Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość bucccccccccccc
Na wiersz czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
O zauroczeniu:(i odrzuceniu wiesz ze taki 1 nie miał racji?wirtualnie da sie oczarowac osoba a ona Cie blokuje i idzie do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że skoro Cię zablokowała to miała powód... :( a Taki1 miał rację w 100% wiem, że można się zauroczyć :( a potem kiedy przychodzi odrzucenie to człowiekowi tak strasznie brakuje rozmów i tych żartobliwych romansów... wirtualny świat jest nałogiem który niszczy Cię wewnątrz ale nie każdy organ po kolei jak rak... on dopada umysł i kiedy go opęta szlag trafia wszystko :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Ja wiem czy powód?Ale masz racje szlag mnie trafia bez tych jej docinków i dogryzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiłaś się w moim życiu jak pierwsza gwiazdka pojawia się nocą na niebie i zrozumiałem, że wcale nie muszę być samotny... przecież, gdybym się postarał mógłbym mieć Ciebie... dałaś mi nadzieję rozpaliłaś wnętrze moje i zrozumiałem wtedy, że dla Twojego mogłoby bić serce moje... chciałem poświęcić wiele zdobyć się na odwagę mimo, że ten świat nie jest realny odstawiłbym na bok rozwagę... pokazałbym Ci życie pełne radości i blasku lecz nic z tego nie wyszło... moja dusza znalazła się w potrzasku... zamknęłaś mi dostęp do siebie odcięłaś całkowicie a przecież te Twoje piękne słowa mimo iż wirtualne... uwierz... zmieniły moje życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
ładne ale za uczuci0we o sexie nie ma nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
hehehehe ale ona mi nic ładnego nie mówiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ja miałam wiedzieć :P przecież nie jestem wróżką :P podałeś mi dwa wyrazy to sobie dopowiedziałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
no bo wiesz ona jest taka no....chodzi mi o to ze ona jest taka jak burza...człowiek jej sie boi ale nu sie podobaja błyskawice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Mam 5 min:(szybciutko opowiedz śpiąca co u Ciebie?Bucccccccccc Ty nie wiesz ze nie mówi o nieobecnych?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jaka ona jest ponieważ ją znam ;-) ale wiesz, że jeśli ona nie będzie chciała to nie zmusisz jej do niczego :( taka chęć kontynuowania znajomości musi istnieć z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 👄 tylko 5 minut??? a potem znowu będziesz za mną tęsknił więc może podbijemy do 10 minut???? ;-) 🌼 my nie mówimy o Tobie Złotko tylko podważamy Twoje zdanie :P które zresztą Ty sam również podważyłeś ❤️ a u mnie tak sobie... mam troszkę problemów ale jutro powinno być już ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi o mnie tylko o wampirke;)Szybciutko jakie problemiki?Tesknie za Tobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I miss you
I'll be your dream I'll be your wish I'll be your fantasy I'll be your hope I'll be your love Be everything that you need I'll love you more with every breath

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozchorowałam się troszkę przez to moje nerwowe życie w ciągłym biegu... ale już wszystko wraca do normy... i już będzie ok ;-) z\skończył się semestr to i mniej o 1/100 obowiązków będzie ;-) pisz co u Ciebie... 🌼 i tęsknij baaaaaardzo ;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u mnie?Wiesz ze tu nie moge :(ale bardzo mi brakuje rozmów z Toba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maila mam tego samego.... :P zawsze możesz napisać... a ja zawsze odpiszę... zaraz musze kończyć.... i będę wieczorkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki1 i Kasiu nie zgodze sie z wami. Wirtualna milosc czy przyjazn ma wieksze szanse na przetrwanie niz realna. Jeden warunek- musi byc szczerosc z obu stron. Uzasadnienie mojej wypowiedzi--> wirtualnie poznajemy czlowieka od srodka.Poznajemy jego osobowosc, sposob muslenia,charakter, podejscie do zycia. W realu zauraczamy sie wygladem super samochodem itd. Taki1-->wroce do tematu wczesniejszego. Stwierdziles ze jestem naiwny i daje sie wykozystywac. Ale pytanie- czy milosc nie polega na zaufaniu i walce oto na czym nzm zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiaze nocy----->brawo i jeszcze raz brawo .Napisałes to z takim przekonaniem ze o mały włos nie wsiadłbym do samochodu i pojechał do śpiącej:( Zaufanie zaufaniem ale naiwnosc to co innego...Bardzo Cie przepraszam ale dzis naprawde musze konczyc,jesli mi sie uda to jutro bedziemy kontynuować rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×