Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

wiesz, to by było nawet zabawne, gdybym Cię nie kochała... wtedy prawdopodobnie bym nie cierpiała tylko bawiła się tak dobrze jak Ty... ale co to za zabawa, kiedy po moich policzkach spływają łzy? kocham czy nie kocham? masz powiernicę inteligentną kobietę, przed którą cały drżysz uprzejmą łagodną dzielną... im bardziej jesteś chłodny tym mniej mnie godzien... ale to nic... czy w moim wieku można, minuta po minucie, trzymać się programu obłudy? czy ja Cię na pewno kocham? podziwiasz moją piękność lecz boisz się mojego rozumu... nie pojmuję... przecież pragnąłeś inteligentnej kobiety... dlaczego nie zaznaczyłeś, że ciut mniej inteligentnej od Ciebie?... udawałabym... dzień dobry🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziobalko 🌻 Miłość od pierwszego wejrzenia Oboje są przekonani, że połączyło ich uczucie nagłe. Piękna jest taka pewność, ale niepewność piękniejsza. Sądzą, że skoro nie znali się wcześniej, nic między nimi nigdy się nie działo, A co na to ulice, schody, korytarze, na których mogli się od dawna mijać? Chciałabym ich zapytać, czy nie pamietają - może w drzwiach obrotowych kiedyś twarzą w twarz? jakieś "przepraszam" w ścisku? głos "pomyłka" w słuchawce? - ale znam ich odpowiedź. Nie, nie pamietają. Bardzo by ich zdziwiło, że od dłuższego już czasu bawił się nimi przypadek. Jeszcze nie całkiem gotów zamienić się dla nich w los, zbliżał ich i oddalał, zabiegał im drogę i tłumiąc chichot odskakiwał w bok. Były znaki, sygnały, cóż z tego, że nieczytelne. Może trzy lata temu albo w zeszły wtorek pewien listek przefrunął z ramienia na ramię? Było coś zgubionego i podniesionego. Kto wie, czy już nie piłka w zaroślach dzieciństwa? Były klamki i dzwonki, na których zawczasu dotyk kładł się na dotyk. Walizki obok siebie w przechowalni. Był może pewnej nocy jednakowy sen, natychmiast po zbudzeniu zamazany. Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie. Wisława Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki jesteś Skaldowie Dopóki jesteś, jesteś ze mną, dzień jak kolęda się zaczyna łagodną nutą, światłem sennym, bladego świtu pajęczyną. Dopóki oczu jasne niebo otwierasz co dnia jak ramiona. Dopóki jesteś, jesteś ze mną, w obłoki płynę, płynę płonąc. Dopóki jesteś, jesteś blisko, w zasięgu ramion, oczu, dłoni. Zapalasz lampę jak ognisko, przy którym ja się mogę schronić. Dopóki jesteś, jesteś ze mną świat tu się kończy i zaczyna. Dopóki jesteś, jesteś jeszcze, dopóki mogę cię zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę list a w nim moja najgłębsza melancholijna miłość... a czym ona jest? zwierciadłem doskonałości... możesz sobie wyobrazić coś piękniejszego? a przy okazji coś bardziej nudniejszego? miłość moja nie ustępuje nikczemnie przeszkodom, przeciwnie... ona popycha do wielkich czynów... tak właśnie... taka miłość, wraz ze swoimi cudami włada w moim sercu... czuję ją po ogniu, jaki mnie ożywia... szczęście moje kiedyś będzie mnie godne... łagodne... pogodne... dni nie będą już tak samo głupio do siebie podobne... już w tym jest moja wielkość, że odważyłam się pokochać takiego człowieka jak Ty... lecz czy jesteś wart takiej miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany gardzisz innymi dlatego ja nie gardzę Tobą... to byłoby za wiele gdybym, przy swoim ubóstwie była szlachcianką... miłość moja byłaby tylko pospolitym głupstwem... nie bóstwem.... płaskim mezaliansem... i wtedy bym jej nie chciała... nie miałabym tego, co cechuje wielka namiętność... nie miałabym bezmiaru trudności do zwalczenia... nie miałabym tragicznej niepewności wyniku... jednym zdaniem: nie miałabym niczego... a tak... mam wiele dobrego... zaopiekuj się mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mężczyzno życie Twoje to pasmo przypadków choć obecnie nie ma nic nieprzewidzialnego prócz śmierci... Twoje objawia się na dwa sposoby: jeśli w myślach- zaraz smagam je docinkami... żebyś choć przez chwilę nie pomyślał, że skończona jest miłość między nami... jeśli w faktach- lęk mój nie cofa się przed żadną nikczemnością... żebyś choć przez chwilę nie pomyślał, że darzę Cię nieszczerą miłością... do jakiegokolwiek szaleństwa nie popchnąłby mnie strach, zawsze będzie ono usprawiedliwione... z miłości popełnione... pamiętaj... są rzeczy, których się nie pisze... i te dopiero są moim szaleństwem Twoim przekleństwem... możesz mnie nie kochać możesz mnie nienawidzić... głębia i tajemniczość pozostać muszą... inaczej Twój honor i Twoje serce poruszą... wśród tylu niebezpieczeństw jakie na Ciebie w życiu czekają, największym zostałam Tobie-ja... i teraz to już jest tylko gra... nie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój przyjacielu otwórz list, który niedługo do Ciebie dotrze dopiero po moim upadku... ale nie myśl nad nim dużo... nie znajdziesz w nim zapisanego spadku... to co w nim znajdziesz będzie bardziej osobiste... bardziej Twoje niż moje... mimo, że tak naprawdę Nasze... do listu załączone będzie zdjęcie... sporządź siedem kopii i roześlij do gazet... tylko nie zapomnij... a potem... potem usiądź wygodnie w fotelu, weź oryginał do ręki cichutko zapłacz i mnie wspomnij... w dziewięć dni później każ wydrukować zdjęcie... wykup wszystkie egzemlarze jakie zdołasz a po dwóch tygodniach porozrzucaj je w nocy po ulicach... czy temu podołasz? zrób to... zanim stanę się blada... obiecaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nic nie mówisz? dlaczego milczysz? trzeba coś mówić... wypada przecież rozmawiać z kochanką... a Ty milczysz... mów do mnie... choćby dla spełnienia obowiązku... mów... z czułością raczej w słowach niż w tonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ona Ci to wyznaje... pozwól niech rozwodzi się nad najdrobniejszymi szczegółami... piękne jej oczy utkwione w Twoich malują jej miłość do innego... wybacz jej... z Tobą być chciała ale widocznie nie umiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w istocie bowiem kim ja jestem? istotą bardzo płaską, pospolitą, nudną dla drugich, nieznośną dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobalko nie uciekaj na długo będzie mi brak twoich wierszy!Życzę udanej podróży i miłego odpoczynku.Ale szybko wracaj!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo wrócę ;-) mam nadzieję ;-) z Dżonem lub bez....🌼 miło mi, że ktoś jednak czyta te moje wypocinki ;-) dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Ci się miło wypoczywa i ten Dżon mógłby być przystojny no i czuły jak Twoje wiersze.pa!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jutro Cię nie będzie to już dziś składam Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet.Wiem że to już niemodne święto ale ja jestem staromodnym facetem wciąż całuję kobiety w rękę i mam dla nich wiele szacunku.To dzięki nim świat jest lepszy,piękniejszy.DUŻO SZCZĘSCIA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję... wbrew możliwym pozorom i mimo młodego wieku ja również jestem staromodna i uwielbiam staromodnych mężczyzn ;-) dziękuję za życzenia i życzę miłego weekendu... pozdrawiam serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobalako dołaczam sie do zyczen :) ............................................#........... ........... ...........................................##........... ............. .........................................###............ ............. ........................................####............ ............. .......................................#####............ ............. ......................................######............ ............. ...........#.........................######............. ..........#.. ..........##........................#######............. .......##.... .........###......................########.............. .....###..... ........####.....................########............... ...####...... ........#####....................#########.............. ...####...... .......######..................#########................ #####........ .......######.................##########.............### ###........ .......#######...............##########...........###### #........ .......########.............##########..........#######. ........ ........########...........##########........########... ...... .........########..........##########.......########.... ...... ...........########.........#########......########..... ....... .......#.....########.......########......########...... #..... .......##.....########.....########....########.......## .... .......###......#######.....######.....#######.......### .... ..........####.....#######...#####...#######......####.. ..... ............#####.....######..####..######......#####... ...... ...............#####......####..###..####.....######.... .......... ...................#####.....###..##..###.....#####..... ............. ...........................###....#.###.#....###........ ............ ...................................##.###.##............ ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...jakie fajne ;-) długo to tworzyłaś?🌼 dziękuję malutka i wzajemnie 🌼 wszystkim kobietkom zaglądającym tutaj i nie składam moc gorących życzeń z okazji jutrzejszego święta ;-) a wypocinkę o Nas napiszę możę jak wrócę ponieważ już muszę jechać jeśli mam zdążyć spotkać Dżona... papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^#################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^#########^^^^^^^^^^^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEZAPOMINAJKO............. DANA PRZEZ BOGA,GDY MYŚLAŁEM:ŻYCIA JUŻ NIE MA ODEBRANA..................... GDY ŚWIAT MIAŁEM U STÓP KOCHANA.......... LECZ,CZY KOCHAJĄCA?????? PIĘKNIEJSZA,DROŻSZA NIŻ BLASK SŁOŃCA MINIONYCH DNI WSPOMNIENIA NOSZĘ O PAMIĘĆ....CZUŁOŚĆ... JUŻ NIE PROSZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobalko ...niech się spełni o czym marzysz 🌻 ___________0000000_____________0000000 _______00000000000000_______0000000000000 _____000000000000000000__000000000000000000 ___000000000000000000000000000000_______00000 __0000000000000000000000000000000_________0000 _0000000000000000000000000000000000________000 0 _0000000000000000000000000000000000000_____000 0 0000000000000000000000000000000000000000___000 00 000000000000000000000000000000000000000000__000 00 00000000000000000000000000000000000000000_0000 00 0000000000000000000000000000000000000000000000 00 _000000000000000000000000000000000000000000000 0 __00000000000000000000000000000000000000000000 ____0000000000000000000000000000000000000000 ______000000000000000000000000000000000000 _________000000000000000000000000000000 ____________000000000000000000000000 ______________00000000000000000000 ___________________000000000000 _____________________00000000 _______________________0000 ________________________00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jest tu ktoś? ja na chwilkę bo zaraz mam imprezkę... ale odpoczynek jest cudowny.... ehhhh...spotkałam Dżona... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×