Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Bucccccccccu mi sie wydaje ze nie olewa;)Ksiąze czyli trafił swój na swego? Spiąca gdzie wierszyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Nie wiem co jestr grane ale napisała mi na gg ze jezeli jeszcze raz cos takiego napisze to mnie zablokuje:(Nie rozumiem tej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciała Twojego opisać nie potrafię ponieważ nie dane mi było ani go zobaczyć ani też dotknąć... jedyne co mogę opisać to wnętrze Twoje Twoją duszę... ale czy naprawdę muszę? kiedy przedstawię Twoje wnętrze w wierszu wszyscy poznają jaki jesteś wrażliwy wszyscy zobaczą jaki wyjątkowy... Twoje wady również mogłabym opisać a jedna z nich to taka jak Twoje serce na żarty moim zaczyna kołysać... mogłabym tak naprawdę wszystko w tym wierszu o Tobie napisać... lecz co byłoby prawdą a co tak naprawdę nie? przecież ja nie zdążyłam jeszcze sama dobrze poznać Cię... a to co o Tobie wiem czym się ze mną podzieliłeś o czym mi powiedziałeś... o tym mam opowiedzieć? zrobiłeś to przecież na maila a nie tu ...na forum więc nie bez powodu inne miejsce na zwierzenia wybrałeś i tylko mi a nie innym o wszystkim powiedziałeś... nie chcę o Tobie pisać innych ludzi informować nie chcę słów użytych w wierszu potem na życie żałować nie chcę napisać np.- że to jest Krzysztof Panowie i Panie nie chcę... bo kiedy napiszę wszystko co wiem już nic wyjątkowego mi samej nie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja kocham oczy Twoje... do szaleństwa... do wieczora... miła moja... serce moje... nie ma takich jak my dwoje...---śPIEWAM --->nie chodz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... kochanie... takich wyrazów jak pyskujesz na naszym zaje**** fajnym forum się nie używa :P tutaj wszyscy się kochają .... ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja kocham oczy Twoje... do szaleństwa... do wieczora... miła moja... serce moje... nie ma takich jak my dwoje... bo ja kocham oczy Twoje... do szaleństwa... do wieczora... miła moja... serce moje... nie ma takich jak my dwoje... bo ja kocham oczy Twoje... do szaleństwa... do wieczora... miła moja... serce moje... nie ma takich jak my dwoje...-------śppppppppppieeeeeeewwammm Nie zostawiaj mnie :(bo Ci dwoje zaraz zapomną o moim istnieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ja muszę.... :(:(:( jeszcze jestem na ile mi sił wystarczy... ale kiedy napiszę pościk o treści dobranoc tzn. że padłam :( ale jeszcze jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaaaaalo pisałam już żę takich wyrazów nie używamy!!!!!!!! bo zaraz w pupę klapsa dostaniecie:P tutaj się kochamy a nie p......y......s....k.....u....j...e...m...y ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostawiaj mnie z nimi prosze;)Spiąca a dlaczego my sie nie kłócimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mozecie na gg sie lubic i rozmawiac;)?????? Spiąca jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potrafię :( zonk... ale jeśli chcesz to spróbujemy... tylko cóż można osiągnąć kłótnią? myślę że oni w czasie kłótni wymieniają się poglądami, którymi w normalnej rozmowie nigdy by się nie wymienili... wybuchają jak wulkany, zrzucają na siebie winę za to że nie potrafią się dogadać. ale moim zdaniem wina ich leży po obu stronach... ale ja się nie wtrącam... czasem lepiej być obserwatorem niż uczestniczyć w arbitrażu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja widze dwoje dzieci bawiących sie w chowanego;) śpiąca❤️Ty jestes cudowna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli będziesz tak mnie rozpieszczał słowami to zwariuję przez Ciebie i dopiero będzie :;-) 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu wszystko psujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
I po imprezie;)wampirka nie przejmuj sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×