Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość gość
No i co z tego że mialas w styczniu zapłacone? Jest przecież nowy regulamin który zapewne podpisałas. A jeszcze jedno sprawdź za jaką stawkę pracowalas za tamte nadgodziny!? HaHaHa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tymi PITAMI czy ta firma nie może sięwczesniej ogarnac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawkę miałam normalną, więc nie wiem o co Ci chodzi. Skoro nowy regulamin Ci nie pasuje to czas poszukać nowej pracy. Nikt Cię tu na siłę nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję na umowę zlecenie i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie co kur.. z pitami? Do kogo napisać w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mówimy teraz o osobach które mają umowę o prace, a nie umowę zlecenie. Do pracy chodzi się za pieniądze, a nie za wolne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A KS ZK tez nie beda miały zapłaconych nadgodzin czy ich to nie dotyczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rozmowy z moja zks wynikało, ze zarówno ks jak i zks nie maja miec wypłaconych nadgodzin, maja je odbierać. Ale w praktyce kazdy wie jak to sie konczy, i tak trzeba przyjsc do pracy.. A jak ktos sie uprze, to wypłaca mu te nadogdziny, z wielkim bólem d.. Bo jak to, wypłacać za nadgodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja PIT dostalam poczta w poniedzialek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekscamaieuka
Hej, ja swój PIT dostałam w poniedziałek. Ale chciałam zapytać, o coś innego, zwolniłam się z pracy w lutym. Nie wiecie może kiedy zostanie wypłacony ekwiwalent? Na świadectwie nie mam żadnej informacji o tym, jedynie urlop, który wykorzystałam w zeszłym roku, a oprócz tego miałam jeszcze ponad 2 tygodnie urlopu, więc muszą mi chyba to wypłacić. Martwię się tylko tym, że nie ma żadnego info na świadectwie pracy ile mi zostało urlopu i że zostanie/został wypłacony ekwiwalent. Było nie było to pół wypłaty.. wydaje mi się, że teraz w marcu, bo akurat tak wypada nowy okres rozliczeniowy, ale nie mam pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawniczemu
Jesli zwolniłas się w lutym to masz dni urlopowe naliczone za miesiac styczen no i luty jesli przepracowałas chociaz w lutym 1 dzien. No wiec kolejno jesli: w przypadku jesli masz 20 dni(na rok) będzie 1,6 dnia ze stycznia i 1,6 dnia z lutego, a jesli masz juz urlop 26 dni (na rok) bedzie to 2,2 dnia za styczen i 2,2 dnia za luty plus do tego mozesz miec jeszcze wypłacone za zeszłoroczny urlop zaległy jesli jeszcze taki miałas oczywiscie . Nikt nie wypłaci tobie pieniedzy za np całe 20 lub 26 dni przysługujacego ci sie w tym roku urlopu jesli zwolniłas sie w lutym - tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekscamaieuka
nie chcę mieć wypłaconych 26 dni, w zeszłym roku miałam 10 dni plus w tym za styczen i kawałek lutego, chodzi mi jedynie o to, czy informacja o ekwiwalencie musi być zaznaczona na świadectwie pracy, ponieważ ja nie mam takowej nigdzie, jedynie, że wybrałam 1 dzień w zeszłym roku i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej laski, a jak tam Wasze ściany? są ładne i lekkie, czy zagracone tymi "ślicznościami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO ROKU PRAKTYCZNIE TO SAMO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od ścianki. Jedne ścianki są bardziej zagracone, a inne mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wasze wyplaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wypłacone tak jak powinno być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadgodziny też????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dostałyscie wypłatę za nadgodziny? Bo ja dostałam wypłatę mniejsza niż wynosi moja podstawa normalnie i jeszcze nic z nadgodzin, jakiś syf jest z naliczaniem tych wypłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie... co to za głupia firma!! Robia z nas debili chyba !! Raz mówia że nie wypłacą, potem że wypłacą , a w końcu nic... nie wypłacili... czyli co z tymi nadgodzinami, kolejne wolne na 4 tygodnie ?????? Napiszcie co z waszymi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okopacz
Dziewczyny, słyszałam od KS, że dopełnienia będą do odbioru w kolejnych miesiącach ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staneło na tym że jednak wypłacą.. więc o co chodzi ?>?>> Jak tak mozna ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłych miesiącach miałam dopełnienie. Teraz pewnie też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze powiedzieć "do odbioru" gorzej wykonać.... samo się wszystko zrobi, towar przyjmie, oklipsuje i rozwiesi, budzety się wyrobią i TT , powiesimy na kasie instrukcję obsługi i pójdziemy odbierać nadgodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz jest jawne oszustwo !!!! wypłata mniejsza niż wynosi i tak śmieszna podstawa !?!?!?!? Pewnie niech firma od przyszłego miesiąca przestanie płacić przyjedziemy za darmo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbiór nadgodzin ? Jak oni sobie to wyobrażają kiedy na sklepie jest nas w ekipach albo na styk albo mniej będą puszczać na miesięczne urlopy? NIE ! Będą puszczać w niepamięć a my przychodzić będziemy charytatywnenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ja i moje koleżaki mamy po 30nadgodzin z 1 miesiąca jak nas wyślą na wolne żeby odebrać dopełnienie to klienci sami Się obsłuzą. Góra na to nie pójdzie nadgodziny pójdą do odbioru na wieczne nigdy a kasy nie zobaczymy na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak yo możliwe ale ją też dostałam pensje niższa niż normalnie. Nie mam nadgodzin. kto to k***** liczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza firma na świecie. Jak można tak traktować pracownika, żadna motywacja, za co mamy się starać i stawać na głowie ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×