Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witaminka C

wie ktoś coś na temat firmy Euroaction Kraków

Polecane posty

Najwyższa pora otrzec nosa nieuczciwym pracodawcom. Dołącz do nowo powstałego MAŁOPOLSKIEGO forum dotyczącego nieuczciwych pracodawców. Uczestnicz aktywnie w rozwoju tego projektu i pomóż innym uniknąc błedów i niepotrzebnego stresu. Nie dajmy się!!! Zarejestruj się juz teraz http://ocenpracodawce.npx.pl/forum/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik netii
do tego pana który pisał o tym że jest zadowolony z tego że sprzedaje usługi netii. Fakt netia ma ciekawe abonamenty ale nie oszukujmy się akwizycja jest akwizycją!!! też sprzedawałem produkty netii i też moi trenerzy mi robił wodę z mózgu że to jest satysfakcja że ludziom się pokazuje jak mogą oszczędzać a jak poszedłem z jednym obserwować jego pracę to niestety WPADŁ!!!! umowy w miejscu gdzie podpisuje się handlowiec wpisywał nie swoje nazwisko, a też się wydawał uczciwy.... noo chyba że podpisywał się prawdziwym nazwiskiem a nam podał wymyślone <hahaha>oni wszyscy to są cwane lisy, umią prać mózgi nie tylko osobom którym sprzedają, ale też tym których uczą.... zaraz po tym incydencie podziękowali mi z byle powodu!!!! ODRADZAM taką pracę no chyba że się trafi na uczciwą firmę!!!! w co wątpię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoskat
Mili! Mam pytanie, odnośnie firmy EUROACTIVE, z siedzibą w Krakowie. Przed kilkoma minutami dzowniła do mnie miła Pani i powiedziała, że przeszłam etap ''pozytywnego rozpatrzenia kandydatury'' . Na spotkanie jestem umówiona w najbliższy poniedziałek. I tak sobie czytam Wasze opinie ..i jestem zszokowana. Czy oni naprawdę wykręcają takie numery? Straszne. W głowie mi się nie mieści, jak można w ten sposób rolować ludzi. Czuję, że w ogóle tam nie pójdę. Mam 20 lat, szukam pracy, bo fajne, żeby była. Chcę zarobić. Ale nie chcę wpuścić się w jakąś farsę. Napiszcie, jak to wygląda? Pracuje się w biurze, w zasadzie - konsultant/sprzedawca telefoniczny, czy każdego dnia biega się od drzwi do drzwi i oferuje produkt? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaradny
Zajmijcie się swoim rozwojem ,zamiast negować wszystkich i wszystko. Afirmacje Afirmacje to pozytywne sformułowania, które należy często powtarzać po to, aby przeprogramować naszą podświadomość w ten sposób, aby jak najlepiej nam służyła. Oto przykłady afirmacji związanych z bogactwem: Jestem bogaty. Jestem milionerem. Pieniądze napływają do mnie z wielu źródeł. Wszystkiego mam wystarczająco. Mam dużo pieniędzy. Każdy może tworzyć własne afirmacje. Powinien jednak przy tym kierować się zasadami: 1. Afirmacje powinny mieć pozytywne znaczenie. Czyli np. "Jestem bogaty", a nie "Nie chcę być biedny". 2. Afirmacje są tworzone w czasie teraźniejszym. Ja sam o afirmacjach wiedziałem od wielu lat. Jednak nie mogłem się przemóc, aby zacząć je stosować. Wynikało to przede wszystkim z pewnej ich sztuczności. Powtarzanie na okrągło tego samego sformułowania wydawało mi się zbyt nienaturalne. Jednak jakiś czas temu dzięki pomysłowi z pewnej książki, udało mi się zacząć stosować afirmacje z pozytywnym skutkiem. W książce tej autor pisząc o afirmacjach, przedstawił kilka pomysłów na ich uatrakcyjnienie. Jeden z nich polegał na tym, aby nie mówić ich jednym ciągiem, ale rozbijać je na sylaby, gdyż to pozwoli uzyskać rytm, który z kolei ułatwia przyswajanie afirmacji. Ja wpadłem na pomysł, aby ten rytm połączyć z rytmem kroków. I tak idąc ulicą zacząłem sobie w myślach powtarzać Je-stem bo-ga- ty (5 kroków). Spodobało mi się to i zacząłem też tak "mówić" w myślach.... Zapraszam po więcej. http://zlotemysli.vitale.pl/setcom,1/ http://zaradny-student.zlotemysli.pl/setcom,1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkadsjjksajkasdjksad
haha znowu ukraiński knur próbuje naciągać ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodykrk
ehhh,szkoda że wcześniej tego nie czytałem zaoszczędziłbym dnia ;P wszystko sie zgadza,wszystko to samo,super praca,dobra atmosfera,zarobi,awanse itp strasznie mydlą oczy i łatwo można da się w to w ciągnąc,dalej to samo robią tylko że teraz także jak Antn grupa i wciskają ludzią netie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunia
Jestem po 3 dniach tej pracy.Mam juz dosc pracowania w Seveni.Atmosferta panuje bardzo dobra. bo sa wyluzowani..ale jak ide do biura o 9 to wracam o 19 i wszystko na moj koszt bilety na miejsce ktore oni mi daja.Ja wiecej stracilam kasy niz zarobie.Mam pytanie jesli ja podpisalam umowe zlecenie i mam ja do 25.10. czy ja moge teraz zrezygnowac z niej? czy sa jakiej procedury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaricia82
oczywiście ze mozesz zrezygnować!! nawet z godziny na godzinę, umowa zlecenie tak naprawde do niczego Cię nie zobowiązuje,nawet nie musisz pisac wypowiedzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaricia82
teraz mogę napisać trochę więcej......na ogłoszenie tego biura natrafiłam w zeszłym tygodniu natknęłam się w zeszłym tygodniu...było krótkie...poszukujemy do pracy biurowej i numer telefonu 12 6336691, zadzwoniłam, pani zapytała się jaki dział by mnie interesował (magazyn, handlowy czy biurowy), odpowiedziałam ze biurowy, po czym zapytała jakie mam wykształcenie i zaprosiła mnie na rozmowę na dzis (poniedziałek) na godz. 16tą...dziś rano zauważyłam ogłoszenie, niby inne, bo ...hurtownia poszukuje pracowników, zarobki 2500 zł...ale....był ten sam nr telefonu!!....zadzwoniłam a ona (ta niby sekretarka) zaprosiła mnie na rozmowę na jutro, też na 16tą, heh.....poszłam dziś bo jutro i tak bym nie mogła....wchodzę....a tu tłum ludzi!!....podeszłam do sekretarki po czym dostałam ankietę do wypełnienia w której były pytania typu jaki jest twój stan cywilny, ile masz dzieci.....no ale nic, stwierdziłam, że jak tu już jestem to poczekam na rozwój wydarzeń....weszłam jako czwarta....dowiedziałam się ze do działu biurowego się nie nadaję (nawet na cv facet nie spojrzał) i że może zaproponować mi tylko pracę w dziale handlowym, na umowę zlecenie na okres próbny (jak to w ogóle brzmi) za 1800 zł i umówił mnie na 10:30 w środę z trenerem, który niby ma ocenić czy nadaję się do tej pracy i mam mieć czas do ok. 19tej. Jak się zaczęłam pytać na czym ta praca ma polegać czy to jest typowe przedstawicielstwo (powiedział ze to bywa różnie) i na jakiej zasadzie zdobywa się klientów skoro nie wymagacie ani telefonu komórkowego ani auto to mi odpowiedział tylko że to jest już w gestii firmy (...hmm....szkoda, że większość firm nie płaci od razu podstawy 1800 zł:/) Ogólną opinię zostawiam Wam....ale generalnie jest ta firma to chłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solek
Może troche mineło od waszych błachych opini na temat firmy w której osobiście pracuje.... Troche mi się wydaje że te wszystkie informacje jaka to straszna akwizycja to gruba przesada a cwaniaków którzy myśleli że tu przyjdą i podbiją świat i rezygnowali bo nic im nie wychodziło to normalne. Ja tu pracuje i nie narzekam a ciągle przychodzą nowe osoby są i nie płaczą tak jak wy że to akwizycja lepiej sprawdźcie w słowniku co to jest AKWIZYCJA a później się wypowiadajcie. Zarobki które tu są, są rzeczywiste i prosze was nie piszcie takich głupot bo to dopiero żal.pl jak sami piszecie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontcha
biedactwo powiedziało co wiedziało...żal to ciebie moj drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end of euroaction
Dokładnie Dontcha dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to prawda że trzeba zgodzić się na instalację zestawu satelitarnego?? instalatorem ma być SEVANI. (rzekomo jest to TV "n") jeśli podpisano "zamówienie na zawarcie umowy o abonament" to można rozwiązać taka umowę?? czy poniesie się jakieś konsekwencje prawne?? proszę o jakieś informacje(szczere i sprawdzone) ta sytuacja jest dobijająca.:( czy ktoś podpisał z nimi taką umowę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waka
byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, pogratulowano mi przyjęcia na dzień próbny więc już na wstępie się ucieszyłam. niestety nie mogłam sprawdzić info na temat tej firmy gdyż miła pani przez telefon bardzo niewyraźnie mówiła jak ta firma się nazywa. ale przyszłam ok, co mi szkodzi sprawdzić. rzecz ma się tak że się chodzi od domu do domu, większosć ludzi nie chce otwierać, bardzo wielu nie ma w domach a najmniejszą częścią z tej całości są ludzie starzy, którzy chcą po prostu porozmawiać. a "trener" tak nakreca tych biednych starych ludzi, którzy tak naprawde nie wiedzą o czym on mówi ( sama na początku nie wiedziałam o czym mój "trener" mówił bo mówił to tak żeby nie było wiadomo o co chodzi...), że w końcu się godzą. jak na mnie mozna by iśc z tym na policję, sama w rodzinie miałam taki przypadek ze naciągneli mojego starego wujka gtylko dlatego ze on nie wiedział o co chodzi... zarabia się tam na niewiedzy starszych ludzi... a sposób wynagrodzenia tez jest dziwny... jak podpiszesz 13 umów to masz STAŁĄ w kwocie 1000 zł + prowizja od każdej umowy, a jak nie masz tych 13 to masz tylko połowe ze stawki prowizyjnej czyli jakieś 37 zł... Po RADZIE kolegi z góry który radził co oznacza słowo AKWIZUCJA mogę napisać: TAK TO JEST CZYSTA AKWIZYCJA. NIE POLECAM- albo inaczej. SZCZERZE ODRADZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixus
Witam. 1.jestem sprzedawca w vobis, aktualnie w punkcie cyfra+, znam prowizje, oferty, standarty obslugi... 2. zarejestrowalem sie w infopraca 3. sms z ifno o spotakniu i zaproszenie.... 4... jechac? nie wiem czy wytrzymam bez smiechu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślona ;)
SEVANTI, SAVANTi... Firma po raz kolejny zbiera żniwo :) Dzis wyszło ogłoszenie na gumtree... "Hurtownia Pilnie zatrudni młode osoby od zaraz, działy: biurowe, handlowe i magazyn kontakt między 13 a 16stą 12 633 66 91" Po skontaktowaniu się z powyższym numerem usłyszałam że informacje dotyczące zatrudnienia na powyższe stanowiska zostaną mi udzielone na rozmowie kwalifikacyjnej.... Otrzymałam informację tylko że to firma SEVANTI (lub SAVANTI - nie jestem pewna czy dobrze usłyszałam) Ale rozmowa ma się odbywać na Kazimierza Wielkiego 36/3. Nie wiem co o tym myśleć, po przeczytaniu powyższego forum ;) Wnioskuję z tego iż jutro mogę usłyszeć (dla zmyłki) np. że stanowiska biurowe są już obsadzone... i tylko na akwizycję poszukują... I mój cenny czas faktycznie będzie zmarnowany... :/ Dzięki za wypowiedzi ;) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfucjusz krk
hehe, jakich ja tu się ciekawych rzeczy dowiaduję:) w poniedziałek jestem umówiony właśnie na rozmowę w firmie Savanti na ul. kazimierza wielkiego 36 i jakieś 5 minut temu zacząłem przeglądać strony w poszukiwaniu jakichś informacji na jej temat. Z tego co widzę to całe szczeście że sie nia zainteresowałem bo przynajmniej nikt w poniendzialek nie bedzie mnie robil w "konia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaaa89
mam pytanie czy firma mieszcząca się na ul. fredry 31 to tez akwizycja ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex juiceman
"Jaka praca taka płaca"? pierd...licie Hipolicie nie w tym fachu. To ile zarobisz na akwizycji zależy NIE OD CIEBIE ale od FARTA nic innego. Biegałem z cyfrą + żenada jak cholera, bo można wypruwać sobie flaki cały dzień (czyli nie da się już więcej z siebie dać) i... smutne ale prawdziwe nic z tego nie mieć. Kto ma odrobine godności niech sobie odpuści tą formę pracy bo towary jakie będzie musiał rozprowadzać to nie narkotyki żeby szły jak świeże bułeczki. Poza tym te debilne zachowania o których pisali przedmówcy to prawda. Urządzają sobie na przykład rywalizację dwóch ekip a przegrani (ci co mniej sprzedali) dostają tortem w twarz idiotyczne prawda? Ewentualnie przymusowa konsumpcja jakiegoś świństwa za brak wyniku na koniec dnia to też norma w ich szeregach. Euroactiv to lipa obojętnie w jakim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qcyk88822
Jak dobrze ze jest ten internet. Dzwonila do mnie Pani w pietek i zaprosila mnie na rozmowe na Kazimierza Wielkiego 36/3 na 11:30 i powiedzial cos co mnie zastanowilo. "wszytskiego na temat pracy dowie sie Pani na rozmowie kwalifikacyjnej". Cos mnie tknelo- zeby nic a nic nie powiedziec jak sie firma nazywa co to za firma, chociaz tyle bo przewaznie jesli dzwonia z "normalnej pracy' to mowia czym sie zajmuje ta praca a tu nic, szybka rozmowa-czyba oby tylko jaknajszybciej do nasteonym ofiar zadzwonic. Wniosek-pier..dziele "taka" prace. Pozdro dla frajerow z Kazimierza Wielkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steyr
Witam, dzisiaj znalazłem ciekawa własnie oferte na gumtree, ze firma handlowa poszukuje studentów/uczniów, zadzwonilem na powyzszy nr i ładnie sie rozmawialo. Zostalem umówiony na jutro na 12, wiec odpuszczam temat po przeczytaniu opini. dzieki wielkie , za taka prace dziekuje, niebede robil z siebie idioty. aha wystarczy wpisac nr w google a wszystkiego sie dowiecie. ja z wrazenia podczas rozmowy nawet niezapytalem o nazwe firmy:P pozdrawiam wszystkich szukajacych normalnego zajecia na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student147
Ta firma dalej oszukuje ludzi, teraz pod nazwą Sevani. W przypadku mojej dziewczyny było tak samo jak opisali to internauci powyżej, te same procedury, zero konkretów odnośnie pracy. Przestrzegam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przezorna
Kolejna rekrutacja trwa! Ogłoszenie z gumtree. Zadzwoniłam. Zostałam umówiona na jutro na godzinę 10.30 z aktualnym cv. Zapytałam się jedynie czy praca odbywa się na miejscu a oni na to, że tak. Ale skoro na forum było o akwizycji i chodzeniu od domu do domu to ja dziękuję za taką pracę. Rezygnuję i nie idę na to spotkanie. Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiri
Przezorna - IDZ ! : D Ja ide dla picu :p Identyczna firma jest na ulicy Krakusa 8! Wiec sie strzezcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontcha
mysle, ze trzebaby wieksza ekipa zlozyc cv i pojsc tam na rozmowe kwalifikacyjna, dla sciemy cos w stylu programu :mamy cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno
Nie szukałem pracy w Euroactiv ale byłem ich klientem. Przyznam, że tak nieuczciwej i nieetycznie działającej firmy jeszcze nie spotkałem. Trzymajcie się od nich z daleka, nic dobrego Was nie nauczą wręcz przeciwnie. Są pozbawieni zasad i skrupułów. Okropieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeker999182
ES MEDIA Krakusa 8 dziś byłem na 'szkoleniu', szkoda że wcześniej nie znalazłem tego topicu tylko zmarnowałem kupę czasu, oczywiście do samego końca byłem przekonywany, że jest do obsadzenia stanowisko techniczne, praca z centralami netii, ew sprawdzanie łącz itp. czyli to co lubię i umiem - kabelki . Od początku śmierdziało to akwizycją - 'czy uważa pan że będzie dobrze sobie radził w kontaktach z klientem?' oczywiście koszula z krawatem minimum, to już dało mi do myślenia, od kiedy to na takim stanowisku pracuje się w takim stroju. Na szczęście z samego rana przed pierwszą kamienicą mój 'opiekun' rozrysował mi ścieżkę kariery w firmie, dla pewności czy mnie nie wkręca obszedłem z nim jedną kamienicę i podziękowałem serdecznie za czas który zmarnowałem aha i chłopaki których widziałem dzień wcześniej na rozmowie, a następnie idących na szkolenie, dziś już przybijali sobie piąteczki :D jeden nawet zaproponował że weźmie swoje auto zamiast jechać tramwajem, już mi go szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa147741
byłem wczoraj na szkoleniu w firmie zwanej set albo coś w tym stylu na krakusa 8 firma przeszła z jakiś tam telewizji na energetyczną branżę ,,, szczerze nie widzę tu jakiś strasznych machlojek ... umowa jest czysta i przejrzysta więc sam nie wiem co robić ... aaa na szkoleniu był obecny jakiś facet pod krawatem który ponoć wrócił ze szkolenia z trenerem /// wynik podobno dobry mieli bo na 7 domów umowę podpisało 5... i do tego w świetnej atmosferze ... szczerze śmierdziało mi to podstawieniem ... ale kto wie.. ja już sam nie wiem co mam sądzić .. macie może jakiś wolny etat bo wolę zaczynać swoją karierę od zamiatania ulic z pewną płacą niż od oszukiwania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×