Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Ten podgrzewacz canpola jest bardzo dobry, bardzo żałuję, że go sprzedałam, moje kuzynki tez go używają, niczym nie odbiega od aventa,a jest tańszy ;-) ja kupie jednak śpiworki, bo te kołdry to za duże są dla maluszków, przynajmniej mojej Malwie nie pasiły.Musze kupic pościelkę tez, ale w askocie nie znalazłam nic ładnego dla chłopca. Słuchajcie co do sikania, to ja mam serdecznie dość, byłam na imieninach u ciotki i się posikałam :-( podpaska mi nie starczyła, wstyd jak cholerka, a sikam do tego ciągle, ledwo co wyjdę z toalety czuję, że pora tam wracać ... w nocy wstaję często, potem mam problemy z zaśnięciem no do niczego!I w dodatku mam juz problemy z wsiadaniem i wysiadaeniem z auta, powoli coraz trudniej mi buty zakładać, czuję się jak stara babcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wstaje z kanapy, to wyciagam reke w strone meza zeby mnie zlapal i pomogl sie podniesc. Smiejemy sie ze musi mi dzwignie tu i owdzie zainstalowac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizusia 24: tak mam:( a najgorsze ze ide do wc a tam prawie nic nie poleci...tzn malo a czuje jak bym tydzien sie sikala...w kazdym sklepie zaliczam wc ja tez kolo 2 potem 4 chodzie siku potem kolo 7.....:)) najgorsze ze przez to malo pije, bardzo malo bo jak zaczne pic wiecej to bede co 10 min do wc latac! a nie mam na to sily. nikitka5: ja posciel kupuje na allegro bo w sklepie sa drogie, po ile wy widzilyscie?? czuje sie tak jak Ty. plusia: :))) mam tak samo jak wstaje lapie sie meza reki, a on ja przesuwa w strone przeciwna i dziala to jak dziwg i wstaje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w askocie 3 elementowe widziałam po 149zł drogie co ?? Myślę nad drewexem,ale też droga ... a gdzie na allegro kupujesz, u jakiego sprzedawcy i jaką? Podaj link, proszę ;-) Ja to idę na wc siedzę i załatwic się nie mogę, leci kroplami albo słabo, a chce mi się okropnie, a czasem jak wstaję z wc to mi dalej leci po nogach mocz :-( okropnie się z tym czuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki miałam podgrzewacz: http://www.allegro.pl/item306107136_podgrzewacz_uniwersalny_canpol_super_cena.html Słuchajcie a do wózka będziecie kupowałay pościelki ?ja Malwe rodziłam na jesieni więc to inaczej było, bo nia miała pościelki, a śpiworek.A teraz to myslę, czy będę kładła na ten materacyk pieluszkę flanelową kolorową i podusię, czy też pościelkę kupować ... ale mam dylematy ciagle, w dodatku nie wiem ile kupować body długich rękawów a ile i na jaki rozmiar krótkie rampersiki i body z krótkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jakoś nie mogłam dzisiaj spać w nocy, wyjątkowo często siusiu chodziłam, a od rana mała się wierciła i mam wrażenie że zmienia swoją pozycję bo te jej kopniaki czuje juz też koło pępka a nie tylko w dole:) co do podgrzewacza to chcę kupić albo ten z canpola albo avent. myślę że też kupię śpiworki, a pościelki na razie nie będę kupować bo dziecko przez pierwsze 6 miesięcy będzie spało w kołysce i wystarczy tylko coś na dno wyścielić i śpiworek i przynajmniej na lato starczy, zawsze będzie kocyk pod ręką na zimniejsze noce:)już sie nie mogę doczekać jak będę urządzać pokój, tylko muszę poczekać na koniec remontu:) z ciuszków to mam już sporo rampersików bo to na lato super ubiorek:) mam też trochę śpiochów na ten pierwszy miesiąc no i body z krótkim i z długim rękawem, nie wiem ile ale dużo:)myślę że jak już wszytko będzie poukładane w szufladach to wtedy będę widzieć czego mi brakuje bo na razie wszystko w pudłach leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale dzis sliczna pogoda! wlasnie wrocilam ze spacerku, jest cudnie, moj M lezy i kicha ,mnie poki co omija, dzis nawet lepiej sie czuje, nie boli mnie brzusio, a mam wrazenie ze znow urosl, moj maly mam wrazenie zawsze kopie w innym miejscu, jutro sie musze lekarza dopytac jak on tam lezy, bo mi sie wydaje ze caly czas zmienia pozycje, dziewczyny dobry by byl pomysl hehe zakupic jakies dzwigi, a wiecie jak mi moj mowi: od jakichs dwoch tyg jestem Humbakiem, pfff:) zycze milego dzionka, mnie dzis odwiedzi tesciowa, troche mi to nie pasi ale ja lubie wiec dam rade papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszystkie czujemy sie podobnie oprócz przeziebien łapia nas jakies dziwne doły.Ja mysle ze to wynik pogody która nie jest ani zimowa ani wiosenna.U nas dzis ładna pogoda ale mimo to mamy przymusowe siedzenie w domu z powodu choroby małej. Ja mam 2 komplet poscieli ale musze przyznac ze spiworki takie na ramiaczkach mi sie podobaja. Do wózka mam flanelowe pieluchy i kocyki ciensze i takie grubsze akrylowe i to mi wystarczy.Wiem tez ze u mnie sie rozek nie sprawdził i wprawdzie mam jeden po wice ale pewnie dam go małej do lalek. Drewex ma bardzo fajne i trwałe wybory ale ich cena jest momentami powalajaca .Ale mimo to skusiłam sie na kapke biała która pózniej zamiast becika miałam do chrztu .Kapka jest jakby robiona na szydełku i ma takie delikatne 2 kwiatuszki tiulowe naszyte .Dobra była tez na upalne dni jako zasłona przeciwsłoneczne bo ma duze dziury wiec jak nałozyłam na bude to było przycienione ale przewiewnie no i w letnie wieczory jako lekkie przykrycie.Poszukam na alegro czy cos takiego teraz istnieje. A ciuchów nie kupujcie za duzo zawsze mozna na biezaco dokupic w zaleznosci jakie lato bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka5: to drogie, na allegro po 57 zł od sprzedawcy mamo-tato, calkiem fajne sa, i komentarze tez sa spoko. ja kupie posciel bo wlasnie u tego samego sprzedwacy z wyplenieniem jest po 28 zł wiec nie majatek a bede miala. zastanawiam sie nad tym spiworkiem jest po 44 zl..ale nie wiem czy faktycznie przyda mi sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa kup śpiworek, nie pożałujesz, tylko nie może być frotte, albo z polarkiem, bo takie za bardzo grzeją ;-)) ja też myślę nad podgrzewaczem aventa jeszcze ... a pościelkę zaraz zobaczę sobie, dziękuję za info, rzeczywiście taniej wyjdzie. A rampersiki to z krótkim rękawem, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądnęłam te śpiworki u mamo-tato po 44 zł plus przesyłka 11 zł to to razem 55zł, a w tesco sa sliczniutkie spiworki wczoraj ogladałam po 50 zł cherooke cudne kolorki błekitne i różowe, żólte z naszytymi cudnym lwem bądź misiem i fajne w dotyku w środku bawełna, także śpiworek kupie w sklepie, w smyku tez widziałąm tańsze śpiworki po 38 zł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa, ja bym nie ryzykowała, dołozysz 7 zł i masz canpola i na prawdę podgrzewa ;-) a kiedyś koleżanka kupiła na placu własnie jakiś tańszy i podgrzewał jej tylko przez miesiąc :-( z tym, że pewnie myslisz o tym wtyku do zapalniczki do auta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos do tej pory nie wpadłam na to że podgrzewacz może służyć jako sterylizator:) żurkowa przeczytaj sobie komentarze odnośnie tego podgrzewacza i będziesz wiedziała, a faktycznie lepiej dołożyć te parę złotych i kupic canpola, a te przejściówki to mozna sobie dokupić i będzie pasować do każdego urządzenia nie tylko do podgrzewacza:) a jak juz to ten z philipsa ma przejściówkę:) no i teraz mam dylemat czy kupować ten zestaw ze sterylizatorem, bo nie wiem czy mi się przyda?? jak myslicie warto kupować sterylizator? śpiworek to też chyba kupię w sklepie bo wole dotknąć żeby wiedzieć czy będzie się nadawał na lato:) hhmm no i nie wiem czy kupować w końcu też rożek??wiem że szwagierce się sprawdził przez ten pierwszy miesiąc. a rampersiki kupuję przeważnie z krótkim rekawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uzywałam sterylizatora .Po kazdym myciu do 6 miesiecy przelewałam butelki i smoczki ale tylko te do karmienia wrzatkiem.Młodej nic nie było plesniawek tez nie miała wiec wnioskuje ze metoda szybka ale skuteczna.Tez nie uzywałam podgrzewacza bo nie miałam do czego.Jak karmiłam piersia to samo sie rozumie a jak przeszłam na mleko modyfikowane to wode na mleko podgrzewałam w kuchence mikrofalowej a słoiczków tez nie grzałam bo mała tylko owoce jadła a zupek nie chciała.Wiec w kweti podgrzewacza na mnie nie liczcie. A spiowrki to chyba tez sobie poogladam na miejscu w sklepie.Tych okryc z drewexu nie widze na zadnej aukcji sa teraz tylko kocyki moze dlatego ze to nie pora na azurowe kocyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze, ze juz zabralyscie sie ostro za zakupy. ja ostatnio natknelam sie na podgrzewacz canpola w komisie dzieciecym za 40zl, ale nie wiem czy kupowac uzywany, chociaz cene mial naklejona 120 wie chyba sie skusze:) dziś byłam na długim spacerku:)) ale jak długo chodzę to nogi mnie w stawach biodrowych bolą, chyba mają za duże obciążenie, dziś miałam też sprzeczkę z mężem, jutro ma ważny egzamin a pojechał do kolegów, w sumie pojechał na niecałe 2 godź, ale mogł się w tym czasie też pouczyć albo iść z nami na spacer:( a może ja troche przesadzam, co myślicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka5: no wiem ze moge dolozyc tylko chodzi mi o to ze ja chce miec z przejsciowka do auta fajnie bo ma sterylizator a canopla tego nie ma tylko do domu. stelka27***: a gadzie mam dokupic taka sama przejsciowke wiesz moze?? kareczka: tez troche bym sie wkurzyla ze w niedziele ja mam siedziec w domu a on idzie do kolegow, ale moze tak wlasnie chcial sie odstresowac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos z wrocławia mieszka w okolicach astry? tak z ciekawosci pytam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurkowa kiedyś widziała w jakimś markecie, ale w sklepie motoryzacyjnym na pewno, przynajmniej tak mi sie wydaje:) ale nie wierzę że nie można w sklepie tego kupić. no a ja już spakowana i normalnie pierwszy raz moja torba jest dwa razy mniejsza od torby m:) bo tak mało mam rzeczy w które jeszcze wchodzę:) nie będzie mnie przez tydzień więc pozdrawiam nowe i \"stare\" majóweczki:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa ja mieszkałam w okolicach astry ale 2 lata temu się wyprowadziłam, teraz mieszkają tam tylko moi teściowie, a wózek z sentymentu nawet w astrze kupiłam i ten park uwielbiam ;-)) teraz mieszkam na krzykach koło parku południowego. Co do rozka to nie kupuję, miałam przy Malwie dwa i użyłam może ze 3 razy ;-) a teraz lato będzie, ciepło, to się będą nasze maluchy denerwowały w tych rożkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka, co do sterylizatora... ja nie uzywalam w ogole, butelki wygotowywalam w zwyczajnych garnkach po 3 min. i gotowe. Ale tez nie uzywalam tych butelek zbyt czesto. Jesli jednak zamierzasz np z czasem przystawiac dziecko do butelki, dawac mu z butelki roznego typu kaszki, czy mleko zastepcze dodatkowo oprocz wlasnego to bedzie to zakup nieoceniony. Moja znajoma nie mogla karmic piersia (nie pamietam dlaczego) i odciagala mleko z piersi pompka aventu przez 7 miesiecy, dla niej sterylizator byl genialnym wynalazkiem. Nigdy nic nie wiadomo... Ja kupilam reczna pompke aventu bedac jeszcze w ciazy tak na zapas, w arzie czego... i potem dziekowalam sobie za te przezornosc, bo juz pisalam,ze mialam czeste zastoje pokarmu. Kareczka, zrelaksuj sie kochana. Nie denerwuj sie egzaminami meza, wez sobie pachnaca kapiel albo sama pojdz do kolezanki na kawe ;-) Buzka dla wsyzstkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie macie za złe to Wam sie jeszcze powtrącam troche ;) powiem jak u mnie było... rożek sprawdził się baaardzo długo jeszcze niedawno w nim córka spała... i jako pościelka do wózka służył jak było trzeba... a tak na ciepłe dni to flanelowa pielucha ( polecam... ) śpiworek też super sprawa, dopuki ne zaczęła się rusza ( do 6 mies ) spala w nich... i polecam moskitiere do wózka, bo jak bedziecie wieczorami na spacery chodzic to wedy łatwo zeby cos ugruzło maleństwo, a poza tym zawsze troche od słońca chroni.... aaaaaaaa i do szpitala baaardzo polecam kólko takie nawet jak do pływania w domu też ise sprawdzi...wielka ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was przyszłe mamusie :) Ale duzo do czytania :) nie nadążam.Tak długo mnie nie było :) Ale osttanio nie mmam czasu. Dzisiaj jadę do Pani dr od USG. No zobaczymy czy sie potwierdzi wynik pamietnego 3D z przed mniesiaca że to bedzię chłopak ??? :) Potem wizyta u gina.Znowu coś mnie sedzi i piecze :( Wyniki morfologii wyraznie się polepszyły .Staram sie nie dopuscic do anemii.I musze wam powiedzieć że lepsze mam wyniki po FALWICIE M niz po FEMINATALU. Więc po co przepłacać ??? :) Ręcę nadal bez czucia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara u mnie w aptece 30 tabletek Falvitu m kosztuje 15,50 a 60tbl Feminatalu 31 wiec cena ta sama i skład tez ma taki sam .Chetnych na falvit nie ma za to feminatal idzie od reki ale to mnie nie dziwi bo na ksiazeczce ciazowej tez mam reklame feminatalu-a to jako ciekawostke pisze. Nikitka a twoja mała ma Malwa na imie czy to jakies zdrobnienie bo sie z takim imieniem nie spotkałam za to Czarna malwa jako zioło reguluje okres u kobiet z zaburzeniami hormonalnymi- oj znowu to zboczenie zawodowe mi sie tu wciska.Pytam tak z ciekawosci bo moja mała ma na imie Wiktoria ale mówimy do niej Tosia Wiktosia Wika ale głównie Tosia .Wzieło to sie od mojego taty który stwierdził ze jest podobna do wujka Antka takie pucki miała no i bach sie przyjeło.Na szczescie reaguje na wszytkie wersje imienia.Teraz mam miec druga dziewczynke i nadal mamy problem z imieniem, sama jestem ciekawa jak w koncu mała sie bedzie nazywac. Wieczorkiem mam dostac przesyłke to dam znac czy warto ten zestaw startowy aventu u tego delikwenta kupic.Ale raczej jest ok bo juz rano dzwonił kurier ze przesyłka bedzie popołudniu czy ktos bedzie w domu-nie pamietam która z was pytałą mnie o tego sprzedawce. A mnie nadal kaszle az mnie bola oskrzela ale do lekarza nie ide kuruje sie sama goraczki nie mam i ogolnie czuje sie dobrze gdyby nie ten kaszel, ale co sie dziwic Wika chora maz chory ja w pracy tylko z ludzmi chorymi wiec co sie dziwie.Ciesze sie tylko ze ginekologicznie nic mi nie jest a dzidzia wariuje strasznie i raczej siedzi na pupie bo tak bije po pecherzu ze szok i ruchów tak powyzej pepka to moze jest 1 na 100 .Wizyte u giny mam 15 lutego wiec jeszcze 2 tygodnie sie przemecze za nim sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moze zróbmy tabelke z imionami albo zaproponujcie jakies imiona dla mojej małej moze akurat nam cos wpadnie w tzw oko co wy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paletka --> być może zbieg okolicznośći :) z tymi wynikami . Zapomniałam wam dodać żę przytyłam już prawie 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch na wieczór robi mi się cieżki.Młody siedzi jakby z przodu :). Nie wiem takie mam odczucia. Przez noc brzuch robi sie lekki i rano czuję się normalnie :) do tego strasznie rozrabia .Wczoraj aż mnie coś zabolało około jelit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×