Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Bo zycie jest jedno i w kazdej chwili moze nas nie byc. A zyc tak jakby kazdy dzien byl naszym ostatnim tzn zeby zawsze byc przygotowanym na smierc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
wamp wejdz na chwile na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem nie da się nie płakac:(znacie moze jakiś wiersz na poprawienie nastroju :( i nie chodzi o miłość tylko o siłę na jutro i każdy nastepny dzień:( czesto mi pomagasz.... może dziś też możesz ......... ile człowiek może udźwignąć ?????????????????????????????? jak to zrozumiem to będzie mi lżej...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilllllllll🌼 Rh+ » Wiara kluczem Wiara kluczem otwierającym drzwi, Noś go przy sobie łatwiej będzie ci. Idź szlakiem, który wyznaczasz Ty. Wolność trzyma Cię przełamiesz wstyd. Powiem teraz Ci, warto z nadzieją żyć. Mam w sercu coś, co pozwala mi śnić. Wiara nazywa się, z nią jestem kimś. Idąc tak przez świat, przełamiesz wstyd. Wszyscy biorą coś, nie dając nic. A gdy wychylasz się to jesteś tym złym. Życie po to jest, byś spełniał swoje sny. Zawsze bądź sobą, nie pozwól z siebie kpić Z uśmiechem podążaj, przez ciężkie swoje dni. I pamiętaj o tym:” swoim życiem kierujesz Ty”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Klich » Kochaj mnie Nie potrzebuję wielkich wyznań i poezji nie potrzeba mi Bo dla mnie zwykłe słowo kocham tak najpiękniej w twoich ustach brzmi Każdy dzień potraktuj tak jak by miał być ostatnim kiedy ty Możesz być razem ze mną w noc bezsenną Zapamiętaj to co powiem dziś Kochaj mnie Tak jak ja kocham cię Bez dwóch zdań Jakby świat Kończył się Nie zaniedbujmy tej miłości bo nie wiemy co wydarzy się jutro Bo jeśli jutro nie nadejdzie zmarnujemy nasz ostatni dzień Więc mnie kochaj nadgorliwie do przesady wręcz Nim coś nas rozłączy i już nigdy nie połączy Rozpłyniemy się Tak jak ja ciebie tak ty kochaj mnie Tak do nadgorliwie, do przesady, jak się da Oboje wiemy o tym że jutro przecież może nie być nas Kochaj mnie ----Rozmarzyłem sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllloooooooooooooooooooooooo jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem .... już widzę... to trzeba przepychać... hmmmmm i że ja jako kobieta nie mam z tym problemu... a wy mężczyźni nic nie widzicie? :P:P:P taki---------->👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ;-) to działa.... taki jak to Ty nie widzisz :( przepchaj ponieważ nie porozmawiamy skoro Ty mnie nie widzisz:(:( szybciutko... przepchaj :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzę dopiero kiedy pcham... jak nie pcham to stoję w miejscu:P czyja to sprawka? kto zamówił wirtualny sex???? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiąca widze;)ale Cie nie czuje a mysle o tym jak smakujesz... ---ładny rym;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę brzydko pisać więc napiszę tak: okropnie drażni mnie fakt iż posty mi się nie pokazują i nic nie widzę :( i jestem z tego powodu taka zła, że ciesze się iż przed sobą mam jedynie monitor i trochę mi go szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny rym... ;-) a smakuję jak..... hmmmmmmmmm nie wiem jak co..... może jak wanilia ponieważ uwielbiam ten zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ten rym jakiś niedokładny jest :P.... o żem przepchała to i żem zobaczyła :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz rozumiem powiedzenie miłość jest ślepa ---nic nie widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×