Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Eryka - GRATULUJĘ!!!! Za godzinę przyjedzie Pan z meblami - tak się cieszę że nie mogę się doczekać :P):):P) ciekawe czy wniosą mi je do domu czy będę musiała poczekać na mojego T........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki evi gdzie ty jestes??!! pisz co u Ciebie i malej! Eryyka wielkieee gratulacje 🌼 Ja tez juz spakowalam torbe :D:D:D w extremalnych warunkach. dopadly mnie o 23.30 skurcze bolesne paskudne co 7-10 minut i trwające okolo minuty... wiec maz pakowal a ja mowilam co... :D:D:D myslalam ze to juz... ale ze do szpitala mam rzut beretem to postanowilismy czekac... no i po 3 godzinach stawały sie coraz rzadsze i coraz mniej bolesne... wkoncu przeszlo calkiem... falszywy alarm :D No więc nadal czekam :D:D jeszcze 24 dni :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Mamusie :-) eryka - najserdeczniejsze gratulacje :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myszka ale z Ciebie ranny ptaszek Malenqa. Ciekawe czy juz Ci dostarczyli mebelki? Manani oj Ty biedna pewnie nocke mialas nie przespana tym alarmem? Dziewczynki czy Wy tez macie wrazenie ze wasze brzuszki maja czkawke? Ja juz jestem po mojej drugiej glukozie i nastraszyli mnie na wizyte u specjalisty od cukrzycy ciazowej. A ja chce juz urodzic za niedlugo a nie latac po zimnych lekarzach. El- powiedz mi kochana co to sa i jak wygladaja podklady poporodowe w niemczech ??? Albo wogole Dziewczynki co to jest?? Ja juz mam prawie wszystko poprane i naszykowane dla Malej. Zamowilam sliczny reczniczek z kapturkiem z imieniem mojej Laleczki. I stwierdzilam ze mam za malo spioszkow ;-) Pozdrawiam Was Kochane i zycze milego i przyjemnego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! eryka gratulacje!!!!!! mamani ty to nam tu alarmy podnosisz, a znając zycie pewnie przenosisz, czego ci nie zycze oczywiście :) u mnie cisza zero skurczy, samopoczucie ok, chociaz przeraża mnie że to juz tak blisko. co noc mam sny z porodówki, dzis mi się sniło że urodziłam córeczkę i miła strasznie duzo czarnych włosków :) nie ukrywam że boje sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia u nas podkłady poporodowe to takie większe podpaski, bardziej chłonne, ale sprawdzaja się tez podpaski maxi. na pewno u was tez jest cos podobnego, pytaj w aptekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mebelki już są, teraz trzeba je złożyć :):) Cieszę się jak dziecko...........:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewvczyny Magia- ja kupowalam w Polsce w aptece . W sumie to sprzedaja to do porodu a w rzeczywistosci sa to pieluszki dla dzieci z belli ale kobiety to kupuja jako podklady.Nie wiem czy sie przyda bo w szpitalu daja ale moze pozniej w domu. Trudno stwierdzic bo nie mam pojecia jak dlugo sie tak intensywniej krwawi zanim zacznie sie uzywac zwyklych podpasek. Dzisiaj byla u mnie polozna i stwierdzila ze mi brzuch opadl , ze opada tak 2-3 tyg przed porodem wiec ja jej mowie ze mam jeszcze 5 tyg ale niby to tez normalne.Ciekawe ja nic nie zauwazyam. Dzisiaj mialam sen ze mi wody odeszly i bylam przerazona ze sie musze ogolic i ze chyba nie dam rady bo mi sie rece trzesa... to chyba znak ze sie zaczynam denerwowac :) no i brzuch mnie czasami boli ale to podobno normalne. Zobaczymy jak to dalej bedzie :) Trzymajcie sie wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaww
ja jestem w 35 tygodniu i po mału zaczynam odczuwać lekki stresik... że męża nie będzie jak będę go potrzebować, że mnie odeślą ze szpitala z powodu braku miejsc, że... co dziwne lęku przed samym porodem jakoś nie mam, dzisiaj mi się nawet śniło że urodziłam w minutkę i to zupełnie bez bólu :) ja wiem że to tylko fajny sen, ale przynajmniej chociaż podczas snu się nie stresuję porodem :) Ja mam termin na 4 września chociaż nie wiedzieć czemu czuję że powitam dzidzię na świecie nieco wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki !! Eryka wielkie gratulacje dla ciebie za zdanie prawka !! No i buziaki urodzinowe dla synusia :) :) Myszka ale fajnie ze masz juz mebelki, nie zapomnij wrzucic fotek jak juz poskladacie i wrzucicie do pokoiku ! Mamani no to mialas motywacje do pakowania torby ;) ale przynajmniej jestes spakowana i teraz niech sie dzieje co chce :) Marta fajnie ze wpadlas dawno tu ciebie nie bylo :) no i super ze z mala wszystko w porzadku, tylko sie biedna niepotrzebnie zestresowalas wtedy .. Magia moj maly ma czesto czkawke w brzuchu :) wtedy caly brzuch rytmicznie skacze :) Ja zaraz jade do miasta z moimi bezcennymi siuskami, ale mysle ze to byl jednak falszywy alarm, bo maly sie przemiescil i sikam juz normalnie. No ale zbadac nie zaszkodzi. No nic, biore tesciowa pod pache i jade do miasta. Eh troche juz mam jej dosc a jest tu dopiero 3 dni .. to pewnie dlatego ze wczesniej mielismy tyle gosci .. kurcze zero czasu dla siebie a to moj i mojego N. ostatni miesiac sam na sam. Zaluje teraz ze pozwolilam zeby tyle ludzi wpakowalo nam sie na leb tego lata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja się ciesze każda pierdułka dla dziecka, więc nie dziwię sie twojej radości z mebelkow :) karro ja sikam jak szalona, ale nie odczuwam przy tym bólu, więc to raczej ok, choc męczy mnie to juz strasznie. a co do gości to bym chyba nie dała rady tak jak ty! jestem towarzyska, ale lubie tez chwilę samotności w domu, leniuchowania z moimi chłopakami, a wiadomo że przy gosciach nawet jesli jest to mama trzeba jednak chodzić :( dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam nowe mamy! gratuluje prawa jazdy!zakupu mebelkow! nie wiem jak wy ale ja sie fatalnie czuje na tej koncowce, przytylam na razie 7 kilo a czesto mam problem z oddychaniem, duszności a jak zjem to juz w ogole nie moge oddychac, nudnosci mnie troche mecza, czasem dretwieje mi wszystko, na dodatek czasami tak bardzo cisnie mi na szyjke razem z bolem nog z tylu, no i mam teraz takie wybuchy ciepla jak przed miesiaczka, szkoda pisac!! ale jeszcze dobry tydz i niech sie dzieje wola boga, sprwadzilam na stronach angielskich to co mowila polozna ze po skonczonym 34 t.c juz nie podgtrzymuja to raczej sie zgadza bo pisza ze w 35 tyg 99 procent nowrodkow potrafi samodzielnie oddychac, chcialabym dotrzymac jak najdluzej ale coraz bardziej martwia mnie moje objawy! mam nadzieje ze wy sie lepiej czujecie i macie lepsze nastroje!!!! pozdrawiam was i milego popludnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dorzucę swoje 5 groszy .... :) Na początek gratulacje ---> za prawo jazdy, za super mebelki i pierwszy porodowy alarm, chociaż to moze jeszcze poczekać. Ja byłam wczoraj u lekarza i stwierdzil ze NIC sie nie dzieje. Ciąże donoszę, chybaze poużywam trochę z mężem to moze coś przyspieszę. Ale nie chce nic przyspieszac - wiec luzik. Po tej wizycie mam jakis taki wewnętrzny spokój, wybieram sie na wesele, później wycieczka do rodziców, następnie wypad do domku nad jeziorko, 1 września imieninki mojej mamy ... później mogę rodzić. I tak troche poszaleliśmy ostatnio - byliśmy na koncercie Boney M, trochę pobujaliśmy brzuszkiem, Małej sie to spodobało bo jak wróciliśmy i zapanował spokój to dziecko sie rozszalało że ho ho.... w niedzielę jedziemy z koleji na kolejny festyn ( taki fajny wsiowy :) ) A z innych spraw to powoli zamawiamy wszystko co otrzebne do nowego mieszkania - płytki, podłogi, drzwi i takie tam ... torba do szpitala narazie w wyobraźni ... Buziaczyska ogromne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Gratulacje Eryka!!! Bedziesz mogla smigac autkiem z malenstwem :) Mamani to faktycznie juz u ciebie sie zbliza ta chwila, skoro falszywe alarmy oznajmiasz :) Ja wczoraj bylam na ktg, ale mialam tylko dwa skurcze, wiec jest dobrze.Moja polozna powiedziala, ze niektore dzieci najpierw robia takie przedstawienie ze skurczami itp. a potem przychodza po terminie...Mam nadzieje, ze jednak nie przenosze. Juz wole te dwa tygodnie, tydzien wczesneij niz po terminie. Oczywiscie nastepne trzy tygodnie jeszcze sie pooszczedzam tak jak lekarz kazal. Jedynie drobiazgi robie w domu-dzisiaj pranie ciuszkow runda druga :) Fajnie mam, ze maz lubi gotowac..pozostaje mi tylko zmywanie po jego wyczynach w kuchni. Znowu sie upal zrobil, weic siedze w domu i sie nudze.A od wczoraj znowu mam zgage :( Mam nadzieje, ze u was lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam eryka gratuluje zdania prawka.mamani no moze nam pierwsza sie \"rozpakujesz\" ja to bym mogla juz bo mam serdecznie dosc. karro podziwiam Cie ja to bym nie wytrzymala tylu gosci jestem towarzyska ale teraz jakos wole cisze i spokoj. ewunienka ja tez wczoraj bylam u lekarza i mialam robione ktg z maluszkiem wszystko dobrze i gin powiedziala ze jest wszystko pieknie.ciesnienie mam super. wczoraj tez kupilam ostatnia rzecz potrzebna mi :koszule do szpitala no i moge juz pomalu pakowac torbe. u mnie tez dzis znowu zaczely sie upaly :( ale spacerek i tak zaliczylam.moze wieczorkiem wyciagne mojego T nad jeziorko to troche poplywam sobie :) i tez od wczoraj mam straszna zgage normalnie to zawsze pod wieczor mnie bierze a dzis to od samego rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Upal u mnie okrutny. Puchne przy tym pieknie Dziewczynki dziekuje za wyjasnienie co to podklad poporodowy. Myslalam ze to jakies przescieradlo na lozko :x Ja zaopatrzylam sie w podpaski maxi z przeznaczeniem na obfitosc i na noc. Wiec mysle ze ok tylko ile paczek bierzecie do szpitala ?? Ja nie wiem co to zgaga, moze moje baby bedzie lyse jak kolanko?? Hi Hi Hi Karro biedny Ty , ja Cie wspolczuje bo tez mieszkam za granica i ludzie lubia sobie u mnie urlop robic ale na razie mam spokoj , za miesiac tylko mama przyleci do mnie. Wiecie czasem wole jak kolezanka do mnie przyjedzie niz ktos z rodzinki. Jak Ty wytrzymasz tyle czasu i to tak jak piszesz ostatni moment na pobycie sam na sam a tu gosc. Ale jak urodzisz to moze nie bedzie Ci to przeszkadzalo az tak bardzo :-) Dziewczynki witam w klubie przestraszonych cala akcja porodowa , tez jestem pelna obaw. Jeszcze na dodatek dzis sprzedalismy samochod i martwie sie ze nie zdazymy nic nowego kupic a porod moze Nas przeciez zaskoczyc :-( Milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam napisac , ze jutro rano ide pierwszy raz na akupunkture. Napisze pozniej jak bylo, czy bolalo i ile kosztowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ogladam program o porodzie a potem 48h z dzieckiem w domu. nawet Nick oglada :) goscie sie zwalili 3.5godziny po powrocie rodziny do domu. woow my nie mamy pojecia jak to bedzie u Nicka z urlopem zaraz po porodzie bo ma taka prace,ze pracuje w roznych godzinach i w rozne dni. plan pracy ustala juz w sierpniu,wiec musimy jakos dobrze utrafic :) dzis mam wolne ...yeee. wybralam sie na zakupy w moim \'wielkim miescie \' :) obejrzalam co maja tutaj w sklepach doa bobasow, tak na wszelki wypadek jak po porodzie zauwazymy,ze czegos brakuje. duzo tutaj nie maja, ale podstawowe rzeczy sa. dokupilam dzis sporo zabawek, takie sliczniutkie. wstapilam do biblioteki i wypozyczylam chyba 4 czy 5 ksiazek o nworodkach. zaraz zabieram sie do czytania a potem przekaze Nickowi...jemu tylko jedna ksiazke i jak przeczyta to bede szczesliwa. kupilismy zelazko...ale cos nie moge zabrac sie do prasowania. nie lubie i koniec :( u mnie juz prawie trzecia a ja jeszcze lunchu nie jadlam tak sie w te noworodki wpatrzylam w TV. dziewczyny...zycze chlodnych dni i troche lepszych nastrojow :) u nas dzisiaj bedzie sesja zdjeciowa...bo dawno juz nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Mebelki złożone i stoją w pokoiku Dawida :):) HUUUUURA !!! W przyszłym tygodniu kupimy materac do łóżeczka i czekamy za komodą :) Jutro wrzucę Wam fotki bo dzisiaj już nie mam siły :( Mam nadzieję, że się nie przeforsowałam i jutro nie będę cierpieć z tego powodu. Magia, z jakiego powodu wybierasz się na tą akupunkturę? Ja też podziwiam dziewczyny, które przyjmują gości w dużych ilościach i na dłuższy czas. Ja teraz lubię gości, ale jak wpadną i sobie po kilku godzinach pojadą :) No nic, jutro jak będziemy się dobrze czuć to wypierzemy ubranka Dawida i poukładamy w naszej nowej szafie - cieszę się tymi mebelkami jak szalona :) Dobrej nocy Dziewczynki i buziaki dla brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Co tu tak cicho od wczoraj? Właśnie wrzuciłam dwie fotki mebelków :) Bałam się że jak wstanę to po wczorajszych wyczynach będę się źle czuć, ale wszystko jest OK. Niestety pogoda za oknem się zepsuła - słońce staje się męczące...... Miłego dnia Kobietki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu pustki!!!!!! Dziewczyny opuszczacie sie czy nas naprawde tak malo na wrzesien?? Mamani czyzbys juz gdzies tam znowu alarmy wznawiala?? Myszka akupunktura to pewnie zeby ulzyc troche dolegliwosciom ciazowym, glownie opuchliznom rak i nog :) Majka my to chyba jakos niedaleko siebie mieszkamy, co?? Pogoda w kazdym razie u nas zawsze taka sama. Ja jak nic sie nie bedzie dzialo to ide dopiero za tydzien do gina na kontrole i mam nadzieje, ze zrobi mi reszte badan krwi. W szpitalu powiedzieli mi, ze jeszcze kilka mi brakuje. Miedzy innymi na HIV i powtorka na rozyczke...Poza tym widzialam na karcie meldunkowej do szpitala okienko z toksoplazmoza...moja gin mowila ze tu sie nie robi, chyba ze ktos bardzo chce a na karcie jest okienko??? Ja niby mialam badane ale w PL wiec nie wiem czy mi uznaja...Dziwne to wszystko. Zastanawiam sie tez czy jest sens jeszcze zaczynac kurs przedporodowy. Okazalo sie, ze jest jeszcze wolne miejsce, zaczyna sie w nastepny czwartek i trwa do mojego terminu praktycznie, wiec watpie zebym, byla na wszystkich zajeciach skoro te skurcze u mnie...a polozna mi mowila ze i tak cwiczyc w tym momencie nie moge, co najwyzej teorie poznac...Juz sama nie wiem, szczegolnie ze moja \"prywatna\" polozna zaoferowala nam szybki kurs(2-3 godzinki) dla mnie i meza, z najwazniejszych rzeczy i lagodzenia bolu itd. Co byscie zrobily na moim miejscu?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ta akupunktura jest po to ze niby po niej ma sie lzejszy porod.moja polozna powiedziala ze to roznie z nia bywa na niektore kobiety zadziala na niektore wogole no i ze nie jesz zbyt przyjemna (wbijanie igiel od kolan w dol) ewunienka a Ty jaki land? ja mieszkam w rheinlandfalz u nas dzis znowu upal :( i dzis jakos jestem bardzo slaba i niegdzie nie ruszam sie z domu tylko leze.dopiero wieczorkiem jade z kolezanka obejzec drugi szpital i wtedy juz zadecyduje w ktorym bede rodzila ewunienka ja tez nie chodzilam do szkoly rodzenia iv juz nie pojde moja polozna mi powiedzialala zebym jeszcze przed porodem do niej zadzwonila to przyjedzie i pokaze i wytlumaczy mi co i jak.tak wiec jesli u Ciebie tez moze przyjechac do domu i pokazac to moim zdaniem daruj sobie ten kurs zwlaszcza ze gin Ci zabronil cwiczyc.bo z tymi kursami jest roznie to zalezy od poloznej prowadzacej niektore nastawiaja sie bardziej na teorie i malo cwiczen a niektore na odwrot.tak slyszalam... myszka ladne mebelki a przewijak masz tez?my szczegolnie nie meblowalismy pokoju i nie kupowalismy mebli jedynie kupilam komode no i lozeczko oczywiscie a przewijak dostalam od kolezanki.mamy maly pokoj dla Ksawierka i jest w nim lozeczko komoda przewijak i taka szafka z polkami na ktorej stoi pare ksiazek albumow itp.pokoj urzadzimy mu ladny jak juz bedzie troche wiekszy :).a na poczatek wystarczy mi tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majka :) Przewijak też mamy ale czekamy na komodę, bo planuję go położyć na komodzie. Z czasem dokupimy do pokoiku jakiś regał na książeczki, zabawki a może skrzynię na zabawki..... zobaczymy Dzwoniłam dzisiaj do producenta naszych mebelków i dowiedziałam się,że jutro będzie komoda, więc jutro ją kupię i w przyszłym tygodniu ją przywiozą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja kolo Koeln :) U mnie dzis ladnie, bez upalu, troche popadalo i swieze powietrze przyszlo..ufff znaczy moge isc do sklepu i na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nic nie pisalam bo jakos nie mam weny tworczej .. i w ogole jakos kiepsko u mnie z humorem :( najchetniej spakowalabym sie i pojechala gdzies w cholere calkiem sama. Dosc juz mam tego ze ciagle ktos mi brzeczy nad uchem .. ani chwili spokoju i jeszcze troche a trafi mnie jasny szlag. Nie jestem typem samotnika ale ile mozna .. chce po prostu pobyc sama jakis czas. Mojemu N. wizyta tesciowej nie przeszkadza bo calymi dniami jest w pracy ale co ja mam powiedziec ?? Dopiero co byla mama i zasypywala mnie zlotymi radami a teraz tesciowa :O Sorry ze wam tak przynudzam ale nawet nie mam do kogo ponarzekac .. Magia to jest tak jak pisalas, po urodzeniu dziecka pewnie by mi ta wizyta tak nie przeszkadzala, zawsze miec fajnie kogos do pomocy kto ugotuje i posprzata w te pierwsze dni ale mi zostalo jeszcze planowo 5 tygodni do porodu ! Pozostaje mi tylko miec nadzieje ze synus zechce wyjsc za jakies trzy - cztery tygodnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunienka a ja mam do köln jakies 200km karro i tak pozno zaczelas na te wizyty narzekac ;) ja juz dawno bym pogonila wszystkich hihihi lepiej przydalby sie Tobie ktos do pomocy jak juz bedziesz w domku z malenstwem a nie teraz gdy potrzebujesz wyciszenia i spokoju. karro mi tez zostalo 5 tyg a mam nadzieje ze urodze troche predzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Majka za zrozumienie ;) Widze ze mamy tak samo termin, tylko pare dni roznicy :) Ja to najbardziej sie boje ze przenosze i bede w tej ciazy jeszcze prawie 2 miechy chodzic .. wtedy to juz naprawde p...dolca ze wszystkim dostane .. trudno, za jakies 3 tyg bedziemy wyprobowywac domowe sposoby na przyspieszenie ;) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro ja tez mam zamiar tak jak lekarz przykazal posiedziec spokojnie jeszcze te trzy tygodnie, zeby byl 38 tydzien i wtedy sie do roboty zabieram :) w koncu bede mogla wskoczyc z mezem do lozeczka, potem jakies mycie okien :) hihi. Tak by sie przydalo za trzy tygodnie, bo akurat mama przyjedzie 1 wrzesnia. Majka to troszke jednak kawaleczek ode mnie :) ale zawsze to NRW chyba jeszcze, nie? Pozdrawiam dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja chcialam tylko napisac ze 3.08 urodzilam zdrowa corcie :) wazyla 2900/54 cm, pozniej spadla do 2700 co grozilo nam dluzszym pobytem w szpitalu, ale jakos uniknelismy tego bo mala juz nie spadala na wadze chcialam jeszcze tylko dodac ze niech zyje porod naturalny, akcja poszla b szybko, wrecz expresowo, bole srednie, bez naciecia/pekniecia=zero szwow czuje sie super, juz nie krawawie, moge calkowicie poswiecic sie dzieciom :) chcialam wczesniej cos napisac, ale przez burze wylaczyli nam prad i przez to padl zasilacz na kompie, wiec dopiero dzis mam net i zaraz tu weszlam jak bede miala czas to postaram sie przeczytac zaleglosci :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×