Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

erotyczny to by był jakbym przestała smęcić... :P:P:P a poważnie to tu ma być erotyczno-romantycznie;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka bądź bądź... 🌼 a Książę zaraz napisze coś równie erotycznego... co??? Książę... napisz coś erotycznego, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoisz przede mną naga w blasku dogasających świec, nie, nie spuszczaj powiek chcę widzieć w twych oczach ten wstydliwy lęk. Nie drżyj ma droga, przecież dobrze wiesz... Chodź. Zachłannym spojrzeniem zmyję twój wstyd, dłońmi pokryję brzemienne milczenie, wpiję usta by zabrać z nich drżenie. Potem dłońmi jak wąż oplotę twe ciało W świat rozkoszy zabiorę Cię całą. Chodź.... Spełnienie w lekkich ruchach ciał. Objąłem Cię całą wciąż mało.... mało.... Stłumiony krzyk.... Przyśpieszony rytm .... Bicie serc i ciepło ogarniające całą duszę mą. Chodź.... W mroku zgasłej świecy Widzę Cię wciąż. z s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagle ktoś wszedł do pomieszczenie, chwytając ją za włosy mocno z perswazją pociągnął ją do siebie i namiętnie ją pocałował.. źle, czuła się wniebowzięta, cos jej powiedziało ze to on... namacalnie palcami, przejechał jej po karku, przeszył po jej gładkim, mlecznym ciele aż po napięte brodawki..cała drżała..milczała... nie protestowała... całe jej ciało mówiło za nią... krzyczało:” bierz mnie, bierz...zerżnij, sobie ”ściskał dłonią jej lewą pierś, a drugą ręką nachalnie próbował dostać się do majtek... zdarł je jednym ruchem... czuła wstyd, ale to ją jeszcze bardziej podnieciło.. czuła...że kona, dogorewa z rozkoszy.. pieścił ja mocno po wewnętrznej stronie ud..masował jej różyczkę najpierw palcami, a potem całą dłonią.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucuś... sorry... a ja myślałam że moje na kafe jest za bardzo....ten tego... ale następnym razem napisze coś tutaj :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego Ty znowu nie możesz? :(:(:( nie no ja się zastrzelę... albo Ty mnie zastrzel...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez gąszcz twych włosów do ust się zakradam, Co twarzy anielskiej są piękną ozdobą, Ustami, uszu płatki smakuję, Całuję Cię dalej za serca namową, Z gorącej szyi dreszcze zdejmuję, By na ramionach chwile przystanąć, I zaraz potem owoce mam w dłoniach, Nie szczędzę im pieszczot, całusy rozdając, Aż czuję jak oba wnet dojrzewają, Błysk w twoim oku przyjemność zdradza, Gdy brzucha równiną się chytro przechadzam, Za biodra trzymając ku sobie przyciągam, Kwiat malwy czerwony i rosą pachnący, Ku sobie, słodyczą jego skuszony , Rozkoszą czas nasze ciała spowija, Godzina mija jak jedna minuta, Mocno twe ciało w uścisku otulam i Słyszę jak suche od żaru usta, Westchnienia piękna nuta opuszcza. gg?;)-->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem na jakim filmie byłas:( 👄śpiąca do jutra moi mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźniłam się na pociąg... może za późno się urodziłam.... bo co innego było przyczyną że sie na niego spóźniłam??? choć mógł na mnie poczekać... chwilę.... przecież biegłam starałam sie dotrzeć jak najszybciej... maszynista zamkną drzwi... widziałam z daleka... i odjechał... jak rzeka odpłynął... co zrobić? złożyć skargę? tylko po co? przecież przyjedzie następny... poczekam na stacji.... na ławce... przysiądę zwinę się w kłębek... zdrzemnę się tylko lecz nie zasnę... bo co będzie jeśli przeoczę kolejny??? niby nic... kolejnego nie będę już tak mocno żałowała... miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucuś do Krakowa sie wybierasz?Jak wyzdrowieje to napijemy sie browarka?...ak bedziesz miał czas..;) śpiąca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak;)Zupełny przypadek,ale szczesliwy bede 2 dni,wiec moze w niedziele? teraz spadam;)bede wieczorkiem... 🌼maalutka nie smutaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Witajcie;)dzis szefowa jak osa chodzi:( Ksiąze gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Robaczki :):) Bucuś jasne, ze nie , szczególnie że ;) powinnaś mieć taką szefową jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×