Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

a gdzie moja wirtualna miłość??? ;-) miała się pojawić kiedy będę.... ❤️ gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz mnie maalutka a ja juz zbroje szykowałem,tutaj mieczyk zardzewieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[nie smuc się] wiesz, ja czytałam jakieś inne bajki, bajki w których rycerze mieczy uzywali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Noc jest z milczenia skrzydeł ptasich gwiazdy z mądrości swoich oczu rozkute w planetarnym czasie po grzbiecie nieba światło toczą Modlitwa jest z wzniosłości dzwonów z zadumy kaplic i organów z różańca wpół uśpionych domów co na mszę pod kościołem staną A my z wiecznego niepokoju z przelotów wiatru, z garści cienia z brzóz przedwieczornych które stoją nad cichą rzeką zamyślenia A my z harmonii i rozdźwięku z niecierpliwości strun spragnionych które od bólu łzami pękną pod gniewem rozpalonych dłoni' dla CIEBIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka jak narobisz ochoty bucusiowi to gotów będzie rzucić wszystko zaraz i przyjechać do Ciebie.... ale wiesz co bcusiu??... obiecuję że ja się nie będę nabijała jeśli się zakochasz wirtualnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wspomnę pieszczotę twych rąk nie jestem już dziewczyną która spokojnie czesze włosy ustawia gliniane garnki na sosnowej półce Bezradna czuję jak płomienie twoich palców zapalają szyję ramiona Staję tak czasem w środku dnia na białej ulicy i zakrywam ręką usta Nie mogę przecież krzyczeć Małgorzata Hillar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casemiro de Abreu Miłość i lęk Kiedy cię unikam i dobyć się pragnę Z pierścienia twych ogniw, co mię w krąg osnuły, Powiadasz do siebie, wzdychając miłośnie: \"Mój Boże, tak zimny i taki nieczuły!\" O jakże się mylisz! miłość ma — to płomień, Który tajemnymi pragnieniami poję; Więc jeśli unikam, to, żem jest szalony; Tyś piękna, ja młody — kochasz, więc się boję. Kiedym cię obaczył śród upalnej siesty, Z rękami drżącemi, jak ptaszek, co kona, W białej i niedbale narzuconej sukni, Z włosem rozpuszczonym na białe ramiona; Kiedym cię obaczył, Magdaleno czysta, Wpół na aksamitnej kozetce przegiętą, Z tymi zmrużonymi rozkosznie oczyma, Z tą piersią, oddechem przyspieszonym wzdętą; Kiedym cię obaczył w prześlicznym omdleniu, Twe lice, jak róża płonąca, wstydliwe, Twe usta, szepczące zaprzeczenia słowa, Iwargi nabrzmiałe, pocałunku chciwe — Gdzieby się podziała twa czystość anielska, Twoje skrzydła białe, twych rumieńców kwiecie? Ach, spaliłabyś się, jak po iskrach żaru Stąpające boso obłąkane dziecię! Więc mnie nie posądzaj, że mam serce z lodu; Nie widzisz? zdradziłem tajemnicę moje: Jeżeli unikam, to, żeś dla mnie święta... Tyś piękna, ja młody — kochasz, więc się boję. dla Ciebie maalutka nie ma jak kobieta z jajem;) blondi wirtalna miłosc nie istnieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy aby nie psuć swojej reputacji głupiutkiej blondynki z maleńką główką nie powinnam Was mężczyźni zapytać o jakich Wy mieczach mówicie???? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi widac ze dawno miecza nie miałas ,wiec musze Cie uswiadomic --w pochwie sie chowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kochanko ducha, dziewico słońca, Z mieczem i w zbroi hartownej! Nikt się nie oprze, gdyś jest walcząca, Nikt się nie oprze, dziewico słońca, Twojej piękności czarownéj! Gdy miecz ukażesz, gdy hełm przywdziejesz, Białoramienna dziewico! Gdy na wiatr sztandar śnieżny rozwiejesz, Zapał szalony w serca rozsiejesz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och rozbierz sie moja miła bym mógł dłonmi Cie dotykac ustami zasmakowac rozkosz miedzy udami,zdejmij wstyd ukrywany pod tymi falbanami.Jam rycerz mieczem zadam ból rozkoszy który zaprowadzi Cie do bram piekieł Zdolniacha ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×