Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

tak z Krakowa i tam mieszkają sami wspaniali ludzie;)prawda śpiąca? Nie rozumiem Twojej dedykacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ona jest nie dla Ciebie tylko dla mojej wirtualnej przyjaciółki(też z Krakowa);-) ona będzie wiedziała , że to dla niej... 🌼 dla Ciebie byłoby coś o miłości przecież... ❤️ ;-) tak, prawda... w Krakowie mieszkają sami wspaniali ludzie... moja najlepsza realna przyjaciółka również jest z Krakowa... tylko mnie na jakąś wioskę wywiało... chyba muszę się przeprowadzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś pokręciłam chyba ale u mnie to standard... :P nie tłumacze ponieważ wyjdzie pewnie jeszcze większy mętlik... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Książe ja zaraz ide:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...tak... a świstak siedzi i zawija w sreberka:P już nie oszukuj kochanie aż tak bardzo :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
joannna@onet.eu Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa ksieżniczko.... ale pada nic tylko lezec i oglądac film..Oglądałas film Pamietnik?śpiąca? ksiąze jakąs muze zapodaj a nie chowaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam... albo nie pamiętam...:P:P:P a o czym to??? ale oglądałam 'Iluzjonistę' i jak dotąd ten film wywarł na mnie największe wrażenie...;-) poza tym nie mam zbytnio czasu na oglądanie filmów... nie wiem czy da się zauważyć ale ten topik zajmuje mi cały wolny czas:( chyba jestem uzależniona...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałas Pamietnika?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstyd!!!!!!!!!!!! opowiesc o pieknej miłosci 2 ludzi,którzy ciągle sie sie kłócą,odchodzą od siebie ale nie mogą bez siebie życ obowiązkowo Kubus Puchatek i Pamietnik... Fajne ksiąze;)jeszcze cos daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×