Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Zurkowa mam nadzieje ze u Ciebie bedzie wszystko ok Jedna,ta ktora zaczela brac wpierw Meride i namowila druga miala tylko silne kolotania serca,ta druga to z kolei gorzej,pamietam jak mi mowila ze serce jej bije jak dzwon jakby jej mialo za chwile wyskoczyc,miala tez gwaltowne zmiany nastroju,raz sie smiala niewiadomo z czego,duzo energii,a za chwile to prawie ze ryczala.Ona zaczela wpierw meride potem przeszla na Adipex bo tanszy,schudla sporo,ale potem jak odstawila wszystko jej wrocilo.Teraz to nie wiem co u niej,bo urwal nam sie kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żurkoiwa
ja mam kolezanke co brala i nie utyla od nich potem tzn ja wiem ze ja zaczne wpieporzac znow i sie nie ruszac jak je odstawie to bedzie jo jo ale przeciez i bez tab jak sie jest na diecie sie schudnie potem zacznie sie jesc i zyc po staremu kg wroca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meridia Zelixa to to samo tylko maja róznych producentów i nie sa to psychotropy tylko inhibitory wychwytu pewnych substancji które blokuja osrodek łaknienia.Widze ze sa one mocno naduzywane bo jest to lek który stosuje sie u pacjentów którym nadwaga zagraza cukrzyca lub innymi chorobami a nie zeby bez wysiłku zrzucic pare kg.Zreszta przy braniu tego leku powinno sie stosowac odpowiednia diete dlatego w tak wielu przypadkach po odstawieniu leku wracaja zgubione kg czesto nawet ze zdwojona siła. Najlepsze efekty daje jednak wysiłek i zbilansowana dieta mozna tez sie wspomóc preparatami zawierajacymi Bio cla z np z zielona herbata.Wybór nalezy do was ale lekarze niechetnie przepisuja ten preparat a na własna reke to ja bym odradzała go stosowac. No jutro do pracy fartuch wyprasowny- ciekawe jak bedzie- lubie swoja prace ale sie boje ze bede znowu przedkładac prace nad dobro rodzinne bo potrafie sie tak w niej zapomniec -chociaz pewnie teraz bedzie inaczej bo po tej depresji poporodowej zmieniłam spsob patrzenia na wiele spraw. KK jesli chodzi o kolejne dziecko to sprawa nie jest taka prosta bo wpadke mozna zrobic tylko potem trzeba te dzieci jednak wychowac utzymywac i kształcic chce tez pokazac im troche swiata poza Polska a to juz wymaga nakładów, do tego metraz nas nie puszcza mieszkaniowy no i chyba jestem juz za stara- wiem argumenty sa słabe dlatego nieuzywam tu słowa( nigdy wiecej dzieci) bo nóz wiedelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, ale ja naprawde kurcze przez moja wage nie ma sily sie ruszac, cwiczyc na areobiku itd, a diete mam, nie jem byle czego teraz. kurcze mam problem z Nikiem, jadl ladnie zupe a teraz nie wiem co sie dzieje tak cuduje placze i nie chce jesc..:((( jak dam desrer to zje, co mam robic? przeciez on musi jesc zupe...a juz tak 2-3 dzien jest Karola ile on powinien zupy dziennie zjesc zeby bylo optymalnie?? ma juz garnuszek na klocuszek i podoba sie Nikiemu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze NAPISZCIE mi bo mam dylemat !!!! otwieram dzis mleko nowe i patrze inny kolor lyzeczki(miarki) patrze a to jest 2 bebilonu niebieskiego ale pisze po 6 miechu, a ja dawalam 2 po 4 miechu, i teraz nie wiem czy to jest inny sklad? boje sie rewelacji brzusznej!!! wczesniej nie zwrocilam uwagi a innego nie mam, czy sa dwie roane 2 bebilonu?? o co chodzi ??????? zurkowa jaki to garnuszek wszystkie piszecie a ja nie wiem bo sie pogubilam o co lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odchudzania to podzielę się z wami tym co wiem: Mój wykładowca fizykoterapeuta mówił że różnie bywa z tymi środkami na odchudzanie najlepszy sposób to: * dużo ruchu- chociażby spacery * regularne posiłki * kolacja nie później jak o 18stej * posiłki mają być nie duże nie można czuć się przjedzonym jak na razie stosuję się do tego i wciśnełam się w końcu w spodnie z przed ciązy a 6 tyg temu mierzyłam i cisnęły mnie i zamka nie mogłam zapiąć : ) A jeszcze od niedawna stosuję bańki chińskie ( gumowe) głównie zależy mi na rozstępach żeby je zmniejszyć... Karola czy posiadasz jakąś wiedzę na temat baniek głównie chodzi mi o stosowanie ich u dzieci, naszych dzieci Jeśli chrupki są przeciwskazaniem tylko na zęby to nie mam się co na razie martwić bo mój jeszcze ich nie ma a najwyżej jak je już będzie miał to będę mu po jedzeniu przecierać je tzn. myć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA blagam pozmoz!!! maly jest 2 dni przed koncem antybiotyku a dzis ma 37.8 stopni ! i chyba rosnie, co mam robic dac mu ibufen czy co??? ale chyba nie powienien miec goraczki, cos jakby mu chrypi znowu, co to moze byc, jutro pewnie musze zamowic wizyte domową, powinno mu juz przechodzic, ...... i jakw iesz co z tym mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizusia 25 myślę, że to jest to samo mleko tylko ze starszej partii /zanim bebilon pozmieniał opakowania/. bo przecież kiedyś nie było mleka po 4 miesiącu tylko po 6 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nan też jest inny kolor miarki. W Nan 1 była biała a w Nan 2 czerwona. Myślę, że to jest specjalnie tak zrobione, żeby odróżniać mleko. Dodam jeszcze, że Nan też zmieniło szatę graficzną w momencie wprowadzenia zmiany, że mleko następne jest po 6 miesiącu a mimo to w starym i w nowym jest czerwona miarka. Szczęśliwa poprawię Cię, kiedyś mleko następne było już po 4 miesiącu a teraz jest dopiero od 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elunia powiem szczerze powiem nie pamiętam, jak było z moją córeczką, jaki numerek miała i od kiedy. teraz dla synka mam mleko następne bebilon 2 po 4 miesiącu i myślałam, że kiedyś był bebilon 1, bebilon 2 po 6 miesiącu i bebilon 3 po roku. teraz wiem, że jest bebilon 1, bebilon 2 po 4 miesiącu, bebilon 3 po roku i bebilon 4 po 2 roku. nie wiem jak jest z innymi mlekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze miałam napisać, że to jest to samo mleko tylko weszły jakieś tam rozporządzenia europejskie czy coś takiego i przez wzgląd na to, że propagowane jest karmienie piersią do min 6 miesiąca to na opakowaniu mleka następnego musi też być napisane, że jest ono od 6 miesiąca. Ja to tak rozumiem. Ja dawałam dla Wiki i to "stare" i to "nowe" i nie było sensacji brzuszkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiecie, TEORETYCZNIE wszystkie mamy karmią piersią do 6 miesiąca :-p A, że nie karmią piersią w PRAKTYCE to ja jestem najlepszym przykładem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elunia to ja teraz chyba już wiem o co chodzi. poprostu było do tej pory mleko następne po 4 miesiącu, ale w związku z tym co piszesz, że wymogi są takie, że skoro niby karmienie piersią do 6 miesiąca to i mleko musi być po 6 miesiącu ;), czyli moje bebilon 2 po 4 miesiącu to poprostu stara partia mleka, a bebilon 2 po 6 miesiącu to nowa partia mleka ze względu na wymogi. i to teraz ma sens, karmimy mlekiem z piersi najlepiej do końca 6 miesiąca i karmimy mlekiem początkowym też do końca 6 miesiąca. a mleko następne jest nie po 4 miesiącu a po 6 . uffffffff ha ha ha ha ale motają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki , czyli teraz juz po 4 miechu nie tylko po 6 ...niby porownalam sklady i jest taki sam tylko jakies tam chyba 2 skladniki inne, czyli to to samo, bo przeciez bylby inny kolor pudelka elunia ja karmilam ech do 3 m-ca niestety, kurcze zeby kk sie odezwala, bo moj maly od nowa kicha, i mu chrypi cos wam powiem ale to smieszne, eryk rozchorowal sie ponad prawie 2 tyg temu u mojej szwagierki w nowym domu(myslalam ze alergia), i mu dosyc przeszlo, potem w niedziele byla tesciowa i malemu sie pogorszylo wieczorem(!) i w pon. 10 list dostal antybiotyk i mial stan zapalny, i juz mu przechodzilo a dzis znowu byla tesciowa i(!) malemu gorzej tak jak tydzien temu, a tesciowa caly czas bywa w tym nowym domu, a jak to faktycznie uczulenie, jest to smieszne az glupie ale do glowy mi 100 mysli przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa no właśnie tak :-)) motają tak ze wszystkim Zizusia ja 2 tygodnie karmiłam piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia no to może faktycznie to jakaś alergia? A to wcale nie takie głupie, bo jak moja teściowa przychodziła jak Niunia miała miesiąc to mała zaczynała płakać wniebogłosy. Myślałam, że to przez teściową i też głupie myśli miałam, bo akurat działo się tak kilka razy jak ona przyłaziła. No okazało się że Wiki kolkę zaczynała :-P Ale fajnie było trochę na nią winę zrzucić :-P :-P :-P :-P że jakaś czarownica jest :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elunia hehe sie usmialam ale fakt faktem na swiecie sa rzczy ktore nie snily sie filozofom eryk ma juz 38.1 i znowu ten katar, kk??? kochana doradz jak bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Bebiko jest po 4 miesiącu i po szóstym :-P - dwa różne mleka)) Ja podaję to po 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na 100% jest zmiana opakowań i oznaczeń wszystkich preparatów do karmienia niemowląt. Zresztą takie informacje są na stronach internetowych producentów ;-) te opakowania na których napisane jest mleko następne po 4 miesiącu to stare partie... teraz mleko początkowe jest zalecane do końca 6 miesiąca tak jak \"wyłączne\" karmienie piersią.. Więc spokojnie to są dokładnie te same preparaty tylko inne opakowanie tak jak kiedyś kaszę mannę dawano chyba dopiero po 9 miesiącu a teraz wcześniej a to ta sama kaszka ;-) Peletka a Ty czym się zajmujesz??? Stelka Ty masz nadwagę??? ja jakoś tego nie widzę na Twoich zdjęciach ;-) U mnie wciąż brak @.. więc Anik i Renka nie jesteście same. No i ja się dowiedziałam, że moja koleżanka jest w 8 tyg ciąży, ;-) A deklarowała się że ona dzieci za bardzo nie chce ale teraz bierze luteinę bo jakieś plamienia miała i ogólnie chyba już się cieszy ;-) No i Laura dostała od naszych znajomych taki kubełek z Fischer Price śmieszny i córcia zadowolona się bawiła z otwartym pyszczkiem więc polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem magistrem farmacji i pracuje w aptece.Z mlekiem macie racje tez juz sie spotkałam z tymi opakowaniami z róznymi napisami czyli od 4 i od 6 miecha. Ja bym dała małemu cos na zbiecie goraczki np ibufen jesli go toleruje i zamów wizyte na jutro .Mogło sie tak zdarzyc ze dopadł go jakis wirus i na nowo sie rozłozył.Na wirusy antybiotyki nie działaja .Kontroluj temperature i trzymaj sie przez te noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka tak ku scislosci,wiem ze tamte leki nie sa lekami psychotropowymi jesli chodzi o sklad,napisalam tylko tak ze wzgledu na efekty jakie wywolywaly szzcegolnie u jednej z moich kolezanek:) Zurkowa moja kolezanka przytyla,bo w czasie brania nie chcialo jej sie wogole jesc,tylko pila wode,bo miala silne pragnienie caly czas,potem odstawila i zaczela normalnie jesc,jak wczesniej nie obiadac sie.Ja tam jestem za ruchem i jedzeniem wszystkiego-procz slodyczy, w rozsadnych ilosciach i samo spadnie tzreba poczekac,im wolniej tym wieksza pewnosc ze organizm zakoduje nowa wage i nie bedzie chcial wrocic do poprzedniej:)ale to taka dygresja mala moja... powiedzcie mi jak zmienilyscie mleko na nr 2 to wasze maluchy zwiekszyly ilosc i czestotliwosc robienia kupki??Bo moja jak robila raz dziennie robi teraz 3 razy i to tylko z rana,z reguly do 10 juz sie cala oprozni i jest spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla u mojej ilość kupek się zwiększyła jak zaczęła jeść inne rzeczy niż samo mleko. Robi z rana 3 -4 i później też spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia jak to pierwsze miesiace,jade na sucharach i wodzie-autentycznie,jak pomysle o innym jedzeniu wszystko mi do gory podchodzi,ale tak do tej pory jest lepiej,bo narazie konczy sie na mdlosciach,mam nadzieje ze tak zostanie,bo jak zaczne wymiotowac jak rok temu to tym razem to juz zeby mi wypadna:( poza tym spimy na potege:)na szczescie mala to spioch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zizusia, tak mi przykro... ja byłam u teściowej, potem jak wróciłam kąpanko chłopców i kładzenie spać... Mam nadzieję że mały już lepiej... Ja do 38. bym osobiście nie dawała nic, ale z drugiej strony idzie noc, więc zapewne temp jeszcze się podnieść może. Daj Paracetamol lub Ibuprofen. To albo początek wirusówki, albo faktycznie reakcja na chemię z tego nowego mieszkania. No chyba że masz \"toksyczną teściową\" :P :P :P :P Jak to reakcja na chemię to jutro powinno być lepiej. Możesz dać wapno i np Clemastinum- szybkodziałający lek p/alergiczny. Jak pomoże to jesteś w domu. Życzę dużo zdrówka!!!! Ja już prawie zdrowa jestem, ale niestety odezwał się ój kochany gronkowiec żłocisty co mi z płuc się hoduje :( :( :( i musiałą wziąć antybiotyk bo ropę odkaszliwałam. Zjadłąm ze 3 opakowania Aliofilu... bałam się że Lusiowi mleczko czosnkowe nie będzie smakować, ale na całe szczęście on nie jest wybredny :P Żurkowa, mój też byle jak się przewraca, kombinuje by wyszło, ale ja nie będę go rehabilitować, bo moim zdaniem nie ma na razie takiej potrzeby. Co do meridii to reakcje są różne- ja bym jednak polecała wysiłek fizyczny,a nie chemię. możesz przed aerobikiem łyknąć 2 tabl aspiryny lub L-karnitynę i efekt będzie wyrażniejszy. Z surowych owoców jeszcze gruszki można podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane dostosuje sie do rad, jutro chyba i tak wezwe lekarke, w sumie od tego jest...a ja nie mam jak dojechac, a zreszta szkoda malego ciagac:) teraz ide do niego ma straszne wypieki, i caly sie poci:) juz mu dalam lek i zobaczymy:) odezwe sie jutro, ciumaski, jak dobrze ze jestescie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja teraz kupuje Bebilon 2 niebieskie po 4 miesiacu, czyli teraz zmienia sie opakowanie i juz nie bedzie tego po 4 miesiacu tylko po 6?? pytam bo musze wiedziec co w razie czgeo jak nie bedziue tego po 4..czy moge poda to po 6 tym od razu i czym mu nic nie bedzie? to to samo napewno?? a jakie ma opakowanie to po 6 tym?? moj robi tak z 2-3 kupki dziennie, raczej zbite, a jak rzadkie to takie lekko Karola co mam robic z zupkami?? nie wiem czemu nie chce mi jesc zupek od 2-3 dni czy moze to od tego ze zeby gorne ida?? a jak nie to ile moze nie jesc zupek, dac wtedy mleko?? desreki je... ile zupki powinien zjadac w ciagu dnia?? zizusia 25 : miejmy nadzieje ze przejdzie mu chodz troche do rana, trzymaj sie i ucaluj Eryczka bede przy meridii jesc taki mam zamiar, nie zrobie tak ze nie bede jesc, to nierozsadne i wiem ze potem jak zaczne jesc normalnioe toutyje, zreszta pobiore troche i zobaczymy zawszemoge odstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno...kurcze widze ze ona jest w kapsulkach a ja nawet rutinoskorbinu nie polkne bo sie dlawie...wiec bede musiala wysypywac...zawsze tak ze wszytskim robie jak cos, nie umiem polykac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Chciala bym wam pokazac wozek ktory zamowilam na allegro i zapytac czy ktoras z was miala z nim do czynienia? www.allegro.pl/item484062285_w_polsce_wozek_lite_plus_firmy_kolcraft.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×