Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25-latkaaaa

Panowie, co powiedzielibyście, gdybyście spotkali ...

Polecane posty

Gość trtrtrtr
do \"muszę powiedzieć że\": no właśnie najbardziej zgadzam się z twoją uwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saliaaa
25-latkaaaa- mam podobna sytuację, tez mam 25lat ... jestem atrakcyjna itp. i... od miesiąca spotykam się z facetem 30letnim, poznajemy się...wiem, że ma duże sexualne doświadczenie... i też zastanawiam się jak zareaguje, gdy się dowie... jak czytam wypowiedzi, to raczej zaczynam się \\\"stresować\\\" sytuacją, bo zależy mi na tej osobie... moja sytuacja może poza tym wydać się troszkę inna, ponieważ ponad 2lata zabrała mi choroba, zabrała mi chęć poznawania facetów, chęć kontaktu z nimi, po prostu ich \\\"odstawiłam\\\", nie czułam potrzeby.. teraz dochodze do siebie i wierze,że moje dziewictwo nie zostanie- wyśmiane... dodam, ze mój temperament sexualny jest bardzo duży...;) pozdrawiam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ci powiem tak. To ze jestes dziewica z jednej strony byloby fajne, bo jeses nietkniety \"towar\", ale z drugiej obawialbym sie o to dlaczego jestes jeszcze dziewica. Bo seks z Toba moze byc nieciekawy z paru powodow: - ewidentnie nie masz doswiadczenia. Jak jeszcze w dodatku nie masz \"talentu\" w pieszczeniu feceta albo bedziesz nadmiernie wstydliwa, to bedzie wialo nuda ... - moze nie masz w ogole checi na seks - moze nie mozesz miec orgazmu w ogole - moze mozesz miec orgazm tylko w jakis okropnie wyszukany i nie mozliwy dla mnie do powtorzenia sposob (prysznic, szczoteczka, itp) Mam nadzieje ze chociaz bawisz sie cipka od czasu do czasu, robisz to w jakis \"normalny\" sposob, i miewasz orgazmy ? Jak nie to bedzie nieciekawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrata cnoty
idź juz daj mu tej swojej cnotliwej szparki pomiedzy udami bo nas słabisz na Kafe! Jak Cię wyrucha to się przekonasz czy Ktoś chce Cie tam ruszac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic bym nie powiedział :/ popatrzyłbym w jej oczy i powiedział "wiem że miałaś kilku chłopców, ale nie miałaś jeszcze mężczyzny":classic_cool:🖐️ i po tym nie byłaby już 25 letnia dziewicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrata cnoty
saliaaa te twoje temperamenty to raczej marzenia piechura o ksiezycu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to pierdole bezsensu jak zawsze :P a chooj kogo obchodzi jej błona czy stan emocjonalny, nich wiezmnie szpadel i idzie rowy kopac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El. szczoteczka do zebow najlepiej nadaje sie do .. zebow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja :P hmmm widzę, że temat nadal żywy ;) Junken - nom właśnie tak próbuję wyiągnąc jakiś sens z tej wypowiedzi i nic :P ale zaciekawiło mnie zdanie \"wiem że miałaś kilku chłopców, ale nie miałaś jeszcze mężczyzny\" he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Gorzej jak sie okażę, że ten "mężczyzna" to jeszcze jeden chłopiec. Po hucznych zapowiedziach porażka zawsze jest bardziej spektakularna. Ogólnie moim zdaniem nie ma się czym martwić. Kobieta jest jak małpa. Sa takie, co potrafią naprawdę dłuuuuuuuuuugo wisieć na gałęzi, ale kiedyś każda się puści:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdanie to max moich możliwości mUzgowych :P więcej mundrych tekstów nie będzie :classic_cool: 8 piwo na tąpiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qnqneckeka
ja to mialam przesrane, nawet nie bylam dziewic podczas 1 razu bo okazlao sie ze tamponem przebilam blone tak cienka mialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwiecj wiedza o tym ci co nigdy nie chcieli sie pościć gałęzi i mówią o prowadzeniu samochodu nigdy nie siedząc za kierownica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako facet wypowiem sie
Ja bym sie troche obawial. Dla mnie to troche dziwne, ze dziewczyna lat 25 moze byc dziewica. Ok moze czekala na wybranka ale poniewaz mam juz swoje lata to wole jak kobieta wie jak sie zabrac do rzeczy. Oczywiscie nie znosze bab, ktore mialy po 10 parnerow w lozku ale taka z malym doswiadczeniem to miodzio:):) a gdy wie jak zrobic loda i jak mnie rozpalic to juz jej nie puszcze z objec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś tu powiedział kobiety to małpy , max co potrafią to trzymać sie gałęzi :P choć większość nawet tego nie potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do "jako facet..." Poza tym jak się kogoś pozna, to się wie, jaki ma charakter i czego sie można po nim ogólnie spodziewać, albo dlaczego jest sam, nie spał z nikim itd. Jak ktoś jest dziwakiem to i zawodowe obciąganie druta mu nie pomoże. Niestety, dla mnie juz nie ma szans:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken - chciałam z początku, żebyś rozwinął/wytłumaczył to zdanie, które podałeś ale nie męczę więcej o "mundre teksty" skoro sam powiedziałeś, że to "max twoich możliwości mUzgowych" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako facet wypowiem sie
mialem kiedys taka dziewice, lat 24, 5-bylismy razem ze soba ponad pol roku( rozstanie z winy naszych odmiennych charakterow. Zalezalo mi na niej, powiem szczerze- seks z nia byl na poczatku tragiczny bo nie uamial nawet penisa trzymac w rece. Potem sie rozkrecila ale jednak to nie bylo to. Potem mialem dziewczyne, ktora byla po 1 zwiazku. Jak sie mna zajela to mialem odlot totalny, do tej pory razem jestesmy i mam wlasnie na nia ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek29
Nie mam nic do dziewic, maja prawo czekac na jedynego wybranka! Jednak ja bym wolal dziewczyne, ktora juz wie jak smakuje seks. Dla mnie seks jest wazny i musi byc udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z katowic przystojny
A dla mnie to bez roznicy czy dziewczy , czy nie. Jak mi zalezy to poczekam. Nie szanuje tylko kobiet, ktore zmieniaja facetow jak rekawiczki. A to , ze mial np 3 facetow to mi nie przeszkadza wcale bo wiadomo, ze w zyciu roznie bywa. Ja tez mialem juz z 7 kobiet wiec czemu mam tego nie akceptowac? Dziewwica tez moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie pierdoli farmazony to jest zle jak w dodatku się w to wierzy jest tragicznie a jak jest sie półfabrykatem celulozowym to PŻ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtyihninbiobjnih nih
Dla mnie dziewice kolo 30 sa podejrzane. Cos musi byc z taka laska nie tak jak nigdy facet jej nie tknal. Albo wielce wybrzydza albo nie ma potrzeb. Lub zyje gdzies w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereszek
25ciolatka, a czochrasz sobie chociaz czasem broszke ? :) i masz orgazmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, bez przesady 25 lat to jeszcze nie jest "około 30" choć kiedyś i ten wiek nadejdzie, to jednak nie wcześniej niż za 5 lat ;) a co do postu powyżej - oto się nie martw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×