Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

bibi2...z tą infekcją zęba to jest tak trochę dziwnie...bo jestem pod stałą kontrolą stomatologa...już o tym chyba nawet wcześniej pisałam....przed świętami miałam okropny ból siódemki u góry i miałam spuchnięte dziąsło...dentystka nie chciała wysyłać mnie na rentgen, i rozwierciła mi zęba aż do kanału...ale dla niej ten ząb też jest czymś wyjątkowym bo niczego się nie doptarzyła...aktualnie jestem na etapie zatruwania...i mam wizytę na 24 stycznia...ząb od czasu do czasu mnie pobolewa...a raczej dziąsło wokół niego...a ja tylko myślę, żeby wytrwać jeszcze te 3 miesiące a potem będzie można już prześwietlić...najlepsze jest to, że w tym zębie nie znalazła nawet odrobiny próchnicy... co do porodu..to ja nie bedę rodzić w Katowicach...raczej w Strzelcach Opolskich...słyszałam, ze szpital jest rewelacyjny...a mój ginekolog właśnie pracuje w tym szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysunia przepraszam, nie doczytałam że pisałaś już o zębie. Ja mam złe doświadczenia ze stanem zapalnym włanie w siódemce i dlatego jestem przewarażliwiona. Też zatruwałam i nawet mi zaplombowała bez zdjęcia. zdjęcie zrobimy po porodzie. Ja do Strzelec Opolskich mam daleko a w Katowicach na łubinowej pracuje właśnie moja lekarka. Jesteś ze Sląska wiec myślałam że może tez tutaj bedziesz rodziła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
no i ja sie dopisuje do tej listy mam termin na 1 maja to moja pierwsza ciąża jestem ze Starogardu Gdańskiego i bedę miec córkie o imieniu Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
Moim marzeniem jest urodzić troszkie prędzej bo 21 kwietnia, ale to dlatego, że to bedzie moja i męża pierwsza rocznica ślubu no ale jak się nie uda to trudno! choć mam nadzieję, że urodzie tak ok tydzień prędzej niż później bo ja z reguły jestem w gorącej wodzie kąpana i nie lubie jak coś zwleka a tym przypadku to już tym bardziej żle by to na mnie wpływało, sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJaaa28
Cześć dziewczyny,ja tak skromniutko sie zapytam,czy mogę sie dołączyć do Was.Czytuje Was od pewnego czasu,ale jakoś nigdy nie wypowiadałam sie na żadnym z forum w internecie ,tak więc i teraz milczałam. Czasem jednak jak czytam to ciśnie mi sie aż cos na usta,bo ja jak najbardziej w temacie:-) Termin mam na 14 maja, juz wiemy,że będzie dziewczynka:-)Dobra,póki co tyle bo nie wiem czy wogóle ten mój wpis sie wyświetli:-)Pozdrawiam wszystkie majówki w kazdym razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJaaa28
A wogóle Klaudia 447 ,my chyba jestesmy jakaś rodzina,nazwisko i miejscowość z której pochodzisz pozwala mi wysunąć taki wniosek,moge sie mylić oczywiście.Zresztą ,pewnie nasi mężowie mogliby cos więcej na ten temat powiedzieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi leci siara....wczoraj ubrałam czysta pizamke a dzis juz na piersi jest cala w plamach.....najgorsze ze to sie tak klei...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - nowe też:-) Miałam raz incydencik z siarą - niewiele jej było i pojawiła się raz tylko. U nas trwają debaty nad imieniem - mój M niespecjalnie jest za Hanią - wymyślił dziś Edytę:-) Nienajgorzej, choć wcześniej miał zdumiewające pomysły.. Fajnie, że już weekend Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jak ktos by nie widzial po PRAWEJ stronie (jak otworzy sie foto z brzuszkiem) sa fotki takie czarno - pomaranczowe to BUZKA mojego synka w 21 tygodniu z usg 3 D :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJaaa28
Żurkowa zdjęcie synka super:-) Ja tez mam zdjęcie swojej córci z 3D z 19 tygodnia ale to było troche wcześnie jak sam doktor powiedział,kruszynka nie ważyła jeszcze 300 gr i na buźce taka chudzinka.Jak Ja podglądaliśmy to ssała kciuk ,potem przecierała rączkami sobie oczka:-) A Twój synek widać na buźce już taki okrąglejszy bobasek. A brzuch mam mniejszy troszke no ale tez krócej jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj w 21 tyg mial 585 g ....lekarz tak mowi ze moze miec 5 kg jak tak bedzie rosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Klaudia447 a ja z Gdyni pochodze... gratuluje cörki :) MAJaaa28 tobie tez:)... zurkowa ale ty chuda a szpiczasty brzuszek masz fajny... Ja mam wiekrzy i o wiele grubsza jestem :( bym tez pokazala ale nieumie do pc stadzic jeszcze mi nigdy nie wyszlo... A dzidzi zdjecia tez fajne ma kolo buzi nözke? fajnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda....mam 164 a waze 89,5 kg !!! :(((( tak synek ma nozke kolo glowki i tam ma tez raczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ty chyba zartujesz!!! Na tym zdjeciu calkiem chuda wygladasz!!! Ja waze 68 i na wiecej weglada to niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie powaznie....tzn juz nie raz slyszalam ze po mnie wagi nie widac ale ...fakt faktem....nawet jak kiedys na silowanie chodzilam i tez wazylam jakos kolo 70 kg kobieta mowila ze jakas taka zbita jestem ze nie widac wagi...ale tyle waze... foto robione DZIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to maz super tylko zazdroscic! to ile juz przytylas bo nie pamietam czy kiedys pisalas....aaaaß

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja "tylko" 14 i na o wiele wiecej wegladam... No to jak trenujesz po kryjomu ;)... ...Moze mi tajemnice zdradzisz jak to robisz ze tak wygladasz, bo ja napewno cos nie tak robie... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie...nie mysl sobie ze ja latam na silownie, kiedy wiesz jakies 2 tyg chodzilam...a ta to masakra taki len jestem do cwiczen, tylko bym slodkie zarla.... pokaz swoje foto...moze za bardzo krytycznie siebie oceniasz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie szukalam na pc ale niemam zadnych jeszcze w aparacie sa... Ale fajnie by bylo jak bysmy sie brzuszkami pochwalily moze dobry pomysl i sie dziewczyna spodoba co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa...bardzo do twarzy Ci z tym brzuszkiem...wyglądasz super i wcale nie widać, że jesteś tyle kg do przodu....ja co prawda nie mam takiego pokaźnego brzuszka...ale bardzo chciałabym mieć...może już niedługo:):) a Twój maluszek jest sliczny na tych fotkach z usg WITAM NOWE DZIEWCZYNY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa naprawdę wyglądasz super. Nie widać po Tobie tej wagi. A może nam wszystkim tak się wydaje że takie grube jesteśmy?:) Fajne masz te zdjęcia z usg. Moja córeczka nie chce pokazać buźki. Witam nowe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) widze ze na tapecie brzuszki:) żurkowa faktycznie nie widac po Tobie wagi a brzuszek juz spory:) ja waże ok 73 kg a brzuszek mam trochę mniejszy od ciebie przy wzroscie 160 :( później może zorbie jakąś fotke, jak sie doprowadzę do porządku bo wlasnie wstalam;)a żurkowa i zdjecie super, moja mała też nie chciała pokazać buźki:) a tak w ogólr to jak powiedzialm mojej mamie ze bedzie córka to ona powiedziała że lekarz się chyba pomylił:) i że może jednak będzie syn:):) wczoraj miałam taki silny ból głowy że prawie płakałam z bólu, coś okropnego, smarowała amolem ale nic nie pomogło:( a czy wy macie jakies sposoby na bóle głowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam jeszcze napisać, byłam wczoraj w opolu i znalazłam idealny wózek:) taki jak chciałam, tzn. buja sie na wszystkie strony, łatwo sie składa, prowadzi sie jedna ręką no i można prac pokrowiec bez żadnego rozkręcania i jest taki mały i zgrabny, w każdym razie już jestem na niego zdecydowana :) firma jedo:) no i w sumie niedrogi bo 900 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Mam pytanko.Czy wasze maluchy w brzuchu dzien w dzien i w nocy daja wam poalic czy zdarzaja sie dni kiedy prawie w ogole nie czujecie ruchow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zurkowa - fajny brzuszek :) ... a jak jeszcze raz cos powiesz o nadwadze to... ;)... te fotki dzidzi tez super - mam nadzieje ze i ja takie w poniedzialek dostane Stelka... ja miewalam takie bole glowy ze musialam brac paracetamol - jedyne co pomagalo, lekarz mowil ze bezpieczne Mantodea... ja czuje ruchy codziennie - w weekend w domu bardziej bo moze w pracy nie zwracam na to uwagi. Dzis rano z corka i mezem mielismy fajna zabawe - na moim brzuchu polozylismy linijke i obserwowalismy jak skacze gdy maluch sie wiercil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea...ja czuję dzidziusia co dziennie, w nocy też często daje mi się we znaki i nie pozwala zasnąć...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Stelka byłaś w Opolu i mnie nie odwiedziłaś???!!! Mój maluszek też się często rusza ostatnio, w dzień i w nocy, częściej niż ostatnio, kiedy miał takie trzy pory - teraz to różnie. Żurkowa, fajne fotki i fajny pomysł z tymi naszymi brzuszkami. Wczoraj i dziś szalałam na zakupach - ale dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmal sorki, ale nie zakręciła że jest ktoś z opola:) :) ja w sumie czuję ruchy najbardziej wieczorem i nad ranem, a w pracy nie zwracam na to uwagi, chyba że mocno kopnie:) dziś czuła ruchy tylko takie lekkie a teraz nic i mam nadzieję że wszytko ok, poczekamy do wieczora:) a tak ogólnie to wydaje mi się, że ruchy mojej córeczki nie są jeszcze tak silne jak piszecie Wy, po prostu czuję ją jak jest spokój i leżę:) ale to dopiero 22 tdz. więc może ma jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×