Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

oooooooooooooo ❤️ to ja mam cudowne ;-) heheeh...... przepraszam za łechtanie własnego ego :P ale skoro nikt mnie nie docenia to sama jakoś muszę sobie radzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przestań ;-) nie jest aż takim strasznym labiryntem... 👄 podpowiem Ci troszeczkę: do mojego nie trafisz przez żołądek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na inteligencje?---nie bo blondynki z małą główką nie miały by szans.Ja sie lubie opiekowac kobietami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci bo wieczność będziesz szukał drogi :P żeby trafić do mojego ❤️ musisz mieć ❤️ i patrzeć ❤️ em 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Taki1 ma racje jak sie facet nie stara to olewa;)odblokuj mnie bo ja sie staram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roztopie Twoje serce,a TY moje;) ksiąze---> acha to znaczy ze jak dziewczyna nie okazuje zainteresowania to TY jej tez nie?...No ale Ty chyba wysyłasz jej jakies sygnały które ona odpycha?i wtedy czekasz na jej ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
To ja mam sobie dac spokój z wampirką bo mnie zablokowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. Ale zycie juz mnie nauczylo nie pchac sie tam gdzie mnie nie chca. Jesli ona mnie olewa i leci w kulki to ja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie spiewac---zaspiewam jak napiszesz dla mnie wiersz;) Wampirka nie mozesz zawsze złoscia reagowac na wypowiedzi ksiecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mam zrobic jesli nie chce ze mna gadac. powiedziala ze mam nie dzwonic. gg zablokowala. Niby juz wszystko wie i chce zapomniec. Co mam pasc na kolana i blagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o jakiej treści ma być ten wiersz? romantyczny erotyczny wesoły smutny?????? o czym? UWAGA WIADOMOść OD WAMPIRKI: PADłO JEJ KAFE I NIE MA JAK ODPISAć, ALE ODPISUJE PRZEZE MNIE: JEJ SłOWA.... CYTUJę "NIE WARCZę NA kSIęCIA!!!" KONIEC CYTATU ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak to masz racje.Tez bym nie zabiegał --->nie to nie;) Napisałas juz wiersz śpiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast Twoich ust będzie mnie całować szminka Zamiast Twoich palców wygładzi skórę wiatr Włosami oplotę ramiona Poezją wypełnię wnętrze Ramię w ramię ze słońcem Pójdę oglądać świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz;-) nie tak szybko... muszę mieć wenę... myślisz że to ot tak hop i już ;-) ale ja nie wiem do jakiego stopnia mogę się posunąć :P:P:P wiatm Saruś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saraa;)Wiersz o mnie;)Przekaz wampirce ze bardzo warczy i osobiscie podziwiam jego cierpliwosc do niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Poprostu Go olewa ,a nie warczy.Ja tego nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA WIADOMOść OD WAPIRKI: CYTUJę "TAKI1 NIE BUNTUJ KSIęCIA" KONIEC CYTATU... na dwa fronty długo nie pociągnę :P więc przestań go proszę buntować .... ;-) to taka maleńka prośba ode mnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mów do mnie jeszcze pisz, maluj nie żałuj! ludzie nas nie słyszą... Nie słyszą nawet ci co tu piszą A wiedz, że słowa Twe tak pięknie i dziwnie poją mnie, i do snu kołyszą Słowem twym jak kwiatem sie pieszczę... mów do mnie jeszcze... Mów bo jesteś mym powietrzem Mów maluj pisz nie żałuj! Całuj! Zacałuj! A ja ci skrycie powiem jeszcze że bardzo kocha cię moje serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×