Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam sie z przedmówczynią w 100%. Nikt Was nie zmusza do pracy w tej firmie. Praca jak praca wszędzie jest podobnie. Śledzę to forum bo mnie to po prostu bawi szkoda że nie jesteście takie odważne i nie mówicie swoim KS albo DR co Was boli-moze cos by sie zmieniło? Ja tez nie jestem pracownikom biurowym tylko takim samym"szaraczkiem" jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale walczcie o swoje! Jeśli jesteś dobra w tym co robisz,starasz się i naprawdę Ci to wychodzi to rozmawiaj ze swoja kierowniczką/DR- walcz o podwyżkę! Zasługujesz na nią! I raczej nie wystarczy jedna rozmowa-wracaj do niej często...przypominaj o sobie. " Każdy wie, że ISz nie lubi dopominania się. Hasło ISZ "w naszej firmie nie ma czegoś takiego jak podwyżka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwalaja mnie teksty osob ktore mowia ze nie jestescie tam na sile itd..tez uwazam ze ciezko czasem znalezc prace i jesli ktoś musi utrzymać rodzinę, opłacić studia czy cos to musi niestety znosic takie traktowanie... dlugo tam nie pracowalam ale juz mialam dosc pracy na telefon bo grafik byl przyrzadzany tak o, zeby byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jestem najlepszym przykładem na to ,że praca w Camaieu nie jest taka zła jak ją piszą inni... kilka miesięcy temu odeszłam z Camaieu (a pracowałam tam ponad 3 lata) i przeszłam do innej marki . Oczekiwałam większej swobody, było więcej osób do pracy, pełne etaty dla sprzedawców, na rozmowie kwalifikacyjnej zamydlono mi oczy wysokimi obrotami sklepu, super premiami i rabatami dla personelu. Każdy z powyższych okazało się być wielką ściemą... uwierzyłam, ciśnienie w pracy większe niż w Camaieu , wieczne pretensje o ca itp Cała branża handlowa ma wielki problem , wyobrazcie sobie siebie jako szefa firmy ,która musi opłacić czynsz , pracowników, podatek a przy tym musi zarobić etc każda by miała ciśnienie , każda sieciówka ma problemy. Gdyby nie to ,że zmianiłam prace na inną ,jeszcze kilka miesięcy temu pisałabym wszystko to co hejterzy Camaieu. Zarobki pracowników były jeszcze mniejsze od tych w Camaieu ... Jeżeli komuś się nie podoba to po co siedzieć gdzies na siłe? :) zawsze można odejść albo zmienić branże bo w każdej sieciówce będzie to samo AMEN :D Pozdrawiam was wszystkie i cieszcie się z bonów Świątecznych bo ja dostane fige z makiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Was też są świąteczne kalendarze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Wszędzie jest cisnienie na wszystko. Doceńmy to co mamy bo jak widać może byc gorzej. Mi tez się nie wszystko podoba ale po co narzekać skoro większości rzeczy nie zmienimy? Gdzieś pracować trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa jasne nie jest zła........moze dla ks i reszty pan na wyzsxych stanowiskach nie jest zla bo cała robote zwalaja na nas i my zapieprzamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skoro "zapieprzasz" to chyba Ci w jakiś sposób zależy,,,?bo chyba nie "zapieprzasz" dla funu? poza tym, może się postaraj to może sama będziesz kiedyś na wyższym stanowisku? i jak to napisałaś-wtedy inne będą zapieprzać....ludzie- powariowaliście...równie dobrze, firma mogłaby totalnie olać bony, premie, konkursy, nagrody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja droga bonów nie mogą olac z tego względu że jeśli w firmie założony zfss to muszą Ci z niego wypłacić profity. muszą i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie, nagrody buhahahaha mało z krzesła nie fikłam!!! To ja chyba w innyej firmie pracuje??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) Powiedzcie proszę czy te wszystkie akcje przynoszą jakiś rezultat? Widziałam, że ostatnio macie sporo różnych akcji promocyjnych czego wcześniej nie było. A no i jak z kartą stałego klienta, jest duże zainteresowanie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w sklepie karty przyjęły sie super. W ogóle same Klientki widzą, że coś się zmienia w wyglądach sklepów, w ofercie I one same to mówią. Miło się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ZFŚS - to wcale nie muszą być to bony - mogłaby to byc np. tylko na zapomogi dla najgorzej sytuowanych osób. Więc cieszmy się, że mamy bony, bo wiele firm gł.odzieżowych z racji kryzysu od tego odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,bo wy to chcialybyscie premii z 1000 miesiecznie i wycieczki zagraniczne jako nagrody...sorry nie ta branza... Jak wam jest trudno dogodzic...ciagle nie,nie...wszystko jest na nie. Matko,jakie to polskie. Zeby dac cos od siebie to nie...a wymagania takieeee!!ogarnijcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądra to ty raczej nie jesteś! Panienka z biura się znalazła. Stan za kasa to pogadamy. Tak Cię pogonie że narobisz w gacie bo nie będziesz miała czasu iść do kibla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Wrzoskiewicz
Nie wiem gdzie jest tak ciężko, że do łazienki nie możesz wyjść... Zapraszam na Marszałkowską - u nas jest fajnie i będzie jeszcze fajniej. Owszem nie wszystko wszystkim się podoba, ale staramy się to zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Paula Wrzoskiewicz dziś A powiedz proszę ile jest Was na jednej zmianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Wrzoskiewicz
dwie, trzy, cztery, pięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) no tak w koncu flagowy sklep. A w moim przy trafiku 250 osob na godzinę mogą byc max 2 skoro cały zespół liczy sobie 4 osoby. To gratuluje takich mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panienka z biura??ha ha ha...najprosciej jest tak napisac. Moja droga, dobra organizacja pracy jest potrzebna;)ja jakos narzekac nie moge-nauczyc sie tego-polecam. A z drugiej strony jesli jestes ks i masz takie podejscie do swoich dziewczyn to gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski, odpuśćcie! Po co się kłócicie? Te pyskówki naprawdę są niepotrzebne, forum jest oczywiscie po to, aby wyrazić swoją opinię, pozytywną czy negatywna, ale nie popadajcie w paranoje i nie zamieniajcie sie w hejterki, ktore tylko czekaja na to aby sie wyżyc. Ja tez nie jestem zadowolona z pracy w camaieu, nienawidze jej i calej tej otoczki. Ale dopoki nie mam innej pracy, tyram. Jak szalona.. az pot po du*ie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tacy ludzie cos osiagna...a nie tylko marudzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalyscie może już karty świąteczne i prezenty dla dzieci? a może było jakieś info na ten temat kiedy przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie prezenty dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśko
Przydałoby się parę groszy w bonach czy na karcie. Wiecie takie np 500 zł to już można zrobić zakupy spożywcze chemię na dłużej. Bo ciężko jest z pensji zrobić większe zakupy bo opłaty albo coś innego wypadnie. A np paczki dla dzieci to jest z******ta sprawa. Albo np paczki chemii proszki do prania takie po 6kg płyny. I inne rzeczy ludzie wszystko się przydaje bo wszystko kosztuje a my zarabiamy wciąż bardzo mało, a już na pewno nie adekwatnie do cen produktów w sklepach. Dlatego paczki bony czy inne bonusy np pensja 13 czy premie kwartalne to są motywatory żeby tyrać jak wół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam wyzwania kalendarzowe? :) My wczoraj wygrałyśmy z dziewczynami - strasznie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500zł? a kto to dostanie... nie w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dostanie. Jakbyś się wczytala w@ z biura to byś wiedziała że osoby z najnizszymi zarobkami czyli do 2 tys na członka rodziny dostaje właśnie 500 zł w bonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierow
To jak wy dziewczęta podpisałyście oświadczenia o zarobkach???? Każą podpisać to podpisuje a same nie wiecie co? To świadczy o was. Chyba wasze głosy że firma taka zła można sobie wsadzić w buty jak w najprostszej sprawie nie dbacie o swoje pupki. Troszkę wstyd. I przepraszam jeśli wyciągam zbyt daleko idące wnioski ale oczyma wyobraźni widzę waszą postawę obrażonych księżniczek które z założonymi rękami czekają aż ktoś je złotem obsypie. Nikt wam w żadnej firmie nie da awansu na piękne oczy. Na to się pracuje latami. Wylewacie żale na forum że praca zła, a co robicie żeby było fajnie? W camaieu nic się nie działo to było źle, teraz się dzieje, też źle. Owszem są jeszcze rzeczy nad którymi trzeba pracować, nie ma nic z dnia na dzień. Ale trzeba chcieć. Samo nie spadnie z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak wy dziewczęta podpisałyście oświadczenia o zarobkach???? Każą podpisać to podpisuje a same nie wiecie co? To świadczy o was. Chyba wasze głosy że firma taka zła można sobie wsadzić w buty jak w najprostszej sprawie nie dbacie o swoje pupki. Troszkę wstyd. I przepraszam jeśli wyciągam zbyt daleko idące wnioski ale oczyma wyobraźni widzę waszą postawę obrażonych księżniczek które z założonymi rękami czekają aż ktoś je złotem obsypie. Na wiele rzeczy pracuje się latami. Wylewacie żale na forum że praca zła, a co robicie żeby było fajnie? W camaieu nic się nie działo, było źle, teraz się dzieje, też źle. Owszem są jeszcze rzeczy nad którymi trzeba pracować, ale trzeba chcieć. Wyjdźcie z inicjatywą, mądrzy przełożeni to docenią. A tych którzy są pomyłką zmieńcie. Pamiętajcie łatwiej wymienić jednego kierownika niż cały zespół. Ale potrzeba otwartej rozmowy a nie gadania po kątach. Pozdrawiam tych którym się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×