Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość gość
Trafna odpowiedź :) W tym "obozie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!!!! nie bójcie się szukać nowej pracy. Przyszły pracodawca na pewno doceni to, że potraficie organizować sobie czas pracy, że macie takie bogate doświadczenie i rozwinięte umiejętności. Każdy pracodawca wymaga i jest dużo pracy ale to musi działać w dwie strony. W aktualnej pracy mam bardzo dużo obowiązków ale czuję się doceniona, firma dba o mój i innych pracowników rozwój. Nie dawajcie się wykorzystywać trzeba tylko poszukać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Magdo podwyżkę ustala DR. Tylko czy mam sens się starać aż o 200 zł jeżeli jesteś jednak osobą nieszczerą...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata była pracownica
Skoro "gość 20:11" nie miał oporów żeby do innej uczestniczki forum zwrócić się po imieniu (nazwisko nie padło, ani numer sklepu, wow, czytało się o ochronie danych osobowych? ;) ) , czemu sam się nie podpisał? Drogie panie KS, wiemy, że śledzicie to forum z uporem maniaka i się tu wypowiadacie. Za każdym razem to podkreślacie, choć same o tym nie wiecie. Oczywiście, każdy ma prawo się wypowiedzieć, być anonimowy. W końcu "w sieci można wiele". Jednak po co zachowywać się jak hipokryta, jak na przykładzie powyżej? Zagadka. Powodzenia! i trochę szacunku do siebie nawzajem. Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? To przez tą firmę, a raczej pomiatanie pracownikami zraziłam się do pracy w sieciówkach. Co z tego, że dostałyśmy bon na święta czy dodatkowe zniżki jak wymagają od nas wiele za grosze? Chcą nam zamydlić tym oczy? Ty musisz robić wszystko, a KS czy ZKS robi sobie godzinną przerwę na zapleczu i liczy na to, że jak wróci to nie będzie musiała nic zrobić, bo wszystko będzie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma dno....na poczatku mi się podobało ale im bardziej sie wdrażam tym mniej mi sie podoba. Wyzysk mnóstwo zadań na wczoraj a najbardziej denerwuje mnie ta ciągła zmiana terminów. Ciekawe na kiedy zmienia delokalizację? Nic tylko czekać w pn na @ ze do Pt ma byc wszystko zeskanowane i gotowe do odbioru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam! firma nie docenia stalych dlugoletnich pracowników WCALE ! Zero dziekuje wszystko poprostu musi być i nie ma dyskusji jesli nie poswiecisz calego swojego czasu tej firmie nie ma o czym rozmawiac firmy nie obchodzą twoje inne obowiązki zycia prywatnego jesli jest jeden dzien do przygotowania promocji czy transferu artykułów poprostu bez zadnego "ale "przyjdz do pracy na telefon na jakies 10-12 godzin nie ważne czy aktualnie za przeproszeniem jesz spisz czy sr..sz.. a wszystko to za marne grosze jakbyś w twarz dostała kiedy widzisz kolejny wyciąg z banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 stron żalu a we firmie nie zmienia sie nic , kazde slowo to fikcja ze firma sie zmienia ze stawia na ekipy to nieprawda pensje sa zróznicowane a ks i zks patrza jak przesiedziec zmiane na zapleczu a jak juz wyjda łaskawie to udaja ze pracuja a jak przychodzi co do czego i nawet rok, kwartal miesiac tydzien i dzien wychodzi wskaznikowo bardzo dobrze to pracownicy słysza ze co ? musza dac z siebie wiecej i ze musza pracowac ciezej bo nadal cos sie nie podoba !! przez ostatnie dwa tygodnie pod telefonem bo to witryna bo stół bo moze cos jeszcze innego i po 6 razy sciągana do pracy dezorganizacja i zmiany grafikow non stop niczego nie da sie zaplanowac i nikogo to nie obchodzi - musisz przyjsc i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ktoś dobrze napisał - wszystko zależy od ekipy na sklepie. Niełudźcie sie że w inych sieciówkach jest lepiej! mam doświadczenie przykre z innymi pracodawcami , wierzcie mi można trafic gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również w tej firmie przepracowałam wiele lat, wymagania firmy kosmiczne i nieadekwatne do pensji. Obecnie pracuje u konkurencji i powiem ze jest o niebo lepiej mimo podobnych obowiązków, stawiają na konkrety w końcu grafik mam zmieniany za moja zgoda, no i jeśli się postaramy jako zespól o premie to idzie ja zauważyć na pasku wynagrodzeń :) Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami iż Camaieu was wyzyskuje, robi pranie mózgu, wyciska ostatnie soki a jak się wypalicie zastępują kolejna swiezynka której można bajki opowiadać. Uwierzcie w siebie i walczcie o swoje lub szukajcie miejsca gdzie będą was cenić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość ubrań jest koszmarna! Normalnie jak z chińskigo sklepu!! nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakością się nie zgodzę ;) Nie byłam przekonana do kupna tych ubrań, bo średnio mi się podobają, ale w końcu skusiła mnie zniżka pracownicza. Ubrania po kilkunastu praniach wyglądają wciąż tak samo. Nic się z nimi nie robi, szwy na swoim miejscu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha! !!! Jasne.......jakosc ubran jest beznadziejna! Nie oszukujmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może inaczej... Jakość jest wystarczająca po 70% przecenie, relacja jakości do ceny pierwotnej pozostawia wiele do życzenia :D i tu pojawia się kwestia "za 30zł mi nie szkoda, ale 160 to nie dam" i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się ;) Dziwiło mnie, że zwykły sweterek kosztuje 130 zł. Kupiłam ze zniżką pracownicą i prawdę mówiąc dopiero wtedy zrozumiałam skąd wynika tak wysoka cena ;) Moim zdaniem jakość idzie w parze z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B kupilas ze znizka pracownicza ;] A klientki co maja powiedziec,kupuja swetry po 199,90, a po tygodniu wszystko się kulkuje. Ja (pracownica) kupiłam sweter z wyprzedaży za 39,90,plus znizka, pierwotna cena 99,90. ŻAŁUJĘ! szkoda tych 30zł za taki gatunek. Kupuje tylko na wyprzedaży lub mid season sale, bo za pare groszy może być na pare razy, "do roboty żeby przetyrac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałyscie?! Maja być jakieś zmiany personalne na górze!!! Ciekawe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co - mam kupować bez zniżki mimo tego, że mi przysługuje? ;) Może to też zależy od składu zresztą zawsze znajdzie się jakiś model co odbiega od reguły. Natomiast ja jestem zadowolona z ubrań tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie kiedy są wyniki konkursu na dystrybucję kart? Jakie są nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz o zmianach? No ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zmiany??? bardzo mnie to interesuje... co tam się jeszcze może zmienić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dostałyście już PIT? ja już w tej firmie nie pracuję, raczej nie zamierzam pytać dziewczyn 'ode mnie' więc liczę na odp, bo u mnie wszyscy domownicy już dostali, a ja dalej czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewypłacone nadgodziny.. to jest poprostu przykre, nawet brakuje słów. Człowiek stawia się codziennie w pracy, wypełnia rzetelnie swoje obowiązki ...i w zamian nie dostaje wypłaconych pieniędzy, czyli robimy za darmoche. Wstyd...i żenada. A pytam się czym mam zapłacić za benzyne, opłaty?? Dniem wolnym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest najbardziej denerwujące? Ciągle telefony KS typu proszę przydz bo nie ma kto pracować przy czym się później okazuje że mam ponad 50 nadgodzin a co za tym idzie zapłacone tylko jakieś powierzone wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry *niezaplacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nadgodziny mam normalnie wypłacane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie tylko podstawa za luty podobna wyplata jak w styczniu chyba ze ktos mial premie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie będzie miał wypłaconych nadgodzin. Wszyscy przekonacie się 10 marca. Ja już musze wybierać wolne dni, a nadgodzin mam 70 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W styczniu miałam wypłacone wszystkie nadgodziny. Teraz też będę miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×