Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Żurkowa...a jeśli ja mam cały czas jakiś problem z zębem to te CRP może też wyjść podwyższone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj sadze ze tak, wlasnie pewnie masz stan zaplany w zebie... mi jak mialam za duzo leukocytow to gin najpierw sie pytala czy NIE MAM PROBLEMOW Z ZEBEM JAKIMS...bo jak mam to luekcyty tez bede wyzsze ale ja zeby mam ok, wiec gdzies chyba indziej jest cos nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa....Najgrubsza to na 100% to ja jestem ;), mozesz miec ewentualnie drugie miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy ????? :):):) Ja jestem najgrubsza :) waże 96 kg :) Co do pasków to chyba razcej w sklepie chemicznym można kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie tym zbytnio nie przejmuje ... zawsze bylam duza..tylko nie az tak..ale to kwestia czasu po porodzie sie zmniejsze i znow bede mogla schylic sie do bucikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jestem bardzo głodna a nie chcę sie już napyachac np na noc to jem wafle ryzowe z plasterkiem sera Hochland - Maasdamer - pycha palce lizac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bez przesady kłócić się o to która najgrubsza jest.. Teraz to mamy prawo do tych zbędnych kilogramów, gorzej jak po ciąży zostanie ciut za dużo i pozbyć sie nie bedzie można. Widze że macie problemy z tym śluzem, czy co to tam jest. Gorzej jak rzeczywiście są to wody. A wiecie czym to może grozić, bo ja pojęcia nie mam. Muszę się sobie przyjrzeć, bo nawet sprawy sobie nie zdawałam z tego że na tym etapie ciąży mogą się wody sączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz :) a ja się jakoś schylam pewnie przez ten miekki brzuch. A mimo miekkkiego brzucha czuje ruchy dziecka i widac jak faluje :) Moi ( tj.mąż i córcia ) codziennie wieczorkiem ogladają popisy małego.Dotykają skaczący brzuch i smieją się do łez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara to wy straszycie, bo ja nawet nie myślałam że już to one mogą być, chyba jeszcze trochę na nie czasu jest - nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze by tego brakowalo zebysmy sie poklocily ;).... Czarna....saczenie wod to niebezpieczna sprawa...my tylko sie posikujemy ;) :)... a test chce zrobic dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wagi to się prawie codziennie waże w domu i od wczoraj przybył mi cały kilogram. To chyba niemożliwe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie tez dla pewnośći :) A wody moga się sączyć chyba zawsze niezależnie od wielkosci ciąży.Wiesz taka ilość czegoś między nogami wzbudza jednak trochę wątpliwośći ale skoro większosc z nas tak mam to śmiem twierdzić że jest to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam ostatnio sobie z ciekawości na styczen 2008 i luty 2008. Ze stycznia już część dziewczyn urodziła,natomiast z lutego popakowane i w starchu. Tak sobie pomyślałam jak my będziemy w kwietniu sie zachowywać i jakie myśli będą przychodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna...sączenie się wód płodowych może wystąpić na każdym etapie ciązy...i moze być bardzo niebezpieczne dla dzidzi bo grozi to przedwczesnym porodem lub wypadnięciem pępowin lub innych drobnych części ciała maluszka...ale ja po wizycie u gina już się trochę uspokoiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tak jak poprzednim razem :) Juz sobie wizualizuje jak jestem w domu po porodzie i jeżdze sobie wózkiem ze ślicznym bobaskiem :) Pozytywne myślenie to jest to !!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to nie wiem w zasadzie co mnie czeka, tak więc nie powinnam się przejmować. Może nie będzie tak źle, wyobrażam sobie mojego maluszka przy mnie i już mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jakos nie boje....pamietam ze przy corce bylam juz zmeczona i mialam serdecznie dosc po 2 miesiacach w szpitalu, ze jak sie okazalo ze 3 tyg wczesniej bedzie cesarka to sie bardzo cieszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja sie tylko melduje, wczoraj wrocilismy z wloch,a od poniedzialku wracam do pracy!wiec bedzie mniej czasu!wczoraj zaczelam 26ty tydzien!i czuje sie bardzo dobrze.czesciej bola mnie plecy,ale to chyba z niewyspania,bo przez ostatni tydzien mielismy duzo wrazen,malo snu.wyleczylam juz kaszel, na szczescie i wszystko ok.pozdrawiam,na dobre wroce od 1lutego,po oddaniu pracy dyplomowej!jak sie wyrobie:(! ale ten czas biegnie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
no hejka ja mam termin na 1 maja ale położna napisała mi w karcie ciąży że na 2 aby tak lepiej wyglądało choć nie wiem co to za różnica prócz tego ze dała mojej dzidzi jeszcze jeden dzień! ma ktoś też termin na 1 maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
dziewcyny a ile juz przytyłyście bo ja zaczynam panikować mimo że mój mąż mówi że najważniejsze jest zdrowiedziecka a z nasz córeczką jest ok ja byłam w środe czyli dwa dni temu u lekarza i jak stanęłam na wadze to się wystraszyłam bo przytyłam już 12 kilo a to dopiero 24/25 tydzień fakt nigdy nie byłam szczypła raczej taka se bo ważyłam przedtem 73 kilo a teraz 85, niby sama waga mnie nie przeraża ale obawiam sie czy uda mi się to potem zgubić Proszę o jakieś pocieszające informacje od was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, postaram się Ciebie pocieszyć. W pierwszej ciąży przytyłam 25kg i doszłam do swojej wagi w ciągu 2 lat. Teraz też się zapowiada nieżle bo w 20tygodniu jak się ważyłam to było 9+. Teraz jestem w 22 tyg. ale nie wiem ile jest na wadze a apetyt mi bardzo dopisuje. Sysunia idź lepiej do dentysty bo z infekcją w zębie nie ma żartów. Wiem coś na ten temat bo przez to przeszłam. Na tym etapie ciąży można brać znieczulenie. Czarna ja też się zastanawiam co będziemy pisały w kwietniu. Ja i joanna idziemy w sumie na sam koniec to nam opowiecie wrażenia. Chciałabym aby wzieło mnie z nienacka ale w pierwszej ciązy przyszedl termin i poszłam do szpitala swiadoma. No ale zobaczymy co czas pokaże. Coraz bardziej dociera do mnie ze w domu będę miała tką malęnką kruszynkę;). Już zapomniałam jak to jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
dzięki bibi2 ale mam jeszcze jedno pytanie bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem czego sie dalej spodziewać, bo zauważyłam ze na miesiąc przybieram jakieś 4 kilo to czy to oznacza, że w tym ostatnim trymestrze przytyje kolejne 12 kilo lub więcej? jestem młoda gdyż mam 21 lat i chciała bym być jeszcze w miarę w miarę i nie tylko dla swojego lepszego samopoczucia ale i dla mojego kochanego męża! aha i czy leci wam już siara? i jak tak to od kiedy? mi zaczeło leciec już pod koniec listopada czyli ok 17-18 tygodnia i prawie w tym samym czasie poczułam ruchy jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wydaje mi się ze nie ma reguły. Ja w trzecim trymestrze chyba tyłam najwięcej, choć w 9tym miesiącu chyba wcale. Ale ni pamiętam dokładnie. Ja uważam że po porodzie moja figura nabrała bardziej kobiecych kształtów i po tym jak schudłam podobałam sie sobie bardziej niż przed ciążą. Siara mi nie leci i w pierwszej ciązy nie leciała. Za to po porodzie miałam okropny nawał pokarmu. Ze słyszenia wiem że na tym etapie ciąży niektórym leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska--------27-------monachium-------------19.07-- -------25.04--C Mickey-----------32--------Gdynia------------------20.07 ----------28.04--S coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07----------01.05--C wiolaj------------28--------warszawa-------------- 25.07 ---------01.05--C mała82----------25--------Skierniewice------------25. 07---------01.05 to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- 01.05 inez_82---------26----------elblag-------------------28 .07---------03.05 Żurkowa----------24------Wrocław-----------------26.07-- -------03.05--S plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07----------04.05--C Monia79----------28------Wejherowo--------------26.0 7---------04.05--C malagorzalka----33------Poznań-------------------28.0 7---------04.05 Grzybiara--------34------Przemyśl------------------28.07 --------04.05-syn marzenie31-----31--------słupsk-------------------30.07- ---------05.05--C kareczka--------26--------Łódź---------------------30.07 ----------05.05--S magmal-----------26---------Opole------------------30. 07----------05.05--C Sloneczko5050--23---------Konin------------------28 .07----------05.05 kathi81----------26---------Łódź--------------------01.0 8 ----------08.05 zizusia-----------24---------rzeszów---------------03.08 ----------10.05 peletka----------31-------nowy targ----------------05.08----------12.05--C czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08--------12.05--S bajabaja---------29----śląsk cieszyński-----------22.07----------13.05 sysunia27--------28------ok. Gliwic-----------------06.08---------13.05--C Alexxxandra-----28----------Śląsk-------------------07. 08.--------14.05. iskierka..........27........wlkp......................08 . 08.........15.05--S madeline80------27--------kraków------------------09.08 ----------15.05 weronikx........33.......Wrocław...................08.08 ..........15.05 olinkaka----------28------Wrocław------------------8. 08-----------16.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- ---------22.05--C stelka------------ 27----------brzeg-----------------15.08-----------22.05--C madamagda------23-------Wrocław. --------------15.08----------24.05 JoannaWM----34-----------Wrocław----------------18.08.-- -------24 .05 bibi2--------------29--------Dąbrowa Górnicza----19.08---------26.05--C soczek37--------27------Ostrowiec św.------------22.08----------29.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysunia czy Ty przypadkiem nie będziesz rodziła w katowicach? Ja zamierzam tam rodzić na łubinowej. Moze byś opowiedział mi jak byłabyś po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×