Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

mój wierny przyjaciel dawno już wzywa mnie tam, gdzie moja ostygła krew znowu się rozgrzeje... i ponownie dostanie nową nadzieję na miłość na uczucie bez lęku i smutku... więc idę w jego kierunku... idę powolutku... a dlaczego idę? chciałabym jeszcze trochę pożyć pod słonkiem jasnym, by się okazało, że moje serce na przyjęcie nowego uczucia nie jest za ciasnym... chciałabym się nacieszyć złotymi pieniążkami jakie Bóg zrzuca na ziemię, kiedy dobrze się dzieje między nami... chciałabym móc szczerze powiedzieć, że jestem tylko Twoja by przez Ciebie zrzucona została z ciała mojego ta ciężka porcelanowa zbroja, którą od dłuższego czasu dźwigam zarzuconą na moje delikatne ramiona... chciałabym by się okazało, że tego uczucia do Ciebie nic i nikt nie pokona... chciałabym pocałować Cię w czoło spojrzeć w oczy Twoje chciałabym żeby zrobiło się radośnie ... wszędzie... Ciebie zawsze kochałam i Tobie miejsca ustąpię... i choć bardzo chcę pokochać innego wiem, że nim Ciebie nigdy nie zastąpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oto zabiłam nie czuję skruchy i żalu... lecz teraz też jestem zabójcą jak i Ty... a skoro czuję obojętność to dlaczego z moich oczu gromko płynął łzy? skoro nie czuję się winna to jeśli jest na świecie człowiek, któremu ciężko jest na mnie patrzeć niechaj mnie zabije... tak jak i ja zabiłam... podpowiem, że ja swojej zdobyczy serce na pół rozkroiłam... więc niech zrobi ten człowiek ze mną to samo... chcę wyć z bólu, krzyczeć chcę swoje sumienie w tym czasie usłyszeć... chcę żeby mnie za to osądzili chcę żeby mnie pobili do nieprzytomności doprowadzili do śmierci do kresu mojej miłości... do mojej skończoności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tonę choruję umieram z głodu zamarzam nie czuję już nawet chłodu śmierci się oddaję walczyć przestaję już nie udaję... nawet jeśli Bóg doprowadził Cię do mnie a mnie do Ciebie to i tak znowu czeka na mnie cierpienie... bo Ty nigdy nie będziesz mój :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) 👄śpiąca;) Książe bardzo mi przykro mam nadzieje ze wszystko dobrze z bratem... Białoszewski Miron, dobrze dobrze dobrze jak nie za dobrze a nawet dobrze nie za mądrze nie zaszkodzi niepolepszenie jak tylko można wytrzymać na głupi sposób swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białoszewski Miron, Gdyby to było coś, co jest... Gdyby to było coś, co jest a racja...: jest... ale dlaczego tego nie ma? czy ja sie mglę czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białoszewski Miron, Autoportret radosny Nie myślcie, że jestem szczęśliwy. Cieszcie się, że myślę. Myślcie, że się cieszę. Świadomość jest tańcem radości. Moja świadomość tańczy przed lampą deszczu przed łupiną ściany przed sklepem spożywczym z wiecami kapusty przed ustami mówiących przyjaciół przed własną ręką nieoczekiwaną przed niewydrążoną rzeźbą rzeczywistości w przepychu najlepszej zabawy i najwznioślejszego nabożeństwa nieoddzielnie moja świadomość tańczy. A kiedy porwie się taniec, zwyczajem każdego kłębka, pójdę do nieba gdzie się nic nie czuje gdzie od początku byłem, zanim byłem, gdzie już do końca będę, gdy nie będę, tam radość nie do opisania. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Naszczescie nikomu nic powaznego sie nie stalo tylko auto ucierpialo. Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze;)Niestety Wamp sie chyba smiertelnie obraziła;)ech te kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze tak ---wyjasniłes dlaczego zniknąłes wiec nie widze powodu dla którego miałbys cos tłumaczyc i przepraszać;)Rodzina najważniejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Ale jej rano nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bucccccccccccu----ja osobiście Ci radze daj sobie spokój z Wampem bo ona mysli o kimś innym.Byłem z taką kobietą jak ona 11 lat i wiem ze jest to trudne ale bardzo fascynujące..... śpiącaaaaaaaaaaaaaaa gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24.11.94 - Golden Life Gdy matka tuli w ramionach dziecko swe, Jej miłość staje przeciw złym mocom. Tak ludzie modlą się o urodzajny deszcz, Jak ona czuwa nad nim nocą. Wyfruwa wreszcie z gniazda młody ptak. Bo przywilejem jest młodości Zabawa, radość, przyjaźń, a nie strach. Bo młodość nie chce wiedzieć o tym, że: Życie choć piękne tak kruche jest. Wystarczy jedna chwila, by zgasić je. Życie choć piękne tak kruche jest. Zrozumiał ten, kto otarł się o śmierć. I nie do końca piękny jest ten świat Gdy wciąż odwieczne prawa łamie. Zabiera miłość, młodość, słońca blask Lecz my nie chcemy wiedzieć o tym, że: Życie choć piękne tak kruche jest. Wystarczy jedna chwila, by zgasić je. Życie choć piękne tak kruche jest. Zrozumiał ten, kto otarł się o śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
To mi daj jakies rady;)podasz maila;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki maila masz na nicku----na pytania odp,ale nie spodziewaj sie cudu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojciech Gąsowski » Zakazane wakacje Ach to było lato, od Bieszczad aż po Hel z wykreśloną datą w środku PeeReL. Wtedy prosto z morza pustą plażą ku mnie szła taka, ach! jak ją Pan Bóg stworzył u la la la la Nad Bałtyku brzegiem wiatr melodie grał z radiowęzła Niemen o papugach łkał wtedy już wiedziałem, żadna inna tylko ta, kiedy się do niej przekonałem u la la la la To co było , to się nie zdarzyło choć w pamięci mojej trwa tamto ciało tak się zlustrowało że zostało tylko la la la Wolno czas się toczył nie istniał jak kto chce cierpiał lud roboczy na wczasach eFWuPe . A co do tych cierpień jestem przeciw, a nawet za byle się zdarzył taki sierpień u la la la la To co było, to się nie zdarzyło ... A co do tych cierpień jestem przeciw, a nawet za byle się zdarzył taki sierpień u la la la la To co było, to się nie zdarzyło ... byle się zdarzył taki sierpień } u la la la la }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojciech Łuszczykiewicz » Dwa światy Mam w głowie poplątane całkiem różne światy dwa Już nie wiem sam czym życie jest a czym naiwna gra Nadchodzący świt - odpowie mi Nadchodzący świt - odpowie mi Przyjaciół moich krąg jak lodu sopel topi się Wiesz dobrze nie powróci już przerwany nagle sen Losu dowcip zły - ze mnie drwi Losu dowcip zły - ze mnie drwi Ocean ciszy dzieli nas swój głos zatapiam w nim Radości dławie w sobie śmiech i smutku tłumie łzy Gdy zabraknie sił - zatrzasnę drzwi Gdy zabraknie sił - zatrzasnę drzwi Gdy tak spokojnie obok śpisz Bardzo boję się Zabierze mnie wolności wiatr I nie odnajde cię Pozostaną mi - wspomnienia chwil Pozostaną mi - wspomnienia chwil Najlepszy nawet gaśnie dzień I odejdziemy stąd Zbyt długa będzie każda noc i obcy każdy kąt Tylko moje sny - odwiedzisz ty Tylko moje sny - odwiedzisz ty Tylko moje sny - odwiedzisz ty Tylko moje sny - odwiedzisz ty Tylko moje sny - odwiedzisz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książe widze ze jakas melancholia Cie dopadła;) Czasem jest sie dobrze nad wszystkim zastanowić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Ja tam wole sie nie zastanawiać;)dzis piątek,impreza;)życ i nie umierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Universe » Miałem sen Miałem sen Taki dziwny Tak dziecięco naiwny Trochę jak ja I chciałbym, by trwał Niby sen A zburzył mi sens dorosłych prawd Już sam nie wiem, co mi dał Byłem gdzieś Daleko Byłem dzieckiem nad rzeką Bałem się wejść, choć palił się brzeg Nagle z chmur Spadł na mnie wielki, biały ptak I gdzieś porwał – w inny świat Jak to jest Że tylko tak się śni Moich łez Nie może widzieć nikt Gdybym w sercu miasta konał w środku dnia Co byś dla mnie zrobił? Co dla ciebie ja? Naprawdę nie wiem Taki brudny Tak śmierdzący, paskudny, chory i zły Wolę stąd iść Ale stop! Żyję i czuję, tak jak on Mam miłość – dam mu ją! Jak to jest Że tylko tak się śni Moich łez Nie może widzieć nikt Gdybym w sercu miasta konał w środku dnia Co byś dla mnie zrobił? Co dla ciebie ja? Jak to jest Że ucząc nas jak żyć? Mówi się Że twardym trzeba być Dzieci w kwiatach czują dobro, w ludziach zło Cała miłość świata w nich jest, cała moc Jak w tamtym śnie Tak dziwnym Tak dziecięco naiwnym Trochę jak my I znowu mam łzy ... I dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak dostalem wczoraj telefon i nie moglem sie dogadac zeby dowiedziec sie co sie stalo to myslelem ze zawalu dostane. I tak teraz mysle o zyciu i o tym ze wystarczy chwila i moze nas nie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz Woźniak » Zegarmistrz światła A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną podłogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie - na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem...Gdzies ktos na topiku napisał --zyj tak jakby kazdy dzien był Twoim ostatnim,i by nikt przez Ciebie nie płakał... Zegnam na razie moze wieczorkiem. Pod Budą » Bardzo smutna piosenka retro Lato było jakieś szare i słowikom brakło tchu smutnych wierszy parę, ktoś napisał znów smutnych wierszy nigdy dosyć, i zranionych ciężko serc nieprzespanych nocy które trawi lęk Kap, kap płyną łzy w łez kałużach ja i Ty wypłakane oczy i przekwitłe bzy Płacze z nami deszcz i fontanna szlocha też trochę zadziwiona skąd ma tyle łez Nad dachami muza leci muza czyli weny znak czemuż wam poeci miodu w sercach brak Muza ma sukienkę krótką Muza skrzydła ma u rąk lecz wam ciągle smutno, a mnie boli ząb Kap kap płyną łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz Nalepa » Żyj chwilą Przestań udawać, że dobrze jest jak jest żyjesz na świecie, gdzie waży czyn i gest życie trwa zaledwie kilka chwil więc żyj chwilą przestań udawać, że wszedłeś już na szczyt żyjesz na świecie, gdzie waży cios i chwyt życie trwa zaledwie kilka chwil więc żyj chwilą dali ci życie więc w końcu zrób z nim coś żyj w dzień, żyj w nocy zanim ktoś powie dość. przestań udawać uciekać w cień i w sen żyjesz na świecie, gdzie ginie kwiat i tlen życie trwa zaledwie kilka chwil więc żyj chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
ale masz doła,ja mam swietny humor a Ty mi go psujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Pudelsi » Dawna dziewczyno Dawna dziewczyno, dzisiaj spotkałem Cię Dawna dziewczyno, spojrzałem dzisiaj wstecz Dawna dziewczyno, mineło tyle lat Dawna dziewczyno, gdzie tamten przepadł świat? Dlaczego dzisiaj, właśnie dziś, spotkałem Ciebie? przecież dziś już nas nie łączy nic pamiętam jak pragnąłem spotkać Ciebie gdzieś niby przypadkiem wpaść na siebie czemu tak nie dzieje się? lecz właśnie dzisiaj, kiedy nic już nie jest tak, z Twoim przecina się mój szlak Ktoś komuś śnił się co noc ktoś czyjeś imię szeptał w koc bo Twoje imię i to Ty zatruwasz komuś sny W mokrej pościeli miota się, a potem marzy całe dnie, że tylko Ciebie chce... w mokrej pościeli miota się, a potem marzy całe dnie, że tylko Ciebie chce... Dawna dziewczyno, dziś już nie kocham Cię Dawna dziewczyno, nie myśl o mnie źle Dawna dziewczyno, masz oczy pełne łez Dawna dziewczyno, gdzie tamten przepadł bez Ktoś komuś śnił się co noc ktoś czyjeś imię szeptał w koc bo Twoje imię i to Ty zatruwasz komuś sny W mokrej pościeli miota się, a potem marzy całe dnie, że tylko Ciebie chce w mokrej pościeli miota się, a potem marzy całe dnie, że tylko Ciebie chce zagrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie przechodzisz obok mnie czuję Twój zapach tak bardzo podnieca on mnie próbuję Cię dotknąć chwycić w swoje dłonie a kiedy już Cię złapię nie puszczę Cię nie oddam nikomu cały swój świat Tobą przysłonię... chwyć tylko moje dłonie zaplącz się w sieć pajęczą którą dla Ciebie utkałam przyjdź do mnie przytul pocałuj ja już zrozumiałam że życie bez Ciebie to życie w ciągłym pośpiechu to uciekanie przed wszystkim to życie w grzechu pogłaszcz mnie po twarzy delikatnie wtop się we mnie poruszaj się tak jak Twoje ciało poruszać się zechce współgrajmy ze sobą zawsze w każdej chwili uniesienia to nasze przeznaczenie jedynie to zostało nam do do spełnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×