Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Ja tylko pokazac,ze zyje i spadam spac, bo jestem wykonczona ta ekonometria :O jeszcze tylko jutro i w poniedzialek odetchne :D Aggie ja nic nie sugerowalam zebys sie zamknela :) Slodkich snow wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze miodu w herbacie...pije z cytryna i sokiem malinowym coci jeszcze masz lekcje na gadulcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie syrop.. miód mi podraznia gardło.. -- wczoraj mni ebolała wieczorem a w nocy tak ze zasnać nie mogłam wkońcu sobie proszka wziełam :) noi teraz na wieczór znów zaczeła mnie bolec wziełam juz jednego proszka, ale boli dalej.. a to juz z godz. temu było choć chyba mniej boli.. boli od skroni tak do tyłu głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna dzis nie, jutro wieczorem bedzie dokonczenie, bo pojechal do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze boli glowa jak cisnienie idzie w dol...ale nigdy tak ze caly czas... siedze przed kompem pol dnia i sie odmozdzam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia ja uwielbiam lody z mcdonaldsa...pyyyyyyyyyyychotka...jedyna rzecz jaka tam jadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wczoraj myslalam ze idzie w dól cisnienie ale żeby mnie tez dzis bolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...pogode mamy jaka mamy...ale jak bedzie Cie bolec dluzej to moze do lekarza idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ja tezz.....niebo w gebie jej ale dawno nie jadłam ich własnie sobie uswiadomilam az mi slinka leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestescie okropne :P na dobranoc mi narobic ochoty n lody wloskie 😭 A caly dzien za mna chodzi czekolada :O :D Spadammmm papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w listopadzie...kurcze...i jeszcze polewa...w Stanach tez zawsze podjezdzalismy pod mcdrive i po lodziku...oj chce loda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze az mnie brzuch rozbolal :P...ale serio :o....chyba po kiszonym...ble kiszony plus lody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja teraz mowie serio serio :p nazarlam sie kiszonych i jakos mi niedobrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mna w tygodniu chodzila ta zupa od kiszonych...ale sie powstrzymalam przed lyknieciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie nie pamietam kiedy jadlam nutelle...ale pamietam jak mialam 18 lat wybralysmy sie z 3 kumpelami nad morze...i sobie kupilysmy nutelle...i zerazlysmy ja w jeden wieczor z paluszkami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żadko jem.. czasem za mną tak chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mojej wrozby no wiedzialam:P jak sie zdecydowalam na to to dupa :P...trudno powroze se sama...jak bekne raz super bedzie, ja dwa razy cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niech stawia szybciej bo ja niecierpliwa jestem, a co ci wyszło;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi?? widziala (ponoc:P) wielka milosc, ze on mnie bardziej kocha niz ja jego (no inaczej pewnie juz dawnoby mnie zostawil co nie:P), ze karty (:P) radza wyjechac i zamieszkac razem...i nie sluchac kobiety lub kobiet, ktore odradzaja ten zwiazek badz probuja doradzac(a to pewnie o jego bylej)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzz przeczytałam:P...no to pakuj sie i spadaj z topicu :D...gdzie James mieszka:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×