Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość bucccccccccccc
Okropna jestes;)to nie grzech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug ogolnych zasad kosciola masturbacja i antykoncepcja jest grzechem. Ale kazdy ksiadz inaczej to interpretuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Mi też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️śpiąca pobudka;) Grzegorz Turnau » Rozmowa z kobietą bez twarzy Od słowa do słowa narasta rozmowa - rozmowa z kobietą bez twarzy. Tak jak długo się znamy, przecież wciąż rozmawiamy - z nikim mi się dziś nie kojarzy. Znamy się do połowy: tylko serca. Lecz głowy... Trudna rada, a zrobić to trzeba. Ta ciekawość jest wściekła, pierwszy stopień do piekła. Od słowa do słowa narasta rozmowa - rozmowa pół-spojrzeń, pół-gestów. Wstydliwa rozmowa, niecierpliwa, niezdrowa. Pospieszny dyskurs szelestów. Ktoś zagłusza zza ściany, ktoś do krzyża przybijany... Trudna rada, a zrobić to trzeba. Ta ciekawość jest wściekła pierwszy stopień do piekła. Od słowa do słowa narasta rozmowa. Już nie wiemy czy jej chcemy, czy nie chcemy. Ona słodki sen przerywa, we dnie bywa uporczywa... Chyba nic w niej ciekawego nie powiemy. Dla odmiany chwila ciszy - może wreszcie ktoś usłyszy coś, więc zrobić to trzeba. Ta ciekawość jest wściekła, pierwszy stopień do piekła, lecz ostatni stopień do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Turnau » Ciała W jednym tylko ciele dzieje się nie wiele, ale w ciałach dwóch zaczyna się ruch. Może gdybyś miał na raz kilka ciał powiedziałbyś sobie: Jeszcze więcej zrobię. Jeszcze więcej zdziałam mając ze trzy ciała. Jeszcze więcej stworzę choćby było gorzej. Choćby było trudniej będę żyć obłudnie i wszystkim pokażę że mam różne twarze Jeszcze więcej zdziałam mając ze trzy ciała... ..Tak mnie coś naszło..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Turnau » Naprawdę nie dzieje się nic Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz zawsze mieć w głowie tę samą pustkę i ciszę. Słowo to zimny powiew nagłego wiatru w przestworze; może orzeźwi cię, ale donikąd dojść nie pomoże. Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum, wódka w parku wypita albo zachód słońca, lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic i nie stanie się nic - aż do końca. Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz zawsze mieć w głowie tę samą pustkę i ciszę. Zaufaj tylko warg splotom, bełkotom niezrozumiałym, gestom w próżni zawisłym, niedoskonałym. Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum, wódka w parku wypita albo zachód słońca, lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic i nie stanie się nic - aż do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..... słucham ............................. ;-) taki------------> ❤️👄 bebe-----------------> 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że tylko wtedy, kiedy jest się gotowym na nowy związek. nie jestem za tym by być z kimś tylko dlatego, że ta osoba może nam pomóc zapomnieć... choć wyznaję zasadę że lekarstwem na miłość jest inna miłość... tylko trzeba mieć czas żeby móc pokochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co miałeś na myśli ? :P ja nie czajuniu :( a być gotowym na nowy związek to moim zdaniem znaczy tyle co stanąć przed lustrem i powiedzieć DOść!!!!!! dość cierpienia i bólu... życie mam tylko jedno i chcę je wykorzystać najlepiej jak tylko potrafię a nie ciągle tylko płakać...i płakać... no i jeszcze wiele innych rzeczy może oznaczać ale duuuuuuuużo musiałabym pisać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga wampirko prawda jest taka ze jesli facet nie dzwoni nie zabiega o kobiete i mówi ze jest nie gotowy to znaczy ze nie jest zaangażowany i nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy tyle co stanąć przed lustrem i powiedzieć DOść!!!!!! dość cierpienia i bólu... życie mam tylko jedno i chcę je wykorzystać najlepiej jak tylko potrafię a nie ciągle tylko płakać...i płakać...------->no własnie gotowy na związek to zaakceptowanie faktu,że cos sie jednak skonczyło...tak..Tłamszenie w sobie nowych uczuc jest bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wampirka nie martw sie znajdziesz kogos kto Cie pokocha bardzo mocno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się nie zgodziła z tym co napisałeś, że jeśli mężczyzna nie zabiega tzn. że mu nie zależy. osobiście znam ogrom mężczyzn, którzy uważają że prawdziwy związek może powstać dopiero wtedy, kiedy obie strony są zaangażowane. co w skrócie oznacza, że jeśli nie widzą chęci i zabiegania o ich względy ze strony partnerki którą się interesują to sami też przestają zabiegać... a w jeszcze większym skrócie myślą tak: nie to nie... nie Ty to inna o mnie zawalczy... ponieważ aby związek mógł przetrwać uważam iż zaangażowanie musi być z obu stron. ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem... :(:( ja chyba jestem jakaś zacofana ponieważ w moim języku nie formułuje się takich zdań...:( czy mógłbyś przetłumaczyć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach już wiem... Wampirka mi przetłumaczyła. wyraziłam tylko swoje zdanie a jeśli kogoś nim uraziłam to przepraszam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy muszą najpierw skonczyc 1 związek....a dopiero potem moga myslec o nowym prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozjechałeś mnie swoją stopką 🌼 👄 a czy muszę Ci wjeżdżać na ambicję? myślę, że nie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym jeszcze do tego komentarza dodała fakt iż moja maleńka główka nie pomieści całych mądrości tego pięknego świata ;-) ❤️ ❤️ ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×