Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Franceska...no to dopiero staruszka z Ciebie ;).... ja jak urodze bede miala 35 :), tylko jakos tak jest ze ja sie nie czuje za stara na to dziecko... poza tym mam juz osmiolatke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki.Ja dzis po bezsennej nocy bo tak mnie kaszlało że szok.Mój pecherz tego nie wytrzymuje i chyba powinnam spac w pampersie bo przy kazdym kaszlnieciu mam mokre majtki.Do tego podczas ataku kaszlu 2 razy na krótko stawrdniał mi brzuch i tez mnie to troche przeraziło. Teraz kuruje sie mixem czosnek miod cytyna jestem rozdrazniona i niewyspana.Nie moge sie dodzwonic do mojej giny bo chciałam ja zapytac o te nocne skurcze brzucha ale po przeczytaniu postów sie troche uspokoiła.Ja cos jest nie tak to zaraz mam historie Moni przed oczami ale widze ze nie tylko mnie to dreczy. Co do kg to widze ze ja tu mam naj mniej bo tylko 5kg do przodu dzieki temu nadal moge sie zapinac na luzaka w kurtce ale mam dosc tłumaczenia wszytkim ze cos np nie moge lub nie chce bo jestem w ciazy. Ja pewnie nadrobie kg jak bede karmic wtedy to w ciagu 3 tygodni przytyłam 5 kg i prawie 2 lata zajeło mi ich zrzucanie-koszmar. Żurkowa nie daj sie -deprecha dopada nas wszytkich w mniejszym lub wiekszym stopniu ale nie mozesz sie tak dac zadreczac bo sie wykonczysz. Ja tez bym sie w wannie wygrzała ale takowej nie posiadam biore za to długie prysznice i uzywam zeli z Avonu takich mocno aromatycznych.działaja podobnie do kapieli eterycznych ale to nie to samo co wanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamunie! Byłam dzisiaj na kontroli i jestem bardzo zadowlona z mojej małej córeczki bo wreszcie pokazała mi buźkę i mam śliczne zdjęcie. Jestem w 25tc i moja malutka waży 1004g. Pani doktor mówiła że jest duża ale że to prawidłowa waga. Gorzej z moim przyrostem wagi. Zurkowa chyba jestesmy obie gigantami bo ja przytyłam 15kg. Patzryłam w kartę pierwszej ciąży i też tak miałam, w całej ciąży przytyłam 25 i jak pisałam wszystko zrzuciłam. Zurkowa myślę że nie możemy stresować się wagą. Poprostu mamy taką tendencję do tycia w ciąży a po porodzie jak będziemy karmiły nasze maleństwa to szybko wrócimy do formy. Ja nie robiłam nic szczególnego zeby schudnąć, a samo zeszło. Nie katuj się, przecież musimy coś jeść żeby nasze dzidzie rosły. Swoją drogą to ja naprawdę dużo nie jem a tak strasznie rosnę. Peletka Tobie tylko mozna pozazdrościć wagi. Ja na dodatek jestem niska i będęniedługo wyglądała jak kulka:( Czarna ja też czasem wypijam mała czarną i na dodatek parzoną bo nie wyrabiam (zdarzyło i się kilka razy), codziennie piję rozpuszczalną z jednej łyżeczki z dużą ilością mleka. Bez kawy ani rusz. Dziewczyny kilka stron wcześniej pisałyście o wadze dzidziusiów w różnych tc. Gdyby am się chciało napiszcie jak wasze maleństwa ważą , tak chciałam porównać sobie moją Michalinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi spora ta twoja Michalinka, mój mały miał w 25tc 620 gram ale to taka akurat średnia waga jak na ten czas. Gdzieś na początku tego topiku zamieszczałam te wagi ale nie pamiętam gdzie. Zaraz poszukam bo mam zapisane to w jakimś folderze i wkleje dla przypomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia...... może się przyda "Dla dziewczyn, które nie mają jeszcze dzieci i doświadczenia w siatkach centylowych - 10 centyl oznacza, że 10% dzieci waży tyle samo lub mniej, 50 centyl, że 50% dzieci waży tyle samo lub mniej, a 90 centyl, że 90% dzieci waży tyle samo lub mniej. A więc 10 centyl to chudziaczek, 50 centyl to absolutny średniak, a 90 centyl to duże dziecko. 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki czarna. Czy ja dobrze to rozumiem że 90% ma taką wagę jak Michalinka? Błagam pomóż, gubię sie w tych siatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak % dzieci ważących tyle samo lub mniej ma się do tego że jest grubaskiem lub chudziaszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi nie ma czego zazdroscic ja za to po porodzie przytyłam bardzo szybko i bardzo długo to zrzucałam. Dodzwoniłam sie w koncu do mojej giny która tez jest notabene przeziebiona dała mi wskazówki co moge brac zeby nocke przespac spokojnie.Ciekawe jak to dzis bedzie pewnie mój maz bedzie zachwycony jak znowu poczuje odemnie czosnek-którego nie cierpi. ja juz jestem wykapana teraz wika tyłek myje i za chwilke bedziemy lezakowac ja juz tak mam jak ide rano do pracy do wieczorkiem momenatlnie odpadam.Ale jutro mam na popołudnie to sie z ranca odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka to tak dziwnie jakoś jest że te, które mniej przytyją to trudniej to zrzucają. Mam takie kolezanki, które mało przytyły w ciąży i potem miały problem ze zrzuceniem. Ale wiesz, 5kg to jednak wygląda się inaczej niż 15kg do przodu:). Myslę że wagą będziemy martwiły sie po porodzie. troszkę dziwi mnie ze noszę w brzuchu małego grubaska :). Synuś miał 3600 jak się urodził, ciekawe ile bedzie miała Michalinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneszka26
witam zrobiłam 2 testy wyszły pozytywne.ale dostalam okres trwał1 dzien i po 3 dniach pojawił sie znowu tzn taka końcowka okresu.czy to normalne?do lekarza mam na wt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi ja też tego dokładnie nie rozumiem, ale waga twojej małej wskazuje że to duże dziecko...słyszałam jednak że czasem jest tak że mimo iż na poczatku jest duże jak na swój wiek to i tak rodzi sie z wagą ok 3 kg...więc chyba nie ma reguły na to pamiętam że kilka dziwczyn też pisało że ich maleństwa miały w 25 tc ponad 1 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie. 🌼 Mam skierowanie na przeciwciała, morfologię i HBS. 🌼 na 1000% chłopczyk. Jednak te moje babcine wróżby najlepiej sie spełniają. Doktor też mówi, że coś w tym jest. Bo babcia twierdzi, że po prawej stronie siedzą chłopcy, a po lewej dziewczynki. 🌼 Mój malutki niestety nie dał się dzisiaj pomierzyć, bo fikał nóżkami. Najważaniejsze, że serduszko bije i dzidzia rośnie. 🌼 ja co wizytę mam badanie na fotelu. Doktor sprawdza ułożenie macicy i czy nie ma rozwarcia. Wszystko w jak najlepszym porządku. ❤️ Dzisiaj mój synuś mnie zasmucił - ten półtoraroczny, bo zauważyłam, że z siusiaka ropka mu cieknie. Jutro muszę iść koniecznie do doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna moze masz rację ze teraz jest duza a wcale nie musi sie taka wielka urodzic. Przekonam się w maju. najwazniejsze ze jej waga miesci sie w granicach normy. iskierka nadzieji ja nie wiem jak to jest z ta płcia bo u mnie to sie nie sprawdza. ja dzisiaj po raz trzeci mam na 100% potwr\\ierdzone ze dziewczynka a dzidzius jest po prawej stronie. A jaesli chodzi o siusiaka to mój synus czasem miewa rozne stany zapalne na siusiaczku, zwłaszcza po antybiotyku. teraz jest właśnie po takim zapaleniu. Sciagam mu wtedy skórkę i kilka razy dziennie pzremywam rumiankiem lub ryvaanolem w plynie- pomaga ekspresowo. mocz w takich sytuacjach zawsze ma dobry. Jak masz rumianek to zrob tak jeszcze dzisiaj, jesli nie sciagasz mu skorki to mozesz pomoczyc w kieliszku- napewno mu to nie zaszkodzi. Nie martw sie (wiem ze to trudne bo tez sie zawsze martwie)- to nic powaznego tylko trzeba czasu aby mu sie zagoilo. Mozesz ubiec lekarza i zaniesc rano mocz do badania na wszelki wypadek aneszka26 musisz jednak chyba do lekarza. Wilele kobiet ma takie slabe okresy bedac w ciazy i wszystko jest ok. ale oczywiscie nie zawsze. Nie chce pisac wiecej zeby cię nie stresowac, nie jestem lekarzem. Mozesz jutro zrobic znowu test w laboratorium z krwi, bedziesz miala odpowiedz szybciej niz we wtorek. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka, zdrowka 🌼 I dla Bartoszka rowniez ❤️ Soczek, ja tez czuje ze puchne w oczach,a jak siedze dluzej na krzesle przy kompie wieczorem, to mam ogrooomne lydki, woda mi sie zbiera co widac golym okiem. To dlatego, czy kiepska czy ladna pogoda, to i tak wychodze na dwor minim. 2 godz! Jakos pierwsza ciaza byla dla mnie bardziej \"blogoslawionym\" stanem niz obecna. Teraz moj brzuch wydaje mi sie ciezarem, czesto mi przeszkadza przy wykonywaniu codziennych czynnosci no i te tempo w jakim rosnie, nie nadazam za tym rozwojem mentalnie :-P Iskierka nadziei, u mnie roztsepow podczas calej pierwszej ciazy nie bylo wcale, pojawily sie dopiero po porodzie, kiedy przastalam smarowac sie olejkiem :-( Szkoda. Teraz jest narazie jak bylo, nic nowego, smaruje sie olejkiem migdalowym codziennie a ten zawiera wit. E ktora jest bardzo wazna dla elastycznosci skory, wiec moze pomzoe mi zapobiec roztsepom. Tym razem bede smarowac sie rowniez do 3 mies. po porodzie, tak jak pisza w ulotce. W Szwecji jest taz. sezon na \"semle\" czyli buleczki przenne z masa marcepanowa i bita smeitana w srodku i niestety starsznie mnie ciagnie do cukierni. Ograniczylam picie kawy i herbaty (czuje sie lepiej) ale nie moglam zrezygnowac z tych szwedzkich rarytasow. Sama widzisz Francesca jaki lasuch ze mnie ;-) Czytalam o badaniach naukowych co do gubienia kg po porodzie. Okazalo sie ze najtrudniej zgubic jest te z I trymestru. W moim przypadku sprawdzilo sie to na 100% Najtrudniej bylo mi zgubic swoje pierwsze 3,5 kg :-) Chcialam Wam wsyzstkim pogratulowac poznania plci swoich malsuzkow! 🌼 🌼 🌼 I witam nowe mamusie :-) A na te bole kosci i stawow, to moze najpeirw sprobujcie zwiekszyc dawke calcium. Jesli nie bierzecie witamin, to moze czas o tym pomyslec. Ja pije roznego typu soki, napoje np z ryzu lub soi wzbogacone o calcium wlasnie, narazie nie mam zadnych boli. Sprobujcie tez czesciej wypoczywac. Zurkowa i inne ktore przytylyscie juz dosc sporo, jestem pewna ze wsyzstko zgubicie jeszcze w tym roku. Ciaza to nie czas na odchudzanie ;-) Wyczytalam, ze na przemiane materii ogromny wplyw ma sen, jesli mamy go co dzien zbyt malo, to tkanka tluszczowa jedynie nam przybywa. Zmykam do lozka,pa. Spijcie slodko i niczym sie nie zamartwiajcie. Ja tez wkladam poduszke pomiedzy kolana, przynosi mi to ogromna ulge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia szokowałaś mnie tym "ze na przemiane materii ogromny wplyw ma sen, jesli mamy go co dzien zbyt malo, to tkanka tluszczowa jedynie nam przybywa." ja właśnie mało sypiam bo nie mogę. Ale teraz ide się juz połozyc, popatrzę na discovery i zasnę. dobranoc mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spie bardzo duzo, przemiane mam dobra ale i 20 kg na plusie.... wiec jak obiecalam napisze wrazenia. Ogladalismy dwa filmy, jeden byl o tym jak to sie zaczyna, co dzieje sie w organizmie kobiety, film byl ok, ale uwazam ze \" W łonie matki\" lepszy. Potem byl drugi - porody. Zwykly, cesarka, w wodzie. Trwal godzine, poprzedni tez. Nie za bardzo mi sie podobal...wiem ze to tak musi wygladac ale jakos dla mnie malo estetycznie, jakis nie smak mam, wiele razy zakrywalam oczy bo nie mialam ochoty na to patrzec. Za to Sławek ogladal i stwierdzil ze nie zdziwilo go co tam widzial.... Jedynie w miare wygladal porod w wodzie....Fajnie, ze juz takich filmow nie bedziemy ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneszka26
dzieki bibi2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na dzisiaj :) Dziewczyny dzisiaj na głownej str. tematów zauwazyłam komunikat specjalny, skopiowałam , bo nie wiem czy widziałyście: 16:51 Mod_essa (modessa@o2.pl) Witam ! W dziale Ciaża i macierzynstwo pojawila sie osoba ktora w dosc charakterystyczny sposób atakuje użytkowniczki forum jak i rowniez poza nim , na Poczcie Prive czyli wysyła obrazliwe maile lącznie z pogróżkami roznego typu . W związku z duzą iloscia e-maili , aby cos zrobic w tej sprawie prosze wszystkie takie osoby pokrzywdzone o przesylanie kopii maili na moj adres . Wszystkie zostana przeslane do Administratora Forum . Kopie musza zawierac tzw \" nagłówki\" z identyfikatorami numerow IP. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Baja Baja no ja właśnie tego komunikatu nie widziałam, ale niedostawałam takich maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie! czy mogę się do Was dołączyć? termin mam na 10 maja. Czytam Was od samego początku, ale jakoś brakowało mi odwagi pisać... To moja pierwsza ciąża, zresztą długo oczekiwana, i niestety od samego początku zagrożona. Teraz jest już lepiej ale ja i tak schizuję i baaardzo się martwię. Będzie mi bardzo miło,jeżeli zechcecie przyjąć mnie do swego grona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj agulcia - im nas więcej tym więcej informacji wymieniamy :) Napisz jeszce skąd jesteś i ile masz lat i czy juz wiesz czy chlopiec czy dziewczynka to dopiszemy cie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzis pieknie za oknem :)... Zaraz jade robic sie na bostwo ;) do fryzjera...kurcze niech chociaz fryzure mam ok :). Przed szafa stalam z godzine i przynmierzalam ciuchy i cholera nie mam sie w co ubrac. We wszystkim wygladam jakos dziwnie, jak wielka kulka. Mnie poszlo wszedzie rowno: w pucie, uda, brzuch :(. Twarz mi sie tez jakas juz nieforemna robi... Oby do maja :). Agulcia - witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bibi2! jestem z Poznania, mam 30 lat, a moje maleństwo to podobno dziewczynka-Michalinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulcia to Ty masz tyle lat co ja i ja też bedę miała michalinkę. Wczoraj po raz trzeci potwierdzila mi lekarka. Joanna u mnie za oknem raczej brzydko. Ja też nie mam co na siebie wkładać, chyba do lumpeksu się wybiore bo już kupiłam kilka rzeczy ciązowych ale tzreba by więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska-------- 27------monachium-------------19.07-- ------25.04---C Mickey----------32---------Gdynia------------------20.07 --------28.04---S Liliankas---------28-------Warszawa------------22.07 ---------30.04--C Klaudia 447------21------Starogard Gdański-----25.07-------- 01.05---C coral bay------- 33---------nowy sącz------------ 25.07--------01.05---C wiolaj------------ 28--------warszawa------------- 25.07 -------01.05---C mała82---------- 25--------Skierniewice-----------25 07---------01.05--- to ja CC--------- 25-------Szczecin----------------15.07--------01.05---S arniga----------- 31-------Warszawa--------------26.07 --------01.05---S inez_82--------- 26--------Elbląg-------------------28.07---------03.05--- Żurkowa-------- 24--------Wrocław---------------26.07-- ------03.05---S plusia----------- 31----------Szwecja---------------25.07--------04.05---C Monia79---------28--------Wejherowo-------------26.07--- ----04.05---C malagorzalka----33--------Poznań----------------28.07--- ------04.05--- Grzybiara--------34--------Przemyśl--------------28.07 --------04.05---S marzenie31----- 31--------Słupsk------------------30.07--------05.05---C kareczka------- -26--------Łódź--------------------30.07-------05.05---S magmal-----------26---------Opole------------------30 07--------05.05---S Sloneczko5050--23---------Konin------------------28.07-- ---- 05.05-- nikitka5----------32--------Wrocław---------------23.07- -------06.05--S kathi81---------- 26---------Łódź-------------------01.08 ----------08.05-- zizusia----------- 24--------rzeszów---------------03.08 ----------10.05--S agulcia-----------30--------Poznań-----------------???---------------10.05--C peletka---------- 31-------nowy targ--------------05.08-----------12.05---C czarna----------- 25----------Konin-----------------05.08----------12.05---S bajabaja---------29----śląsk-cieszyński----------22.07-- --------13.05--S sysunia27--------28-------ok. Gliwic---------------06.08----------13.05---C Alexxxandra-----28--- ------Śląsk------------------07. 08.--------14.05-- iskierka----------27----------wlkp-------------------08. 08----------15.05--S madeline80------27---------kraków----------------09.08 ----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------------08.08 ---------15.05--C olinkaka----------28------Wrocław------------------08.08 ------ ---15.05--S renka07----------31------wielkopolska-------------19.08- ---------22.05--S stelka------------ 27------brzeg---------------------15.08-----------22.05--C Mirellka84--------24------Gdańsk-------------------08.08 --- -------22.05--S madamagda------23------Wrocław. ---------------15.08-----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław------------------18.08.-- ------24 .05--S bibi2--------------29-------Dąbrowa Górnicza-----19.08--------- 26.05--C soczek37--------27-------Ostrowiec św.-----------22.08---------29.05--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulcia jak mozesz to jeszcze dopisz termin ostatniej @ do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska-------- 27------monachium-------------19.07-- ------25.04---C Mickey------------32---------Gdynia----------------20.07 --------28.04---S Liliankas----------28-------Warszawa-------------22.07 ---------30.04--C Klaudia 447-------21------Starogard Gdański----25.07--------- 01.05---C coral bay---------33---------nowy sącz----------- 25.07----------01.05---C wiolaj------------- 28--------warszawa------------ 25.07 ---------01.05---C mała82----------- 25--------Skierniewice----------25 07----------01.05--- to ja CC--------- 25--------Szczecin---------- ----15.07----------01.05---S arniga----------- 31-------Warszawa--------------26.07 ---------01.05---S inez_82--------- 26--------Elbląg-------------------28.07----------03.05--- Żurkowa-------- 24--------Wrocław---------------26.07----------03.05---S plusia-------------31--------Szwecja---------------25.07----------04.05---C Monia79----------28--------Wejherowo-------------26.07--------04.05---C malagorzalka----33--------Poznań----------------28.07---- ------04.05--- Grzybiara--------34--------Przemyśl--------------28.07 ----------04.05---S marzenie31----- 31--------Słupsk------------------30.07----------05.05---C kareczka------- -26--------Łódź--------------------30.07----------05.05---S magmal-----------26---------Opole------------------30 07-----------05.05---S Sloneczko5050--23---------Konin------------------28.07---------- 05.05-- nikitka5----------32--------Wrocław---------------23.07- ---------06.05--S kathi81---------- 26---------Łódź-------------------01.08 ----------08.05-- zizusia----------- 24--------rzeszów---------------03.08 ----------10.05--S agulcia-----------30---------Poznań-----------------23.06 ---------10.05--C peletka---------- 31-------nowy targ--------------05.08-----------12.05---C czarna----------- 25----------Konin-----------------05.08----------12.05---S bajabaja---------29----śląsk-cieszyński----------22.07-- --------13.05--S sysunia27--------28-------ok. Gliwic---------------06.08----------13.05---C Alexxxandra-----28--- ------Śląsk------------------07. 08-.--------14.05-- iskierka----------27----------wlkp-------------------08. 08----------15.05--S madeline80------27---------kraków----------------09.08 ----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław-----------------08.08 ----------15.05--C olinkaka----------28------Wrocław-----------------08.08 ----------15.05--S renka07----------31------wielkopolska-------------19.08- ---------22.05--S stelka------------ 27------brzeg---------------------15.08-----------22.05--C Mirellka84--------24------Gdańsk-------------------08.08 ----------22.05--S madamagda------23------Wrocław. ---------------15.08-----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław------------------18.08----------24 .05--S bibi2--------------29-------Dąbrowa Górnicza-----19.08--------- 26.05--C soczek37--------27-------Ostrowiec św.-----------22.08---------29.05--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis odespałam wczorajsza kaszlaca noc .Leki zadziałały i dzis juz jest ciut lepiej. Za chwilke zrobie sobie słabej kawki bo pogoda u nas typowo barowa.A pózniej wynajde sobie jakas prace na pewno musze zrobic zakupy bo lodówka nie tylko wieje chłodem ale i pustka.A pan maz wieczorami chodzi i tylko kłapie dzrzwiami od lodówki w poszukiwaniu przekaski.Ostatnio stwierdził ze ma syndrom kobiety ciezarnej bo cos mu brzuszek tyje podobnie miał przy pierwszej mojej ciazy a ja mu mówie ze poprostu tatusiowacieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi nie wyszło z tą tabelką.... spróbuje jeszcze raz franceska-------- 27------monachium-------------19.07-- ------25.04---C Mickey----------32---------Gdynia------------------20.07 --------28.04---S Liliankas---------28-------Warszawa------------22.07 ---------30.04--C Klaudia 447------21------Starogard Gdański-----25.07-------- 01.05---C coral bay------- 33---------nowy sącz------------ 25.07--------01.05---C wiolaj------------ 28--------warszawa------------- 25.07 -------01.05---C mała82---------- 25--------Skierniewice-----------25 07---------01.05--- to ja CC--------- 25-------Szczecin----------------15.07--------01.05---S arniga----------- 31-------Warszawa--------------26.07 --------01.05---S inez_82--------- 26--------Elbląg-------------------28.07---------03.05--- Żurkowa-------- 24--------Wrocław---------------26.07-- ------03.05---S plusia----------- 31----------Szwecja---------------25.07--------04.05---C Monia79---------28--------Wejherowo-------------26.07--- ----04.05---C malagorzalka----33--------Poznań----------------28.07--- ------04.05--- Grzybiara--------34--------Przemyśl--------------28.07 --------04.05---S marzenie31----- 31--------Słupsk------------------30.07--------05.05---C kareczka------- -26--------Łódź--------------------30.07-------05.05---S magmal-----------26---------Opole------------------30 07--------05.05---S Sloneczko5050--23---------Konin------------------28.07-- ---- 05.05-- nikitka5----------32--------Wrocław---------------23.07- -------06.05--S kathi81---------- 26---------Łódź-------------------01.08 ----------08.05-- zizusia----------- 24--------rzeszów---------------03.08 ----------10.05--S agulcia-----------30--------Poznań-----------------23.06-----------10.05--C peletka---------- 31-------nowy targ--------------05.08-----------12.05---C czarna----------- 25----------Konin-----------------05.08----------12.05---S bajabaja---------29----śląsk-cieszyński----------22.07-- --------13.05--S sysunia27--------28-------ok. Gliwic---------------06.08----------13.05---C Alexxxandra-----28--- ------Śląsk------------------07. 08.--------14.05-- iskierka----------27----------wlkp-------------------08. 08----------15.05--S madeline80------27---------kraków----------------09.08 ----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------------08.08 ---------15.05--C olinkaka----------28------Wrocław------------------08.08 ------ ---15.05--S renka07----------31------wielkopolska-------------19.08- ---------22.05--S stelka------------ 27------brzeg---------------------15.08-----------22.05--C Mirellka84--------24------Gdańsk-------------------08.08 --- -------22.05--S madamagda------23------Wrocław. ---------------15.08-----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław------------------18.08.-- ------24 .05--S bibi2--------------29-------Dąbrowa Górnicza-----19.08--------- 26.05--C soczek37--------27-------Ostrowiec św.----------22.08---------29.05--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×