Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25-latkaaaa

Panowie, co powiedzielibyście, gdybyście spotkali ...

Polecane posty

Gość ZDROWY FACET
ja nie wnikam komu jeszcze moja stara daje, ble mi dawała kiedy mam ochotę - badania dowodzą, że każda baba przed 40-stką zdradziła przynajmniej raz (oczywiście każda niestrasząca ŻONO... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - mój "ukryty motyw postepowania"?? - nie istnieje - wszystko jasno powiedziałam na początku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet, chcesz powiedziec, ze moja zona mnie juz przynajmniej raz zdradzila. No kurcze, nawet nie wie co ja dzis w domu czeka :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jajaaa - to są statystyki więc Ciebie Twoja nie zdradziła za to ta ZDROWEGo zdradziła już min. 2 razy = stąd taka średnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Przeczytaj mój pierwszy wpis - będziesz wiedział ;) a Polaczków lubię, lubię... nawet bardzo :D i być może właśnie dlatego że sporo przebywam za granicą, wolę naszych chłopców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że to żaden problem. Po co przed seksem spowiadać się z dziewictwa jeśli już to szepnij mu do ucha podczas gry wstępnej żeby był delikatny. Nie łudź się, że za pierwszym razem będziesz miała orgazm :p to raczej formalność. Zawsze możesz kupić wibrator i sama rozruszać tkankę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wierzyć Twemu opisowi (ładna, zgrabna) to albo spotykałaś samych eunuchów albo chcesz dochować dziewictwo do 30-tki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz_Patelni
25 latka, ja bym ochu-jał ze szczęścia ze mam dziewuche dziewice. Zamknąłbym cie w chałupie i nie wypuszczał zeby miec tylko dla siebie. Mowie powaznie. Nie-dziewice są nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek, nie, mam nadzieję że jednak wcześniej się to stanie - z tego, co opowiadają fajna sprawa ten sex więc... ;) A skoro sam wstęp do niego jest tak przyjemny to mowa, co będzie dalej :D ALe JAKIŚ TAM FACET nie nastawiam się na przyjemność za pierwszym razem - z tego, co czytałam :P kobieta przyjemności musi się nauczyć... Pytanie odnosiło się do tego co będzie jak on się zapyta a ja mu powiem prawdę - wersji o pójściu do łóżka bez "uprzedzenia go" nie brałam pod uwagę, ale jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, wezmę pod uwagę Twoją radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
Z doświadczenia wiem raczej sama byłam kiedys dziewica i spotykałam na swej drodze jkos wielu prawiczków nie wiem czemu ale tak wyszło żaden prawiczek ani zadna dziewica jaka znałam nie szepneła nawet słówkiem o swoim dziewctwie a wiele wrecz udawało dosciadczonych tylko wyglad i zachowaanie zdradzało ze mówia nieprawde.Takie osoby w 90% które nie spały z nikim sa chetne na seks pomału sie rozgrzewaja ale pozniej płona sa dobrymi ucznami szybko nabieraja wprawy na dodatke lubia eksperymenty przywiazuja sie do 1 partnera ale jak zostaja porzuceni traca swoja energie szczegolnie kobiety wiedza lub boja sie podswiadomie rzucenie juz nie maja z reguły tyle energii w kolejny zwiazkach co w tym pierwszym na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze powiedzieć że
"jakiś tam facet" i jeszcze paru panów tutaj to w końcu normalni faceci!! Ale "jakiś tam facet">>> super, dobrze przeczytać normalne słowa normalnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze powiedzieć że
a Ty 25 latko nie wymyślaj sobie problemów. Będzie co ma być - i nie bazuj na dziewictwie w Twoich relacjach z facetem, bo to ani wada ani zaleta. Lepiej żeby związek miał solidniejsze podstawy niż błonka. Po prostu tak sie Twoje życie ułożyło i już. Wszystko jest ok :) ciesz się tym co ma nadejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami czytam sobie różne topiki na tym forum i podobają mi się wypowiedzi (nie zawsze, nie wszystkie ale często) Panów: jakiś tam facet dyskretny kochanek niektóre Mariusza 7722 i ale jajaaaaa Reno1965 (którego tu ostatnio coś nie widać) i jeszcze kilku, których w tym momencie sobie nie przypominam a czasem nawet Jarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem deską przegrałam...skąd wiesz jak reagują faceci - z kafe? po postach negatywnych/ bo wątpie że nie akceptując siebie wogóle z domu wychodzisz pewnie nie dajesz nikomu nawet szansy sie polubić nie mówiąc o czymś więcej :o ale ty wiesz najlepiej. Byłaś u psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrtrtr
phi, ja miałam 28 gdy miał miejsce mój pierwszy raz (całkowicie pierszy bliski kontakt, wcześniej nawet się nie całowałam i nie widziałam np nagiego członka) i co z tego? ani nie uważam że to jakiś wstyd, ani nie uważałam że mój facet ma mi bić hołdy z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze powiedzieć że
trtrtrtr >> i o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za wpisy ja lecę popracować z godzinkę-dwie ;) bez skojarzeń :P miłego wieczoru, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×