Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witaminka C

wie ktoś coś na temat firmy Euroaction Kraków

Polecane posty

Gość linka49
omijać szerokim łukiem tą firmę!!!!!!! P*******ć oszustów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda25
podlaczajac sie do waszej rozmowy zdam najnowsze relacje z boskiej firmy "sevani" przy kazka wielkiego :) ktos z Was wspomnial bodajrze Grzesiek czemu wypowiadaja sie osoby ktore nic nie sprzedaly i sa ch*** wiec oczerniaja firme... to nie pierwsza firma w ktorej pracowalam i czasem naprawde bylo ciezko ale tutaj spodziewalam sie czegos innego... owszem moj blad nie sprawdzilam opini na googlach ani na niczym innym ale to dlatego ze dosc dlugo szukalam pracy i owszem polecialam z usmiehcem na twarzy i wystrojona jak babka z zusu :p wytrwalam 11 dni pracy po 14-15 godz plus 40 km drogi do domu...dokladnie tak to wygladalo jak piszecie spoko biuro, mily odstrzelony szef, kumpelskie kontakty, jeszcze dostalam zajefajnego goscia ktory mnie szkolil wiec wogole wypas...2 dni szkolen nauki obserwacji i bach poszlam w swiat sama...w ciagu tych 2 dni z tym chlopakiem wstrzelilam sie w umowe... po 2 dniach chodzenia samej wstrzelilam sie w 2.... wiec sadzac po opini coponiektorych bylam spoko... tylko ze nie umiem zyc z mysla ze sprzedaje ludziom "kupe w zlotym papierku" a do tego te szkolenia piorace mozg az razily....w dniu dzisiejszym poszlam rano do pracy i powiedzialam panu H. ze rezygnuje uslyszalam " aga jestes miekka myslalem ze jestes twarda laska" co to k**** ma byc? nie jestem miekka jestem uczciwa a tam nie ma miejsca dla takich ludzi ktorzy wiedza kim sa i nie dadza wyprac sobie mozgu a kasa???? nie wiem czy tam cos takiego wogole istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaa
Witajcie. Przesłałam CV na ogłoszenie Partner Energa S.A , jako sprzedawca prądu w nowo powstałym oddziale w Krakowie, adres to właśnie Kazimierza Wielkiego 36/3 .....czy teraz zmienili działalność? Aby zwerbować narybek podszywają się pod firmę oferującą prąd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tam byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Mówili, że to do nowego biura Partner Energa jako sprzedawca energii dla klientów biznesowych. Kiedy poprosiłam o telefon dostałam pieczątkę z napisem SEVANI. Wie ktoś coś na ten temat? Mam przyjść na dzień próbny i nie wiem czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy to jeszcze działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×