Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

magda.r 🌼 To ja CC, moj ulubiony brytyjski aktor wlasnie nazywa sie Rufus (Sewell) :-) Imie boskie! Ale mnie dzis na czekoladki Toblerone naszlo, oproznilam chyba 1/3 paczuszki. A na dworze specjalnie nie pospacerowalam bo wialo jak nie wiem co i troche sie pzreziebiona czuje. Moje pierwsze ciazowe spodnie robia sie przyciasne :-( Rurki to moje ulubione a jak w te nie wiejde to potem zostaja mi juz tylko dzinsy, owszem calkiem fajne ale taka duuuuza sie w nich czuje. Sprawdzalam wage z peirwsezj ciazy, wyglada na to, ze tyje w takim samym tempie, no ale o ile dobrze pamietam to najszybciej przybieralam an wadze wlasnie w 6 i 7 mies. ciazy. Jak czesto chodzicie do swoich ginow? Ja moja polozna widzialam wsyzstkiego 3 razy (w tym zero ginek. badan) a na badanie z glukoza mam termin dopiero na 12 lutego. Przyznam sie szczerze ze troche mi spedza z powiek to jak ulozone jest dziecko. U mojej kolezanki corcia w 28 tyg. juz lezala glowka w dol, jak trzeba i tak juz do porodu, u mnie maly ulozyl sie dopiero w 37 tyg. i jak zycie pokazalo bylo to z deka za pozno. Moj maz mnie uspokaja i kaze sie zrelaksowac, probuje. Ale z nerwowo chyba sie na te czekoaldki tak rzucam ;-) Mocno sciskam wszystkie majoweczki. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie wiem co sie ze mna dzieje ale nie mam ochoty nic pisac, tylko Was czytam, mam nadzieje ze za kilka dni to sie zmieni. poza tym skonczylam brac antybiotyk i zrobilam wyniki i dalej jest stan zaplany....mam zrobic mocz znow i posiew moczu, na ktory bede czekac az 2 tyg .....teraz robilam mocz i bylo ok. nie wiem kolejnego antybiotyku nie chce brac ide na wizyte 6.02, to bylby juz 3 - nie chce brac bo na zadnym nie jest napisane ze jest to bezpieczne w ciazy tylko tak pisze ze jak cos oni umywaja rece. tym bardziej ze nie czuje sie na jakas chora zebym musiala brac antybiotyk. dzis zamowilam lozeczko przez neta z materacem, bedzie w tym tyg, pojdzie do piwnicy narazie zapakowane a na poczatku kwietnia rozloze w domku. stelka ile bylas u lekarza w gabinecie?? bylo opoznienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) właśnie męża do pracy wygnałam i sama sobie zaraz zrobie pyszne fornetti na śniadanie:) z mlekiem:) mniam:) później pojadę do miasta bo muszę sobie kupić jakieś ciepłe buty, bo w poniedziałek jedziemy do zakopanego:):)już nie mogę się doczekać:) żurkowa siedziłam ok 15 min bo to nie było takie badanie pełne tylko sprawdził konkretnie ten jeden wynik:) czekać nie czekałam bo jak się dowiedziałm w tym dniu 3 pary odwołały wizytę:) nawet komentowali jedną babke która w 13 tyg odwołała wizytę bo się źle czuła że jest nieodpowiedzialna bo to bardzo ważne badanie którego juz nie można później powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka27***: ja Ci powiem ze jak Ci moi znajomi byli u niego w 30 tc po raz pierwszy to wogole ich opierniczyl ze nie byli wczesniej na tam badaniu a powinni przyjsc, nie jest to w porzadku bo po pierwsz ona miala bardzo dobra opieke, on nie jest jeden we wrocku przeciez!!! poza tym to kosztuje nie kazdego stac chodzic 3 razy w ciazy na usg takie ....ale widocznie Pan tego nie rozumie. ja teraz czekam az do mnie zadzwonia bo jestem na 20:30 umowilona ale na ta godzine do niego nie pojde, powiedzialam te babce w recepcji ze 16:30 max 17 po potem mam szkole rodzenie, a po szkole o 20:30 nie chce byc zalatwiona ZA SZYBKO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak to jest z tymi lekarzami każdy chce żeby to jemu kieszeń kasa napełniać. a ten zestaw wcale nie jest drogi, bo jak by kupowac osobno to butelki ok 50 zł., sam laktator ok 150 zł a sterylizator ok 100 zł. tylko nie każdy chce kupować sterylizator. więc cały czas mam dylemat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka masz racje ten zestaw nie jest drogi ja własnie czekam na przesyłke od tego samego dostawcy z zestawem startowym aventu z butelkami i smoczkami.Kup sobie zwykły laktator reczny mozesz go uzyc zawsze i wszedzie a elektryczny to sama wiesz wystarczy ze pradu nie bedzie a pozatym w tym zwykłym to sie nie ma co zepsuc.Ja miałam własnie ten i był tzn jest ok. No i zapraszam do Zakopca ja mieszkam 18 km w Nowym Targu.Ubierz sie ciepło bo u nas zima wieje i jest dosc chłodno i ślisko wiec czapki szaliki i rekawice sa mile widziane.Teraz tu u nas jest mnóstwo ludzi bo sezon jest wiec tez nastaw sie na mnóstwo ludzi i kolejki wszedzie. Myslałm tez ze bysmy sie mogły spotkac ale niestety przez kolejne 2 tygodnie to niemozliwe bo do srody Wika jest w domu chora a potem ja mam gosci do niedzieli a potem znowu mam kosmetyczke lekarza i wyjazd do Katwoic na urodziny kumpla a do tego chodze jeszcze do pracy.Ale pomysl o mnie ciepło jak bedziecie marznac na Podhalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna a my dzis mamy równo 100 dni do porodu.A dopiero było 100 dni jak byłysmy w ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja ;-)) polecam ten laktator aventa jest super, uzywałam gow poprzedniej ciązy i nic mi się nie popsuło, teraz tez sobie taki zamówię.Co do sterylizatora to ja nie kupuję, ale za to kupię podgrzewacz canpolu (tańszy a pusują butelki avent) bardzo przydatna rzecz. Dziś nie czuje się najlepiej, pobolewa mnie brzuch i cukier mam wysoki od rana :-( Napiszcie proszę w czym będa spałay wasze majowe dzieci ?Pod kołderką, kocykiem czy może w śpiworku takim zakładanym jak śpiochy ?Ten spiworek mozna kupic bawełniany ponoc fajna sprawa, dzidzia się nie rozkopuje tak jak z kołdry.Ja myslę nad tym, bo kołdra się nie sprawdziła na samym początku u mojej córci. Co do wózka to po wielu poszukiwaniach,kupilismy x landera XA fajny zestawik jest w promocji, ale kolorek typowy pod chłopca taki z moro. pozdrawiam wszystkie brzuszki ! niki, mama 4,5 letniej malwy i majowego niuńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest peletka ....właśnie przed chwilą wypisałam długi tekst o tym że 100 dni do terminu mamy i związane z tym przemyślenia i wszystko nie wiem jakim cudem mi sie skasowało... a pisałam z 10 minut na jednym wdechu a tu wszystko zniknęło... Też myśle o tym od samego rana, że to już tylko 100 dni pozostało a może i mniej.... kto wie??? Dziewczyny nie wiem jak wy ale ja sie często zastanawiam nad tym co bedzie jak w domku zagości taki maluszek. To moje pierwsze dziecko i mam pełno obaw czy sobie poradzę..ale już i tak nie mogę się doczekać jak usłyszę płacz mojego synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jakiej tabelki ?I jak sie to robi ?;-)) Co do drugiej ciąży, to powiem wam szczerze, że ja mimo, ze mam juz córcię to dalej nie mogę w to uwierzyć, że bedzie drugie i nie umiem sobie tego wyobrazić, jak sobie dam radę i jak to będzie ;-) Ale jak coś to chętnie służę swoim 4 letnim doświadczeniem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki paletka za podpowiedź co do laktatora:) chyba się skuszę na ten zestaw, tylko się jeszcze muszę zastanowić czy potrzebuję ten sterylizator?:)jeszcze dokupie podgrzewacz ale on może być używany:)a ty ile płaciłaś za ten zestaw startowy i co tam w nim jest? jak przesyłka dojdzie to daj znać czy jest ok:) co do zakopanego to zdaję sobie sprawę z tłoków, ale niestety tylko ten termin pasował wszystkim a znowu później też nie chce bo już ledwo chodzic będę..hi hi ..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mnie dopisze do tabelki ? 32 lata, Wrocław,23.07 - data porodu 06.05. -synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska-------- 27------monachium-------------19.07-- ------25.04---C Mickey----------32---------Gdynia------------------20.07 --------28.04---S Klaudia 447------21------Starogard Gdański-----25.07-------- 01.05---C coral bay------- 33---------nowy sącz------------ 25.07--------01.05---C wiolaj------------ 28--------warszawa------------- 25.07 -------01.05---C mała82---------- 25--------Skierniewice-----------25 07---------01.05--- to ja CC--------- 25-------Szczecin----------------15.07---------01.05--- arniga----------- 31-------Warszawa--------------26.07 --------01.05---S inez_82--------- 26--------Elbląg-------------------28.07---------03.05--- Żurkowa-------- 24--------Wrocław---------------26.07-- ------03.05---S plusia----------- 31----------Szwecja---------------25.07--------04.05---C Monia79---------28--------Wejherowo-------------26.07--- ----04.05---C malagorzalka----33--------Poznań----------------28.07--- ------04.05--- Grzybiara--------34--------Przemyśl--------------28.07 --------04.05---S marzenie31----- 31--------Słupsk------------------30.07--------05.05---C kareczka------- -26--------Łódź--------------------30.07-------05.05---S magmal-----------26---------Opole------------------30 07--------05.05---C Sloneczko5050--23---------Konin------------------28.07-- ---- 05.05-- nikitka5----------32--------Wrocław---------------23.07--------06.05--S kathi81---------- 26---------Łódź-------------------01.08 ----------08.05-- zizusia----------- 24--------rzeszów---------------03.08 ----------10.05-- peletka---------- 31-------nowy targ--------------05.08-----------12.05---C czarna----------- 25----------Konin-----------------05.08----------12.05---S bajabaja---------29----śląsk-cieszyński----------22.07-- --------13.05--S sysunia27--------28-------ok. Gliwic---------------06.08----------13.05---C Alexxxandra-----28--- ------Śląsk------------------07. 08.--------14.05-- iskierka----------27----------wlkp-------------------08. 08----------15.05--S madeline80------27---------kraków----------------09.08 ----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------------08.08 ---------15.05--C olinkaka----------28------Wrocław------------------08.08 ------ ---15.05--S renka07----------31------wielkopolska-------------19.08- ---------22.05--C stelka------------ 27------brzeg---------------------15.08-----------22.05--C Mirellka84--------24------Gdańsk-------------------08.08 --- -------22.05--- madamagda------23------Wrocław. ---------------15.08-----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław------------------18.08.-- ------24 .05--S bibi2--------------29-------Dąbrowa Górnicza-----19.08--------- 26.05--C soczek37--------27-------Ostrowiec św.-----------22.08---------29.05--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka dopisałam cię!!! dziewczyny spójrzcie na tabelke bo nie wiem czy poszukałam tę najbardziej aktualną. Jeśli czegoś brakuje to dopiszcie (chodzi zwłaszcza a płeć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki paletka:) coś widzę że dzis pusto na topiku? ja prawie cały czas na allegro i już głupia jestem od tego wszytkiego, bo naooglądałam sie i już sama nie wiem co kupić..??czy mi ten sterylizator parowy z aventu sie w ogóle przyda? bo laktator i podgrzewacz na pewno! oj trudny wybór, ale mam jeszcze czas to się zastanowię:) póki co to poleniuchuję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak tu dziś pusto, co się ze wszystkimi stało. Na imprezach jesteście czy co, bo to wkońcu ostatnia sobota karnawału. Ja siedzę w domku, ta dziwna \"depresja\" mi towarzyszy. Może depresja za dużo powiedziane, ale nastrój ciagle nie taki jaki być powinien. Życzę wszystkim majówką miłego wieczorku..... i czekam na wpisy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche grzebie wq NK.Tez jakos leniwie mi ta sobota spełzła na niczym.Troche sie martwie Wika bo bierze juz 4 dni antybiotyk a dzis znowu goraczka 39.Dzwoniłam do lekarza ale powiedziała zeby sie nie martwic bo teraz przeziebienia sa doładowane wirusami i moze sie to tak objaiwc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka o ile mogę cię pocieszyć to powiem ci że w mojej okolicy wszystkie dzieci są przeziębione i mają wysoką gorączkę. Na dodatek żadna lekarka nie każe z takim dzieckiem się nigdzie ruszać, bo w powietrzu jeszcze podobno ospa wisi i grypa jelitowa. Wszystkie moje znajome leczą więc dzieci same, tym co mają pod reką i w zasadzie 3 dni i po gorączce. chyba jakiś wirus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska-------- 27------monachium-------------19.07-- ------25.04---C Mickey----------32---------Gdynia------------------20.07 --------28.04---S Klaudia 447------21------Starogard Gdański-----25.07-------- 01.05---C coral bay------- 33---------nowy sącz------------ 25.07--------01.05---C wiolaj------------ 28--------warszawa------------- 25.07 -------01.05---C mała82---------- 25--------Skierniewice-----------25 07---------01.05--- to ja CC--------- 25-------Szczecin----------------15.07---------01.05--- arniga----------- 31-------Warszawa--------------26.07 --------01.05---S inez_82--------- 26--------Elbląg-------------------28.07---------03.05--- Żurkowa-------- 24--------Wrocław---------------26.07-- ------03.05---S plusia----------- 31----------Szwecja---------------25.07--------04.05---C Monia79---------28--------Wejherowo-------------26.07--- ----04.05---C malagorzalka----33--------Poznań----------------28.07--- ------04.05--- Grzybiara--------34--------Przemyśl--------------28.07 --------04.05---S marzenie31----- 31--------Słupsk------------------30.07--------05.05---C kareczka------- -26--------Łódź--------------------30.07-------05.05---S magmal-----------26---------Opole------------------30 07--------05.05---C Sloneczko5050--23---------Konin------------------28.07-- ---- 05.05-- nikitka5----------32--------Wrocław---------------23.07- -------06.05--S kathi81---------- 26---------Łódź-------------------01.08 ----------08.05-- zizusia----------- 24--------rzeszów---------------03.08 ----------10.05--S peletka---------- 31-------nowy targ--------------05.08-----------12.05---C czarna----------- 25----------Konin-----------------05.08----------12.05---S bajabaja---------29----śląsk-cieszyński----------22.07-- --------13.05--S sysunia27--------28-------ok. Gliwic---------------06.08----------13.05---C Alexxxandra-----28--- ------Śląsk------------------07. 08.--------14.05-- iskierka----------27----------wlkp-------------------08. 08----------15.05--S madeline80------27---------kraków----------------09.08 ----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------------08.08 ---------15.05--C olinkaka----------28------Wrocław------------------08.08 ------ ---15.05--S renka07----------31------wielkopolska-------------19.08- ---------22.05--C stelka------------ 27------brzeg---------------------15.08-----------22.05--C Mirellka84--------24------Gdańsk-------------------08.08 --- -------22.05--- madamagda------23------Wrocław. ---------------15.08-----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław------------------18.08.-- ------24 .05--S bibi2--------------29-------Dąbrowa Górnicza-----19.08--------- 26.05--C soczek37--------27-------Ostrowiec św.-----------22.08---------29.05-- Dopisalam synia, majoweczki nie wiem jak wy ale ja sie rozpadam, ledwo chodze, brzuch mnie ciagnie, jeszcze sie oczytalam glupot o porodach przedwczesnych brr i wszystko wyolbrzymiam ale w pon.ide do gin to moze sie uspokoje, ja ciagle sikam i sikam, praktycznie co pol godziny! wiec o wyjazdach czy innych wojazach moge zapomniec, najchetniej to leze ale i wtedy wszytsko mnie boli, wrrr co bedzie do maja? szczerze to j a w tej ciazy ani dnia dobrze sie nie czulam, teraz moj M choruje, kicha, kjaszle, prycha pewnie to kwestia czasu jak sie zaraze , oby nie ale pewnie tak, pozdrowka przedtem tez sie spisalam duzo i mi zniknelo, teraz juz nie wiem co chcialam napisac wiecej, ciumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wsyzstkim ja jestem jakas taka oslabiona w dalszym ciagu, maz mnie wyciagnal na krotki spacer nad morze, ludzie jak wialo!!! Brrr zimnica. Ale przynajmniej troche sie dotlenilam :-) Co do spiworkow, Nikitka, ja juz korzystalam z tego genialnego wynalazku i zamierzam rowniez i tym razem. Mialam 2 spiworki, na zmiane, bo jak mi synek jeden zasiusial, to byl drugi suchy. Swietna sprawa, spiworek utzrymuje stala temperature ciala i dzidzia tak lekko sie nie budzi. Mi wystarczylo ubieranie malsuzka w body i do spiworka latem, a na jesieni juz spioszki. Spiworek ktory ja mialam byl bez rekawow, dziecko mialo swobodne rece. Moj synek spal przez pierwsze 4 miesiace glownie na pleckach, wiec spiworek sprawdzal sie super. Nie wiem jak u dzieciaczkow spiacych na brzuszkach (niektore tak wola, ale ja sie balam smierci lzoeczkowej i zawsze kladlam synka na plecach). No w kazdym razie spiworek polecam. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nie wiem ale poki co jestem na etapie ogladania poscieli, musze miec dwa komplety i wypelnienia i posciel do wozkal, bo nic nie mam. Planuje ze dziecko bedzie pod kolderka, i tak wiecznie pewnie wstawac do dziecka to bede ja nakrywac jak cos, jak nie zda egzaminu to wtedy kupi spiworek. mnie tez brzuch ciagnie, sikam sikam i sikam!, jak wstaje to naprawde mi ciezko, kregoslup na dole mnie boli, jak emerytyka sie czuje schorowana a ten podgrzewacz canpolu jesr dobry? ktora z Was miala?? a moze wiecie gdzie mozna kupic sama PRZELACZKE zeby mozna bylo podpiac do zapalniczki do auta taki podgrzewacz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa masz tez taki napor na pecherz i wrazenie ze jak nie pojdziesz zaraz sie wysikac to albo ci pecherz wypadnie albo sie posikasz??? bo jak tak wlasnie mam , hheehe wstaje tez jak emerytka, z lozka to jak mnie moj nie popchnie do gory to wstaje tak ze jedna noge na podloge i druga i dopiero cala ja, porazka a gdzie tu do 9 mca?, dzis nawet ledwo obcielam paznokcie u nog o i jak bralam prysznic to nie widze... tzn nie moge sie ogolic! ja tak gadam i gadam ale musze sie was w ktorys dzien popytac co trzeba pokupic od a do z. to moj 1 dzidek i nic nie mam! tzn wiem niby co trzeba ale zawsze to lepiej sie poradzic :) milej nocki, moja bedzie taka jak zawsze co 2 godz siku i piciu, bo pije strrraasznniiiee dduuuzzzo w ciagu dnia i nocy, tak mnie suszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×