Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość gość
No dobra że dziewczyny sa dymane to wiadomo wszystkim ale moje drogie KS i Z S wy chyba nie macie aż tak zle co?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przedmówczyni ma rację. Ja dodam że prawda jest taka że DG K.W oraz D ds Personal to znajome które wczesniej razem pracowaly w go sporcie i teraz razem chyba chca stworzyc nowe ekipy podporzadkowne im. Nie jest dziwne......... zatrudniaja rodzinki znajomych a starych pracownikow wykanczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobmy cos z tym
Mnie zastanawia jedno. Czemu to jeszcze nie zostało zgłoszone do Francji? przeciez nikt nie musi pisac wiadomosci ze skrzynki sklepowej, nawet prywatnej. Wystarczy anonimowa wiadomość o tym jak sie tu traktuje pracownikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejnym idiotycznym pomyslem jest to cholerne odkurzanie.. kiedy uruchamiam odkurzacz to czesc klientek wychodzi a wiadomo ze czesc tez nie wejdzie przekonana ze juz zamykamy - tyle te, ktore czesto zagladaja wiedza ze to u nas na porzadku dziennym. Jak widac kolejne bezsensowne ciecie kosztow bo po co dodac te kilka zl i przedluzyc zmiane o pol godziny tak, aby mozna bylo na spokojnie sobie sprzatnac po zamknieciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że niestety francuskie firmy ogólnie cieszą się złą sławą jeśli chodzi o traktowanie pracowników.Kiedyś zresztą usłyszałam,że we Francji wprost mówi się,że my tutaj nic nie robimy i że w końcu trzeba zrobić z tym porządek i chodziło o to co ma miejsce w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robicie gdy klientka wchodzi wam do sklepu5 minut przed zamknieciem i idzie mierzyc jescze sterte ciuchow? w moim sklepie mamy siedziec cicho i czekac az pani sie zdecyduje, bo nie wolno kientki ponaglac, bo "moze cos kupi". Niestotne ze inne sklepy juz zamkniete, a ty masz do zrobienia jeszcze kontrole kasy, zamkniecie, raporty itp. Jak reagujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roleta w dol i czekamy az klientka przymierzy + wylaczamy muzyke i robimy swoje - sprzatamy, ogarniamy, zawsze jest cos do roboty. Pani zazwyczaj sie peszy i albo prosi o minutke, mierzy i biegnie do kasy albo wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem nieco zniesmaczona tym, ze zmuszaja nas do malowania ust na czerwono, nie podoba mi sie to. Mam dosc tej firmy, czas sie z nia pozegnac bo jest coraz gorzej a lepiej niestety juz nie bedzie. Czuje jak pada mi psycha od tej pracy. Jak popatrze na moje kolezanki pracujace w innych sklepach ale usmiechnietych i zadowolonych ze swojej pracy to az im zazdroszcze i dlatego podjelam decyzje by odejsc i szukac lepszych warunkow pracy bo ta firma nie bedzie taka jak kiedys, nie z nasza "dg".Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko w wawie dzieja sie cuda. Na sląsku tez jest meksyk.....i tez mamy tu donosicieli do dg. Uwazajcie dziewczyny z kim pracujecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie trzeba uważać z kim się pracuje.Ale dziewczyny popatrzcie na to inaczej te laski myślą że są kimś cudowne i wielbione a tak serio pustostany i tyle mowa o lizusach i kablach z pierwszego tłoczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DG zaprasza na prywatne rozmowy do biura niektóre kierowniczki, niby pod pretekstem poznania ich. Prawda jest taka, że chce sprawdzić z kim ma do czynienia, obiecuję cuda na kiju opowiada jak to chce stworzyć z Camaieu firmę rodzinna a tak naprawdę chce wyczuć która naiwna podporządkuje się jej chorym zasadom. Wypytuje się o współpracę z innymi osobami z firmy lub z biura, podpuszcza dziwnymi tekstami czeka aż ktoras coś palnie np.na DR. ..dziwna osoba która jest strasznie pewna swojej pozycji w firmie, niedopuszcza do siebie myśli, że nie ma ludzi niezastąpionych. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam, że wrażenie wywiera dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo Witamy Pania DG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U lalala zabolało hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolnych wakatów w Camaieu jest mnóstwo, więc niech gość nie wygania tylko zaprasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie jakie tam są zmiany tzn w jakich godzinach....czy pracyje sie caly dzien a pitem wolne? I ile dziewczyn jest na. Sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na sklepie będzie 2 osoby to już luksus. A normalnie to jest 1, nawet rano kiedy trzeba zrobić dostawe (samej nawet 500 sztuk - zaklipsować, zawiesić na wieszaki no i rozmieścić odpowiednio na sklepie) wszystko oczywiście przy otwartym sklepie :) Gdy podczas robienia dostawy wejdzie jakiś klient to oczywiście od razu rzucamy wszystko i lecimy go obsługiwać żeby wskażniki były wysokie! ja nie dałam sobie robić takiego prania mózgu i odeszłam :) Teraz mam o milion razy lepszą pracę w konkurencji ! Pracy szczerze NIE polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne, głupie laski - ponoć przez pracę w Camaieu nie ma na nic czasu, wykańcza i inne pierdoły ale pisać i wymyślać to potraficie. Won do zwolnienia jak się nie podoba ....... mało tego niektóre wypowiedzi są tak debilne i idiotyczne, a oskarżenia - widać że, nie macie pojęcia o czym piszecie. Śmiechu warte...... za nim się kogoś obraża to powinno się mieć jakieś blade pojęcie na temat tej osoby. A najlepsze to że, nikt się nie przyzna kim jest, gdzie pracuje i na kim psy wiesza - banda tchórzy i tyle. D****i trzęsiecie a osobiście w tyłek włazicie ......... laski jesteście żałosne ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe. To dlaczego sama obrażasz osoby wypowiadające się na tym forum?? Nie widzę także imienia i nazwiska w Twoim komentarzu, a więc wieje ironią. Nikogo to nie zastanawia skąd tyle negatywnych komentarzy? Dlaczego o innych firmach pracownicy tak się nie rozpisują. Trzeba przyznać, że coś w tym chyba jest. Zresztą wszystkim ust nie da się zamknąć. Wiadomo, że zawsze znajdzie się osoba. której coś będzie nie odpowiadało. A swoją drogą jeśli firma szanuje pracowników i ma jasno określone zasady to nie ma dużej rotacji czego niestety nie można powiedzieć o Camaieu....liczba rekrutowanych pracowników, a także stała rotacja mówią same za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc z 11:11: Twój styl wypowiedzi pasuje do pewnej DR. Pewnie boli, że tu można o Was powiedzieć co się chce i nie zostać za to zjechanym od góry do dołu. Powodzenia w dalszym mobbigowaniu i gratuluję "profesjonalizmu". Żenada totalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać, że firmę budują ludzie i jeśli nie ma profesjonalnej kadry zarządzającej to samymi wymogami i ciśnieniem niestety nic się nie zbuduje. Co pokazuje aktualna kondycja firmy w Polsce. Przykro na to patrzeć...Ważne jest aby osoby, które są na stanowiskach decyzyjnych były autorytetem w szeroko rozumianym słowa tego znaczeniu, a niestety nie każdy potrafi taki autorytet zbudować i później żeby egzekwować pewne zarządzenia posuwają się do nieprofesjonalnych zachowań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugugugugugh
Biuro działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to wlasnie jest na decyzyjnych stanowiskach sa ludzie z pierwszej łapanki bez wyksxtałcenia i doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to zastanawia jak można budować kadrę zarządzającą ktorej brak wyższego wykształcenia. Już nawet nie mówię o odpowiedniej specjalizacji ale o podstawie kwalifikacji. A tu jak widać jest łapanka. Co to za kierownik czy dr który jest po liceum czy technikum. Wstyd!!!! Brak im wiedzy i podejścia do ludzi. Boże jeszcze troche i kierownicze stanowiska będą obsadzane ludźmi po podstawówce. Dlatego nie ma się co dziwić że jest taki bałagan i haos. Zespoły powinny być kierowane przez ludzi co się na tym znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to zastanawia jak można budować kadrę zarządzającą ktorej brak wyższego wykształcenia. Już nawet nie mówię o odpowiedniej specjalizacji ale o podstawie kwalifikacji. A tu jak widać jest łapanka. Co to za kierownik czy dr który jest po liceum czy technikum. Wstyd!!!! Brak im wiedzy i podejścia do ludzi. Boże jeszcze troche i kierownicze stanowiska będą obsadzane ludźmi po podstawówce. Dlatego nie ma się co dziwić że jest taki bałagan i haos. Zespoły powinny być kierowane przez ludzi co się na tym znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie wielka pani kierowniczka po liceum.....hahaha normalnie śmiech na sali!!! A ludzi po zarzadzaniu jedt naprawde dużo! Tylko że teraz nikt mądry nie zechce pracowac w tak żenującej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie płacą!Jak w każdej firmie o zarobkach głośno się nie mówi ale i tak po cichu każdy wie jak jest no chyba,że jest się znajomą DG albo DP,a to wtedy inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie pewne że nowozatrudnine dostaje wyższe pensje od was? Może w takim razie PIP powinien sie tym zainteresowac?? Niby dlaczego wy macie pracowac po zanizonych stawkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×