Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość wiśniowa wiśnia
Dziewczyny miałam dziś telefon odnośnie pracy na stanowisku kierownika sklepu. Spodziewam się, że zaprosza mnie na rozmowę osobista. Chciałabym prosić o jakieś rzetelne info o zarobkach na tym stanowisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości, która regionalna była kucharka? Widzę, że firma ma tendencje do zatrudniania ludzi z odpowiednim wykształceniem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ludzi z opdpowiednim wykształceniem i podejsciem -.- mobbing, mobbing i jeszcze raz MOBBING! to powinno widnieć w zakładce "wartości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. ja pracowalam w camaieu przez prawie 2 lata. Odeszlam w 2010 roku. potwierdzam wszystkie zle opinie o firmie. pamietam jak bylam z kolezanka we dwie na zmianie i z wizyta przybyl pan sebastian z nasza regionalna. i oczywiscie wszystko bylo zle... bo my we dwie mialysmy w tym samym czasie: stac przy wejsciu i witac wszystkie klientki, byc w centrali i doradzac klientkom, na przymierzalni pomagac klientkom i roznosic ubrania, przyjmowac dostawe bo jak zawsze przyszlo 20+ kartonow a sciany i zaplecze zapchane oraz stac na kasie i prowadzic sprzedaz komplementarna. chora firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to sprzedawcy robią to samo co kierownicy tylko za mniejsze pieniądze. Ja pracujac tam na pol etatu mialam miliony obowiazkow z ktorymi nie dalo sie wyrobic. I za kazdym razem jak przychodzilam do pracy to genialna kierowniczka zapraszala na zaplecze o ochrzan ze zle stol złożony czy wskażnik z poprzedniego dnia z ostatniej godziny za niski.. No chore.. Jak bylam sama na sklepie z kierowniczka i pojawial sie jakis klient to od razu sluszalam slowa: "No atakuj" "Czemu jeszcze nie podeszlas?" POmijajac to że niektorzy kierownicy sa w tej firmie niekompetentni. Moja kierowniczka miala problem z udzieleniem odpowiedzi na pytanie ile przysluguje mi dni urlopu - sama poszperalam w kodeksie pracy i odpowiedzialam sobie na nie :) MOzna by tak wymieniac w nieskończoność co tam sie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile zarabia zastepca ? bo pojawilo sie ogloszenie ze szukaja do opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowa wiśnia
mam okropny dylemat. Mam pracę jestem zastępca kierownika w biedronce ale zarobki mnie nie zadowalają. Dlatego szukam pracy i nie chce już mieć do czynienia z branża spożywcza. Mam dużo ofert więc nie jest to u mnie ostatnia deska ratunku i chyba o skłania się ku temu żeby odnowić tej pracy... Tyle negatywnych opinii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz pracowac swiatek, piatek i niedziela bez zycia prywatnego, ciagle na posylki, telefony, ciagle zmieniac caly sklep bo takie sa rzadania z gory, robic tysiac rzeczy na raz i nie miec chwili na przerwe,ktora Ci przysluguje, byc sprzedawca, ksiegowa, sprzataczka i wiele innych zawodow,ktore mozna pod to podpiac,a na koniec i tak dostaniesz opera od regionalnej i Cie zmobinguje,ze wszystko jest Twoja wina,bo nie umiesz zarzadzac,to prosze bardzo,ale to koszmar a nie praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie dziewczyno z dala od tej firmy. Znam wiele osób, które przyszły do Camaieu z branży spożywczej i żałują! Mówią, że nie tak to sobie wyobrażały, miały nadzieję, że będzie inaczej w końcu to odzieżówka a nie spożywka. I pensję też dostały niższą. Zresztą tak jak wszyscy piszą jesteś sprzedawcą, sprzątaczką, magazynierem :P, księgową i dekoratorem. W innych sieciówkach witryny i implantacje robią dekoratorzy a nie sprzedawcy w godzinach pracy!!!! Panie z biura napiszą Ci rano, że stół i witryna mają być ZROBIONE na 17! Ale jakby zrobiły nalot i zobaczyły, że tym się zajmujesz a nie klientami miałabyś wielkie problemy. Od razu opieprz plus poinformowanie regionalnej, kierowniczki, zastępcy itd. Więc pytam kiedy mamy to robić? Czekać az sklep będzie pusty? Czasami jest pusty 2-3 min w ciągu dnia. To jest paranoja. Za 900zł wymagają, że poświęcisz się całkowicie pracy. Oni wymagają to powinni dac coś od siebie a tu pensje śmieszne, premie jeszcze śmieszniejsze i zero jakichkolwiek dodatków, prezentów. Na dzień kobiet były rozdawane lakiery do paznokci czy tam błyszczyki już nie pamiętam i co? Nawet takiego prezentu firma nie mogła nam zafundować. Żenada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze odradzam pracy w tej firmie!!! Jeśli masz inne propozycje to z nich skorzystaj. Mam kilka koleżanek które pracują w Biedronce... Z tego co mówią to ciężka praca, ale jest przestrzegany kodeks pracy.. Nie mozesz mieć nadgodzin, musisz mieć odpowiednia ilość dni wolnych itd. W Camaieu nie ma tak dobrze!!!! Pracujesz tyle ile ci każą... Tylko pózniej Regionalna ma pretensje... za nadgodziny. Tak zwane biuro tez sie ciebie czepia... Wiec kierowniczki zeby nie robic sobie problemów nie wpisują sobie wszystkich godzin!! Pracujesz na darmo!!! Wszyscy o tym wiedza i nic z tym nie robią. Telefony od regionalnej ze koniecznie dzisiaj musi z tobą porozmawiać, chociaż masz wolne to prawda!! Dyrektorki nie szanują pracownikow i ich czasu wolnego. Telefony na prywatny numer o każdej porze dnia z jakimiś p*****llami.... Siedzisz z rodzina przy obiedzie bo masz wolne a tu Regionalna dzwoni... Jakim prawem dzwonią na prywatne telefony. I każą ci podać swojego prywatnego maila!!! Nie nasz służbowego telefonu i laptopa... Wiec wykorzystują twoje prywatne!!! Żałosne. Odradzam pracy w Camaieu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma na nazwisko ten słynny polski Piłkarz ktory ostatnio dostał transfer z Borussi do Bayernu????? Ten którego żona wystąpiła w reklamie sieci komórkowej i dostała 500 za transfer???? Ktoś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1122888
Sprzedawca, jest jednocześnie dekoratorem, konserwatorem, magazynierem, sprzątaczką,a nawet czasem kierownikiem. obowiązków dochodzi a pieniądze?? nadal marne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - weszłam tutaj jako osoba niezrzeszona, jako była klientka. W latach 2002-2006 kupowałam w C. Byłam ciekawa co sie tu pisze i jestem w szoku. Mysle ze powinniście sie skarżyć prosto do Francji jakie panują u was warunki. Osoba ktora pisze, cytuje: // : "Nikt Was siłą do tej pracy nie zaciągnął i nikt Wam nie zabrania jej zmienić. To Wasz wybór, Wasza decyzja!". Moim zdaniem zachowujecie ....../// nie jest osoba poważna ani żadnym partnerem do dyskusji. Rozwiązań nie szuka sie poprzez UCIECZKĘ z firmy. Jedna ofiara mobbingu odejdzie i co z tego - przyjdzie inna? Mówisz : jak sie nie podoba, to wypad ? Na twoje miejsce jest 10 chętnych ?? To jest rozwiazanie sytuacji ? Koń by sie uśmiał. Jeśli tak rozwiązujesz problem tam gdzie pracujesz to " gratuluje " ci strategii i " Madrej głowy" . Od takich strategów chroń nas Panie. Ja pracuje w firmie gdzie płaca mi za 15 minut nadgodzin. Nie ma mowy o mobbingu. Jest wsparcie i to w rożnych aspektach. I nie godze sie na krzywdę ludzka, mobbing i jechanie po ludziach tylko dlatego ze jest cieżko z praca i nie można przebierać w ofertach. I powiem wam wiecej. Napisałam do Francji ze nie bede nic kupować w C w związku z tym co przeczytałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez podawania źrodła, to ich pewnie zreszta nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu usuwają nasze posty!!! Gdyby nie to, to byłoby już 50 stron, a nie 24!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy, ze wstawiła sie Pani za nami!!! Moze w końcu Francja przejrzy na oczy !!!!!!!! I przyjrzą sie pracy Dyrektorek regionalnych!!!!! One naprawdę nie rozumieją, ze stosują mobbing w pracy.... Odsyłam Dyrektorki Reginalne do Kodeksu Pracy i Wikipedii, jak nie potrafią czytać Aktów prawnych ze zrozumieniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nawet dobra taka praca no na spoko :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znikaja posty,ktore mocno personalnie uderzaja w niektore osoby...prawda boli..Obrazanie pracownikow,mobbing bez tego niektore DR nie potrafia funkcjonowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowanaJ
Witam wszystkie Panie :-) Nadal uważam, że nieefektywnie marudzicie, co jest bezcelowe, bo nie prowadzi do żadnej zmiany. Wciąż nie rozumiecie, że to Wy decydujecie o Waszym życiu. Nie podoba się praca to ją zmieńcie. Nie macie innych propozycji pracy, to cieszcie się, że tutaj Wam płacą, bo w przeciwnym razie, nie miałybyście żadnych zarobków. A jeśli chodzi o wyższe wykształcenie, na które powoływała się któraś z przedmówczyń, to, wybaczcie, ale teraz wszyscy je mają. I, niestety, nie gwarantuje ono, że taki magister ma jakiekolwiek przydatne umiejętności. Podkreślam, że nie zamierzam bronić metod zarządzania stosowanych w Camaieu. To, o czym tu czytam, nawet jeśli miejscami przesadzone, ze względu na rozbuchane emocje i nierealistyczne wyobrażenia o tym jak wygląda (lub powinna wyglądać) praca w innych, "normalnych" sieciówkach, nie brzmi dobrze. Tyle tylko, że Wy nic z tym nie robicie. Dlatego, nie łudźcie się, że coś się zmieni. Ktoś zaproponował zawiadomienie dyrekcji we Francji o sytuacji w Polsce. Wybaczcie szczerość (też pracuję we francuskiej sieciówce, znam też kilka innych), ale jest to porada śmiechu warta. Francuzi zazwyczaj jeszcze gorzej traktują pracowników niż Polacy (zwłaszcza pracowników w "dzikim", wschodnim kraju). Nie liczcie na to, że kogokolwiek wzruszy tam Wasz los. Jeśli chcecie spróbować coś zmienić, to raczej pomyślcie o skoordynowaniu działań niezadowolonych osób z różnych regionów: - skontaktujcie się ze sobą (poza tym forum), - sporządźcie wspólnie listę głównych zarzutów wobec Waszych przełożonych/firmy, - udokumentujcie je (konkretne przykłady, dokumenty, grafiki, maile, nagrania - nie ustne relacje) - sprawdźcie przepisy prawa pracy i powołajcie się na nie (nie potrzeba do tego prawnika, wystarczy umiejętność czytania ze zrozumieniem) - przygotujcie pismo (bez pustych narzekań, ale za to z konkretami, jasno wyłożonymi) - skierujcie je do szefa firmy i/lub działu HR - pomyślcie o założeniu związków zawodowych (czasem wystarczy sama groźba, żeby pracodawca zareagował zwiększeniem chęci do poprawy, ponadto Francuzi bardzo boja się związków) - sprawdźcie kwestię powołania rady pracowniczej Jednym słowem: pokażcie, że nie jesteście wiecznie niezadowolonymi, roszczeniowymi panienkami, które chciałyby pracy lekkiej, łatwej i przyjemniej oraz dobrze płatnej (he, he, he!) tylko poważnym interlokutorem, siłą z która należy się liczyć, a przynajmniej należy z nią porozmawiać. To Wy decydujecie jak wygląda Wasze życie. Nikt tego za Was nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zirytowana nie jest zwiazana z firma ale wciaz tu zaglada i wypowiada sie na tematy z ktorymi niby nie jest zwiazana...Ciocia Dobra Rada z Ochoty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A później czekajcie na to, aż Was systematycznie zwolnią ;-) Jak juz ktos napisał, nie każdego stać 2-3 m-ce bez pracy, a Jakim prawe mówisz komuś,ze powinien się cieszyć z tego,że ktoś go traktuje jak śmiecia, że wyzyskują ludzi na maksa za marne grosze?? Faktem jest tylko jedna sprawa: jak w CV masz Camaieu, to masz większxe szanse na znalezienie pracy, bo w branży wiedzą jak jest i weidzą,że pracownicy (nawet sprzedawacy) są na wysokim poziomie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie... czekajcie az beda Was systematycznie zwalniac. Napierw wymienia kierownika, zastepce a potem wezma sie za ekipe. Mi podziekowali z dnia na dzien. A bylam dobrym, chwalonym pracownikiem tylko... no wlasnie regionalna caly czas miala do mnie jakies ale. Tak naprawde chodzilo o to, ze powiedzialam pare razy co mysle i tyle. Swoja droga zenujace jest kasowanie postow. Prawda w oczy kole? Czy jakas regionalna gwiazda jest w ogole po studiach? Moja byla mega prostaczka, zgrywala wielka pania dyrektor a tak naprawde zdania dobrze nie umiala sklecic. I to prawda, ze majac w Cv camaieu latwiej o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racja to racja. Jak w CV jest Camaieu to może być plus dla ciebie pod warunkiem ze jeszcze żyjesz lub nie masz zielonych papierów dodatkowo :) W myśl przysłowia "co cię nie zabije to cię wzmocni" Jak przeżyłaś Camaieu to nowy pracodawca pewnie uzna że dasz sobie radę też u niego bo aż tak absurdalnych wymogów nikt nie stawia. Może też odebrać że jesteś przyzwyczajona do upodlenia i pozwoli sobie na więcej :) Na dwoj***abka wróżyła. Lepiej szmaty z siebie nie dać robić i odejść z godnością . A gwiazdeczki DR które doprowadziły do ruiny niektóre regiony niech same zakasają rękawy i wezmą się do pracy a nie pyskowania.. Tak po za tym . Szmaty podłej jakości a wzory z przed wielu lat i pyskate regionalne. Tak więc pokłony dla Was dziewczyny że jesteście wstanie wcisnąć to komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe czasami bywa ciężko z tym wciskaniem bo klientki same widzą, że to się rozpada w rękach. Ja, jako pracownik niektórych rzeczy z Camaieu nie ubieram do pracy bo mi po prostu wstyd robić antyreklamę. Każde legginsy mi się skurczyły na długość, rękawy w swetrach i bluzach także, t-shirty się maxymalnie rozciągają a swetry mechacą. Ceny wygórowane, choć teraz wzięli się za ich obniżanie. Myślicie, że pracodawcy z innych sieciówek wiedzą, że w Camaieu taka rzeźnia jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fochmistrzyni786
czy moglybyscie mi powiedziec dziewczyny kiedy są wypłaty w camaieu? jesli podpisałam umowe na okres probny dwutygodniowy to dostane po jego zakonczeniu od razu kaske czy bedzie to dolaczone do nastepnej wyplaty? bede bardzo wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłaty są 10 każdego miesiąca więc pewnie wtedy dostaniesz pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś w końcu powinien zainteresować się zatrudnianiem klanów rodzinnych przez pewną panią DR. Ja przez to straciłam pracę, a na moje miejsce czekała już rodzinka. Żenada po prostu. Góra powinna się o tym jak najszybciej dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przyszła do mnie do sklepu klientka w bluzce Camaieu i się zapytała czy wszystkie bluzki w Camaieu rozpadają się tak jak ta co ma na sobie i mi pokazała jak jej się rozeszła przy dekolcie na rękawach w po dwóch założeniach.... Było mi po prostu wstyd... Taka to jakość!!! Uszyte ze standardami SUPER francuskiej firmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było zaproponować oddanie rzeczy do reklamacji. Ja zawsze tak robiłam. Nie wiem czy w każdym sklepie tak jest, ale u nas to ekipa była odpowiedzialna za rozpatrywanie reklamacji, więc jak klientka narzekała na jakość lub wskazywała wadę zawsze odsyłałyśmy po paragon i proponowałyśmy wymianę rzeczy/kartę podarunkową. To zatrzymuje klientki w Camaieu. Do dziewczyn, które już nie pracują - nie miałyście problemów z otrzymaniem świadectwa pracy?? Przesłali Wam je pocztą czy jak to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie swiadectwo pracy przyszlo na adres zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×