Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Gość Rhyme
kochałem. Oddałem serce i reszte. I rzuciła. To tak w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
ojej :( rozumiem Cię, bo jestem w takiej samej stuacji.. dużo czasu minęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
tydzien ja sie zalewam codziennie... nie moge dac sobie rady... głupi byłem... jak ktos mi tu powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
a co mi zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
jasne,że nie warto,ale jak się przed tym uchronić.. tydzień to mało czasu :( może są jakieś szanse,żeby to uratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
związek. bo skoro jest Ci żle, to wioskuję,że nie chcesz być sam..ale moge sie mylić, mowie tlyko z perspektywy swoich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
aira- ja nie bede prosił o miłość. nie chciała mnie? jej wybór. Po prsostu musze o niej zapomniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
tak tylko mówię. mój na przykład też mnie nie chce, i nie wiem po co mi wysyła te wiadomości. też sobie tak mówię i naprawdę nie będę się prosić o niczyją miłość. w dodatku znalazł sobie dziewczynę..ale pomimo tego wszystkiego serce mnie nie słucha ;/ zobaczysz,z każdym dniem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
chyba z kazda butelka piwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
eh, wiem,że jest wcześnie, ale mnie dol dopada.wiec ide spać.. nie chce o nim myslec, nie chcę :( dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Aira, pamietaj,ze jestesmy z Ciebie baaaaaardzo domne :D Powtarzaj sobie to caly czas przed snem,ze jestes wielka, bo nie rpzeczytalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
dzien dobry :P dziś idę do psychologa :D tęsknię za nim..::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) To bedzie horror a nie sesja :O wszystkie moje problemy uczuciowe zawsze sie odbijaly na nauce :( :( Aira to dzis bedziesz miala pozytywny humor po psychologu :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
byłam :P facetka powiedziała,że on zbliża się w stonę psychozy..Boże,to straszne :( powiedziała,że mógłby się zmienić, gdyby tego chciał i się postarał..ale z tego co wiem,to on nie chce :( cocinelka, a sesja to w ogole nie wiadomo co. po co to komu,to ja nie wiem :P ale jakoś przez to przejdziemy,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak sie niezmiernie ciesze, ze wszystkie sesje mam juz za soba...i nigdy w zyciu juz zadnych sesji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki :D🌼 Niestety na jakiś okres musze zniknac z kafe bo naprawde teraz mam nawał roboty nawet nie wiem jak sie z tym wyrobię :oZavzyna mi brakowac dnia a to dopiero początek Nie chce mi się okrutnie😭 ale nie mam wyboru...dlatego sciskam mooocno buziaczki i do przeczytania, a tym czasem nosy do góry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
rany, tak bym chciała,żeby wrócił, chciał się zmienić i zmienił się..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
chciałabym wierzyć. na pewno wierzę w to,że wszystko jest możliwe- tylko on musiałby tego chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci jako facet ze wyjątki sie zdarzają... i moze Twój nim jest... ale z reguły nie zmieniają sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
wiem. w dodatku to,co mi psycholog powiedziała..nawet nie mogę tego zlekceważyć, tyle mialam dowodów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknisz... i ja tez... ale podobno lepiej to przetrwac i potem budowac nowy zwiazek z kims tego wartym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
niby tak. tylko trzeba to jeszcze sercu powiedzieć. powiem Ci coś- Twój styl wpyowiedzi przypomina mi byłego, przepraszam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×