Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Stelka wkłada się w środek między te dwie warstwy, wtedy dziecko nie czuje wilgoci... Przecieki się zdarzają jak pielucha jest za długo i już przestaje chłonąć :P A mój dziś po pampku w nocy nabawił się wysypki :( Przed snem wypił całą butlę picia więc miał w nocy mokry kompres biedaczek. Jakby był w wielorazówce, to by się obudził :( Stelka to powiedz że może wkrótce wystawię na allegro... tak jak radziłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki, Stelka, nie zauważyłąm wcześniej bo wpisałaś post jak ja tworzyłam swój :P :P :P My właśnie wróciliśmy do domu- ja i M na rolkach, Mati na rowerze a Lusiek w wózku oczywiście :) Było super, tylko nogi bolą... Starość nie radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to możesz wystawic już teraz:) tylko zaznaczysz że długo idą, albo zamów jakaś część bo jak coś to ja w październiku dokupię jeszcze ze 20:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odzew w sprawie angielskiego, chyba dam sobie na wstrzymanie;-) Byłam dzisiaj z Szymusiem na wizycie kontrolnej u neurolożki i zostałam przez nią "zjechana" bo jeszcze karmie piersią, bo to duży chłopiec a ja go uzależniam od siebie, albo ja sie od karmienia uzalezniłam i nie chce zakończyć, a im później tym gorzej i karmienie powyżej roku jest bez sensu itd...i gdyby nie to, że czekając długo w kolejce Szymus był już mocno marudny to pewnie wdałabym się z nią w dyskusję, a tak tylko zapytałam co z zaleceniami WHO żeby karmić 2 lata albo i dłużej - stwierdziła, że w to nie wierzy, a jak spytałam co jeśli dziecko jest alergikiem i nie toleruje innego mleka to powiedziała może pić sojowe! I wyszłam z gabinetu nieźle zdegustowana...Dobrze, że neurologicznie wszystko OK a z cycaniem damy radę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majoweczki, wracamy z wirtualnego niebytu - nie mialysmy neta, a teraz testujemy nowy. Nie wiem czy nadrobie zaleglosci, mam nadzieje, ze u wszystkich Was wszystko gra, a moze i grono ciezaroweczek sie powiekszylo :-) Pozdrawiamy z mala Pyzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pyzucha duża i mała po przerwie:-) Uff skończyłam prasować, nie znosze tego, a w upały to tylko w środku nocy moge jakoś przebrnąć przez to;-) Dobra zmykam do spania pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Karola ja też bym sie pisała na pieluchy skoro tak zachwalacie :) jak M by przyjechał ze Szwecji z kasą to chętnie bym wzięła. a ile was wyniosło za 20szt???? Pewnie jak bys juz zaczeła interes to więcej by wyszło jestem tego świadoma ale chociaż w przybliżeniu podaj cenę. U nas od rana synek biega bez pampersa... wiecie jak zołoze mu majteczki to nie zawsze sie kontroluje a jak lata z gołym siurkiem to rzadko są wpadki... u was też?? Nawet mama i siostra są pelne podziwu jak woła siuku, taki mały.... aż jestem dumna z tego ze ktos docenil moją prace. A jak fajnie zaczyna mówić od kad M wyjechał to nauczył sie mówić tata, dziadzia, ala (ciocia Alina) i yyyyyna czyt. Jula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduję:) czarna GRATULACJE:):):) Karola ja mam pytanko: Odstawiłam małemu Nutramigen, daję mu kaszki na mleku modyfikowanym rano i wieczorem z bobovity i mam pytanie czy to wystarczy, czy powinnam mu dawać jeszcze jakieś mleko modyfikowane, objawów alergii już nie ma, skóra ok, kupy ok, a je już dużo rzeczy więc może najgorsze mamy już za sobą:) my już w nowym mieszkanku:) trochę mieliśmy roboty ale co najważniejsze to już zrobione, teraz powoli będziemy się urządzać, Cyna, a u was jak z mieszkaniem? Fifek ma 5 zębów na razie i nie widać żeby więcej szło, sam je już widelcem, pije z kubka zwykłego, łyżką czasem też zje ale więcej ląduje dookoła:) chciałabym na nocnik go nauczyć ale czarno to widzę, bo nie chce usiąść, co do spania to śpi z nami:) ale mamy w planach nauczyć go spać samego, od października idzie do żłobka, ale nie martwię się bo jak byliśmy go zapisać to poleciał od razu do sali i do zabawek, a na nas nie zwracał uwagi, on jest bardzo towarzyski i lubi dzieci, na plaży ciągle biega do innych ludzi i do dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek Panie nie zrobiły mi żadnego problemu z tych pieluch, a nawet zaczęły ich używać jak należy, bo ja robiłam to źle:P:P:P tak na prawdę to nie ma różnicy ze zwykłym pampersem, tylko z kupa trzeba uważać, ale Karola kupki robi w domu więc spoko, zresztą Panie maja przykaz aby od dzisiaj sadzać mała na nocnik, u nas siadanie ok, ale i tak nic tam nie robi:P może w żłobku Panie przekonają ją do czego nocnik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D:D:D W niedzielę wieczorkiem wróciliśmy z wakcji, było wspaniale:):):)!!!, no a dziś już w robocie...no cóż takie życie, mieliśmy jechać nad morze polskie, no i byliśmy ale tylko 3 dni, bo jakoś się pogoda zepsuła, więc postanowiliśmy jechać do Chorwacji:), Ola poderwała małego Włocha Lorenzo, były całusy, przytulanki, itp:), trochę długa droga, ale było super;), morze cieplutkie, widoczki prześliczne, po drodze zwiedziliśy jeszcze Austrię, Słowenię i Włochy:D, no nic teraz zostały tylko wspomnienia, a widzę , że kolejna ciężaróweczka przybyła, Czarna gratulacje!!!:D, Karola---> ja byłam w Pałandze 2 lata temu też jakoś we wrześniu, albo koniec sierpnia, w sumie fajnie, ale oprócz plaży i morza to tam nic nie ma, próbowaliśmy znaleść nocleg, ale oprócz cholernie drogich nie było miejsc, więc pojechaliśmy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wlasnie Karola podaj cene za 20 sztuk wkladow i to co trzyma je na dupsku! Sadze ze przejscie na to to jedyny sposob aby mala zajarzyla ze trzeba wolas siusiu i kupka by sissc w odpowiednim momencie na nocnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha.....Karola widzisz jaka pieluchy robią furorę:D u mnie znajomi co wiedzą juz sie wypytują:D a iwesz jedna kupi powie drugiej i biznes murowany:) tym bardziej że teraz z punktu widzenia użytkownika tych pieluch widzę że to rewelacja, nawet z praniem nie ma problemu:P ogolnie wygląda jak pampers tyle że z materiału:P no i można zakładać jak majteczki czyli jak sadzam na nocnik nie musze odpinać tylko ciach w dół i dupka goła:P:P:P jedna tylko niewiadomo ile one przetrwaja:P no i poza tym nawet jak nie nauczymy tak szybko na nocnik to ila kasy zaoszczędzimy:D Justa jak ja Ci zazdroszczę tej Chorwacji:P:P też chciałam jechać no ale przez ten remont nie dalismy rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zachwalacie te pieluchy, że zaczęłam się zastanawiać też nad kupnem:)) stelka ile cię to wyniosło? ja mam jeszcze pytanko odnośnie margaryny bo siostra mojego M mówi, że nie można dawać takim małym dzieciom, Karola co myślisz bo ty Lusiowi też chyba margarynę dajesz no i powiedzcie mi jak gotujecie dzieciom i co jedzą bo ja już daję trochę takich rzeczy jak my jemy, głównie zupy, bo drugie robię mu oddzielnie, ale czasem od nas też ziemniaka zje posolonego, no i czasem ciastko mu się dostanie, chociaż nie za często na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kareczka ja daje florę bo bezmleczna, my jeszcze trzymamy dietę:P zaupki oddzielnie gotuje a to ze wzgledu na uczulenie na wywar z mięsa co do drugiega to jak cos jest co moge dac to je z nami np kurczak z piekarnika ale na oleju czy pulpeciki:P co do pileuch to wiesz nie wiem czy mogę pisac, bo w sumie mam je bardzo tanio dzięki Karoli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec czekamy na Karole zeby zdradzila nam ile mniej wiecej by chciała za te pieluchy 20szt?? Ja wtedy chcialam sie przyczepic ale kwiczelismy z braku kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek ja tez w sumie na raty kupiłam te pieluchy bo tez ostatnio kiepsko:P:P:P żniwa niezbyt się udały:P zapomniałam sie pochwalić ale córci wyszedł piaty ząbek:D dolna dwójka:D mam nadzieję że teraz powychodzą hurtem bo te jej dziąsła to juz straszne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie zaszalałam i zamówiłam dwie doby (jak M przyjedzie) w górach w ładnym hotelu przyjaznym dzieciom. A co!!! skoro człowiek nie moze pozwolić sobie na dłuższy pobyt w luxusowym hotelu to chociaż takim weekendem trzeba się zadowolić. To rekompensata za nasze rozstanie i mini wakacje. Karola jak dolecą do ciebie te nowe pieluszki to też daj znać czy są lepsze od tych co macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co to za biznes jak koleżanki chcą kupić :P :P :P :P Średnio wychodzi ok 300PLN, ale zastanawiam się czy tak dużo od razu potrzeba... Średnio my zużywamy 6-8 pieluch a prać to raczej codzienie trzeba bo inaczej mocz zaczyna bardzo śmierdzieć... Myślę że ok 10-12 będzie ok... Jak będę zamawiac to dam znać i powiedzie ile i jakich chcecie... A jak mnie dopadnie Urząd Celny to będziemy się zrzucać na opłaty :P :P :P :P :P :P Było jeszcze kilka pytań do mnie ale ja byłam na pogrzebie cioci dziś i nie miałam kiedy pisać... Dziś Ludwiś miał imieninki, ale z uwagi na pogrzeb chrzestni przyją jutro, a ja mam taki sajgon w chacie, że chyba zbiorę zabawki i pranie i do sypialni wrzuce :P :P A potem pomyslą czy składać, podpalić, czy przez okno wyrzucić... :P :P :P :P Ja tam margarynę daję ale taką z tych lepszych... Co do jedznia to nasz Ludwiś je już dużo rzeczy z naszego stołu, ale ja dużo solę, więc staram się jemu oddzielnie choć zupki gotować... Co do mleka to nasze bąki powinny choć 2x dziennie dostać posiłek mleczny, może to być kaszka, jogurt, cycuś... ale jak nie chce to nic się nie stanie- zje dodatkowy kawałek mięska i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArola...to moja mała z lekka przesadza z ilością mleka...bo 3x dziennie po prawie 300ml...ona to bez mleczka życ nie może i tak rano w południe i wieczorem musi byc zazwyczaj 6 rano 13.30 i 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysunia ja pisałam minimum :) 2x... A Ludwisiowi w prezencie imieninowym wyszła pierwsza górna czwóreczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuużo słodziutkich buziaczków dla Ludwisia od Zuzi :):):):):) ...a my dziś obchodzimy aż ... trzecią rocznicę ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika wszystkiego Naj!!! Oby nastepne 83 lata były równie cudowne :) Swoja droga to my na wiosne 8 rocznice mieć będziemy..... ale ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola_78 ---> a jak je wiecej mleka? tzn je rano kaszke, wieczorem mleko a w ciagu dnia nieraz zje danio czy inne serek homegenizowany (nie danonek :)). Mam poblem z jego jedzieniem dlatego nieraz to dostaje, nie za duzo?? Bylam dzis z moim u lekarki po zaswiadczenie ze zdrowy bo idzie do zlobka i zerknela na jego siusiaka i mowi ze faktycznie prawie nic nie odchodzi, poki co jak stulejka, ale zobaczymy w grudniu, mam przyjsc, mowila ze do 2 lat powinnien juz napletek odchodzic, jesli nie to jak wyglada zabieg u chirurga wiesz moze Karola? znieczulenie? narkoza?? dzis zeby malego zobaczyc to musialam ja i pielegniarak trzymam bo on sie dotknmac nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa spokojnie nie za dużo tego mleka, przecież Karola pisała że min 2x:P:P:P:P Karola wszystkiego naj dla Lusia:D kurcze ja to nawet nie wiem kiedy moja ma imieniny:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny . Ja do Ciebie Karola . Zastanawiamy się z mężem nad tymi pieluchami co tak zachwalacie . Jakbyś mogła napisz mi co to za pieluchy jaki mają skład i cenę . Około 12 chyba minimum by się przydało ?? Na jedną pieluchę przypada jeden wkład ? Pomyśl o tym interesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×