Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Weronix, ja 2 tyg.temu - jak mnie gin badał - miałam rozwarcie też na 2. I jak dotąd chodzę, przez cały dzień jestem aktywna - nawet w dzień nie śpię, chyba że jakoś senno-deszczowo jest - nadal w dwupaku:-) Jutro się dowiem, czy jest więcej niż2...przydałoby się - bo jutro termin.. Też jestem ciekawa jak tam Ania-Żurkowa...Pochłonięta maleństwem zapomniała o nas, ciężarnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostałam sms od Żurkowej .Wszystko ok urodziła przez CC reszte dopisze jak wstane rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa i inne mamusie GRATULACJE!!!!! ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ Ja dalej przewracam sie z boku na bok od 4:00 rano (juz nie wiem ile dni tak...) dziwne ze dziury w lozku jeszcze nie wywiercilam :-P Czasem zlapia mnie bole jak na okres, potrzyma mnie toto z 2 godziny i nic... mija samo z siebie. Synka urodzilam 9 dni po terminie, corcie chcialabym jednak zobaczyc troche wczesniej ;-) Pogode w Szwecji mamy wspaniala, jezdze prawie codziennie nad morze i juz sobie wyobrazam, jak to bedzie bosko zabrac sie na piknik z dwojka :-D Musze chyba zaczac intensywniej spacerowac zeby mala wyjrzala na swiatlo dzienne w szybszym tempie. Powodzenia wsyzstkim co jeszcze czekaja... Jak tam Inez, Francesca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka super że napisałaś i ze wszystko ok. u Zurkowej. kareczka trzymaj sie tam dzisiaj w tym spzitalu :) Magmal nie sądziłam że mozna tak długo chodzic z rozwarciem. Ja jutro do lekarza to zobaczymy co powie. Az sie boje tego badania ze bedzie bolalo bo pewnie wziernikiem ztez mnie zbada:( Plusia ja wstaje ostatnio o 5,25 i tak samo przewracam się z boku na bok. Cierpie na okrutną bezsenność. Późno zasypiam, przez pól nocy oglądam discovery i ledwo zasnę tosięjuz budzę. Chyba organizmy nam się przystosowują już do mniejszej ilości odpoczynku i wstawania w nocy na karmienie. Fraceska i Inez nie dają znaku życia ale napewno u nich wszystko dobrze. Tak sobie myslę że na tym naszym forum jak na razie chyba jest przewaga CC. Teraz juz zaczną sie porody naturalne. Idę umyć włosy i zrobić śniadanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka teraz zauważyłam dopiero o której godzinie pisałaś. Dałaś słowo i pisałaś w nocy. Ale że chciało ci się kompa odpalać. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR.....WAGA..CM...GODZ.. Grzybiara.....Sebastian......08.03 ...................... ....... Coral bay.......Natalia........14.04.....3000....50........... nikitka5.........Michałek......15.04.....3800...57...... ..... Liliankas........Laura..........15.04.... 3240....53... 17:00. Mickey....Jeremy-Julien......18.04.....3030....50.... 8.48 To ja CC.........Rufin..........20.04.....3120....54....21:02 Monia............Milenka.......21.04.....3755....57..... 11:35 Czarna...........Kubuś.........24.04.... 3330....57....14.27 renka07..........Kajtek........24.04.....2880...54.... 01.20 Paulinek85......Szymon........29,04.....3590...51....23: 30 Agulcia.......Michalinka........30.04......2750.. .......14:25 Joanna...........................04.05.................. ........ KK_78 .......Marek Ludwik...05.05......3500...57...10.55 Zurkowa...........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi u mnie komp chodzi 24h wystarczy tylko monitor właczyc.On jest wyłanczany tylko jak wyjezdzamy na dłuzej niz 3 dni tak chciał maz i tak ma -wiec u mnie to nie problem.Teraz napisze wam dokładnie co napisała mi Żurkowa; Hej urodziłam przez cc, 05,05 0 11,20 synka Nikodema ,58cm 4340g dostał 10pkt.Jest słodziutki.Ja po cc czuje sie złe, dalej chodze bardzo wolno, ciagnie wszystko wstawanie i tpp to katorga dla mnie, jak jutro bedzie ok to idziemy do domu, licze na to bo zwariowac tu idzie , zaduch straszliwy pappa- koniec cytatu. Wiadomosc dostałam własnie przed piata rano.Teraz lece z młoda do przedszkola bo ja dzis króluje na aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tyle nas zostało:) franceska------ 28-----monachium-----------25.04--C/ Daria wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- arniga---------- 31------Warszawa------------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05---S/ plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/ Magdalenka kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/ Filipek magmal----------26---------Opole-------------05.05---C/ Hania Sloneczko5050--23---------Konin------------05.05-- kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/ Hania Maja bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/ Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/ Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------Wlkp--------------15.05--S / Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ renka07----------31------Wielkopolska--------22.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C / Natalia / Emilka? Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/ Sebastian madamagda------23------Wrocław. -----------24.05--- gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --25.05--C/ Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--S/ Adrian Pewnie w najbliższych dniach się znacznie zmienią długości bo duzo dziewczyn sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurkowa gratulacje !!!! twój nikoś to kawał faceta : )mój pewnie nie bezie miał nawet 3 kg... ja wczoraj do południa czułam się jkao tako ale po 15stej to przeleżałam do wieczora, jakoś nic mi się nie chciało, miałam jakiegoś doła i brzuch mnie czasem pobolewał...wogóle miąłam jakis kiepski nastrój i na wszystkich fukałam.w nocy nawet spałam nieźle mimo wtsawania z 5 razy. mój mały bryka sporo ale wieczorkiem najwięcej, więc ja się ruchami nie musze martwić bo ciągle daje znac o sobie, nawet teraz się tam kręci i wierci... dzisiaj śliczna pogoda i musze wyjsc z mała na plac zabaw i po zakupy, ale mma jakiegoś lenia i nie chce mi się narazie. bibi jak ty napisałas o tych lodach...to tak mi się zachciało..że hej. marzenie przyślij mi ten numer tel na maila soczek37@op.pl w razie czego dam ci tez swój. jak chcecie to ja wam tez prześlę moje fotki aktualne tylko napiszcie mi wasze adresy email. chociaz za bardzo nie ma na co patrzec bo jestem spuchniea. ja narazie mam 10kg na plusie , z jessiką do porodu miałam 13kg więc teraz jest trochę mniej - ciekawe jak to sie przełoży na figure po porodzie... uciekam narazie moze zmusze się do spacerku. narazie dziewczyny, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soczek mój mail powinnaś mieć w tej taelce starej to jak coś to przeslij fotki. Ja sobie dzisiaj jeszcze porobie to wam się pokaze w calej okazalości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po zakupach teraz cos zjem a potem sie zobaczy, noc miałam koszmarna.Bóle ciagniecia i bolesne ruchy dziecka które trwaja u mnie od 20,00 do 22,00 wczoraj sie wydłuzyły do 23,30 juz myslałam że sie to na maxa rozwinie ale popusciło i tak usnełam koło 1,00.Przed 5,00 dostałam smsa od Zurkowej i potem miałam problemy z zasnieciem.Wstałam rano bo młoda do przedszkola trzeba odwiezc zrobiłam zakupy i teraz znów cos mnie pobolewa, dobrze ze pogoda mi troche nastroj rekompensuje. Chyba jednak zjem i sie połoze koło 11 wchodzi słoneczko na moj balkon to moze okna przeczyszcze a teraz ide lezakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) żurkowa gratulacje:))) a z tym cc to ja tez bedę je miała i tak licze na 13:) fajna data:) tak sobie pomyślałam że oprócz sn tego dnia raczej nikt nie bedzie chciał mieć planowanego cc wiec będzie luźniej na oddziale:) tylko czy ja dotrwam, dziś o 7 rano obudził mnie ból w podbrzuszu, poszłam do kibelka i mnie trochę przeczyściło /sorki za dokładne opisy/ i dalej mnie bolaa więc jako że dziś jeszcze nie mogę rodzic - na 11 idę do fryzjera - wzięłam nospę i przeszło ale nie wiem co będzie dalej? od dziś mam równe dwa tyg do terminu więc w każdej chwili mogę...no i znowu na kibelek muszę isć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w ten piękny słoneczny dzień:) Żurkowa GRATULACJE!!!! Dziewczyny ja jej się nie dziwie że od razu nie napisała nic, ale naprawde po cc to ja byłam taka skołowana że nie miałam siły na nic. Też miałam zaraz coś bibi pisać, ale brakło sił. Pozatym z moim synkiem było nienajlepiej więc już wogóle nie miałam ochoty wysyłać sms-ów. Dopiero na drugi dzień wszystkim wysłałam wiadomości. Bibi mi tą witaminę K dali w zaleceniu ze szpitala że mam dawać od 2 tygodnia życia z tym że jeśli tylko karmie piersią. Jeśli bym dokarmiała sztucznym mlekiem to już nie. Mój synek obudził mi się dziś dopiero o wpół do pierwszej w nocy i później przed 5 nad ranem. Kochaniutki jest:) Teraz znowu czekam jak się obudzi żeby na spacerek iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, GRATULACJE SERDECZNE dla Żurkowej - kawał chłopa z jej Nikodema:-) Ale to dziwne uczucie - termin na dziś, a dalej cisza...W nocy tzn. zanim zasnęłam (tj.u mnie przed 12-standard), miałam bóle jak na okres,ale szybko minęły. Dziś się dowiem, jak moje rozwarcie się ma. Pisałyście że na porodówkach tłok - ciekawe, jak u nas, więc pewnie jak wszystko oki z dzieciaczkiem, to będę przepisowy tydzień jeszcze chodzić zanim pójdę do szpitala. Mój lekarz ma dżury w szpitalu, to się zapytam, czy duży \"ruch\" jest i jak to wygląda. Pamiętam, że dwa razy położne (było to w połowie kwietnia) przekładały naszą wycieczkę po oddziale (w ramach szkoły rodzenia oczywiście), bo był tłok, żeby mamuśkom i dzieciaczkom nie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj rano zaczełam plamić taki dziwny sluz brunatny, jak myślicie to po badaniu, czy moze czop zaczyna odchodzić, niewiem czy dzwonić do mojego gin, bo nic mnie nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR.....WAGA..CM...GODZ.. PORÓD Grzybiara.....Sebastian......08.03 ...................... ....... Coral bay.......Natalia........14.04.....3000....50........... nikitka5.........Michałek......15.04.....3800...57...... ..... Liliankas........Laura..........15.04.... 3240....53... 17:00. Mickey....Jeremy-Julien......18.04.....3030....50.... 8.48 To ja CC.........Rufin..........20.04.....3120....54....21:02 Monia............Milenka.......21.04.....3755....57..... 11:35 Czarna...........Kubuś.........24.04.... 3330....57....14.27....cc renka07..........Kajtek........24.04.....2880...54.... 01.20 Paulinek85......Szymon........29,04.....3590...51....23: 30 Agulcia..........Michalinka ....30.04.....2750...54....14:25 Joanna...........................04.05.................. ........ KK_78 .......Marek Ludwik...05.05......3500...57...10.55....cc Zurkowa.....Nikodem.........05.05......4340...58...11.20....cc Dopisałam Żurkową oraz dodatkową rubrykę czy cc/sn - będziemy wiedziały jakich porodów u nas jest pzrewaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronikx nie martw sie- to po badaniu . ja mialam wlasnie takie plamienie tydzien temu a po wczorajszym to juz cikela ze mnie normalnie swieża krew - na sczescie jeszcze w gabinecie wiec ginka zdazyla mnie poinformowac ze to normalne - Poprostu na tym etapie szyjka jest bardzo wrazliwa i moga pekac naczynka , po badaniu, stosunku, a nawet w trakcie rozwierania .. Pozdrawiam A wy tez macie takie tepe bóle w dole brzucha brzucha ( nie skurcze) ?? Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ten twój Kubuś to aniolek taki, fajnie gdyby wszystkie dzieci takie grzeczne były. Ja musiałam znowu wziąśc tabl. na obrzęki bo znów noga jak balon. :( Weronix ja dostałam dosyć silnego krwawienia po badaniu i razem z krwią odpadł mi kawałek czopa a na drugi dzień juz było mniej krwi w tym czopie. myslę że u Ciebie po badaniu ale ja na wszelki wyapdek zadzwoniłabym do lekarza, nie masz nic do stracenia :) Minimini ja też mam bóle w dole brzucha, teraz chyba większość z nas takie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa - wielkie gratulacje!!!!!! Faktycznie mały Nikodem wcale nie jest taki mały, waga mówi sama za siebie. Ale dobrze, że wszysko u nich ok. Peletka, Soczek - wysłałam na maila mój nr tel, mam też nr tel Bibi. Więc w razie czego jesteśmy w kontakcie. Widzę, że Plusia też jest po terminie od 4 maja i też ma być córka. Kareczka - z mojego terminu ma na dziś szpital U mnie nadal nic, czekam już niecierpliwie. Zobaczymy jutro na powtórnym badaniu tętna małej. NIe wiem kiedy trzeba się zacząć denerwować. Może w następnym tygodniu \"sprawa\" się pomyślnie zakończy :) Ale u mnie nie mam żandego rozwarcia, więc nie wiem ile można czekać i czy może się to skończyć. Na dodatek dostałam właśnie smsa od koleżanki, która mieszka w bloku obok mnie, jeszcze wczoraj rozmawiałyśmym termin planowo miała na dzisiaj i właśnie urodziła, to się nazywa mieć szczeście. Idę coś zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wam tez tak cholernie nogi puchną? Ja już mam poprostu dosyc tych obrzęków. Wczoraj tylko wyszlam na plac zabaw i znowu masakra, w kostce mam noge taka jak w kolanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia447
No widze ze juz o mnie zapomniałyscie? Ja jestem nadal 2w1 ale dzis położyłam sie juz w szpitalu, bo jestem juz 6 dni po terminie! Po badaniu lekarka powiedziala ze szyjka nadal zamknięta i nic sie jak na razie nie szykuje, tylko ze mam szyjkie z boku jakos ale to moze byc przez to ze tak główką uciska jakos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do zywych dzieki mojej mamie która znowu kolejny raz zrobiła afere jak nie odebrałam telefonu .A ja go poprostu wyciszyłam żebym mogła sie zdrzemnac bo zawsze jest tak ze jak widze poduszke to tel. dzwoni bezopamietania. Teraz kawka. Co do tej krwi po badaniu moze byc a moze tez sie cos ruszac sama juz nie wiem bo ja miałam taka swieza krew czerwoniutka po badaniu a ty piszesz o brunatnej. To dobry pomysł z tym zaznaczeniem porodu chyba sn to były tylko 2 albo nawet 1 i to dziewczynka. Chłopaki leniwce cc. Czarna a jaki ty masz wózek ? Roan Marita to chyba ma Żurkowa napisz cos i czy sie sprawdza tak z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR.....WAGA..CM...GODZ.. PORÓD Grzybiara.....Sebastian......08.03 ...................... ... cc.... Coral bay.......Natalia........14.04.....3000....50...........sn nikitka5.........Michałek......15.04.....3800...57...... ..... Liliankas........Laura..........15.04.... 3240....53... 17:00. Mickey....Jeremy-Julien......18.04.....3030....50.... 8.48 cc To ja CC.........Rufin..........20.04.....3120....54....21:02 cc Monia............Milenka.......21.04.....3755....57..... 11:35 Czarna...........Kubuś.........24.04.... 3330....57....14.27.cc renka07..........Kajtek........24.04.....2880...54.... 01.20 Paulinek85......Szymon........29,04.....3590...51....23: 30 Agulcia..........Michalinka ....30.04.....2750...54....14:25 Joanna...........................04.05.................. ........ KK_78 .......Marek Ludwik...05.05......3500...57...10.55..cc Zurkowa.....Nikodem.........05.05......4340...58...11.20 ..cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi ja właśnie nie wiej gdzie mam ta tabelkę z waszymi adresami email dlatego chciałam żebyście napisały na mój soczek37@op.pl, to jak mozę sz to prześlij mi ta tabelkę jesli ja masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kareczka --> powodzenia w szpitalu! Tą lekarkę można ściągać do domu na wizyty - ja tak będę robić na początku. A w mojej przychodni są lekarze rodzinni i pediatry jako takiego nie ma, więc mam wybór zapłacić za prywatne wizyty albo zaufać młodym lekarzom z wiedzą ogólną (czyli moim zdaniem z wiedzą \"o wszystkim czyli o niczym\"). A ze szpitala też bym chciała wyjść jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE franceska------ 28-----monachium-----------25.04--C/ Daria Klaudia 447-----21-----Starogard Gd.------- 01.05---C/ Dagmarka/Kubuś wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- arniga---------- 31------Warszawa------------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05---S/ plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/ Magdalenka kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/ Filipek Sloneczko5050--23---------Konin------------05.05-- magmal----------26---------Opole-------------07.05---C/ Hania kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/ Hania Maja bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/ Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/ Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------Wlkp--------------15.05--S / Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C / Natalia / Emilka? Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/ Sebastian madamagda------23------Wrocław. -----------24.05--- gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --25.05--C/ Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--S/ Adrian Oto jeszcze aktulna tabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, nie zapomniałyśmy..,. Piszesz, że piszesz ze szpitala:-) Masz tam neta, czy jak?? Hmm, ciekawe, czy ze mną nie będzie podobnie jak z Tobą? Umyłam dwa okna, wyprałam firanki, zmieniłam w trzech nowe..co by tu jeszcze zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×