Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

ach.... jaka ja jestem głupiutka... gdybyś nie powiedział to w życiu bym się nie domyśliła;-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał Bajor » Kocham jutro Kolejny dzień zamyka bramy I słońce w głębi mórz się skryło, Oto czas przeszły dokonany To już historia, to już było Niczego zmienić w tym nie mogę, Lecz przez zakręty życia mego Mogę wyruszyć w dalszą drogę Z nadzieją nową i dlatego Kocham jutro Co porwane myśli sklei Które bratem jest nadziei Kocham jutro Kocham jutro Co mi każe mylnie sądzić Głupio pytać, ciężko błądzić Kocham jutro Kocham jutro Co objawi mi ład życia W zadziwieniu i w zachwycie Kocham jutro... Jutro ciekawi mnie ogromnie Jest szansą, która wszystko zmienia, Dlatego nie spisuję wspomnień Ale notuję swe marzenia Marzenia kształt szalony mają Są rozpalone do białości I chociaż rzadko się spełniają To nie umniejsza mej miłości Kocham jutro Kocham świt w Ardeńskim Lesie Co odmianę mi przyniesie Kocham jutro Kocham jutro Kocham życie w ciągłym biegu Ślad na piasku, ślad na śniegu Kocham jutro Kocham jutro Kwiaty, co twój balkon zdobią Nuty, które się sposobią Kocham jutro Nie patrz smutno Odgoń z czoła chmurę ciemną Dłoń mi podaj i wraz ze mną Kochaj jutro... Kocham jutro Z jego każdą obietnicą Z jego wielką tajemnicą Kocham jutro Kocham jutro Co mi każe mylnie sądzić Głupio pytać, ciężko błądzić Kocham jutro Kocham jutro Co objawi mi ład życia W zadziwieniu i w zachwycie Kocham jutro... Kocham, kocham, kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzisława Sośnicka » Jak nazwać jutro bez Ciebie My, to koncerty przed jesiennych traw I ta cisza, która w strunach śpiewa Jakiś wiersz, jakiś okruch dnia Smuga cienia My, to zdarzenia zaplątane w czas Powitania, pożegnania rąk Czasem myśl, która łączy nas Czasem błąd Jak nazwać jutro bez Ciebie Czas naszych śladów nie zatrze Nie podzielny jest Nie podzielny jest nasz świat Dzisiaj i zawsze My, to ucieczki w co upalną noc To pragnienie do utraty tchu Parę słów powiedzianych wprost Zostań tu Jak nazwać jutro bez Ciebie Czas naszych śladów nie zatrze Nie podzielny jest Nie podzielny jest nasz świat Dzisiaj i zawsze My, to niepokój o następny dzień To szukanie siebie twarzą w twarz Taki sen, który przyśnił się tylko raz 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo wszyscy gdzieś uciekli.... temat: hmmm.... trójkąty już były.... sexu za dużo też nie można:P to może o przyjaźniach... takich prawdziwych i takich fałszywych. jak odróżnić.. i co mogłoby zniszczyć Twoim zdaniem taką prawdziwą przyjaźń..?. oczywiście mówimy tu o przyjaźni tych samych płci... a czy Twoim zdaniem może istnieć przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och przyjazn ...wiele rzeczy może zniszczyc . Nie obraz sie ale najmniej wierze w przyjazn miedzy kobietami.Faceci sie zawsze dogadują. A przyjażn pomiedzy kobietą a facetem?Jest mozliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego miałabym się obrazić??:P choć ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat... moim zdaniem przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną nie istnieje... zawsze któraś ze stron prędzej czy później się zakocha i zonk... a przyjaźń między kobietami... też bym nie poparła Twojego zdania... ale mam do tego prawo... ja mam przyjaciółkę taką naj.,....naj...najlepszą jedyną zresztą, która jest ode mnie starsza o 10 lat i od 15 lat dogadujemy się jak nikt inny.... a najważniejszą rzeczą jaka umacnia nas w tej przyjaźni jest fakt, że ona uczy mi i pokazuje mi życie widziane oczami dorosłej, dojrzałej kobiety...a ja oddaję jej trochę swojego optymizmu i szaleństwa... i ta przyjaźń jestem pewna że przetrwa wszystko... od 15 lat nigdy nie było między nami żadnych niedomówień... och....ale się rozpisałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaźń między meżczyzną i kobietą jest bardziej mozliwa niż między kobietami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak?Niemożliwa miedzy kobietą a facetem?To dlaczego piszesz ze masz przyjaciela wirtualnego? Dla mnie to jest śmieszne,ja mam przyjaciółke kobiete bardzo atrakcyjną ale nawet przez mysl mi nie przyszło zeby sie z nią kochać czy zakochać.Wiesz dlaczego zakochujemy sie w przyjaciołach,bo mówimy im to czego parterom bysmy sie wstydzili,to oni nam pomagają,wiec nie jest dziwne gdy w chwili załamania,mozna przekroczyć bariere,gdy przekraczamy bariere bliskości.... A kobiety?Jesli idzie o faceta przyjazn kobiet sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej moje przyjaźnie z kobietami się nie sprawdziły, a z meżczyznami wprost przeciwnie, w pracy tez wolę mężczyzn i w ogóle wolę mężczyzn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wirtualnymi znajomościami podobnie:) Taki to tak z autopsji nie mówię, ze norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka istotko... po raz kolejny mnie zatkało... wyraziłam swoje zdanie i zdania tego nie zmienię choćbyś mi tysiąc argumentów podał... a poza tym to skąd wiesz że ja z moim wirtualnym przyjacielem nie mamy tego uczucia już za sobą???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Ty malutka jestes beztroska ;)i podejrzewam ze bardzo inteligentna;) taka kumpela--jak bedzie nasz zjazd topikowy zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tą prawdomównością nie zgodzilabym się powiedzmy, że mniej skomplikowani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba po tym temacie dziobalka się dowie co taki jeden człowieczek myśli o kobietach :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×