Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Wy sie tak nie przejmujcie tymi spacerami.Ja poprostu musze wyjsc z Majka niezaleznie od pogody bo nie ma kto mi Wiktori z przedszkola odebrac po drodze jeszcze zakupy robie i dlatego taki codzienny spacer nam wychodzi.to że mała sie hartuje to juz zupełnie inna sprawa my tu mieszkajacy na biegunie zimna musimy byc silni bo zima trwa tu 9 miechów a nie zamierzam przez wikeszosc roku siedziedz w domu.Szczegolnie ze my z mezem na narty czesto jchodzimy to dzieci bierzemy ze soba starsza jezdzi a młodsza nie ma wyboru bedzie musiała spac na mrozie w wózku.Tak robilismy z Wika i nic jej nie jest i nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kareczka fryzurka fajna ale wiesz że nie zawsze będzie wyglądac tak szałowo.Pomietosisz włosy w ciagu dnia i bedzie ok.Ja mam proste druty i fryzurke na kleopatre ale z grzywką na skos i uwielbiam ta fryzure.W ciągu dnia pomiziam tam z tyłu i lakierej i bajo bongo fajnie jest :D co do antybiotyku to pomyśl że lepiej jak jakieś zapalenie płuc czy inne powikłania Cynka ja wlasnie ściągam do tego kleiku co daję raz dziennie Wojtkowi i normalnie męczarnia - jakby za mało w cycach bo od rana ciągne co jakiś czas a tu jeszcze musi być na nasiadówke Wojtka co 3 godziny.Dziś uzbierałam 160 ml i dalam mu z kleikiem ale na początek troche cyca żeby mi się zaladowały - wiecie takie mrowienie.No i Wojtek wcisnął całość taka nwet gęstą :D tylko teraz mam suche skórki jak pieprz!!! Rodzynki takie. Paulinusia witaj :) pisz jak tam Twoja dzidzia i czemu chcesz sobie rodzynki wysuszyć ;-) Byliśmy dziś u mojej koleżanki (kiedyś Wam o niej pisałam) i mój Wojtek jak zobaczył że ten jej synuś płacze to też w płacz poszedł taki żałosny że hej!Śmialiśmy się że ma instynkt stadny i naśladuje kolegę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris ---> \"Instynkt stadny\" he he Jak my kiedyś byliśmy w kościele i jakieś dzidzi zaczęło płakać to nasza mała też zaczęła \"szlochać\". M szybko z nią wyszedł i jak już nie słyszała płaczu to przestała :-) Może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadlam zeby podziekowac wszystkim mamusiom za mile przyjecie - tak jakos sie cieplo na sercu zrobilo :-) Wlasnie skonczylam nadrabiac czytanko po weekendowej przerwie, przez te trzy dni tyle sie nazbieralo tematow, ze juz nie wiem do jakich wypowiedzi chcialam sie odniesc. Poprosze wiec tylko Mije, zeby napisala jak moze ciut wiecej o wizycie gastroenterologa, zwlaszcza na jakiej podstawie stwierdzil w warunkach domowych, ze ulewanie jest jeszcze w granicach fizjologii (obserwacja, badanie-jakie?).Pytam, bo tez mamy problem z ulewaniem i ostatnio robilismy nawet usg w kierunku refluksu. Co do hepavaxu, to dzis sprawdzalam telefonicznie w przychodni nr serii (w ksiazeczce nie mialam) i tez dostalismy wlasnie ta , ktora wstrzymano, ale po wypowiedziach kk na ten temat jestem raczej spokojna. No i odnosnie tematu spacerkow pozale sie, ze dzis, po raz pierwszy chyba odkad zaczelismy spacerowac, swiadomie zrezygnowalysmy z wyjscia (obserwujemy mala czy nie zlapala czegos wczoraj w przychodni) - zle sie z tym czulam, bo do tej pory spacerowalysmy codziennie, bez wzgledu na pogode. Koncze, bo znow wyszla epopeja. Zycze wszystkim sokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze robie zupe dla Nika i gotuje mieso tylko ile go dac??? bo nie wiem warzywa to na oko ale mieso?? zeby nie przesadzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, pisała, ale to ma byc 7-8g mięska na 100g zupki, czyli jedna łyżka tak na oko :) Noo mój to taki kurczak że trzeba go dokarmiac :P :P :P :P :P Ale mamy jakiś strajk jedzeniowy- śmieję się że to \"anorektyk z nadwagą\" bo od kilku dni tylko wodę chętnie pije... zupka- ble, cycka- ble, Sinlac- ble itd... dlatego dziś nocka znów będzie jak zawsze Lecę bo właśnie 4 raz od położenia obudził się do konsumpcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz nie daje rady w nocy czasem a pozatym maly niechce zabardzo spac w łożeczku, ma już zabka ktorym mnie ciagle gryzie w cycusia.mial w nocy nie dostac a i tak znowu wywalczyl go sobie. o 4 zrobil sobie pobudke ogolnie dzisiejsza noc to masakara budzil sie cyba 8 razy. do lóżeczka niemozna go bylo odlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwicze vojta ale kurcze latwo nie jest, bo on duzy i silny i szarpie sie z nim...nie wiem ale chyba wlacze tez bobaty do tego mnie denerwuje to ze moj SAM NIE UMIE zasnac, nie wiem jak go nauczyc, wlasnie zaraz bede czytac USNIJ WRESZCIE moze cos mnie natchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa to jak usypiasz Nikosia. powiem Ci że moja mała do tej pory tez nie potrafiła sama usnąć więc musiałam ją bujać w kołysce, ale od 2 tyg nastąpił cud i kładę ja wieczorem do łóżeczka i po ok 15 minutach zasypia i to sama, najpierw pogada sobie pośpiewa i zasypia:) nastąpiło to w ostatnim momencie tzn kołyska juz przymaława była, a ja nie chciałam łóżeczka z tego względu że ona usypiała tylko w kołysce, a jak zaczeła sama to zaraz jej łóżeczko kupiliśmy i teraz w nim ladnie spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak ostatnio przeglądałam w sklepie skład zupek słoiczkowych bo chciałam jakąś zupke co ma marchew ziemniaka i cos jeszcze np mięska i popatrzyłam na pure ziemniaczane z królikiem z hippa i tam w składzie cebula?? szok?? takiemu dziecku cebula?? a ona kiedyś miała niespokojna noc po tej zupce teraz wiem dlaczego, i teraz dokładnie czytam skład? i czekam dalej na wieści od Magmal to kupię sobie warzywka i sama zacznę gotować, tylko jeszcze pytanko, to buraka też moge podawać? tylko dziwne że nie ma takich słoiczków z burakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak lozeczko Nikosia jest w takim glupim miejscu ze w dzien nie spi tam wcale bo go wszystko budzi ale coz ja moge zrobic na 36 mkw...wiec jak chce zeby szedl spac to klade sie na naszym lozku ktore jest za sciana jest tam ciemniej zawsze i glasakm go po plecach _ NIE NOSZE NA REKACH...:) moj tez zasypial sam poki nie zaczal siadac co go poloze a on bach i juz siedzi, nie tak prosto (ale malo mu brakuje) ale tak na boku i du....nie zasnie bo siedzi...wczesniej kladlam pomarudzil i zansal a teraz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje buraka, burak z tego co wiem dziala rozluzniajaco na kupe, a marchew zestalajaco :)) wiec tym mozna regulowac wiec tak: kilkasz link http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=madziasek&fid=1444476 potem na dole masz intertesujace sie pozycje' np. USNIEJ WRESZCIE, klikasz na ta nazwe, komp zapyta Cie czy zapisac na dysku, dajesz ZAPISZ (najlepiej na pulpit) i potem otwierasz i masz....dalas rade?? (jak link sie nie bedzie chcial otworzyc to probuj kilka razy mi chyba z 3 razy wskoczyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole ogladam fajny film ponad 2 h ....ZAWITKOWSKIEGO od Boathow...pokazuje super jak brac malucha jak sie opiekowac...szkoda ze nie mialam tego wczensiej CO NIE CO O ROZWOJU DZIECKA tak sie zwie, maz gdzies z netu to sciagal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok fajne ja wlasnie nastawialam zupe dla Nika robie mieso dla nas, a on juz sie obudzil, pospal z 20 min, jak zwykle wchodze do sypialki a on siedzi na lozku i sie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinusia266- witaj:) Żurkowa - dzięki za link, teraz dopierozaczynam Was rozumieć, moja Ola do tej pory cała noc przesypiała, tzn. do 5-6 rano, no a od 3 dni po parę razy się budzi, no i nie wiem, czy nagle zaczęła głodnieć (bo daję cyca to je, ale ona nigdy nie wzgardzi cycem:), czy to może zęby, ale w sumie juz jednego ma, a przed nim było normalnie..., u nas dziś deszczowo, ale i tak na spacerek muszę się wybrać choćby na zakupy, a propos spacerków - u nas z reguły codziennie, chyba że naprawdę leje jak z cebra, miłego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj juz zaczyna marudzenie, widze ze obiad skoncze robic...a jeszcze poprasowac chcialam....kurcze widzi mnie a i tak mu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie wymagania do swoich maluszków :P: żeby spały całą noc, same zasypiały, zajmowały się sobą itd... Niestety na to trzeba poczekac jeszcze kilka lat :P :P :P :P Mój dziś zrobił pobudkę o 6.00 i leżał i gadał :P :P Teraz odsypia. Pewnie to była moja wina, bo zdjełam firanki i zasłony do prania, więc było za jasno, do tego przemeblowaliśmy sypialnię.... Ja juz się przyzwyczaiłam do nocnych budzeń, jak co 1,5-2 godziny to uważam ze super. Mateusz zaczął spac całą noc jak odstawiłam go od piersi czyli ok 2 roku życia. Wiem że jak wrócę do pracy to nocne pobudki i tak będą normą, więc wolę z uśmiechem mysleć, że od nocnego mleczka będzie mądrzejszy, a ja chudsza :P :P :P Właśnie chudsza, kurdę jak wy to robicie że chudniecie. Ja jem mało, ruchu mam sporo a waga stoi :( :( :( :( :( Od dziś nie jem pieczywa, może to coś da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:((((((((((((((((( co mam robic??? wstaje rano robie mu zupke a on nie je!! pluje nie chce, nie wiem przedwczoraj PIEKNIE zjadl zamiast mleka w dzis i wczoraj nie, kurcze on jest na sztucznym i MUSI juz jesc zupki z miesem, nie wiem piszczy pluje, naprawde odechciewa mi sie go karmic czyms innym niz mleko a wiem ze musze...ucze go do lyzki od ponad miesiaca!! Karola co mam z nim robic?? moze inne mamy cos poradza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa, może daj mu najpierw napić się czegoś, może zupka jest za gęsta, może trzeba poczekać jeszcze pół godziny by zgłodniał... Tylko spokojnie, jak nie zje to też świat się nie zawali. Dla niego zupka to coś nowego, nie musi mu od razu smakować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic on mi nie chce nic poza bobfrutem, ale on mi sie im naje wiec nie dam mu on placze bo juz glodny wiem ze nowy smak tylko raz zje pieknie a potem 5 razy nie chce wcale, wydaje mi sie ze juz mu potrzeba soli mineralnych z zupek i mieso.....konczy zaraz przeciez 6 miesiac i jest na sztucznym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile on moze byc tylko na mleku sztucznym?? bo on mi nie chce jesc innuch rzeczy a jak zje to bardzooo malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×