Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Hej eryka :D:D:D Witaj w klubie szalonych 30stek:D.. Ja jutro obchodzę ten "wielki" :P :) dzień :D Przyznam że też mogłabym sobie odjąć spokojnie 10lat... ahh...;) Pamiętam jak dziś, jak moja siostra kończyła 3 dyszki a ja mówiłam... ale Ona stara!!!!!:P ... a tu masz babo placek... jutro mnie czeka to samo... i nie dowierzam... Życzę Ci wszystkiego najlepszego :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paris zapraszamy do Nas :) skopiuj tabelke i wpisz date Małej według daty... ... i się zaczernij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris26
Wpadam na chwilke dopisac sie do tabelki bo dopisywalam sie kiedys do innej U nas OK, tylko roboty huk, wyjezdzamy na 5 dni, akurat na urodzinki Maksia. I tak tu nie mamy rodziny, wiec przynajmniej sobie pozwiedzamy i zmienimy klimat. Pozdrawiamy wszystkie mamy i dzieciaczki, a takze zapomnianych tatusiow !!! Imię.Mamy.......data.porodu.....imię.Dziecka ....waga.....wzrost Barwy Jesieni....24.07.2008........Mikołaj...........2000 ........47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia ............2500.........47cm Evi_22.............03.08.2008.........Emilka...........2 950. .......54cm katharin...........22.08.2008..........Maciej.........33 90. ........52cm Izabelcia78.......23.08.2008.........Sophia...... ....2800........53,3cm Koug................23.08.2008........Emilka..... ......3245.........54cm mrs_ziec...........23.08.2008........Ola...............3 250.. .......54cm wiewiorka2004....24.08.2008........Kubuś...........3500 ........56 cm SYLCIA 20..........28.08.2008.........Kris.............2620..... ...47cm sanday1.............31.082008........Mateusz........3000 .. .......55cm karro................01.09.2008........Maks............2 790.........47cm MaMani.............02.09.2008........Kornelek........3,7 70. .......53 cm Słonko_26..........02.09.2008.........Lena Emilia....3440 .........56 cm Onyx1...............02.09.2008....Maksymilian Mikolaj...2950......?cm magia_...............04.09.2008........Nicole-Julia... 3880...........54cm kasinska28..........05.09.2008.........Mateusz......275 0 .........53cm el79..................06.09.2008.......Arianna.......... 3230.........50cm mamahuberta.......09.09.2008.......Oliwia...........3050 .........53cm majka28............10.09.2008........Amelia...........29 20 .........52cm ewunienka24.......11.09.2008.......Amira............3340 .. .......53cm Dafodilek...........12.09.2008........Karolek..........3 400........55cm MartaObdarta.....12.092008........Weroniczka....3550.... ......55cm kate562.............13.09.2008........Marta...........37 20........ myszka5..............14.09.2008.......Dawid...........41 00........54cm sandra27..............18.09.2008.......Damianek.....3900 .........56cm marlenaaa.............18.09.2008.......Damian........337 0.........56cm eryka...................18.09.2008......Blanka.........3 920..........56cm ewa.z14...............20.09.2008.......Miłosz.........43 50..........61cm paris26(moniq).......28.09.2008....AMELIA-SOPHIE..3450..........50cm magdae................30.09.2008.......CYRYLEK.......350 0.........53cm tulipusia spóżniona..05.10.2008.......Antek..........4240.........57c m brutta................06.10.2008.......Francesco....350 0...........49cm oleniga...............08.10.08.......Mikołaj Marcin......4360.......62cm Born2Love...........30.09.08..............Tim........... ..4160........53cm jestem juz z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris26
niechcacy skopiowalam czesc(poczatek) czyjegos wpisu przepraszam niewiem jak to usunac pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka witaj , dzieki za gratulacje :) oj to faktycznie masz zapieprz z wlasna firma ! Ale tryskasz energia nawet na odleglosc wiec sluzy ci :) No a mala to aniolek, przeslij jakies fluidki bo jak mi sie drugi taki diabelek jak moj Maksio urodzi to ja wysiadam. Spokojna dziewuszke chce ! Paris witamy, zaczernij sie i opowiedz cos o sobie i coreczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro Ty masz konto na n-k ?? Bo inne dziewczyny to ja sobie podglądam :) a Ciebie nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutta dzięki kochana za życzenia i ja również Tobie życzę wszystkiego naj :) A wiesz, że ja też tak mówiłam siostrze jak kończyła 30-stkę 9 lat temu hehe Podobno dopiero życie się zaczyna po 30-stce :D Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To postuluję utworzyć tabelkę mam-wrześniówek! Albo wszystkich mam, która kiedy ma urodziny :D Drogie trzydziestki, wraz z najlepszymi życzeniami urodzinowymi chciałam Wam złożyć taką oto przestrogę - mądrość życiową: Po trzydziestce zmieniają się trzy rzeczy: po pierwsze - pamięć się pogarsza... ...a po drugie i trzecie... ...wylecialo mi z glowy... ;) 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris26
powiedzcie jak sie "zaczernic" jestem tu nowa:)cos o sobie coz 26lat,mezatka,mieszkam sobie w Payzu:)skonczylam tu studia i zostalam mama:) a mala na imie ma Amelia-Sophie przyszla na swiat po dluuuugich wyczekiwaniach przez cesarke,i coz narazie nie pracuje i leci dzien za dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paris jeszcze raz :) O ile mnie pamięć nie myli, "zaczernić" się możesz klikając w "preferencje" u góry strony. Tam wpisujesz swój nick i wymyślasz hasło, które go zabezpiecza. Wtedy stajesz się "czarna". Tam możesz także dodać stopkę, która się zawsze pokazuje u dołu twoich postów. Jak spojrzysz na to, co napisałam, zobaczysz, że na samym końcu pojawi sie napis drobniejszymi literkami - u mnie jest to akurat link do zdjęć synka, dziewczyny mają np. daty urodzeń czy ślubu. Wiesz, o mało co bym Cię odwiedziła, ale pojedziemy tylko do Lille, bo mały jest za mały. Mieszkam w Londynie i uczę polskiego, teraz głównie siedzę w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris26
onyx1 - fajniutki malec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Izabelcia - śliczne fotki z urodzin Koug - Emilka wyglądała jak księżniczka lub rusałka - nie mogę się zdecydować :) Przykro mi z powodu Twojej teściowej. Karro - nie wiem czy przeoczyłam czy nie napisałaś co z tą Twoją torbielą...... Paris - witamy. Widziałam Twoje zdjęcia na NK - słodka jest ta Wasza córeczka :) Dawid ostatnio też nie zawsze chce sam usnąć w ciągu dnia. Wczoraj musiałam go trzymać na rękach przez ponad 20 minut aż zasnął, tak się mocno przytulał. Po pół godzinie snu obudził się z wielkim płaczem i tak przez 15 minut - normalnie jakby mu ktoś wielka krzywdę zrobił. Potem zrobił kupę i dalej 10 minut płaczu. Coś ostatnio mamy problem ze zrobieniem kupki, są mocno zbite albo wręcz kuleczki. Daję mu już śliwki ze słoika ale nie bardzo pomagają. Nie wiem co robić. My urodzinki planujemy na sobotę 12 czyli dwa dni "przed". Co do tabelki to brakuje przynajmniej 2 dzieci - o ile dobrze pamiętam to w dzień kiedy Dawid się urodził było nas trójeczka :) Co do mojego powrotu do pracy to jeszcze sprawa nie jest rozstrzygnięta do końca. Dziewczyny, dzięki za podpowiedzi i słowa otuchy Kasinska, zapisałam Dawida do żłobka i czekam na odpowiedź (może uda się wejść innymi drzwiami). Prywatnego żłobka u nas nie ma - ja chciałam z kumpela coś takiego otworzyć, ale niestety badanie rynku nie wypadło zbyt pomyślnie :( Pytanie z innej beczki - czy miałyście, lub planujecie na roczku alkohol? Ja nie za bardzo, ale jak wszystkim o tym mówię to większość jest w szoku :(:( Wszystkiego najlepszego dla Mamusiowych solenizantek - mi tez 30 stuknęła w czerwcu :) Dziewczynki, piszcie częściej - Magia, Mamo HiO Widzę, że znalazła się MaMani i Słonko 🌼 Chyba się trochę rozpisałam............. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko faktycznie nie napisalam chyba ale na usg tydzien temu okazalo sie ze torbiel bardzo ladnie wchlonela sie po duphastonie wiec kamien z serca :) Wlasnie ogladalam Amelcie, sliczna, dzieki za zaproszenie na nk! Onyx nie wiedzialam ze jestes nauczycielka. Moja sp mama tez uczyla polskiego wiec mam sentyment :) U nas horror ze spaniem. Maks zasnal wczoraj o 20 jak zwykle, po niecalej godzinie obudzil sie i koniec mojego wieczoru - zasnal o 23.30 :O Wiem ze nic go nie boli bo jak wyjme go z lozeczka jest caly happy i chce sie bawic, po prostu nie spi i juz !! Mam dosyc bo w dzien ma 2 krotkie drzemki podczas ktorych ja staram sie cos zrobic w domu, ugotowac, i koniec koncow mam zero czasu dla siebie by podladowac akumulatory. Wczoraj u nas lalo strasznie ale dzis slonko swieci wiec chyba zabiore go do mini zoo poki ladna pogoda, niech sobie baranki potarga za kudly :) Milej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Spóźnione życzenia dla Naszych pierwszych solenizantek Zosi i Emilki :) Brutta wszystkiego najlepszego w Dniu urodzin!!! dopisuje się do tabeleczki: Imię.Mamy.......data.porodu.....imię.Dziecka ....waga.....wzrost Barwy Jesieni....24.07.2008........Mikołaj...........2000 ........47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia ............2500.........47cm Evi_22.............03.08.2008.........Emilka...........2 950. .......54cm katharin...........22.08.2008..........Maciej.........33 90. ........52cm Izabelcia78.......23.08.2008.........Sophia...... ....2800........53,3cm Koug................23.08.2008........Emilka..... ......3245.........54cm mrs_ziec...........23.08.2008........Ola...............3 250.. .......54cm wiewiorka2004....24.08.2008........Kubuś...........3500 ........56 cm SYLCIA 20..........28.08.2008.........Kris.............2620..... ...47cm sanday1.............31.082008........Mateusz........3000 .. .......55cm karro................01.09.2008........Maks............2 790.........47cm MaMani.............02.09.2008........Kornelek........3,7 70. .......53 cm Słonko_26..........02.09.2008.........Lena Emilia....3440 .........56 cm Onyx1...............02.09.2008....Maksymilian Mikolaj...2950......?cm magia_...............04.09.2008........Nicole-Julia... 3880...........54cm kasinska28..........05.09.2008.........Mateusz......275 0 .........53cm el79..................06.09.2008.......Arianna.......... 3230.........50cm mamahuberta.......09.09.2008.......Oliwia...........3050 .........53cm majka28............10.09.2008........Amelia...........29 20 .........52cm ewunienka24.......11.09.2008.......Amira............3340 .. .......53cm Dafodilek...........12.09.2008........Karolek..........3 400........55cm MartaObdarta.....12.092008........Weroniczka....3550.... ......55cm kate562.............13.09.2008........Marta...........37 20........ myszka5..............14.09.2008.......Dawid...........41 00........54cm brudzia................16.09.2008......Paweł............4750.........60cm sandra27..............18.09.2008.......Damianek.....3900 .........56cm marlenaaa.............18.09.2008.......Damian........337 0.........56cm eryka...................18.09.2008......Blanka.........3 920..........56cm ewa.z14...............20.09.2008.......Miłosz.........43 50..........61cm paris26(moniq).......28.09.2008....AMELIA-SOPHIE..3450.. ........50cm magdae................30.09.2008.......CYRYLEK.......350 0.........53cm tulipusia spóżniona..05.10.2008.......Antek..........4240.........57c m brutta................06.10.2008.......Francesco....350 0...........49cm oleniga...............08.10.08.......Mikołaj Marcin......4360.......62cm Born2Love...........30.09.08..............Tim........... ..4160........53cm My roczek planujemy dokładnie w dniu urodzin czyli w środę, na pewno będą dziadkowie Pawełka, pradziadkowie, chrzestni, rodzeństwo moje i Łukasza, więc trochę osób się uzbiera:) Myszka co do alkoholu, jeżeli chodzi o urodziny dorosłych to zawsze jest - w rożnych ilościach (zależy kogo urodziny), ale jest!!!co do urodzin dzieci, ja również jestem za tym, żeby alkoholu nie było, można ewentualnie wypić lampkę szampana Nie mam pomysłu na jakiś fajny prezent dla Pawła, co s w stylu samochodzik, pchacz, rowerek.... hm...pomóżcie! Ja wróciłam do pracy dokładnie 20 czerwca, więc już 2 miesiące temu, pierwszy dzień był tragiczny, ale później weszłam na nowo w ten klimat i jest dobrze, na początku miałam dziwne myśli, jak to będzie itp. ale teraz nie żałuję jest dobrze, Paweł wniebowzięty u babci, ja zadowolona, po pracy cały swój czas poświęcam Pawłowi, jest super! Karro podziwiam Cię, musisz mieć dużo sił, Nasze dzieci to teraz małe wicherki, wszędzie ich pełno, a Ty jeszcze z małą kruszynką w brzusiu! ja ogólnie jestem wytrzymała, ale w środę spędziłam po długim czasie cały dzień samiutka z Pawłem od rana do wieczora, on poszedł spać o 20 a ja zaraz po nim o 20.30 byłam wykończona:) dobrze że mamy jeszcze dwie drzemki po 1,5 godz. chociaż jest czas na zrobienie obiadu itp. Pawełkowi wżyna się górna i dolna jedynka - na koncie ma już dobrze widoczna dolna jedynkę i górną dwójkę :) Dziewczyny co do jedzonka Naszych dzieci?- bo mam z tym zawsze dylemat- najlepiej im smakuje teraz Nasze dorosłe jedzonko- dajecie im już normalne obiady, takie jak Wy robicie dla Was? pozdrawiam miłego weekendu PS. Ja m=niestety w pracy pełnie dyżur w ten weekend:( Paweł urzęduje ze swoim tatą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Dawno się nie odzywałam ale trochę mi się życie skomplikowało od lutego. Mianowicie, stwierdzono u mnie poporodową nadczynność tarczycy a ostatecznie po jakimś czasie chorobę Gravesa Basedowa. W sumie to nic nie podejrzewałam ale zastanawiało mnie to, że strasznie schudłam po porodzie (przed ciążą waga 57 a po ciąży ok 50) ale wszyscy mówili "karmisz piersią i obowiążków przybyło to chudniesz". Miałam też kołatania serca i ciągle było mi gorąco. Ludzie w lutym chodzili poubierani a ja porozpinana. Sama poszłam na badania płatne. Wynik TSH wynosił 0,0005 (norma od 0,4-4,coś). W ten sam dzień trafiłam do endokrynologa państwowo (czeka się 3 mce) jako matka karmiąca i dostałam leki. Potem zaczęłam robić szczegółowsze badanie i wyszło że to choroba GB. Przyczyna nieznana ale prawdobobnie za mało odpoczynku po porodzie i trochę stresu i organizm sobie nie poradził. Widocznie też miałam jakieś predyspozycje..kto wie. W czerwcu wylądowłam w szpitalu z podejrzeniem tzw. przełomu tarczycowego itrochę mi się poprawiło. Poza tym mój synek ma teraz 11 m-cy a 1 urodziny będzie miał 16 września. Urodziny planujemy urządzić w domu dla najbliższej rodziny i zmagamy się by zdążyć z remontem bo miesiąć temu kupiliśmy większe mieszkanie. Z dobrych wiadomości to muszę się pochwali ze jestem w ciąży i termin na przywitanie kolejnego dzidziusia mam na 12.04.2010 :D Mam nadzieję, że wszystko będzie ok bo przez moją chorobę jest to ciąża ryzykowna i muszę przyjmować duphaston. Gratulacje specjalne dla Karro i Dadofilka (chyba nie pomyliłam :P) Nie martwicie się czasem ze nie poradzimy sobie z kolejnym maluszkiem? :) Pozdrawiam Was wszystkie i wszystkie nasze małe roczniaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaklee faktycznie dawno cie nie bylo no i takie wiadomosci :D Gratulacje 🌻 no to posypia sie dzieciaczki miesiac po miesiacu na wiosne, bo ja mam na 9 marca, ty na kwietnia a Dafodilek jakos miesiac przede mna. Przykro mi z powodu twojej choroby, mam nadzieje ze ciaza przebiegnie pomyslnie i bezproblemowo. Dbaj o siebie i niech mezus wyrecza w czym sie da ;) Staram sie nie martwic na zapas ze sobie nie poradze, jedyne co mnie martwi to to ze moj Maks kiepsko spi mimo tego ze ma rok prawie jeszcze nigdy nie przespal calej nocy .. jak mi sie obydwa beda budzic to nie wiem .. Aha Brutta sto lat sto lat !! Teraz to juz z gorki ha ha :D Wiem po sobie bo mi w tym roku stuknie 31!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Myszka5 za opinie:) sluchajcie czy wypada przelozyc pierwsze urodziny malej??wypadaja w poniedzialek a chcialabym w niedziele zorganizowac nie dosc ze nie bedzie chrzestnych i blizszej rodziny (wszyscy mieszkaja w polsce)to chociaz jakis znajomych z tad chcemy zaprosic,ale jak wiadomo poniedzialek dzien pracujacy jak sadzicie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx1 - Paryz jest piekny warto zobaczyc,a i spotkac sie zawsze mozna:)pozdr ciekawej wycieczki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kobietki Ja nadal sobie dzisiaj wypoczywam bo Kubuś jest na weekend u babci. Mówię wam jak potrzebowałam takiego dnia, w którym nic nie robię. Dziękuję karro za gratulacje i cieszę się się, że nie jestem sama w takiej sytuacji :). Będziemy się potem wymieniać radami jak poradzić sobie z dwoma szkrabami :) Co do spania mojego Kuby to mam w nocy spokój. Chodzi spać ok 21 i śpi do 6-7 rano. Może wynika to z tego, że staram się go maksymalnie zmęczyć w ciągu dnia tzn. jak najwięcej przebywania na świeżym powietrzu (spacery 2 razy dzienne po ok 2-3 godz.jak się wyrabiam). Przez spacer rozumiem nie tylko chodzenie z wózkiem bo mały i tak próbuje z niego wyjść ale też chodzimy na piechotę, siedzimy w piaskownicy, na karauzeli, huśtawkach i zjeżdzalni. Staram się nie nosić go na rękach bo po prostu nie mam siły.Potem w domu kąpanko, kolacja i butla mleka na noc. Czasami zasypia przy mleku, a czasem turla się po całym łóżku aż zaśnie. Oczywiście tv wyłączony i światło stłumione. Wiadomo, że są wyjątki ale bardzo rzadko. Pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. I nie dołujcie mnie z tymi trzydziestymi urodzinami bo ja mam już 32 lata :O A tak poważnie to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM JUBILATKOM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Garatulacje dla kolejnej oczekujacej mamusi !!! Co do przekładania urodzin to u nas tak właśnie będzie i to spory poślizg ... Lenka ma urodzinki 2 września ale impreza dopiero 13 !!! O ile mi sie dziecko nie rozchoruje. Dwa tygodnie temu maiła kontakt z dziewczynka chorą na ospe - nawet za rączki sie nie dotykała ale ja mamobawy czy sie nie zaraziła i teraz czekam i obserwuję. Minęły juz 2 tyg ale trzeba obserwować do 21 dni ... wiec jeszcze tydzień !!! Więc impreza zapobiegawczo przesunieta.... my w srodę we dwie sobie zjemy po kawałku ciasta - Lenka ciupinkę a mama wiecej :)))) bo Lenuska nie je słodkosci !!! Moaj mama ma mi to bardzo za złe ze odmawiam dziecku słodyczy ale jak sama zauwazyła Lenka ich nie potrzebuje. Probowała dać dziecku jakieś ciastko z czekoladą i jakis czekoladnki ale Lena do rączki wzieła i wyrzuciła... późnej to juz prawie na siłę chciała dziecku dac ale wyperswadowałam jej to i się obraziła odrobinę.... ogolnie moja mama uważa że źlewychowuję moje dziecko :( ale to długi temattt ... Życzę dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki slonko 26 widze ze nie tylko moja mama nie pochwala wychowania bez slodyczy,twierdzi ze zabieram dziecku dziecinstwo,masakra dlatego ciesze sie ze mieszkam tak daleeeko:)bylam na wakacjach i musialam pilnowac co mala jada z babcia,a na spacer sama-absolutnie pewnie by batona zjadla:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Na początek chcałabym "odśpiewać" sto lat sto lat niech żyją żyja nam :) wszystkie roczniaki i przede wszystkim Emilka i Zosia :) gratulacje dla kolejnej podwójnej mamusi :) życzymy, by ciąża przebiegła pomyślnie i spokojnie :) Nie bardzo mogę się odzywać bo mam deficyt czasu :) sama w domu jestem i Wiki jest bardzo zajmująca :) do tego posprzątać trzeba co nabroi i ugotować :) dla niej gotuję osobno :) dla nas osobno, ale tak by wyglądało podobnie :) co do alkoholu na urodzinach planuję wino na poczęstunek i nic więcej :) słodycze... niestety ja jestem od nich uzależniona więc i WIki czasem coś skubnie, ale staram się ograniczać :) nie obrazicie się jeśli dopiszę się do tabeli :) Imię.Mamy.......data.porodu.....imię.Dziecka ....waga.....wzrost Barwy Jesieni....24.07.2008........Mikołaj...........2000 ........47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia ............2500.........47cm Evi_22.............03.08.2008.........Emilka...........2 950. .......54cm katharin...........22.08.2008..........Maciej.........33 90. ........52cm Izabelcia78.......23.08.2008.........Sophia...... ....2800........53,3cm Koug................23.08.2008........Emilka..... ......3245.........54cm mrs_ziec...........23.08.2008........Ola...............3 250.. .......54cm wiewiorka2004....24.08.2008........Kubuś...........3500 ........56 cm SYLCIA 20..........28.08.2008.........Kris.............2620..... ...47cm sanday1.............31.082008........Mateusz........3000 .. .......55cm karro................01.09.2008........Maks............2 790.........47cm MaMani.............02.09.2008........Kornelek........3,7 70. .......53 cm Słonko_26..........02.09.2008.........Lena Emilia....3440 .........56 cm Onyx1...............02.09.2008....Maksymilian Mikolaj...2950......?cm magia_...............04.09.2008........Nicole-Julia... 3880...........54cm kasinska28..........05.09.2008.........Mateusz......275 0 .........53cm el79..................06.09.2008.......Arianna.......... 3230.........50cm mamahuberta.......09.09.2008.......Oliwia...........3050 .........53cm majka28............10.09.2008........Amelia...........29 20 .........52cm ewunienka24.......11.09.2008.......Amira............3340 .. .......53cm Dafodilek...........12.09.2008........Karolek..........3 400........55cm MartaObdarta.....12.092008........Weroniczka....3550.... ......55cm kate562.............13.09.2008........Marta...........37 20........ myszka5..............14.09.2008.......Dawid...........41 00........54cm brudzia................16.09.2008......Paweł............ 4750.........60cm sandra27..............18.09.2008.......Damianek.....3900 .........56cm marlenaaa.............18.09.2008.......Damian........337 0.........56cm eryka...................18.09.2008......Blanka.........3 920..........56cm ewa.z14...............20.09.2008.......Miłosz.........43 50..........61cm birka87................23.09.2008.......Wiktoria Anna...3080.......54cm paris26(moniq).......28.09.2008....AMELIA-SOPHIE..3450.. ........50cm magdae................30.09.2008.......CYRYLEK.......350 0.........53cm tulipusia spóżniona..05.10.2008.......Antek..........4240.........57c m brutta................06.10.2008.......Francesco....350 0...........49cm oleniga...............08.10.08.......Mikołaj Marcin......4360.......62cm Born2Love...........30.09.08..............Tim........... ..4160........53cm teraz dodatkowo muszę wysprzątać mieszkanie do wynajęcia i odremontować z moim P :/ pół kuchni dzisiaj zrobilam :) jutro cdn :) Pozdrawiam i odezwiemy się najprawdopodobniej po roczku :) aha planuję na pierwszą sobotę po tym jak wypada ( w środę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheheeeej!!! Ale super, ze nam sie dzieciaczki sypna! :D Aga klee, pewnie ze cie pamietam! Gratuluje serdecznie ciazy! Bede trzymac kciuki, zeby wszystko bylo dobrze! U nas tez Maks zaczal wychodzic z wozka, ale jestem nieugieta. Maz go rozpuszcza i nosi. JAk chce to niech nosi, garb mu urosnie, hehe ;) Paris, a znasz firme "ecodo"? Zamawialam kiedys od nich srodek dezynfekujacy, ale teraz nie moga, bo przesylka do Anglii to jakas masakra! Chcialabym w czasie tego mojego wypadu na kontynent sie w to zaopatrzyc, tylko nie wiem gdzie. Ostatnio bylam w paru marketach i szukalam, ale obawiam sie, ze to tylko sprzedaz internetowa. Jak nie wiesz to trudno :) Wklejam linka: http://www.origine-naturelle.com/DOUCENATURE_Desinfectant_Un_ete_en_Provence.html A z moim francuskim to masakra! Dzis sprawdzalam jak jest "recznik"... :( A kiedys (na studiach) to sztuki czytalismy po francusku... Eh, zycie, zycie... Ja nie zartowalam z ta skleroza po 30-ce! A Paryzowi i tak nie odpuszcze :P Slonko, ja tez uwazam, ze dziecko na slodycze ma jeszcze czas. I tak je jakies sucharki, kaszki, owoce. To mu wystarczy, moim zdaniem. Maks ma na swoim koncie polizanie czekolady i dzis moj maz dal mu kawalek biszkoptu, okruszek. Ja chcailabym zrobic wlasnie biszkoptowy tort z wlasnej roboty bita smietana, zeby dziecko sobie troche skosztowalo w urodzinki. Ale jak nie wyjdzie, to nic sie nie stanie :) Ok, zmykam do pakowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam kilka nowych fotek na fotosik :) niestey naszą klasę usunęłam więc został mi tylko on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam wam się "pochwalić" dwa dni temu miałam zator mleczny w piersi... masakra, gorączka 39 stopni ledwo chodziłam :) na szczęście tego dnia mój P wcześniej wrócił z pracy i na następny dzień przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×