Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

dzieki agie :) aira ale TY jestes silna w kontaktach z ex, a ja niestety nie :( ehhh ale bedzie dobrze, musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to może..skoro tak uważacie,to pewnie tak jest :P naprawdę trzymam za Ciebie te kciuki. i będzie dobrze, musi być. w ogóle dziś mam głupi dzień. wyleciał mi drucik z aparatu na zębach, mam malinę na pół szyi ;/, nie zdałam mikro, nie trzymałam diety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Twoja dieta to mnie najbardziej rozbawial :D Ty nie potrzebujesz zadnej diety .... Co do mikro to hmm mi nawet szybko poszla, jako jeden z niewielu przedmiotow na tej uczelni :P Makro jest gorsza ;) Jestes silna :D Tez bym chciala byc taka silna ;) ale poki nie znjadzie sie ktos inny to raczej czarno widze moja sile :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ten ktoś znajdzie sie,jak nie będziesz się tego spodziewać.. ej, a ja już2 kg zrzuciłam :D jeszcze 2 i będę ważyć równo 20mniej od W. :P ( śmieję się,bo ostatnio mówił,że jego dziewczyna to musi ważyć 20kg mniej od niego, co jest śmieszne,bo po pierwsze to głupota, a po drugie nie jestesmy razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sluchaj takich glupot :O Trzeba wazyc zaleznie od wzrostu a nie 20 kg mniej niz facet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linnea - a jaka Ty masz diete bo ja wlasnie chce jakas.. bo mi sie troche przytyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, wiem,dlatego się z tego śmieję :D toś mnie pocieszyła z tą makro,naprawdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką? mojego własnego pomysłu ;) tj staram się nie jeść słodyczy, chrupkie pieczywo, keczup zamiast majonezu, warzywa na patelnię zamiast kotleta..raz dziennie czerwona herbata i raz yerba mate, codziennie 300 brzuszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe makro tez jest ok :) Mi sie bardzo podobala :) byla ciekawsza niz mikro sto razy :D tylko,ze u nas byli gorsi wykladowcy z makro i moze dlatego bylo ciezej :O Wiecie co ... Zastanawiam sie wlasnie po co byla ta moja rozpacz,ze juz go nigdy nie zobacze :( Po co te litry lez wylane z tego powodu :O jak i tak sie teraz spotkamy .... A mysle,ze jak sie teraz spotkamy to spotkamy sie tez w wakacje w Londynie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej tyle brzuszków? aale fajna może sobie spróbuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci, no właśnie :) ano tyle :P w partiach po 60 sztuk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko troche rozpaczam bo nie moge pracy znalesć.. a facet to by sie też przydał.:P --- a wogóle to ja uważam że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) więc musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh glupia jestem,a el naprawde myslalam,ze juz nigdy go nie zobacze, bo przeciez to jest 200km :( mam nadzieje,ze dzis wieczorem nie wywinie jakiegos numeru i przyjedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agie ja tez uwazxam,ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się zrobiło trochę lepiej,jak was czytam.. bo w sumie ja tez jestem umówiona z W. na za tydzień. mam zły humor,ale to przez pms. minie,prawda? nie zdałam mikro i stat,ale zdm,prawda..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira zdasz bankowo :) to ja nie zdam, ale juz to wale :D Za jakies 20 minut powinien byc ........... Wiec jak znikne to bedziecie wiedziec dlaczego :P odezwe sie jak pojedzie ;) wiec pewnie jutro wieczorem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ;) tak myślisz...? bo wcześniej też się uczyłam, i myślałam,że mam dobrze,a tu wałek..eh,poszłabym spać,ale wstałam o 11,to szybko nie zasnę.. 20min to już zaraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez do wielu egzaminow sie duzo uczylam i tez myslalam ze zdam a zawalalam :O A macie tak jak my,ze egzaminy to testy wielokrotnego wyboru ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, 25pytan i mogą być 1, 2, 3 odp prawidłowe. i za jedno pyt mozesz dosctać 0, 1, 2 ,3 pkt...tj np zaznaczyłas 1 dobra odp- masz 3 pkt, bo zaznaczylas dobra i nie zaznaczylas dwóch złych.. plus 6 zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to my mamy gorzej :O musza byc wszystkie dobre zaznaczone i wtedy jest punkt :O to sie ciesz :) nie amsz tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem. a mimo to nie zdałam ;/ lece miłego wieczoru :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coci, trzymam kciuki!!! Ja Was będę pewnie prosić o trzymanie kciuków za tydzień, gdy czekać nas będzie pewna wspólna służbowa robota wieczorem i na osobności, co powinno poprowadzić do wspólnego pójścia na jakieś winko wieczorem (do tej pory tak było, kilka razy mieliśmy akie fuchy, i zawsze kończyło się nieformalnie ;-)). No i wtedy może uda się wybadać aktualny stan emocji pana Iksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko w srocie,ze zostanie do jutra :) Ehhh tego wszystkiego nie bylo w planach ... Jutro bede miala mega dola,ze on pojechal :(I znowu bedzie 100 pytan czemu nie mozemy byc razem skoro jest nam tak super razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, znów kilo mniej :D coci,ale teraz jest fajnie, ciesz się tym :) ja tez wiem,że nie będę z W.,choć bym chciała..w wakacje jedzie do jakiejś pracy,a w ogóle byc moze zmienia uczelnię. Ale teraz jest w porządku, i cieszę się z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj ale sie tu narobilo...wczoraj odwiedzila mnie psiapsiola wiec nie sledzilam watku na bierzaco... coci kurcze ale czemu tak serio nie mozecie byc razem??tego nie kumam najbardziej...chyba nie chodzi o odleglosc?? linnea hmmm teraz jest fajnie...tylko jak juz wiesz ze nic z tego nie bedzie, to moze nie angazuj sie zbytnio zeby potem nie bolalo tak bardzo... baloniku...jasne ze bede trzymac kciuki...ale wiesz powoli:) zeby znow sie nie zamknal... u mnie jakos spokojnie...nawet zaczelam myslec coby sobie nie zaszalec z odrobina czerwonego na wlosach:P no i tak jakos wam powiem zaczelam myslec bardziej o sobie...tzn mysle tez o nim, o nas, ale jak pisalam wczoraj odpowiedzialam na kilka ogloszen w sprawie pracy za granica...mysle, ze przydalaby mi sie jakas zmiana otoczenia, cos nowego...mam nadzieje, ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuśwa, opisałam się i nie wysłało ;/ tak sobie myślałam,że skoro po prawie 3 letnim związku płakałam miesiąc,to po tym też się pozbieram.. kuuurczę, tęsknię za nim...:P to super ciągle słyszeć komplementy, że ma się niesamowitą talię, idealne nogi,że się jest najseksowaniejszą dziewczyną jaką zna itp :D eh, widzimy się za tydzień :P mam straszną ochotę pogadać sobie z nim na gadu,ale chyba nie powinnam..powinnam dać mu trochę odpoczynku od siebie,jak sądzicie? ( widzielismy sie w czw, a w pt gadalismy na gadu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem paskudna, jednak mu się włączylam.. buuu, jest miły i tak dalej, ale czuję się taka..pogmatwana. nie wiem,czy się angażowac,czy nie, a chciałabym..myslicie,ze jest możliwe takie pokierwanie facetem,żeby się zakochał..? ale mam myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno mozliwe jest zeby sie do Ciebie przywiazal, ale zakochal...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×