Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

no ja myślę żeby kupić teraz krótsze 140-160 a jak Szymo podrośnie to jemu kupić antresole i postawić w L nad tamtym łóżkiem. No i antresola to już może być dłuższa. Ale to za jakieś 2 lata. I wtedy młodsze dziecko na to krótsze łóżko. Więc nawet to 140 powinno posłużyć z 8 lat. Stelka a masz namiar na to łóżko jeszcze. Ja znalazłam z barierką, 2 szufladami, transport + na innej aukcji materac z dostawą za 516 zł. I jaki rozmiar pościeli do takiego łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te gołabki inaczej to kapusta, ryż i manna surowa??? tak?? Bo później to chyba się ugotuje....moze dzis je zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja mam trochę firanek z likwidacji sklepu. Jak chcecie mogę podrzucić kilka zdjęć. Ceny hurtowe bo chcę się ich już wyzbyć a nie zarobić. Dodam, że polskiego producenta. Ja do pokoiku Wiktorii znalazłam świetne naklejki. Trochę drogie ale cudowne. Mi się podobają te z elfami http://www.flymybutterfly.com/ Skoro jesteśmy przy wystroju wnetrz to ja też mam pytanie. Jaki wybrać kolor drzwi wewnetrznych w domu? Czy ich kolor musi do czegoś pasować? Bo wiadomo, że drzwi i futryny to juz na kilka lat a meble szybciej sie wymienia niz drzwi, czym się sugerować? Podobaja mi się mahoniowe bo takie mamy okna (na zewnątrz mahon w środku białe). Jak sądzicie? Cyna ---> kołomyja, mnie to też czeka pod koniec marca. Ja od wczoraj bez auta :( dosłownie jak bez jednej nogi, nigdzie się ruszyć a mnóstwo spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka ---> ja też ogladałam to łóżeczko ale mój M chce żeby kupić bez barierek, nie jestem do jego pomysłu przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do koloru drzwi...ja w ogóle lubie jak odcienie drewna są jednakowe wszędzie ja kupiłam drzwi ciemne, wenge, jak czekolad ciemna, a podłogi bede miec jasne wszędzie, drzwi ciemne na podłodze kurzu nie bedzie widac az tak, koleżanka ma ciemna podłogę i ze szmata codziennie lata:) chodź ja juz w mopa dobrego sie zaopatrzyłam :) ale nie wiem własnie jak to z meblami bo przeciez małemu nie kupie mebli wnege, wiec beda inne, jasne pewnie, trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ostatnie jest fajnie, na aukcji pisze ze mogą inny wymiar zrobić i ze barierki można zdjąć jak już nie sa potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze smyki już mówią, a mój nie...;/ już się martwię, ale każdy mnie uspokaja, że ma jeszcze czas. Mój tatko zaczął mówic, jak miał 4 lata... ale czekać tak długo, ąz powie coś, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się mój też nie mówi, tzn mówi troszkę: - mama, mamo - tata, tati - nono (odkurzacz z teletubiś) - lala - da (daj) - nie - kóła (kółka) i w sumie tyle....nie mówi nawet "TAK" ale za to wszystko rozumie, poda itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Wiecie co z tym mowieniem to nasze dzieci faktycznie maja jeszcze czas. Mojej kuzynki corka w kwietniu skonczy 3 lata i jak narazie mowila tylko mama, nono, tata i takie tam podstawowe wyrazy, bynajmniej baaaaardzo malo. Ona zbytnio sie tym nie przejmowala, mimo ze wszyscy jej mowili ze to chyba niejest ok. No i juz wiadomo czemu dziecko nie mowilo, w poniedzialek mala miala zabieg na migdalki i przy okazji mieli zrobic jej cos z jednym uszkiem bo od migdalkow cos sie tam porobilo, lecz co sie okazalo od tych migdalow mala na jedno uszko nie slyszala kompletnie nic a na drugie z ledwoscia! Szok nie? To byl powod ze nic nie brala sie do mowienia. I pomyslec ze gdyby nie sprawa z migdalkami to nigdy by nie wiedzieli ze powodem jest sluch, sadze ze teraz zacznie nadrabiac zaleglosci! Pisze to oczywiscie nie poto abyscie wpadaly na pomysl ze moze to i u was jest taka przyczyna. Karola ja mam pytanie, czy elocom lub dermovate mozna kupic bez recepty? Kiedys musialam sepcjalnie chodzic do dermatologa po recepte lecz nie wiem czy czasem cos sie nie zmienilo na lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez poczekaj do urodzinek, moze coś się zmieni, mojej swagierki syn, mówił tylko tata, mama, baba, po 2 urodzinkach sie rozkręcił. gołąbki pyszne tylko nie wiedziałam kiedy się zagęszcza ten sos. i zagęściałm zanim wlałam wywar do gołąbków i jest git. Nagorsze to doprawic gołąbki bo farszu spróbować nie mozna :( dobrze że ten sos mozna doprawić :) Jedne zrobiłam w garnku drugie w takim pojemniku glinanym w piekarniku. później porównam które lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te naklejki fajne, widziałam je kiedyś w ddtvn ale nie sądziąłm ze mogą tyle kosztować 230zł szok, za to plus że chociaż wielokrotnie mozna je przyklejać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no czegoś takiego to jeszcze nie widziałam pokój dziecięcy, ile roboty, ale dla dzieci czego sie nie zrobi, pomysłowe :) http://www.domosfera.pl/wnetrza/1,93227,5644251,Pomyslowe_pokoje_dzieciece.html tutaj cudne: http://deccoria.pl/galeria/foto,id,23546,249152 http://deccoria.pl/galeria,id,18809 http://deccoria.pl/galeria/foto,id,21865,228327 http://deccoria.pl/galeria/foto,id,23168,244320# tu super rozwiązanie do lampki z kabelkiem. extra ale ludzie mają pomysły http://deccoria.pl/galeria/foto,id,14013,134584 tu więcej tych pokoi z drzewkami http://deccoria.pl/galeria,id,17012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpadam.....jest 14:30 a mój nic nie chce jeść to juz któryś dzień z kolei jego cyrków....od rana zjadł może z 3 łyżeczki zupy, drugiego po spaniu wcale, jedna łyżkę mielił chyba 6 minut !! nie daje rady z tym jego jedzeniem, nie dostaje NIC słodkiego, żadnych soczków a takie cyrki ODECHCIEWA sie dla niego gotować, podawać..:(( poza tym to wiecznie siedzenie w mieszkaniu, kiszenie sie bo wiecznie chory :((( mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZURKOWA, wspolczuje z tym brakiem apetytu u Nikiego. Moze jest jakas ukryta przyczyna takiego zachowania (tak jak KLAUDIA pisala o tej malomowiacej dziewczynce i klopotach z uszami), ale zgadniesz jak nie wiesz?cvvvvvvvvvVvVnmmb,bbcnbcn c n ,mvbm - a to bylo od mojej corci, pewnie napisala, ze trzymamy kciuki za szybka poprawe. A Ty nie dawalas malemu tranu? Podobno dziala na apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZURKOWA, a ile posilkow dajesz malemu i jak dlugie przerwy miedzy posilkami robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa nie przejmuj sie z głodu nie umrze:P:P:P:P moja też jak przestała chodzić do żłobka z początkiem miesiąca przez tydzień kompletnie nic nie jadła...a teraz nadrabia..... a jak Niki jadł w żłobku??pewnie jadł wszytko bo jadł posiłki z innymi dziećmi, u nas teraz jest tak że jak Karola sama je to trochę wybrzydza ale zje, a jak jest u teściowej i ona karmi wszytkie wnuki naraz to aż bija sie o jedzenie......poza tym piszesz że Niki chory więc to też przyczyna........może kup mu herbatke dla niejadka lub cos innego w aptece na poprawę apetytu!!! co do łóżeczek to oglądam te co Żurkowa pokazywała ale te co mamy teraz bardziej takie dla dzieci mi sie wydają:P:P:P:P tzn takie bardziej dziecinne sa:P:P:P:P no a barierki są do zdemontowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko teraz skorobne ze te golabki przepyszne, wyszlo chyba na 3 dni, ale ja dalam tylko 3 jajka , no i zalalam tym sosem a zagescilam pozniej pod koniec, pycha , paulinek____ a ja sprobowlam ciut surowego, tak polizalam w sumie, zeby nie wyszly bez smaku, a mozna jednego podsmazyc i wtedy kąsnąć , ale przepis superowy:P:P, i w sumie tani, ketchup sie raczej ma zawsze, przecier itp zurkowa-wspolczuje ze maly nie chce jesc, ale to moze przejsciowe co do mowienie, nie jest zle, jakies zdania sa, nowe wyrazy tez, nawet mowi na siebie Lelyk:P:P dziewczyny ja po dzisiejszym spacerze od razu musialam, myc buty, prac spodnie, moja kurtke, malego rekawiczki, bylismy cali w blocie ech, elunia jakie masz te firanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jedzeniem u nas SUPER :D :D :D I chyba odkryłam sposób, jeździć z Wiktorią do babci :p :P :P Poważnie, od czwartku (oprócz niedzieli) codziennie pilnuje jej babcia. Tam jest też mój brat i moja babcia tymczasowo. Wydaje mi się, że ona widzi, że wszyscy jedzą i jak robi się jedzenie (a u mamy non stop coś się gotuje) i też je, normalnie buzia jej się nie zamyka, ciągle coś memła :D :D :D Rano jak otworzy oczy to obowiązkowo mleko a później jak pytam czy chce jeść to ciągnie mnie do kuchni. Żurkowa ---> jak chory to ma prawo nie mieć apetytu Zizusia ---> różne, żakardy, woale, organzy, do kuchni, nie mam dziecinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest fajna stronka o wystroju wnętrz, dużo ciekawostek i zdjęć http://www.e-mieszkanie.pl/ są np te naklejki które podałam w dzień i są też te tatuaże o których pisała Żurkowa. Pamiętam, że było zdjęcie pokoju w kolorze cafe latte z białym tatuażem - chyba jakaś gałąź i ciemne drzwi. Jak znajdę to podam link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem, ze jak chory ma prawo nie jeść, ale on gorączki nie ma, ma katar chyba końcówka i troszkę kaszle - nawet na dwór dziś na troszkę poszliśmy wiec chyba coś powinien jeść.... jak daje mu jeść? rano jak wstaje je mleko to tak kolo 7-8 potem kolo 11 chce dac mu obiad bo o 12:30 chodzi spać nieraz o 12, potem znów jedzenie chce mu dac kolo 14-15, potem kolo 17-18 jakieś jabłko czy cos lekkiego i potem mleko na śniadanie i kolacje mleko bo on nic innego nie chce jesc, nieraz próbuje tez dac kolo 10 jakieś owoc, ale i tak nie zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie idę czyścic łóżko bo mały dwa razy fest zwymiotował :(( teraz spi na naszym łózko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialabym cyna----fajnie ze jestes:) zazdroscimy tych widokow, ja nad morzem bylam raz:( a rozgardiasz ogarniecie i bedzie super :) zurkowa --o widzisz jednak cos mu dolegalo :( bidulek te naklejki sa fajne bardzo nam w oko wpadla ta z autami:) elunia--a masz jakies zdjatka??? kurcze a moj mleko tylko na noc je, od dawnoa w dzien nie chce, na sniadanie tez nie no i dziewczyny 3 noc BEZ MLEKA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizusia 26 gratulacje :) jejku ja zapomniałam co to mleko w nocy, bo mały w 5 miesiącu przestał pić mleko w nocy. Żurkowa ja współczuję Ci tych chorób, bo mój odpukać naprawdę nie źle sobie radzi. Może wychodź z nim częściej. Ja ze swoim wychodzę nawet jak ma katar, czy trochę kaszle. mój też malutko mówi :( córeczka w jego w wieku już mówiła o sobie, że jest pusia, mówiła podstawowe zwroty, a ten prawie nic nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki stelka - mi się podoba, pokaże mężowi i zobaczymy, są fajne w komplecie z pościelą tylko bez szuflady. Ale już wysłałam zapytanie czy nie można by do tego kompletu domówić szuflady. Zobaczymy co odpiszą, ale wydaje mi się że zamówimy bo fajne i cena super. Powinno wyjść ok 500 zł z kompletem pościeli i przesyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×