Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

🖐️ Milczenie Nie mówię Ci, że tęsknię Tylko w myśli zamieniam słowa A one mają chyba wakacje Bo nie chcą do Ciebie wędrować Nie mówię Ci, że Cię pragnę Tylko w myśli zamieniam słowa A one latem upojone W obłokach wolą szybować Nie mówię Ci, że mi smutno Tylko w myśli zamieniam słowa A one w nosie mają smutki Marzenia chcą delektować Nie mówię Ci, że Cię kocham Tylko w myśli zamieniam słowa A one krzyczą w samotności, Że nie chcą tak dłużej egzystować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Stoisz za mną Twoje usta Myśli lustra Tak muskają Kark i szyję Jakby motyl Lekko dotknął Spragnionych ciał I odleciał Stoisz za mną. Twoje ręce Na sukience Ciepłe drżące Oddające Tak zmysłowo W gestach słowo Najważniejsze Najpiękniejsze Stoisz za mną. Twoje ciało Napęczniało Drgania rwące Pulsujące Przenikają Napełniając Wnętrze dreszczem Więcej... Więcej... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam ciepło twych dłoni, gdy niczym ciepły wiatr, przesuwały się po mych dłoniach, dotykały ust, powiek, ramion, pleców, ud Twe usta przywarły do moich i poczułem ich wzrastającą namiętność przesiąkniętą słodyczą czekolady, poziomek. Twa dłoń dotknęła mojej. Objęła jej palce i lekko powiodła ją ku twym udom Poczułem ich ciepło, lekkie drżenie przesuwające się leniwie mięśnie które delikatnie rozsunęły je na boki. Pozwoliłaś je dotykać coraz mocniej coraz bardziej pieszczotliwie, Teraz poczułem twe niczym nie skrępowane łono w mej dłoni. Twe uda lekko rozwarte unosiły się by po chwili znowu opaść stawałaś się, coraz bardziej wilgotna i przenikająca ciepłem i chłodem mych oddechów mych pocałunków, pieszczot językiem. Czułem pod dłońmi lekko drżące twe ciało. Ciało pragnące coraz większych pieszczot, coraz większych uniesień. Szepnęłaś: - Chodź, chodź do mnie. Pragnę twych ust. Chcę poczuć ciebie w sobie. Było cudownie. Powiedz, kiedy znowu będzie tak pięknie Nie karz mnie milczeniem, Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotknij mnie... bym zadrżała, tak byś to poczuł i wiedział że Cię pragnę obejmij mnie bym czuła Twoje ciepło bądź przy mnie... by nasze ciała stworzyły plątaninę naszych myśli, odczuć ..marzeń. popatrz mi w oczy, byś był pewien, tak jak ja ... całuj mnie tak abym czuła, że jesteś jesteśmy... że chcielibyśmy być w tej chwili...trwać... tak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mój miecz powoli sie budzi do życia;) Bellon Wojtek, Erotyk prosty Daj ciepło Twoje daj kształt twarzy A włosy moje do ust przytul Pieśń jaką znasz najstarszą zanuć Nie słowem lecz dłońmi pytaj Weź oczy daję w nich pragnienie Mych ramion weź przystań cichą Weź potu zapach a z rak drżenie Jak z talii kart mnie wyczytaj Wejdź we mnie falą wpłyń wpłyń we mnie Pod serce dojdź aż do krzyku Krwi potem spokój wróć znużeniem Półsennie niech płynie w żyłach I dłonie nasze spleć w sytości Posłuchaj jak cisza rośnie Wiesz sporo czasu do jasności Czekajmy niech wpierw noc zaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo fajna muzyczka:) \"wiem, że to niemożliwe a przecież cie pragnę czułej dłoni co topi ostry sopel serca i słów znanych od zawsze od kiedy pamiętam cała jestem bez ciebie milczeniem i ciszą w której krążą niezmiennie skrzydła twoich oczu odczytujesz codziennie niepisane słowa obrazy zagubione odkrywasz bezbłędnie w błękicie łagodności jak jaskółka w locie otwierasz podwoje zapachów i kształtów wypełniasz całą przestrzeń witrażami wspomnień i modlitwą rozpaczy wobec niemożności tęsknię za każdą chwilą która się zdarzy w wysrebrzonej krainie światłem księżycowym pod dachami błękitu gdzie krwawią jaśminy gdzie pagórki subtelnie spłaszczone równiną wiem, że to niemożliwe a jednak pragnę czułej dłoni co topi serca ostry sopel i słów znanych od zawsze od kiedy pamiętam \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?;)jak patrze na zdjecie pewnej blondynki to miecz sie sam rwie do walki;) w czarnej sukience do mnie przyjdz pod sukienką nie miej nic bezwstydnie powiedz czego chcesz spełnie to z najwiekszą rozkoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czyje Ty zdjęcie patrzysz??? chyba nie na moje:( krzywe nóżki piegi nos jak u gargamelka cera Kubusia Puchatka... istny... no nawet nie umiem siebie określić...:P brak proporcji i.... nie powiem czego jeszcze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×