Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość gość
W ogóle nam zakazali jakkolwiek mówić o DG :D My nie możemy nic o niej mówić, nawet między sobą :D Temat TABU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu usunięte posty!!! Widac wielką tajemnica jest to że pani dyrektor rodzince oddaje posadki kierownicze!!! Żałosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak wszyscy wiedzą że pani dyrektor załatwia posadki rodziną Wiedzą to wszyscy !!! Także nie trzeba usuwać postów żyjemy w wolnym kraju i możemy opinie wyrażać co na ten temat myslimy. PIP NIECH SIĘ ZAJMIE KONTROLĄ W SKLEPACH BO DZIEWCZYNY ROBIĄ WIĘCEJ GODZIN NIŻ MUSZĄ A ZA TO ZAPŁACONE NIE MAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe osobydostaja zgola inne, wysokie pensje, natomiast doswiadczeni i lojalni pracownicy nie moga nawet pytac o jakas sensowna podwyzke, bo to z gory przegrany temat. DG tworzy wlasna armie, bo liczy na bezwarunkowe posluszenstwo i brak krytyki, ktorej nie da sje wyeliminowac poprzez kasowanie postow. Upadek jest blisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Na dodatek zatrudniana rodzinka nie ma żadnego doświadczenia! To jest jakiś skandal!!! No ale pewnie niech te na dole dymają za marne grosze a rodzinka wskakujaca od razu na kierownicze stanowisko musi dostac idpowiednia kase. Moze by sie ktos wkoncu tym zainteresował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do was prośbę, macie jakiś numer do kadr, bo mi wypłacili pensji na umowę zlecenie i jak im tu ufać. Pisząc e-maile to nawet nie odpisują ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* nie wypłacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tel. do kadr: 225980853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym zajmuje się niby kierownik nadstrukturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łataniem dziur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowników nadstrukturalnych przybywa z dnia na dzień. .zasilają szeregi Camaieu przychodzą, biora przez trzy miesiące pensje trochę posciemniaja orientują się ze jest niezły bajzel i odchodzą. W tym czasie osoby zaangażowane widząc co się dzieje, odchodzą z firmy.. Teraz na fali są pracownicy H&m. ..ciekawe na jak długo? Bo jak pokazują badania tajemniczego klienta wszędzie jest lepsza obsługa klienta niż w Camaieu taką informację jakiś czas temu przedstawiały panie z biura, chcąc pokazać i wpłynąć na pracowników, ich podejście do pracy..Porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ma ktoś maila do kadr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) po 3 latach pracy odeszlam z camaieu w zeszlym roku. Czytam teraz Wasze komentarze i zastanawiam się co to za nowości pojawiły się w firmie. DG jest kobieta? Kiedy odchodziłam z Camaieu był nim p. Bernard. I o co chodzi z zatrudnianiem osob z rodziny DG? na jakich stanowiskach oni pracują? Bardzo mnie to zastanawia. Gdy odchodziłam był już niezły syf, przez 3 lata obserwowałam jak idealna dla pracownika firma (w której były podwyżki, premie, bony...) upada. Będę wdzięczna jeśli nakreślicie temat dokładniej, zanim ktoś usunie komentarze... Pozdrawiam i życzę cierpliwości i spokoju bo to chyba w tej firmie najbardziej się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DG to kobieta, o której nie można NIC mówić bo to temat TABU za który dostaje się niezłe zje*bki. Ponadto jest arogancka, chciała wprowadzić abyśmy chodziły malowane jak Panie w mohito ale sorry mam sama sobie kupić róż do policzków itp? No nie! Więc temat upadł. Ogólnie jest syf to zresztą wiadomo. A jej znajomi to wiadomo, że nie pracują na stanowisku sprzedawcy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minister bez teki
Wszyscy wiemy, że przykład musi iść z góry. Jak w takim razie mają zachować się pracownicy, którzy widzą Dyrektor(a!) Regionu, który nie potrafi powiedzieć klientce dzień dobry, a gdy jest utargowo słaby dzień -mówi, że dziś już i tak nic nie wywalczymy i to dzień spisany na straty... Znajomość języków obcych i układy nie czynią z nas kompetentnej kadry zarządzającej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dokładnie sytuację w tej firmie i powiem Wam, że wszystkie jesteście zaślepione. Ja tez byłam. Za marne 1000 zł dawałam się traktować jak robot. Obsługa, obsługa i jeszcze raz obsługa, w międzyczasie dostawa, sprzątanie sklepu i zaplecza, zmiana ścian, stołów, biustów, witryny, 1500 papierków do wypełnienia na koniec i początek zmiany. Dodatkowo czytanie i przyswajanie Fila, bo kierowniczka nas pytała hahah, odpisywanie na maile, pełna dyspozycyjność, telefony o każdej porze dnia, zmiany w grafiku z dnia na dzień, niesprawiedliwość i brak docenienia. To całe Camaieu. Regionalne to niedouczone ***** których jedynym zadaniem było wciskanie "prześlij dalej", słały nam tylko maile z biura z wątłym komentarzem. A jak się poprosiło o pomoc to wielki foch, że się głowę zawraca. To jest idiotyczna firma i prędzej czy później padnie bo to nie ma racji bytu. Wymagania dot. wyglądu pracowników? Moja pani regionalna wyglądała jak zdjęta z trasy (oszczędzę szczegółów). Jak chcieli żebyśmy pięknie się malowały i ubierały powinni dać na to fundusze. Bo te marne 1000zł nie starczało do końca miesiąca. Zastanówcie się ile obowiązków na Was spada za marną kasę, czy ktokolwiek to docenia? Naprawdę można znaleźć lepszą posadę, gdzie pracownika się szanuje a nie traktuje jak ścierę do podłogi. Szczerze nie znoszę tej firmy i w życiu bym tam nie wróciła. Otrząśnijcie się dziewczyny bo narzekacie a założę się, że większość z Was nawet nie próbuje znaleźć innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz tam nie pracuje, przeszlam do biedronki i mam o wiele lepsze warunki pracy i zarobki!! Ale wiem z pewnego zródła że u góry robi sie niezły klan. Uważajcie dziewczyny na nowe kierowniczki i ich zastępców!!! To wszystko idzie z ręki nowej DP z warszawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko co tam się dzieje mogę powiedzieć jedno ,, syf i malaria" syfem są warunki i obowiązki z kosmosu, a malaria to ta kadra nowych regionalnych które są jak stary odgrzany tost i krowa na piedestale której się pomylił wizerunek dyrektora z tandeciarą. Ludzie tam są potrzebni wykształceni pasjonujący się handlem i zarzadzaniem Liderzy a nie znajomki ktorzy przyszli i nie wiedzą co mają robić. Potrzeni są ludzie z pomysłami ktorzy będą mentorami dla kierowników, ktorzy coś dadzą od siebie. Gdzie pokora i szacunek??? Gdzie kultura biznesu??? Nie zachowujcie się jak prostaki po zawodowce. Stanowisko DR wymaga pewnych umiejętności!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest gdy na kierownicze stanowiska zatrudnia sie ludzi bez doświadczenia i wykształcenia......jak ktos taku ma zarządzac ludzmi u sklepem?? Wiec sie opierdalaja zwalajs prace na dziewczyny ktore msja pod sobą i biora za to kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa87
Hej dziewczyny! Znalazłam super stronę gdzie podobno można wygrać kartę podarunkową do Rossmanna :D Już się zgłosiłam i przyszedł mi sms że weryfikują i zaraz przyjdzie potwierdzenie chyba :P Macie link http://konkursy-w-sieci.strefa.pl/karta_podarunkowa_rossmann.html . Jak wygram i mi przyjdzie to wyślę wam zdjęcia i napisze co sobie za nią kupiłam. Już nie mogę się doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja w końcu odchodzę z tego kołchozu :-) Ja akurat miałam fajne kierowniczki i żadna sie nie opierdzielała, za to regionalna przed zmianą - tragedia!!! Wiele zdrowia ludziom napsuła, wiele doprowadzała do łez, a i jedna się nerwicy nabawiła... pozdrawiam, śląsk ;) teraz jest ok, aczkolwiek cały czas czlowiek siedzi jak na bombie i czeka kiedy wybuchnie, bo cos za ładnie by było :-) aczkolwiek to co sie dzieje u góry, to już w ogóle sajgon. i tylko wymagania większe, a o jakis podwyżkach i sensownych wynagrodzeniach adekwatnych do tego co sie robi, to już nie pomyślą... No chyba,że się jest znajomą DG... Cieszę się,że kończę przygodę z ta firmą, a byłam w niej wiele lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co się dzieje teraz w firmie??? Bo ja już nie nadążam. Nowa DG nowe DR zmiany w biurze hohho.... A co w sklepach??? Też są zmiany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zmiany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy ktoś ma jakieś info??? co z ekipami w sklepach??? Czy gdzieś kogoś zwolnili??? A może szkolą nowych na miejsce starych. Dajcie cynk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchodzą Ci którzy nie mają już złudzeń, ze cokolwiek może znienić się na lepsze. Podjęcie decyzji o odejściu może nie jest najłatwiejsze ale ile można znosić...za to później jaka ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba iść tam gdzie się szanuje pracownika a i efekty pracy będą lepsze ;)) no i zadowolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy kierowniczki i ich zastepcy taz przychodza na nicki czy tylko sprzedawczynie? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ta tylko sprzedawczynie... dobry zart.. Na kazdej nocce musi byc kierownik albo zastepca jak nie oboje na raz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KS i ZK maja czas zadaniowy. Dlatego też jeśli planowana jest nocka to do wykonania jest zadanie(a), które muszą być wykonywane i nadzorowane przez KS i ZK.Jak w ekipie jest 4-5 osób,a do zrobienie witryna,ściany, cała centrala wraz ze stołami to muszą przyjść wszyscy,bo każda para rąk jest wówczas na wagę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w camaieu okolo 3 miesiace, przyznam szczerze ze kierowniczka mojego sklepu jest osoba, ktora naprawde mega podziwiam za to jakim cudem wszystko ogarnia - przyznam szczerze ze gdyby nie ekipa to zrezygnowalabym juz dawno, a przeciez mam mega krotki staz pracy w tej firmie i tak. mam pytanie do dziewczyn, ktore szukaja nowej pracy - czy podczas rozmowy inni pracodawcy wypowiadali sie o camaieu? jestem bardzo ciekawa jaki jest poglad innych sklepow na to co sie u nas dzieje :) watek sledze juz od dawna z dziewczynami ze sklepu, przyznam ze wszystkie mamy podobne odczucia co wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×