Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witaminka C

wie ktoś coś na temat firmy Euroaction Kraków

Polecane posty

Gość Grzesiek 123
Witam i pozdrawiam wszystkich cieniasów,którzy maja tak wiele ciekawych opinii na ten temat. Powiem tak,przykro mi czytać to co piszecie gdyż jesteście w większości ludźmi,którzy nie mają jaj ani samozaparcia,lubicie prostą prace dla tępaków,czyli przez 8 godzin klepać młotkiem w kowadło fakt,to nie wymaga myślenia ani wysiłku,jesteście ludźmi,którzy nie potrafią podjąć żadnego wyzwania.Przykro mi że jest tak wielu Was w tym kraju.Mogę Wam otwarcie powiedzieć,ze pracuje tam 2.5 tygodnia i co? i awansowałem! i dostaje też swoje wypracowane pieniądze!,oczywiście zaraz napiszecie,ze jestem opłacony itp.,ale wiecie co? mam to gdzies to Wasza opinia i Wasze życie ja mam swoje i je realizuje bo nie jestem tepy,aha nie mylcie sie w zeznaniach praca zaczyna sie o 8.30!! a nie o 7 jesteście świetnie poinformowani!! poza tym ludzie w biurze są zajebiści i nie robią sobie takiej wazeliny jaką Wy sobie robicie,wiecie tak czytałem Wasze opinie i widze ze pisać nie umiecie zwroty typu \\\"Wy\\\" \\\"Ty\\\" piszecie z małej litery z błędami hahaha ludzie ja mam tylko średnie i kurs spawacza ale Wy mnie przerażacie!! Trwajcie dalej w swojej posranej ideologii. Pozdrawiam!! miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 123
i jeszcze coś.Zastanawia mnie fakt,z jakiego powodu wypowiadają się tu tylko osoby,które pracowały tu kilka tygodni i przez ten czas nie potrafiły nic zarobic ani podpisać.Negujecie prace jako to,co jest złe,ale nie patrzycie na siebie,ze to Wy jesteście kiepscy i nie potraficie się w niej odnaleźć.Każdy kto sobie nie radzi może zwalać winę na szefa,prace itp i takich witryn jest pełno,ale sztuką jest samemu sobie powiedzieć jestem w tym do bani,hmm ale to wymaga myślenia i autokrytycyzmu....niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 123
Ale Wy mnie wkur..... piszecie,ze wszyscy sa ustawieni opłaceni itp: liderzy,trenerzy menago itp ok...ale kto do kur....to opłaca??? ufo???? zastanówcie się trochę ok?? bo to co piszecie to padaka,jak ludzie z podstawowej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end of euroaction
Ciekawe, który euroakwizytor musi podszywać się pod nowego, zadowolonego pracownika, żeby ratować dobre imię domokrążców :) Czyżby firmeczka padała, bo nowych jelonków brak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 123
hahaha wiedziałem,ze tak będzie.Ludzie Wy macie fobie na punkcie podszywania sie :-) myśl co chcesz ale masz lipę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 123
a skoro jesteś taki świetny,to dlaczego pracy szukałeś???? gdzie Twój własny biznes hmm?? skoro tak sie na wszystkim znasz:-P skocz do biedronki na kase fajna robota dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 123
i nie "firmeczka" łośku a "firemeczka" ale na kase do biedronki tego nie wymagają.Pozdrawiam i czekam na dalsze ciekawe wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem puree z torebki
czy dla Ciebie "łośku" ograniczony istnieja tylko dwa rodzaje pracy - na kasie w biedronce i dżusowanko? bo wiesz, zawodów i profesji na swiecie jest naprawde wiele i nie wiem czy Twoja quasi mądra łepetynka byłaby w stanie ogarnąć ich rzeczywistą liczbę. naprawde daruj sobie to przekonywanie nas, negatów, do waszych swietnych super idealnych praktyk, bo tylko osmieszasz siebie i swoją 'firmę'. a propos - bylam 2 lata temu na "rozmowie" w sprawie pracy w tej dżusowni, wiadomo, kandydatka idealna, praca biurowa, sekretarka, na drugi dzien od 8:30 szkolenie. o 8:30 bylam tam juz z kilkoma osobami, o 9 jakis leszcz zaprosil mnie na "rozmowe kompetencyjna" - pytania w stylu czy umiesz rozmawiac z ludzmi, czy duzo sie smiejesz etc, no prosze was... no i ruszamy z cyrkiem w teren prosze Panstwa, menago podprowadza swojego forda focusa, sam zartuje ze nie ma prawa jazdy i pyta czy ja mam (do tej pory nie wiem czy zartowal czy nie, jesli tak to cienkie poczucie humoru mial ten PAN). jechalismy do miasta oddalonego o 90 km od Łodzi ("firma" byla z Łodzi), dojezdzamy na miejsce a tam co? "no drodzy panstwo, wyjmujemy perfumki, usmiech na twarz i do dziela"...wytrwalam 3 wcisniete kity staruszkom i pieknych nowych perfumkach niedostepnych jeszcze w Sephorze i Rossmanie, ale lada chwila, juz lada, za momencik doslownie! a tu do sprzedania prosze - jedyne 30 zł, ale do tego doloze pani drugie, dla corki, a niech sie cieszy biedaczyna za 15 zł, razem 60zł bo doloze pani trzecia sztuke ktora bdzie kosztowac tylko 15 zł - dla prababci, a niech sie kobicina cieszy! no i o dziwo ludzie to gowno kupowali... wrocilam po pol godzinie pksem do domu, nie dalo sie tego wytrzymac... takze panowie dżusmeni - za duzo do powiedzenia nie macie jesli chodzi o uczciwosc praktyk waszych dżus - firm. to jedno wielkie bagno. smierdzace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puppupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end of euroaction
Euroakwizytorom brakło argumentów, jak widać powyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 123
wiśnioctwo pier....... i nie skakać DJ owi po łebie. po wypiciu wódki z napisem ZSRR RULEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 123
i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaina
Witam! Dzwoniłam pod ten numer ( 12 633 66 91 ) może mi ktos powiedzec cos wiecej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debileeeeeeeeeeeeeeee
masz debilko napisane wszystko w tym watku, czego chcesz jeszcze? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umor
ok to teraz ja :) pracowalem tam 4 miesiace.dorobilem sie "lidera" ale co z tego? najlepszego jest to,ze tak jak sie robi w chu*** ludzi,ktorym upycha sie to gowno zwane cyfra+ tak Was w chu** robia trenerzy i "szefostwo". Ogloszenia o prace nie odpowiadaja pelnionym stanowiska.W punkcie cyfry + montaz kosztuje 100 zl ale oczywsicie w polaczeniach grupowach hahaha to jest najlepsza beczka W POLONCZENIACH GRUPOWYCH bedzie Pan/Pani miala za jedyne 399zl( w porywach 499zl -zalezy jak sobie akwizytor wymysli). Oklamywalem ludzi podpisywalem 2 umowy dziennie czyli zarabialem 140 zl dziennie ( 70 zl od umowy potem jako lider 90 zl) ale na dluzsza mete sie tak nie da.Rodzina i znajomi sie ze mnie smiali ze w garniaku smigam miedzy blokami,ale oczywiscia ja omotany slowami "dorobisz sie wlasnego biura za rok,dwa" mialem to w dupie.Okazalo sie jednak,ze mieli racje.I przysiegam Wam jakby przyszedl jakis ciec(ktorym ja nie ukrywam jakis czas temu tez bylem) to bym poszczul psami. Przyjdzie taki naiwny Grzesiu hah, ktory chlopaczyna popracowal ledwo 3 tygodnie i afere robi.Apropo's jak slysze jakiegos matola z wyksztalceniem srednim,ktory poprawia innych w pisowni to rece opadaja.Co Ci do tego cieciu? Kazimierza Wielkiego 36/6 -najwieksze bagno i skupisko nosorozcow hahah te szkolenia rano byly najlepsze -klaskanie,spiewanie zarty(podobne do tych z familiady) i banda upoconych matolow w garniturach.Zalosne naiwne istotki. P.S caly czas powtarzaja "Ty nie jestes akwizytorem,Ty jestes przedstawicielem handlowym" muahahaha,proponuje sprawdzic w slowniku co oznacza pojecie akwizycja a przedstawiciel handlowy. Pozdro frajerzy z Placu Inwalidow. Umor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
Żal Was słuchać naprawdę kompletna żenada, wyzywacie się o opinie na temat firmy w której nawet nie pracujecie. ludzie otrząśnijcie się chyba nadmiar wolnego czasu macie, skoro Tacy rozmowni jesteście a pracowaliście tam tydzień może dwa tygodnie. co wy możecie wiedzieć. NIC, niestety nic nie możecie wiedzieć. pracowałem w tej firmę prawie 2.5 roku, przeszedłem prawie wszystkie stopnie awansów razem z prowadzeniem własnej placówki. I co też mogę jak Wy zacząć napieprzać na tą firmę, tylko powiedzcie mi po co. ?? żeby być takim jak Wy. oj nie już wolał bym się nie wypowiadać. Sami decydujecie czy wyciągniecie same negatywne rzeczy czy pozytywne. Ja osobiście wolę te pozytywne. np Pewność siebie, wiedza w sprzedaży itp. a Wy tylko narzekać umiecie!!!! ale to już wasza mentalność tak że nie warto nawet próbować tego zmieniać. nie ma sensu!!!! Zawsze będziecie widzieć wszystko w czarnych kolorach. Jeżeli nie odpowiada wam praca w sprzedaży. ok macie do tego prawo. Ale nie zachowujcie się żałośnie. a tak poza nawiasem to GRZESIEK 123 życzę powodzenia i nie daj się z degradować i byle do przodu. JUICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
a ha i jeszcze jedna wiadomość do Umor. współczuje znajomych skoro mówisz że się z Ciebie śmiali, to idź może do MPO to będą mieli zabawę na cały rok. naprawdę żałosne. Ciekawe czy jak odbierałeś pieniądze to taki wyszczekany byleś bo chyba nie. a teraz zgrywasz cwaniaka. paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaasdddda
Action. Pawluś Ł to ich nowa nazwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end of euroaction
Ojojoj były pracowniczku, najlepiej zabronić źle wypowiadać się o euroakwizycji, a czemu były? Nóżki puchły od krążenia po domach? :) Widzisz facet, na świecie są i tacy co o Auschwitz Birkenau wypowiadają się pozytywnie... ale co tam, negaci nie potrafią marzyć, marzyć potrafią tylko ci, co ganiają po domach wciskając cyfrę + po zawyżonych cenach. Swoją drogą czyżby nazwa zaczęła się źle kojarzyć, że trzeba było ją zmienić? :) A dla Ciebie Umor szacun, że stamtąd odszedłeś i nie boisz się pisać prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdera
gydby byli uczciwi w ogloszenu pisaliby co ta za prace, ewentualnie mowili na rozmowie, ale oni do samego konca klamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umoe
Do "były pracownik". Stary o czym Ty gadasz? Wyszczekany przy wyplatach?Jestes matlem naprawde. Sądzisz ze okolo 250 zl tygodniowo za 8 h chodzenia w temperaturze -10 w garniturze( bez kurtki bo oczywiscie musiala byc "postawa otwarta" do klijenta) i próbowaniu naciagnac jak najwieksza liczbe osob to uczciwa zaplata?Wyszczekany?po 2 tygodniach zaczelem dobrze zarabiac (czytaj zaczołem robic ludzia wode z mozgu) i wtedy bylo pieknie. Pewnego pieknego lutowego wieczoru usiadlem w mieszkaniu i zastanowilem sie czy to jest praca, zawod, ktory sprawia mi radosc, ktory pozwala na pewne wynagrodzenie(przypominam,ze w EUROECTION to ruletka raz 250 zl raz 100 a raz 0 zl ( za tydzien chodzenia! szok!)? I po tamtych rozmysleniach, ze tak to nazwe stwierdzilem, ze grono znajomych mialo racje. Złote góry, ktore mi obiecywano okazały sie jednym wielkim bagnem, z ktorego ciezko sie wydostac. Czlowiek polubil atmosfere w pracy, przywiazal sie do pewnych osob, uwazal, ze jako jeden z nielicznych dostal szanse ale w gruncie rzeczy przyjmowali co tydzien masse osob poniewaz co drugi madry czlowiek stwierdzal ze nie chce klamac ludzia.Ahh poprzednio zapomnialem napisac,ze gdy zostawialem swoj numer klijenta dzwonili do mnie i straszyli sadem,i wiecie co bylo najlepsze? mieli racje. ale wtedy juz oddawalo sie telefon menagerom i oni juz nakrecali czlowieka idealnie. Panie i Panie mysle,ze w tym watku nie da sie wiecej napisac. Tak naprawde kazdy z Nas wie,ze to zlodzieje, ktorzy zeruja na ambicjach i marzeniach mlodych ludzi.Kto uwarza inaczej niech bierze czarna teczke cyfry+ i niech smiga skoro to lubi. I facet, ktory podpisuje sie nickiem END OF EUROACTION w samym nicku wyrazil wszystko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umor
i sorry za bledy. nie przespana nocka (sesja you know..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flecz
Cała sprawa sprowadza się głownie do tego, że ta pseudo firma OSZUKUJE (wprowadzanie w błąd to oszustwo) ludzi poszukujących konkretnej pracy. Dając ogłoszenie, że poszukują pracownika biurowego, do działu obsługi klienta, administracji, powinni oferować pracę spełniającą informacje z anonsu. Skoro są oszustami, to zamyka temat, nie ma sensu dywagować na czym praca polega. Nawet największy niedorozwój powinien zdawać sobie sprawę, że praca u oszustów dobrym rozwiązaniem nie jest. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik.
do "end of euroaction" wiesz dlaczego tam już nie pracuje ponieważ nauczyłem się zarabiać na takich fraj.....ach jak ty. i dlatego teraz prowadzę oddział jednej z największej firm telekomunikacyjnych w Polsce. a Ty co pewno dalej szukasz pracy ;p ;p ;p a teraz do "umoe" rozmowę z klientami sam wybierałeś jak kłamałeś to miałeś nie przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end of euroaction
Hehe o to teraz wciskasz usługi telekomunikacyjne po zawyżonych cenach :) Ale musiało euroakwizytora zakłuć to, że w głupim necie zniszczyło się wizerunek wielkiego euroaction...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik.
do oszołoma o nicku end of euroaction wiesz co nie zawsze firma handlowa kojarzy się z chodzeniem po domach i sprzedawaniem czegoś. Bo są różne techniki sprzedaży ale widzę że jesteś na to za głupi żeby to zrozumieć, ale widać to po tym co piszesz. Dlatego ja nie kieruje się sprzedażą DTD o ile wiesz co to znaczy. To może ty pochwalisz się co robisz co. ??? bo chyba dalej bezrobocie gryziesz. aż szkoda nawet czasu odpisywać na twoje wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umor
Byly pracownik jestes niesamowicie zarozumialym bufonem.co kogo interesuje gdzie pracujesz albo ile zarabiasz? Jak dla mnie mozesz nawet ulice zamiatac.I nie pisz wiecej jaki fajny jestes i czym sie zajmujesz bo troche mi Cie zal.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik.
nie tylko staram sie uswiadomic ze chodz piszesz same obelgi mozna tez dobre strony wyciagnac. a nie zmieniac twoje zdanie. bo na tym to akurat mi naj mniej zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik.
Poza tym teraz zarabiam więcej niz Twoi rodzice razem wzieci, wiec troche szacunku chlopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end of euroaction
Tu pasuje tylko jeden komentarz, biada jak się zrobi pan z dziada... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×