Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

ryhme..jakie głupoty mowie???????? Bezsilna, a czemu ty nie na imprezie , dzis piatek:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia domysl sie jaki jest moj stan skoro siedze w piatek w domu i pisze takie rzeczy na kafeterii ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chyba wiem dlaczego wymieniacie sie gg, bo szyyybciej...czekam i czekam na 1 odp długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia - potrzeba isc do przodu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryhme - no bo mowisz ze trzeba isc do przodu, wiec ja sie pytam czy uwazasz ze ja nie ide, oj chyba sie nie dogadalismy cos tak czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia - po prostu patrzenie wstecz jest bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhyme...ja mowie o wierze ect, ale to sie nie ma nijak do przeslosci jakiej, przeciez zawsze bede pamietac o Mamie, o tym co bylo...pisze ze kazdego dnia mam nadzieje, i wierze, mam jakies swoje marzenia plany i chce je zrealizowac - no przeciez mam prawo , it;s my life!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia jak masz ochote pogadac to ja moge na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak, bo ani ty ani ja nie mamy maili zeby wyslac nr gg....a ja nie zaryzykuje i nie podobam tutaj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam na dzis nauke !!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa umieram !!!!!!!!!!!!!!!!!!! On jest .................. W niedziele wieczorem kolejna czesc :O :O Jak to zalicze to normalnie nie wiem co :P dobranoc :) Jutro poczytam co pisaliscie :) Aha zauwazylam ze fiosiowna dostala maila :) Fisiowna trzymaj sie :) tylko cierpliwosc Cie uratuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh wiem....tylko bezsenne marki tak jak my siedzimy tutaj...masz gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on spi....no nie wazne:P.....kurcze nie jestem spiaca masakra, wolalabym sie nie przestawic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia ja uciekam do lozka....poogladam moze cos i znowu sobie poplacze bo czuje ze musze:(:(:( dobranoc kochana, trzymaj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsilna dobra rada sprobuj jakiegos relaksu, nie wiem zrob to co lubisz, zeby sie oderwac chociaz na chwile wiem ze trudno, ale z czasem nauczysz sie..warto Tez zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×