Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

gdybym miała Cię do czegoś porównać nazwałbym Cię wilkołakiem takim zwyczajnym na którego patrząc można się tylko obejść smakiem... według wyobrażeń tubylców wilkołaki to nic innego jak nieboszczycy, którzy wychodzą z grobów aby wysysać krew z żyjących... Ty w przeciwieństwie do nich wysysasz ją z konających... takich jak ja... na ziemię wolno opadających.... kiedyś wciąż się śmiejących teraz jedynie płaczących... wilkołaki wysysają krew zazwyczaj z krewnych lub przyjaciół Ty na takie szczegóły nie zwracasz uwagi... na nic nie patrzysz... nawinęłam Ci się pod rękę więc zdjąłeś moją satynową sukienkę pieściłeś ramiona i szyję a potem.... powiedziałeś: przepraszam, ale Cię zabiję... czy mogłam coś zrobić by śmierci z Twoich rąk uniknąć? tak...mogłam... zrobiłam... a należało jedynie z życia Twojego całkowicie zniknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodź, wyjdziemy będę grzeczna nie narobię hałasu no może od czasu do czasu... ale to tylko przez chwilę kiedy w uczuciu podniecenia głowę odchylę... chodź wyjdziemy będę niegrzeczna narobię hałasu nie od czasu do czasu tylko bez przerwy będę hałasowała kiedy Ty mi a ja Tobie będę się oddawała.... chodź wejdziemy grzeczny mężczyzna z niegrzeczną kobietą... zrobimy bałagan posprzątamy przed metą... chodź wejdziemy grzeczna kobieta z niegrzecznym mężczyzną bałaganu nie zostawimy nie będzie pachniało zgnilizną... popatrz weszliśmy zrobiliśmy to coś przyjemnego było nadzwyczajnie coś cudownego... i wyszliśmy bez pośpiechu i na grzecznej kobiety twarzy i na grzecznego mężczyzny obliczu nie zabrakło uśmiechu... wart byłby ten bałagan jeszcze jednego takiego grzechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
dziobalka;)ja na chwile a wieczorkiem balanga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
kumpel ma imieniny;)a Ty dzis masz urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Ale przed kompem dzis nie pije;)Telefon zostawiam w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, masz rację... telefon zostaw w domu... to wpadnij przed komp. jak wrócisz... jeśli nie zgasnę to będę tutaj :P choć nigdy nie wiadomo... bezalkoholowe też ma w sobie alkohol... :P:P:P a moja główka słabiutka...oj słabiutka ...;-) życzę udanej imprezki ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
;)wypije za Ciebie i taki 1;)naszą parke z topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, wypij :P🌼 a ja wypiję za Ciebie... żeby Ci się dobrze żyło ;-) i nic się więcej nie pieprz****** ;P zabrakło mi wyrazu do rymu :P I'm sorry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Ty wiesz za co wypij;)Za to bym mógł wirtualnie zamienic na namacalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, jeśli to Cię uszczęśliwi to za to wypiję... tylko wiesz, że nie zawsze to co jest piękne wirtualnie namacalnie też jest takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
no chyba nie zbrzydnie laska która jest ładna w ciągu góra 2 msc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aaaaaaaaaaaaaaaaa to o laskę chodziło....:P wybacz moje zacofanie :P:P:P ja nie wiem jakim sposobem ja jeszcze funkcjonuję na tym świecie :P:P:P oj... to na pewno nie zbrzydnie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
mi o duchowe bzdety nie chodzi;)spadam miłego dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... chwilka minęła... uciekam do pracy będę wieczorkiem buziaki dla wszystkich a co tam :P:P:P taki-----------> dla Ciebie specjalne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PWRD » Zawrót głowy Myśl przez głowe przeszła, że czekają mnie głowy zawroty intuicja podpowiada, że wpakuję się w kłopoty. 98 rok otworzył dla mnie wrota przeznaczenia wyznam teraz, że to miłość od pierwszego spojrzenia ciepły deszcz roztopił lody gdy usiadłam na schodach wiersz twój płynął jak parsenta i zaczełam Cię kochać. Tak musiało być dziś rozumiem wszystko kiedy leżych obok mnie i jesteś tak blisko. Ref. Chcę poruszyć Cię, Chcę ciebie dotknąć pocałować, Chcę Cię mieć na zawsze, Chcę się tobą opiekować, Chcę byś wciąż na mnie polegał Chcę być twoim przyjacielem Chcę byś kochał mnie do końca, Czy wymagam za wiele? Blaska obrączek i poranny promyk słońca w naszym domy, twój głos który powtarza, że nie oddasz mnie nikomu. Powoduje, że gotowa jesrem na ciąg wydarzeń tych dobrych i tych złych jakie przyszłość pokaże. Najważniejsze pozostaną w duszy inny czas zamarzę a te które pozostaną będą dla nas kolendarzem i będziemy wracać zawsze nawet gdy bedziemy starzy ze łzami w oczach ale i z uśmiechem na twarzy. Ref. Chcę poruszyć Cię, Chcę ciebie dotknąć pocałować, Chcę Cię mieć na zawsze, Chcę się tobą opiekować, Chcę byś wciąż na mnie polegał Chcę być twoim przyjacielem Chcę byś kochał mnie do końca, Czy wymagam za wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Grzegorz Markowski » Przyjdzie dziś Chciałem poznać miłość, chciałem spojrzeć w twarz To miał być przypadek, jedyny na sto lat - tysiąc lat Chciałem żeby przyszła, w południa senny czas Niebo miała w oczach, we włosach słońca blask, słońca blask Gdzie ona jest Szukam zwykłych słów, ciepłych rąk Na którą z dróg., Biec mam żeby spotkać ją, spotkać ją Gdzie ona jest? W oknach ślepa noc, z zimna drży Złe miasto śpi, a ja chowam w pustkę bram, krople snu Przyjdzie dziś.. Przyszła do mnie miłość, konwalie dałem jej Była jak poranek -majowy ciepły deszcz, ciepły deszcz Chciałem by została, przez jeden krótki dzień. Nagle posmutniała, uciekła nie wiem gdzie, nie wiem gdzie Gdzie ona jest? W oknach ślepa noc, z zimna drży Złe miasto śpi, a ja chowam w pustkę bram, krople snu Przyjdzie dziś. To trwało krótko Bardzo krótko Ale się zdarzyło Możecie mi wierzyć To była miłość Prawdziwa miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Grzegorz Markowski » Chyba, że mnie pocałujesz Ktoś mi mówił, że Ty mnie kochasz Ale to chyba był żart Po co miałabyś Się zakochać Nagle ni stąd ni zowąd To gdzieś chyba się Przesłyszałem No, bo to niemożliwe Co robię, że już Zapomniałaś Nawet jak mam na imię Jednak cud nagle stanie się Sama powiesz mi Ja i tak nigdy nie nie nie Nie uwierzę Ci Chyba chyba, że Udowodnisz mi Gdy mnie pocałujesz Dopiero w to uwierzę O tym nie ma dziś Nie ma mowy Co robi nic nie mówisz Zwodzisz tylko wciąż Puste słowa Rzucasz tak sobie na wiatr Jednak cud nagle stanie się Sama powiesz mi Ja i tak nigdy nie nie nie Nie uwierzę Ci Chyba chyba, że Udowodnisz mi Gdy mnie pocałujesz Dopiero w to uwierzę Że mnie kochasz tak Jak ja Ciebie I nie myślisz o nikim Ale żebym w to Bardziej wierzył Musisz coś mi obiecać Oddać musisz już Swoje serce Zamiast je chować dla innych Pomóż wreszcie mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem » Tylko ty i ja Chodź, połóż się obok mnie Chcę w księżycu, w księżycu tulić cię Kochać, kochać, kochać tak Bez pamięci Ale odrzuć siebie Którą nosisz, którą nosisz w dzień I pomóż, bym i ja tak uczynić mógł Pozostańmy tak ref.: Tylko ty Tylko ja Tylko ty Tylko ja Nie bójmy się swych ciał Niech się nasycą głodne oczy Rękom swobodę węży daj We dwoje pokonamy strach ref.: Tylko ty Tylko ja Tylko ty Tylko ja i ty, ja i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harlem » 5:30 Zdejmij te suknię mała, noc taka krótka - popatrz zaraz świt, rozpuść włosy jeśli tego chcesz. W twoich oczach widzę rozkosz, chociaż usta mowią \"nie\" Zdejmij suknię - proszę cię Mówisz, że świat zwariował, że ludzie wszyscy wkoło z życia drwią. Pewnie masz racje - kto to wie? Moje ciało pachnie grzechem - mówisz, ale ja nie słucham, nie, zdejmij suknie proszę cię. Zdejmij tę suknię mała noc taka krótka - popatrz zaraz świt. Pytasz, czy możesz już zaufać mi. Nie wiem, bo świat zwariował, a twoja gładka skóra w półmroku lśni, zdejmij suknię - pomóż mi. Zdejmij tę suknię mała, noc taka krótka - popatrz przyszedł świt, zamknij oczy jeśli tego chcesz. Coś chyba przeszlo obok i coś skończyło się mówisz, ja nie słucham, nie, mówisz, ja nie słucham, nie, mówisz, ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert Gawliński » Nie pokonasz miłości Nie wołaj o pomoc Nie nadejdzie Nie próbuj się bronić Szkoda sił To nieposkromiony To Rydwan stukonny, co pędzi a Ty Ty pędzisz w nim I choćbyś uciekał To Ją gonisz I choć byś się skrywał Szukasz Jej I choć byś udawał żeś Ślepy na nagość i głuchy na szept Nie umkniesz Jej Nie pokonasz miłości Nie pokonasz miłości Nie pokonasz miłości Nie zwyciężysz jej w sobie To wiedz Nie pokonasz miłości Nie zwyciężysz jej Odłożysz wszelką broń Gdy ujrzysz Ją Choć mówią o Tobie Żeś ze skały Choć wszystko widziały Oczy twe Gdy ujrzysz Ją całą To Nagle popadniesz w nieśmiałość i wiedz Dosięgnie cię Nie pokonasz miłości Nie pokonasz miłości Nie pokonasz miłości Nie zwyciężysz jej w sobie To wiedz Nie pokonasz miłości Nie pokonasz miłości Nie pokonasz miłości Nie zwyciężysz jej w sobie To wiedz Nie pokonasz miłości Nie zwyciężysz jej Odłożysz wszelką broń Gdy ujrzysz Ją Gdy ujrzysz Ją Gdy ujrzysz Ją Gdy ujrzysz Ją Gdy ujrzysz Ją Gdy ujrzysz Ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bedziemy pic! Kasiu mialas nie obchodzic ale sie nie ukrylo! Mozemy zaczac dzisiaj imprezke a skonczymy w niedziele. Wkoncu to naste urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jean Arp Czarna radość kwiaty są czarne z radości niebo urodę ma całkiem płomienną odlatuję na miodowym dniu czy chce pani polecieć ze mną czy chcesz miodu czy błyskawic czy kwiat jak niebo z ogrodu czy chcesz kwiatów jak błyskawice czy chcesz niebo z miodu pani która lecisz pode mną piękny dniu miodowy pani która lecisz nade mną piękny czarny płomieniu radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×