Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Bibi ja też chciałam czerwony ale później zobaczyłam zielony z oliwką i bardzo mi się spodobał i taki kupiliśmy tzn. dziadki kupili:) ma super koła, ale to już osobno były dokupione:) Żurkowa rzeczywiście szybko wraca do domu, u nas po cesarce 5 dni trzymają w szpitalu:) Ja na spacerek wybieram się troche później, bo teraz moje bystre oczka zasnęły. Ja za to muszę się zabrać za kończenie mojej pracy a tak mi się nie chce że szok. Wątpie czy coś dziś napisze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi dzieki za tabelke - dostałam 2 maile. teraz trochę sprzątam wiec później prześlę fotki - tylko się nie wystraszcie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia447
Hej dziewczyny! Ja dalej jestem 2w1. Leze od wczoraj w szpitalu ale czytam was przez komórkę! Dzis mnie badali i nadal nic sie nie dzieje, szyjka zamknięta i przez to nie kwalifikuje sie nawet na kroplówkie bo aby mogli mi ja podać musiałabym miec chociaz male rozwarcie! Lekarze polecili mi abym na własną reke kupiła taki żel dzieki któremu na szyjka w koncu puścić i albo zaczne rodzic albo jak zrobi sie rozwarcie to beda mogli mi podać oksytocyne! Juz dzis wieczorem mama mi przyniesie ten żel do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia447
I mam nadzieje ze juz jutro mi ten żel zastosują?! Czy którąś z was miala kiedys podawany taki żel? Jak dlugo moge czekac az zacznie robic sie rozwarcie? Ja mialam termin na 1 mala z miesiączki i dzis z usg wyszlo ze jest to juz 41 tygodni i 1 dzien, wiec bardzo chcialabym juz urodzic! A na dzien dzisiejszy mala na pomoc 3700 wiec juz dosc pokaźna i bardzo chce juz ja zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia życze powodzenia, oby żel zadziałał:) Jeszcze o czymś takim nie słyszłam, ale skoro sami lekarze ci to zaproponowali to może coś w tym jest. Ja się ciesze że urodziłam przed terminem, przynajmniej nie musze tak teraz wyczekiwać i mam już swoje szczęście przy sobie.:) A tak przy okazji to mój skarbek ma dziś 2 tygodnie!!!! Jak ten czas leci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no klaudia trzymamy kciki za szybki łatwy poród:) a ja nie sprzątam choć już tez powoli robi sie brudno, zagoniłam męże do tej czarnej roboty:) ma umyc okna i poodkurzać, a ja kurze już zetrę:) zresztą przed wyjazdem do szpitala musze mojemu wyjasnic co sie czym myje itp bo będzie musiał trochę posprzątać na nasz przyjazd, bo gotów jest np płynem do kibla umyc podłogi:) a gąbka do ciała wyszorować wannę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka ci faceci to wszyscy tacy sami:) ja mojemu też krok po kroku musze tłumaczyć wszystko i to po 3 razy bo inaczej to z nim nie ujedziesz...nie wiem czy są jacys wogóle tacy domyślni faceci, czy nimi wszystkimi trzeba kierować:p A ja sie za prace wzięłam, ale co chwila zerkam na kafe i tak mi powoli idzie, choć już coś widać, napisałam wstęp, robie wykresy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia ten żęl ma na celu pobudzenie szyjki do rozwierania, mam nadzieję zę szybko zadziała i tylko się obejrzysz jak dzidek będzie już z tobą : ) dzieweczyny jak dojdą wam moje fotki to dajcie znać. stelka w tabelce nie widze maila doc iebie więc nie wiem na jaki adres wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - trzymam kciuki, aby poszło szybko i sprawnie. Słyszałam, ze jest taki żel, który wywołuje skurcze, moja koleżanka kilka lat temu dzięki niemu dostała skurczy. Ja na szczęście na razie nie praktykuje żadnych metod, można przecież przeczytać w necie o piciu oleju rycynowego, chodzeniu po schodach itp. Po 15-ej mam być u mojego lekarza na badaniu tętna, zobaczymy co będzie dalej. W sumie jestem 3 dni po terminie, ale denerwuje mnie, że szyjka zamknięta, żaden czop nie odpada, więc serial oczekiwania trwa. Soczek - dziękuję za zdjęcia, bardzo ładnie wyglądasz :) I rodzinka - super. Czarna- Tobie to tylko pozazdrościć. Może faktycznie to lepiej, że Ty już urodziłaś, bo widzisz co się z nami dzieje :( Żurkowa - też wraca już do domu, Karolina - zapewne też nie długo wyjdzie. Iskierka - jak pamiętam, miała mieć wczoraj cesarkę, więc przybędzie kolejna szczęśliwa majóweczka. Magmal - już w szpitalu. Kareczka - co u Ciebie? A pozostałe - czekamy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz sciagałam do apteki ten zel ale nie zdazyłam przeczytac ulotki bo zaraz go odebrano ale tak jak piszecie ma on zadziałac na rozwarcie szyjki.Wtedy był dosc drogi bo około 250zł nie wiem ile teraz kosztuje . Soczek fajne fotki dobrze wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie u mnie tak jak u ciebie, dalej nic, jutro idę na ktg do szpitala, wczoraj często twardniał mi brzuch już miałąm nadzieję, że coś się z tego rozwinie, ale nic, cisza dalej, soczek dzięki za zdjęcia :):):) super wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam od lekarza i w sumie to jestem zadowolona. Mam rozwarcie na 1-1,5 palca. Szyjka się skraca, jest jednak jakaś nadzieja na wcześniejszy poród. Jeśli chodzi o wyniku moczu to jutro muszę powtórzyc bo niemoze byc tak ze komputerowy wynik różni się od tego pod mikroskopem. Ciśnienie mam w normie , tabletki na obrzeki dalej brac i dodatkowo aspargin. Tętno Michalinki 140, waga 3119, lekarka mówi ze nie powinna byc większa niz 3200. jesli do 20 ie urodze to mam wpasc do niej zeby zobaczyła czy szyjka całkiem dojrzała i jesli tak to 23 lekarka ma dyzur i wtedy do niej. Mam jednak cichą nadzieję ze moze wczesniej mnie złapie coś. Z tymusiem szłam w terminie i miałam tylko na 1 palec, wiec jakiś postęp chyba już jest. Soczek zaraz zobacze zdjęcia i dam Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam u lekarza, niby tętno ok, ale dał mi skierowanie do szpitala na dodatkowe badanie, więc właśnie się tam wybieram. Zobaczymy co wyjdzie. W końcu pojawiło się u mnie rozwarcie na 1 palec (2 cm) i lekkie skurcze, mam nadzieję, że nie każą mi zostać w szpitalu. Ale w razie czego jadę spakowana. W najgorszym wypadku 12 maja po południu to już mnie zostawią, niestety na patologii i to pod kroplówkami. Trzymajcie zatem kciuki za dziś. W razie czego odezwę się. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie trzymam kciuki za dzisiaj. Na pewno bedzie dobrze a sprawdzić nie zaszkodzi :):) Soczek jestem pod wrażeniem po pierwsze Jessiki- super dziewczyna, śliczne włoski, no a po drugie pod wrażeniem twojego wyglądu. Mamy prawie na ten sam dzień poród a u Ciebie gdyby nie brzuch to nie bylo by wiadomo ze jestes w ciazy. Bardzo ładnie wyglądasz. Nie dziwie sie sąsiadce że nie wiedziała ze jesteś w ciąży :):):) Ciekawe jak Karola, Zurkowa i Joanna. Szczęśliwe mamusie już powychodzą ze szpitali niebawem. :):) Dziewczyny myslę ze my, które jescze podwójne chodzimy najpóźniej za 3 tygodnie bedziemy już też szczęśliwymi mamusiami. :):) W czerwcu juz nie pedzie tematu rozwarcia, czopa i porodu. :):) Za wszystkie przeterminowane trzymam kciuki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie31 trzymam kciuki, dziewczyny to coś zaczyna już ruszać, bo mamy rozwarcie, czyli dobry zank. Ja sie dzisiaj czuje strasznie cały czas chce mi sie spac i jestem bardzo słaba. Brzuszek mnie nie boli, ale zobaczymy co mi powie gin w poniedziałek na wizycie, już mnie mecza te co tygodniowe wizyty, no ale to dla dobra mojego malenstwa.Zurkowa fajnie ze już wracasz do domu, zycze szybkiego powrotu do zdrowia po cc.Dla mam spokojnych maluszków zycze, a dla dla kobietek jeszcze 2w1 wytrwałośći:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera znowu mam plamienie i kawalki czopu :( Brzuch mnie boli na dole znowu, chyba po tej wizycie. Dziewczyny, któraś z Was kupowała kiedyś rolety na Allegro, mozna wiedziec od kogo i czy były fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś sporo nadrobiłam z pracą, troche posiedziałam, aż dziwne ze tak sie zmobilizowałam:) Mój mężuś sie śmieje że dobre dziecko mi \"zrobił\" bo mam dużo czasu dla siebie bo nasz skarbek większość czasu przesypia:)oby było tak dalej:) Wiemy że Jonanna, żurkowa i karola urodziły, ja ciekawa jestem co z zizusią bo sie nie odzywała, napewno urodziła tylko ciekawe kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okna pomyte:) i właśnie apropo rolet to ja zamawiałam na allegro i za chwilę mąż będzie zakładał:) ja zamawiałam takie http://www.allegro.pl/item347490035_rolety_w_kasetach_na_okna_dachowe_velux_fakro_roto.html tylko jak widać na okna dachowe, na razie mam zamontowane jedno i jest fajne:) za jedno zapłaciłam 109 zł tylko z takich normalnych materiałów, bo z takich bardzo zaciemniających to ok 160 zł:) ja dziś znowu troche gorzej, bo jak wstaje to brzuch mi się napina więc leżę:) z tym krwawieniem to ja mam ciągle na wkładkach takie różowo-bruntane coś:) to chyba krew bo szyjka popuszcza? bibi ja po wizycie od razu wzięłam nospe żeby mnie nie bolała bo po oststnim badaniu az dwa dni mnie brzuch bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a u mnie zaczął sie juz 39 tydz więc może mnie wziąźć w każdej chwili:) mój mąz już tak się martwi że jak tylko powiem że mnie cos boli to on do mnie - to co jedziemy? no i jak poszłam pod prysznic to co 3 min przychodził czy jestem jeszcze 2w1:) i teraz jak chce gdzieś dalej jechac to pyta czy na pewno może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka fajny ten twój mąż, troszczy się o ciebie. Chyba on bardziej przezywa poród niż ty.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka a czy Ty zamawiałas u tego konkretnego sprzedawcy? Nospy nie bede brała bo wytrzymuję ten ból, tak mnie zarzyna na dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 2w1 trzymam za was kciuki i życzę szybkiego porodu jeszcze trochę i bedziemy wymieniać się doświadczeniem zwiazanym z wychowywaniem dzieciątek naszych. Mamusiom świerzo upieczonym GRATULUJE i wracajcie szybko do formy. Podczytuje was co jakiś czas, brakuje mi czasu, bo spędzam go razem z mężem i synusiem na spacerkach plus obowiązki domowe podsypianie w dzień żeby noc trochę odrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bibi podałam ci linka tego sprzedawcy u którego zamawiałam:) on ma też wybór innych rolet musisz zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka właśnie oglądałam też inne u niego. dzięki za informację. Właśnie wysłałam maila do jednego sprzedawcy z prośbą o wycenę. U tego Twojego sprzedawcy nie znalazłam takich jak chciałam. Ale bardzo dziękuję. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie nadążam z czytaniem was :). Rufin mi czas organizuje. U kwietniówek nadążam bo one mają tak samo zorganizowany czas i mało piszą :). Gratuluję nowym mamusiom, maluchom życzę dużo zdrówka. Franceska, buziaki dla Darii :). Gratuluję, super poród Klaudia i inne dwupaczki - trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nadal nic, kompletnie :-D Wciaz mi goraco, wcinam mase lodow a dzis to nawet zaszalalam w Mc Donaldzie :-P byl milkshake i reszta (choc maz zabrania bo mowi ze to niezdrowe) byly spacery i dalej nic. Moze tzreba bylo jednak pic herbatke z lisci malin, jak mi radzila przyjaciolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)) dzis juz w domu....maly daje sie we wznki ale napisze nie teraz bo ledwo na oczy widze... a wyszlam szybko bo maly jest zdrowy, nie mial zoltaczki ani nic inego wiec nie trzymali nas dziekuje wszystkim za gratulacje...:)) na naszej klasie sa fotki synka:) http://nasza-klasa.pl/profile/30574/gallery/63 http://nasza-klasa.pl/profile/30574/gallery/64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×