Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

witam śpiochów.... dlaczego Wy tak długo zawsze śpicie.... czy tylko ja mam taką głupkowatą pracę że muszę rano wstawać??? :P:P taki--------> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jest.... 🌼 cała jestem w skowronkach mimo że pogoda jest fatalna :P a u Ciebie??? jak serducho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche boli ale wczoraj było tu tak fajnie ze zapomniałem o sercu a przypomniałem sobie o mieczyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he eh.... to przypominaj sobie o nim codziennie...:P będzie lepiej... a to jak tutaj jest zależy tylko od nas... wszystkich... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Dziobalka bucus zapomniał ze to uczuciowe i te zenujące piosenki Taki1 i bucusia:(kiedy bedzie książe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jeden człowieczku------------> ❤️ dziękuję za piosenki.... wysłuchałam zanotowałam... aczkolwiek wczoraj na pytanie nie odpowiedziałam ale tylko dlatego, że go zwyczajnie nie usłyszałam ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy wkleja i słucha czego chce księżniczko więc nie krytykujemy... proszę... i spraw bym nie musiała upominać Cię kolejny raz...proszę 🌼 a książę miał pilny wyjazd i będzie popołudniu lub wieczorkiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strasz ksieżniczki;)bo książe bedzie zły;) śpiąca poczte sprawdzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, sprawdziłam...🌼 ja nie straszę... ja tylko proszę by nie krytykowała piosenek, których wcale nie musi słuchac... resztę może krytykować ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to do mnie w ogóle było z tym straszeniem? :P:P:P Boshe... moja głupota nie zna granic :P:P:P:P czy mam odpisać na maila???? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysl:)kubuś puchatek to pierwsza książka którą Ci przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze ponieważ przyznam szczerze, że nigdy nie czytałam :P ❤️ ale nad czym ja mam myśleć?? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się lepiej zastanów, ja Ci dobrze radzę czy aby na pewno chcesz żebym ja zaczęła myśleć...;-)🌼 wyobrażasz sobie co to będzie???? ❤️ ❤️❤️❤️ ja wolę nie myśleć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślimy...myślimy... a jakżeby inaczej 🌼 więc teoria że blondynki nie myślą jest fałszywa... och... ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×