Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Aira nie mysl o tym !!! Ja tez mam czasami takie mysli,ze sie o niego martwie, ale tym zameczam siebie a on ma to totaslnie w dupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
ale w sumie to on musi chcieć się zmienić,a sama tego nie zdziałam.. eh, idę na serial :P buziaki i kwiatuszki ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
czesc robaczki :P ja nie moge juz sama ze soba wytrzymac.teraz mi sie sniło,ze jego nowa panienka do mnie zadzwonila i kazala sie od niego odczepic.."od mojego meza" a w tle jego glos" powiedzialas meza?"..a mial byc moim mezem... ;( sny są głupie :( gratuluje dnia bez butelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) A ja juz po uczelni :P Nie ma to jak zaczac dzien od testu wielokrotnego wyboru :O Mi sie na szczescie nic nie sni :) Rzadko kiedy mam jakis sen, to jest plus tej sytuacji :) Milego dnia :) Ja ide odespac wstanie o 6tej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
tak, testy wyboru są cudne :( ślcizne slonko dziś w Krakowie :) jak samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
cieszmy się więc z tego "lepiej" :) choć ja mam własnie mały dołek, ciągle mi się przypominają wakacje w grecji,podczas których byłam cholernie szczęśliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"robaczki" jakie pieszczotliwe powitanie:D nie zwracajcie dzis uwagi na moje bohomazy:P troche mi dzis odbilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lepiej. Poszalałem, popiłem, poimprezowałem no i z panienkami sobie potańczyłem i od razu człowiek nabiera ochoty na życie ;) Kiepsko mi taniec idzie to czas na kurs tańca iść, siłownię, basen no i się dobrze sprzedać kobiecie która na to zasłuży ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matti no i tak trzymac kochany:)...ja sie wybieram na silownie...ale wybrac sie nie moge:o ot moj slomiany zapal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
eee, są gorsze rzeczy niż słomiany zapał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
przepraszam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
ja tak sobie.. w kólko mi sie te wakacje przypominaja,nie wiem czemu. jak bylismy razem,to wcale tak ich nie wspominałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Matti :) Fisiawna ja chyba musze zaczac sie odchudzac, bo widze ze grubne :O wiec nie moge sie obrzerac :( U mnie samopoczucie tak sobie, ehhh tesknie za nim jak glupia :O ale jutro psycholog wiec powinno byc lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
chory mozg to ma ten, kto uważa,ze psycholog to jakis wstyd.. cocinelka, jeszcze tylko parę godzin i bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasia
ja mam taki problem ze chlopak ze mna zerwal nawet nie wiem z jakiego powodu juz miesiac jak wogole sie nie kontaktujemy widzi mnie na dyskotece i nawet czesc nie powie. Tak bardzo za nim tesknie i chcilaabym zeby wrocil. Sadzicie ze kiedys wroci ... Wydaje mi sie ze on chce zagadac ale sie boi nie wiem juz sama nie moge przestac o nim myslec mam totalny metlik w glowe pomozcieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczep sie od tego topiku,cala kafe wie,ze to Ty masz chory mozg :O Zostaw mnie w spokoju prosze, aj sie nie wtryniam na Twoje topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
cocinelka chyba musze na razie isc :( moj byly tez ma tak na imie..wspomnienia wracaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×