Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

a no i musze sie przyznac, ze on i jego mama to maja pewnie mnie juz powoli dosc...przez ostatni miesiac bylam nieznosna na maksa...jak moge przeprosic jego mame??naprawde fajna z niej kobietka...wiele mi pomogla i powiedziala...mail i tel odpada...wyslac cos na przeprosiny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem typem faceta, ułozonego, rozsądnego, z zasadami dla ktorego nie imprezy sa najwazniejsze a bycie jak najlepszym ojcem i mezem mojej zony :( i dlatego bede dostawał od kobiet po dupie. Co z tego ze mam dobra prace, ze dobrze wykształcony jestem że podobno przystojny jak nie imprezy mi w głowie tylko to żeby dać jak najwiecej osobie którą kocham. Jak mawiają "Kto ma miękkie serce ten ma twarda dupe" Wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiowna ale jak mozesz nie byc nieznosna skoro ex takie numery wywija :O ehh moze wyslac jej jakies polskie czekoladki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matti gwarantuje Ci ze sa jeszcze kobiety ktore szukaja takich facetow, ale trfiaja na popaprancow emocjonalnych jak ja ;) I tez zawsze to ja dostaje po dupie :O a tak mu sie strasznie pdoobalo,ze bylam dobra i wrazliwa, a mowilam mu ze przez to tylko cierpie w zyciu to stwierdzil,ze to jest super dla wszystkich w okol mnie :O ehhh "masz miekkie serce musisz miec twarda dupe " ale ja wiem ze co nas nie zabije to nas wzmocni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelka wlasnie tez o tym myslalam...chyba napisze list z przeprosinami i wysle...dzieki... Matti widocznie nie trafiles jeszcze na te wlasciwa...mysle ze ta odpowiednia bedzie potrafila docenic Ciebie..ja osobiscie tez wole facetow spokojnych...sama nie lubie imprez wiec nie chcialabym byc z imprezowiczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia no mysialam sie komus wyzalic...padlo na przyszla tesciowa...wiem, ze przesadzilam, ale dzialalam w afekcie:)...no i teraz mam moralniaka...nie chce zeby myslala o mnie zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna moze ona nawet zle o Tobie nie mysli, tylko Tobie sie tak wydaje :) Ale czekoladek nie zaszkodzi wyslac, nie ma to jak sie podlizywac przyszlej tesciowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh no to fiska nie jest zle to czekoladki, ewentualnie PRL-owski album o Polsce:P -heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle jej pierniki...pamietam jak mowila ze uwielbia pierniki Bahlsena a tam sa tylko na swieta...i kosmicznie drogie... dzieki za pomoc kobietki...za 6 godzin trzeba wstac:o...odezwe sie jutro po pracy...slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
a dzis ja jestem pierwsza,jak czesto :P fajnie,ze nie uwazacie mnie za pomarańcze :D bo jednak nia jestem :P nie chce mi sie czernić ;) chciałabym zatrzasnąć tę furtkę,ale na razie nie umiem. pracuję nad tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze was
po pierwsze nie napisalam nigdzie ze jestes glupia, a jesli tak napisalam to bardzo o przytoczenie moich slow, bo bardzo nie lubie jak ktos mi wklada w usta cos czego nie powiedzialam. po drugie mam prawo wypowiedziec sie na temat bo po to zostal zalozony i nikogo w swoich wypowiedziach nie obrazilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 kawusia by się przydała, jakoś senność mnie bierze, dziś biegam jak kot z pęcherzem, wpierw, lekarz, dom, pozniej znow cos dom, pozniej miasto, uczelnia dom:o no nie chce mi sie jak cholera, wogole jakas rozdrazniona jestem - hormony szaleja-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsgdfghfdvxcfeafds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee widzę ze nikogo nie ma :o cos słabo dziewczyny, nieładnie nieładnie:P Ja zaraz wychodzę i będę nie wiadomo kiedy,takie życie,humor całkiem całkiem, tylko ta pogoda :P hipochondryczka ze mnie normalnie:P A tak poza tym to mam ochotę na lody :D Pozdrawiam wszytkich i każdego z osobna...no to odpalam miotłe i spadam:D 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
słcuhajcie... dostałam kolejną wiadomość. i nawet jej nie przeczytałam,tylko od razu skasowałam! jestem z siebie TAKA dumna!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Ehh mialam dzis super humor dopoki nie weszlam n gg i nie zobaczylam opisu ex :( Dlatego pstaowilam go wyrzuc z gg i mam andzieje,ze juz go nie wzuc ponownie bo tylko mnie to dobija :O :( Aira jestem zCiebie strasznie dumna :) Jestes wielka :) :) 🌼 Bylebym ja taka byla i nie wrzucila go na gg z powrotem :O a teraz zas na nauke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z pracy...troche zmeczona jestem...telewizor chyba mi sie rozwalil:( Aira super swietnie:D gratulacje...musze brac z Ciebie przyklad i tez nie czytac kolejnych anonimow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
wywal z gg i zapomnij jego numer! sluchajcie,już jest popołudnie, jeszcze pare godzin i pojdziemy spac,a jutro będzie o wiele lepiej,zobaczycie! dziękuję za wyrazy uznania i hołdu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
a ja siedze i znów zalewam robaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme nic Ci nie da zapijanie problemow :( Pozniej jest jeszcze gorzej :O taraj sie raczej skupic na filmie, czytaniu ksiazek, spotykaniu ze znajomymi, a moze zrob cos czego by nie mogl z nia zrobic np. jakis sport ;) Wrrr mi juz troche lepiej :) zaraz wychodze z kumpela :) wiec bede dopiero kolo 20tej ;) to sie pouczylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
wiesz chce tylko zapomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w ten sposob nie zapomnisz :( Ja od rozstania nie napilam sie ani razu ;) ale faceci mysla inaczej, wiem, bo moj ex tez zapijal do upadlego przez 4 tygodnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
jestem nie w temacie, nakresli ktoś sytuację? nie bardzo mi sie chce przegladac cały topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhyme
jaką sytuacje:)? o co pytasz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×