Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laptopowiczka

jak znowu zapragnąć swojego faceta?

Polecane posty

Jestem ze swoim facetem ponad 7 lat. Mieszkamy razem półtora roku. Od jakiegoś czasu nie potrafię już uprawiać z nim seksu. Nie pragnę go już, choć bardzo chciałabym. Nie kręci mnie już, nie mam orgazmu. Dawniej nie miałam z tym problemu. Chcę by było jak dawniej, ale ciało nie reaguje ... Czy macie jakieś sposoby, aby przywrócić \"to coś\" ? Proszę o rady, bo męczy mnie taka sytuacja. Mój partner też już się niecierpliwi, bo przestałam mieć ochotę na igraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różżżżyczka
seksuolog....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfggd
a to twoj narzeczony czy chlopak? i po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różżżżyczka
później może pojawić się irytacja z Twojej strony, zacznął się kłótnie...specjalista jest potrzebny, albo spróbujcie jakoś urozmaicić to życie seksualne. Różne pozycje- kamasutra, tantra. Jakieś gadżety, przebieranki, odpowiedni klimat lub niecodzienne miejsca..hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różżżżyczka
zaczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co wróci ci libido
ze zdwojoną siłą? Nowa baba twojego faceta :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfggd
pewnie on juz ci sie znudzil i cie nie kręci. a jest przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfggd
np. sex analny hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie podniecenie i chęc na swojetgo faceta rodzi sie w mózgu przede wszystkim wiec jesli jest poczucie bezpieczenstwa,miłość i wszystko fajne ,a nadal podniecenia nie ma to chyba faktycznie seksuolog bedzie niezbedny:( Spróbuj może też pomyśleć sobie na spokojnie co by Cię moglo nakręcić...Gdybyś miala mega egosityczne podejście i ktoś moglby spełnić Twoje seksualne fantazje to co by to było?Jak już sama będziesz wiedzieć czego chcesz i na co mialabys ochote to bedzie latwiej:) A Twój facet nie ma z tym problemu?Może po prostu potrzebujesz więcej czulości a mniej przewidywalności z jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×