce Wam napisac i odpisac i zawsze Mala wtedy najbardziej mnie potrzebuje. Pozdrawiam WSZySTKIE mamusie bardzo cieplo. Buziaki dla Maluszkow a moze juz "malych dzieci" :-) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) Na początek troszkę spóźnione ale najlepsze życzenia urodzinowe dla wspaniałych maluszków: MAKSIA🌻, KORNELKA 🌻, LENKI 🌻, MAKSIA🌻, NICOLKI🌻, MATEUSZKA🌻, ARIANKI🌻, OLIWKI 🌻 I AMELKI 🌻 WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJLEPSZEGO u nas trwa nadal walka z remontem, chciałabym żeby już się skończył a tu nie ma nawet jeszcze łazienki ani kuchni. Ale podobno już niedługo :). Na razie mieszkamy jeszcze w starym mieszkaniu... Mój Kubuś też ma fazę na wyciąganie wszystkiego z szuflad i szafek. Najlepiej lubi szuflady z rzeczami taty (patrz: kable, ładowarki, wtyczki, piloty i stare telefony), chociaż kuchenne też go interesują ale mu nie pozwalam wyciągać. Bałaganu nawet dużego nie robi, bo zabawki trzymamy w dużej papierowej torbie (na razie) i jak je wywali to wrzucam je z powrotem bez żadnego układania. Czy wasze pociechy bawią się w ogóle zabawkami ? jeśli tak to jakimi? bo mam wrażenie, że Kuba tylko obejrzy i nudzą mu się. Mamohuberta bardzo mi przykro z powodu wypadku twojego synka. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia :) Co bucików - mój Kubuś na początku zdejmował ale w końcu kupiłam mu takie, że nie umie ich rozpiąć i problem się skończył. A czapka na szczęście jest najczęściej na głowie. Karro, widzę, że mamy podobne objawy :). Ja też mam straszne mdłości, chociaż przy pierwszej ciąży nie miałam. Tobie już przeszły - u mnie jeszcze za wcześnie :(. A intuicja też mi podpowiada że będzie chłopiec. Idę 15.09 na USG to może coś już bedzie widać. ps. okropne te historie z tą abrcją... Birka 87 gratuluję Wiki ząbka trzonowego :) U nas cały czas od 4 m-cy 8 zębów. Słonko26, mi po porodzie cytologia wyszła gr II, więc podobno nie jest źle. Nic Ci nie doradzę bo nie znam się na tym zupełnie. Ale trzymam kciuki za Ciebie. Izabelcia78, piszesz, że jesteś deska.... powiem Ci coś. Ja przed ciążą miałam biust 70 D lub E (zależy od producenta staników), teraz mam.....uwaga...70 B! I co Ty na to :)). A tak poważnie, jeśli chudniesz zrób sobie koniecznie badanie TSH (w Polsce kosztije ok 18,00 zł) bo u mnie zaczęło się tak samo jak u Ciebie i okazało się że to nadczynność tarczycy. Dziewczyny pozdrawiam was wszystkie i maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj pasją mojego dziecka jest zbieranie papierków na placu zabaw i zanoszenie pojedynczo do śmietnika ...co się dzis za nia obiegałam ! Co do cytologii, to mój lekarz kazał mi zrobić cytologię jak zacznę miesiaczkować - więc zrobiłam na początku sierpnia. Myślałam ze jest wsystko OK aż przyszedł list że musze sie zgłosić do lekarza bo mam zły wynik. Więc pobiegłam , grupa III oznacza ze są zmiany w nabłonku stopnia niskiego obejmujace koilocytozę i możliwość CIN 1, czyli pokrótce mogą to byc komórki przednowotworowe. Grupa II zaliczana jest do normy. Teraz czekam do 18 września na wynik, jesli będzie Ok to zabieg laserowy usunięcia nadżerki, jeśli okaze sie ze to zmiany nowotworowe -dalsze leczenie. Póki co jestem dobrej myśli :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nadżerkę będzie można bezboleśnie usunąć :) buziaki dla Ciebie :) dziewczyny BŁAGAM trzymajcie kciuki :) postanowiłam odstawić Wiktorię od cyca na butlę, przez to ząbkowanie strasznie mnie gryzie i mi cycek odpada :/ póki co odciągam moje mleko i spróbuję dać z butli, a później tylko piciu, nie odciągnę niestety wystarczająco i muszę zacząć podawać jej znienawidzone kaszki i jogurciki. Dzisiaj przez cały dzień tylko raz się upomniała, ale nie dałam jej, spróbuję nie dać w nocy i ściągnąć ile się da, a przy najbliższej okazji kupić modyfikowane, albo dawać krowie ze wsi :) mam nadzieję, że dużo tulenia i pieszczot pozwoli ją odstawić :) Karro zazdroszczę :) Wiki w życiu nie zasnęłaby tak wcześnie :) a jakby zasnęła, to obudzi się jak po drzemce i szaleje :) Izabelcia... dziewczyny, wy przynajmniej macie równe piersi :) u mnie masakra :) chyba sobie jedną powiększę :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy za zyczenia!!! imprezka sie udała, oliwka wygladała cudnie (jutro postaram się wrzucic fotki na nk) wszystkim sie podobało, było smacznie, elegancko i w ogóle super, goscilismy sie do 22, gdyby nie był to środek tygodnia to pewnie jeszcze bysmy posiedzieli. jestem zadowolona że wpadłam na pomysł żeby zrobić ten roczek w tej włoskiej knajpce, tymbardziej że jest tam cudny wystrój. dzis zrobiłam Oliwci w domu party dla jej 3 kolegów z podwórka, Mikołaj 7 mcy, Kubus 10 mcy i Antos 13 mcy- dzieciaki super sie bawiły, tez było fajowo. były czapeczki, z menu dla maluszków danonki, banany, maliny, biszkopty i paluszki, a i ugotowałam kisiel:) mamusie zajadały sie pyszna tarta z owocami:) mamy nowe zabawki i ubranka oliwia jest w 7 niebie, mnie boli troche głowa, bo wszytsko gra, spiewa, ryczy itp:D mój synek czuje sie dobrze, wszytsko skończyło sie pozytywnie, tylko zwolniony jest z zajęc ruchowych typu basen, w-f, judo do konca wrzesnia. słonko może ta III gr cytologii to przez nadżerke. bedzie dobrze, zobaczysz. u nas znienawidzona jest czapka, buciki tez Oliwka zdejmuje i skarpetki też. pozwalam jej chodzic boso, ale jak ma zimne stópki to raczej zakładam skarpety no i teraz kapciuszki do chodzenia, ale tez nie cały dzień żeby stópki odpoczeły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birka to bylo tylko jednorazowo z tym spaniem, Maks tez nigdy nie chodzi tak wczesnie, i bylam pewna ze sie po godzinie obudzi a tu taka niespodzianka. Dzis buszowal do 21. Mamohuberta super ze imprezka sie udala, czekamy na fotki. A my dzis bylismy w "otwartym przedszkolu" tak sie to u nas nazywa mowie wam super sprawa. Lokal jest taki jak przedszkole i idzie sie tam z dzieciaczkiem, sa tam dwie pani przedszkolanki ale dziecka sie nie zostawia tylko jest pod opieka rodzicow. Mozna przyjsc na 3 godziny i nic to nie kosztuje. Panie organizuja zabawy, spiewanie piosenek itp. Maks byl zachwycony, tyle zabawek naraz to on w zyciu nie widzial :D Z zainteresowaniem ogladal inne dzieci a jak bylo spiewanie to juz w ogole zachwyt. Jest tez pokoj w ktorym starsze dzieci maluja i lepia plasteline, robia laminowane ksiazeczki itp Odsapnelam troche bo tyle tam bylo interesujacych rzeczy ze Maks zupelnie o mamie zapomnial, latal tylko od jednego kosza z zabawkami do drugiego ha ha Tak ze na pewno bedziemy tam czesto goscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×