Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Chciałbym w sobie mieć taką siłę, tak opanować lęk, pokonać strach I żeby nigdy się nie skończyło uczucie, które we mnie teraz trwa Pokonać burzę i skoczyć na dno, nie czekać dłużej, wyjść temu na wprost Zebrać swe siły i przed siebie biec, i uwierzyć, że może się spełnić Jeśli kochać, to tak i rozniecić ten w środku żar Jeśli kochać to wszystko z siebie dać, zdobyć tę miłość Tę, która tak blisko, zwyciężyć naprawdę choć raz Chciałbym w sobie mieć tyle siły, żebym mógł powiedzieć, że ja Gdzieś zawsze w sobie to głęboko kryłem, a przecież też potrafię kochać tak Pokonać burzę i skoczyć na dno, nie czekać dłużej, wyjść temu na wprost Zebrać swe siły i przed siebie biec, i uwierzyć, że może się spełnić Pokonać burzę i skoczyć na dno, nie czekać dłużej, wyjść temu na wprost Zebrać swe siły i przed siebie biec, i uwierzyć, że może się spełnić http://www.wrzuta.pl/audio/2wA66ZoYjC/de_mono_-_dwa_proste_slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucusiu... pomyśl inaczej... przecież nie jesteś taki okropny... złamane serce da się poskładać... tak myśle.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz taki❤️ nie myślę=źle:( myślę=źle to jak ja mam funkcjonować niby??? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiąca Ty myśl powoli;) Bucus nie dzwoń..... Ksiezniczka;)szczescia życze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to się robi? :P:P:P tzn. jak się myśli powoli??? najpierw robi a potem myśli? no bo przecież nie odwrotnie bo wtedy szybciej się myśli :P:P:P Boshe... tak...wiem...wiem... litości... 🌼 no ale co...? głupio pytam??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon Wydra & Carpe Diem - Gdzie jesteś dziś :(:(:(:(:( to jej wysłałem,ale ona już nie:(:( http://kinga86.wrzuta.pl/audio/zsbJcTXQUv/szymon_wydra_carpe_diem_gdzie_jestes_dzis Nie skarżę się, bo po co i tak nie mam, gdzie Choć noce mijają mi jak ciężki sen, jak słaby film A potem przychodzi dzień by przypomnieć mi, że Wszystko, co teraz mam to tylko sen… Tak pusto tu bez Ciebie, aż brakuje słów Sam nie wiem, co napadło mnie Kolejny raz zraniłem Cię Pamiętam jak trzasnęły drzwi i odechciało się żyć A to, co zostało mi to w gardle łzy Gdzie jesteś dziś, gdzie Ciebie szukać mam Którędy iść, nie chcę być dłużej sam, gdzie jesteś dziś Z Tobą odkryłem świat z nikim nie będzie tak Już teraz wiem, co znaczy samotny sen Inaczej swiat wyglądałby, gdybym Twój świat odnalazł w nim Przegrałem swój najlepszy czas, nie ma już naszych gwiazd Nie ma już nic, bo nie ma nas Zawsze wiedziałem, że Cię stracę, a nie umiałem tego zmienić (a nie umiałem tego zmienić) Za swoje kłamstwa teraz płace, bo nie ma Ciebie w mej przestrzeni (bo nie ma Ciebie w mej przestrzeni) Zrobiłbym krok do takiej chwili, gdzie swój początek wszystko ma Być może los się gdzieś pomylił, być może jeszcze Ty i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdradziłem,tylko flirtowałem,pare razy zawiodłem,o 1 raz za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucuś w życiu są wzloty i upadki... najważniejsze żeby utrzymywać sie na równym poziomie... tzn. za wysoko nie wzlatywać a kiedy upadasz to zaraz próbować się podnieść... bo kiedy upadasz już tak nisko, że niżej już się upaść nie da... wtedy umierasz... albo zamykasz oczy i zaczynasz wierzyć... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Witaj książe;) śliczna piosenka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Taki1 TY z Krakowa jestes?To ładne miasto,ale ludzie skąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×