Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziabong

Niedoczynność tarczycy - grupa wsparcia

Polecane posty

Gość Studio Wellness
STUDIO WELLNESS we Wrocławiu zaprasza na BEZPŁATNE konsultacje w zakresie: * bezpiecznego i trwałego odchudzania 3-5 kg/miesięcznie * oczyszczania organizmu * profilaktyki zdrowotnej * zwiększenia poziomu energii * opóźnienia efektów starzenia * rozwiązywania problemów dieto pochodnych i dieto zależnych Dodatkowo * pomiar tkanki tłuszczowej metodą BIA * analiza składu ciała * ustalenie profilu metabolicznego i hormonalnego * bezpieczna kontrola wagi * odżywianie i terapia dzieci z nadwagą * walka z alergiami u dzieci i dorosłych Specjalizujemy się w nietypowych i trudnych przypadkach nadwagi i niedowagi zadzwoń i umów się na BEZPŁATNĄ konsultację lub skonsultuj się poprzez komunikator gg tel: 693815597 gg: 2110989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy ktoras z was majac niedoczynnosc tarczycy zaszła w ciaze??Bardzo sie boje ze bede miec problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu - ja też będę się dopiero starać ale jestem dobrej myśli - dziewczyny piszą że jeżeli juz TSH mają w porządku to nie ma problemu - to samo mówili mi lekarze. Pozdrawiam i nie martw si e na zapas NUKU - jak wyniki???? ja idę jutro na badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię jutro komplex badań - wszystko i TSH i zrobię sobie dodatkowe... Nuku.... co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem. ;) troche zamotana, bo ta prolaktyna skacze mi jak szalona... :/ 23.05 mialam 21.15, 2.10 51.10, a teraz - 4.21. :P nie czuje jakiejs super roznicy, ale nie wiem, czy zbyt niska prl tez nie jest szkodliwa... ktos cos wie? dziabong: trzymam kciuki za badania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zrobilas, ze bedziesz miala wszystkie badania? moj aendo robi mi tylko tsh i prl. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem rodzynkiem w tym gronie :P Mi endo zlecił tylko TSH ... reszte niestety place z wlasnej kieszeni ... robie te badania poniewaz podejrzewam u siebie ginekomastie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie zalamka ... Powiedzieli mi ze wyniki za tydzien !!! A jak dzwonilemdo labolatorium i pytalem sie ile czeka sie na wynik badan hormonalnych to mowili 3-4 dni ... Gdybym wiedział przyszedłbym wczesniej;/ Jestem wkurzony !!! Bo w przyszłą środę wizyta u endo ... a ja boje się, że nie będe mial wyników !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja mam ubezpieczenie w prywatnej klinice... i tam lekarz ogólny zlecił mi wszystkie potrzebne badania: OB, cukry, cholesteroly, i inne no i TSH testosteron i prolaktynę... powiedziałam co potrzebuje i on to zapisal i tyle... 20 badań - 5 fiolek krwi... reka mnie boli... a z tą prolaktyną to dziwnie myslałam ze wynik stoi w miejscu .... hmmm i co teraz? kiedy wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grancias - ja na wyniki TSH tez bede musiala czekac tydzien :( a dzisiaj pani nie raczyła mi pobrac krwi :( wrrr wiec musze isc jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym się rożnią prywatne kliniki - do mnie zadzwonią z wynikami i jak mam ochotę wyślą na @. Dzięki Bogu, że firma mojego męża jest tak dobra, że płaci Nam takie dodatkowe ubezpieczenie. Każdy lekarz - bez kolejki, szybko wizyta. Ten kraj Nasz jest powalony a i ta slużba zdrowia - żeby czekać tyle czasu na wizytę. PARODIA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakiegoś czasu mam wysyp swędzących pryszczy - myślicie, że to może mieć związek z hormonami tarczycy? z rozpoczęciem brania tabletek? czy jakieś inne hormony sobie zbadać? podejrzewałam, że to krem zatyka mi pory, ale skończył mi się, a nadal pojawiają się nowe pryszcze :( ja nigdy w życiu nie miałam trądziku, nawet jako nastolatka. jakbym teraz miała, to chyba bym się załamała. a gdzieś czytałam, że takie swędzące wskazują na trądzik hormonalny. jeśli chodzi o poprawę odnośnie tego, że ciągle chce mi się spać, to nie działa to tak, jak powinno. otóż teraz mogę w nocy siedzieć długo, do 2 i nie chce mi się spać :> pewnie całą noc też bym bez problemu przesiedziała. za to rano nadal tragedia. może ktoś mi powinien podawać tabletkę przez sen z pół godziny przed budzikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kiedy wyniki ? Ja mam nadzieję, że u mnie będą przed moją wizytą u lekarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki w czwartek a chciałam w czwartek isc do lekarza :( ehh mam nadzieje ze TSH sie obnizylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze, ze masz ten sam problem co ja :P Wyyniki w srode ...i wizyta w srode ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashi
Dziewczyny, sorry nie mam sily czytac wszystkich postow ale chce wam powiedziec ze MAM TARCZYCE HASHIMOTO tzn prawie nie mam jej. Autoagresja. Zdiagnozowane 8 lat temu gdy juz bylam totalnym zombi, lek ustawiony bylo swetnie az tu jakis rok temu znow zaczelam zdychac. wyniki swietne, TSH, FT4 modelowe a ja zdechla i bez zycia. No i wylazlo szydlo z worka zaraz po nowym roku. Po leczeniu rzekomej infekcji. Katar, pieczenie gardla. Teraz juz wiec to grzybica ukladu pokarmowego wywolana candida a w zasadzie po calosci sadzac z objawow jakie mialam. No i zdziwilybyscie sie jakie to daje objawy. Lecze od trzech tygodni i znow oddycham, SPAC po miesiacach bezsennosci, mam ochote zyc, zaczelam sie usmiechac do siebie a mam.... duzo wiecej lat niz Wy. Poszukajcie sobie informacji, na tym forum, w internecie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam
Nie polecam mycia zębów pastą zawierającą fluor i fluoryzacji zębów. Fluor wchłania się do tarczycy 300 razy szybciej niż jod blokując funkcję uaktywniania się hormonów już w krwi T3 i T4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashi
Dla mnie za pozno bo juz nie ma w co sie wchlaniac ale podziele sie ta info z przyjaciolmi i rodzina. DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie czy ktos z was mial takie problemy jak ja min.mial co poł roku okres?????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata20
cześć,mam pytanko....ostatnio wyczytałam w internecie że z niedoczynnością tarczycy mogą się wiązać problemy z nadmiernym owłosieniem.... czy to możliwe???? z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata20
no nic....wybieram się do endokrynologa to zapytam.... a badania tsh robi się na czczo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyczytałam, że biorąc hormony tarczycy trzeba uważać na leki zawierające m.in. wapń i żelazo - między hormonami a nimi musi być co najmniej 4 godz. przerwy, bo zmniejszają one wchłanialność tabletek na tarczycę. endokrynolog nic takiego mi nie mówiła, a przecież np. wapno musujące jest popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×